|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  23 24 [25] 26 27   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Omiljena serija
5.8.2011 1:09:53   
degu
Dr. House, Uvod u anatomiju i Reži me dok nije postala previše bolesna user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 601
   RE: Omiljena serija
16.8.2011 9:40:48   
Anoniman
Gledam sad na Rts-u seriju  "ono kao ljubav", naša serija. Sergej Trifunović, Kojo i sl. Simpa mi je, baš ću da potražim serijal da skinem, i to i "otvorena vrata", zbog "cica maca, tako mene zovu kad me vide eeeeeeeeeeeej, cica maaaca sam jaaa"... user posted image

(odgovor članu degu)
  Direktna veza do poruke: 602
   RE: Omiljena serija
16.8.2011 9:44:16   
Alexis79
I ja obozavam "Otvorena vrata" i imam je celu .Stalno je gledam i citiram pojedine delove.

A ovu "Ono kao ljubav" i ja sad gledam user posted image  i to je prva nasa serija koja mi se posle dugooo vremena svidela.

_____________________________

25.09.2012 Ognjen,Emilija i Aleksa

Postali smo tata i mama !

Always look on the bright side of life....


(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 603
   RE: Omiljena serija
16.8.2011 9:46:05   
Snelle
Prijatelji su definitivno moj favorit, odlična je za opuštanje i vraćanje osmeha na lice user posted image

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu Alexis79)
Direktna veza do poruke: 604
   RE: Omiljena serija
16.8.2011 9:48:43   
Snelle
IZVORNA PORUKA: viking RR

Mi smo sad za vikend odgledali Igru prestola. Odlična je... pročitala sam da 2. sezona ide tek od aprila 2012. user posted image


Imam prve tri knjige kod kuće (dobila sam ih u amanet sa mm user posted image ) i nikada mi na kraj pameti nije bilo da ih pročitam....a na seriju sam se opasno navukla!

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 605
   RE: Omiljena serija
16.8.2011 9:50:20   
Anitaaa
IZVORNA PORUKA: Snelle

Prijatelji su definitivno moj favorit, odlična je za opuštanje i vraćanje osmeha na lice user posted image


Ja imam sve sezone na diskovima pa me prošlog vikenda spopalo da gledam po ceo dan hahaha


_____________________________

"Before you were conceived I wanted you. Before you were born I loved you. Before you were an hour old I would die for you. This is the miracle of life."

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 606
   RE: Omiljena serija
16.8.2011 10:08:34   
Snelle
IZVORNA PORUKA: Anitaaa

IZVORNA PORUKA: Snelle

Prijatelji su definitivno moj favorit, odlična je za opuštanje i vraćanje osmeha na lice user posted image


Ja imam sve sezone na diskovima pa me prošlog vikenda spopalo da gledam po ceo dan hahaha



I ja isto! Dobila sam na poklon sve sezone kad sam bila trudna, a s obzirom da sam bila na održavanju trudnoće imala sam vremena na pretek. Mislim da smo ih mm i ja "pojeli" za 10-ak dana user posted image

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu Anitaaa)
Direktna veza do poruke: 607
   RE: Omiljena serija
22.8.2011 13:25:44   
Maya21
trenutno gledam GAME OF THRONES. Odusevljena!!! user posted image

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 608
   RE: Omiljena serija
22.8.2011 13:29:41   
Alexis79
IZVORNA PORUKA: Snelle

Prijatelji su definitivno moj favorit, odlična je za opuštanje i vraćanje osmeha na lice user posted image


Pa mi po treci put gledamo ceo serijal tako sto legnemo u spavacu sobu i pustimo makar tri epizode .
To mi je najlepsi deo dana sa mm-om user posted image .
Obavezno gledamo zajedno jer nam  nekako to najveci gušt .

_____________________________

25.09.2012 Ognjen,Emilija i Aleksa

Postali smo tata i mama !

Always look on the bright side of life....


(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 609
   RE: Omiljena serija
22.8.2011 15:30:59   
viking
Mi gledali pre mesečak dana, odlična je. A vidi OVO user posted image
Ja šiljim na njega od Star Gate Atlantis user posted image

IZVORNA PORUKA: Maya21

trenutno gledam GAME OF THRONES. Odusevljena!!! user posted image


_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Maya21)
Direktna veza do poruke: 610
   RE: Omiljena serija
22.8.2011 21:13:08   
Maya21
uff! user posted image tek smo krenuli da gledamo, sinoc prve tri epizode a do novog serijala dva meseca... ja volim tako da se zaletim pa odgledam sve sto je snimano u mesec dana i onda ne mogu da iscekam nastavak user posted image tako je bilo i sa grey's i sa hausom i privatnom praksom i gomilom serija jos...user posted image

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 611
   RE: Omiljena serija
22.8.2011 22:04:39   
PoisonEve
Reži me dok nije postala previše bolesna user posted image


Ma niiijeee...user posted image


_____________________________

"Svi smo mi deca. Jedina razlika je u nasim igrackama"
Ajrton Sena

(odgovor članu Maya21)
Direktna veza do poruke: 612
   RE: Omiljena serija
3.10.2011 14:35:44   
viking
Skinuli smo Better off Ted, parodija na poslovanje velikih korporacija, uopšte nije loša (prva epizoda je najgora). 

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu PoisonEve)
Direktna veza do poruke: 613
   RE: Omiljena serija
5.10.2011 21:31:37   
bea83
Gossip girl - moj novi favorituser posted image simpatčno, zanimljivo,nerealno ali mladalačkiuser posted image

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 614
   RE: Omiljena serija
12.10.2011 22:13:58   
LillyT
IZVORNA PORUKA: viking RR

Mi gledali pre mesečak dana, odlična je. A vidi OVO user posted image
Ja šiljim na njega od Star Gate Atlantis user posted image




Ja njega znam kao nekog surfera, ali ne mogu se setiti iz koje serije (neki...Havaji... đavo će ga znati)

Ja sam par puta ukebala LIFE (na Fox crime-u), ali ne mogu da je pratim, pa ću je već naći na netu. Glumac mi je skroz onako... po mom ukusu. Što sam matorija, sve više se ložim na riđe glumce (onaj dr iz Uvoda u anatomiju, sada ovaja baja, pa i Michael C Hall je tu i tamo crvenkast...)




_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 615
   RE: Omiljena serija
13.10.2011 7:15:07   
PoisonEve
Mm i ja vec duze vreme imamo svoj mali rutual: Svako vece u 22:50 imamo nasu seriju How I Met Your Mother, usunjamo se u krevet i uzivamo. Bas se radujem sto imaju jos 3 sezone posle oveuser posted image

_____________________________

"Svi smo mi deca. Jedina razlika je u nasim igrackama"
Ajrton Sena

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 616
   RE: Omiljena serija
16.10.2011 21:58:42   
Cuftas
Ocajne domacice i Haus, i naravno, dok je isla, Rezi me, ma kako bolesna bila...

Sa mm gledam Skolu za parove i Da, draga na FL, umiremo od smeha jer nalazimo mnogo nasih situacija, a slatko je kad vidis da se to jos nekome desava

(odgovor članu PoisonEve)
Direktna veza do poruke: 617
   RE: Omiljena serija
16.10.2011 22:01:18   
dunja RR

Škola za parove mi je extra:)

(odgovor članu Cuftas)
Direktna veza do poruke: 618
   RE: Omiljena serija
16.10.2011 22:08:34   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: LillyT

IZVORNA PORUKA: viking RR

Mi gledali pre mesečak dana, odlična je. A vidi OVO user posted image
Ja šiljim na njega od Star Gate Atlantis user posted image




Ja njega znam kao nekog surfera, ali ne mogu se setiti iz koje serije (neki...Havaji... đavo će ga znati)

Ja sam par puta ukebala LIFE (na Fox crime-u), ali ne mogu da je pratim, pa ću je već naći na netu. Glumac mi je skroz onako... po mom ukusu. Što sam matorija, sve više se ložim na riđe glumce (onaj dr iz Uvoda u anatomiju, sada ovaja baja, pa i Michael C Hall je tu i tamo crvenkast...)





Takođe user posted image

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 619
   RE: Omiljena serija
16.10.2011 22:10:33   
dunja RR
 
IZVORNA PORUKA: Maya21

uff! user posted image tek smo krenuli da gledamo, sinoc prve tri epizode a do novog serijala dva meseca... ja volim tako da se zaletim pa odgledam sve sto je snimano u mesec dana i onda ne mogu da iscekam nastavak user posted image tako je bilo i sa grey''s i sa hausom i privatnom praksom i gomilom serija jos...user posted image


Ima li nastavka? Ja se ni ne sećam dokle sam gledala, možda ti znaš, od tebe sam uzimala? user posted image

(odgovor članu Maya21)
Direktna veza do poruke: 620
   RE: Omiljena serija
16.10.2011 22:13:11   
GRGA
Joj obozavala sam ocajne domacice............sad agledam ZABRANJENO VOCE!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 621
   RE: Omiljena serija
16.10.2011 22:15:47   
Sanjica26 RR
Grga imas nove serijale. user posted image

Omiljene serije: desperate housewife, greys anatomy. Sad sam u potrazi za jos nekom opustajucom serijom.

(odgovor članu GRGA)
Direktna veza do poruke: 622
   RE: Omiljena serija
16.10.2011 22:15:48   
limunada
i ja sam obozavala ocajne domaciceuser posted image i prijatelje ludi su skroz a sad gledam kad lisce pada a ponekad zabranjeno voce,negleda mi se jer znam kraj.

(odgovor članu GRGA)
Direktna veza do poruke: 623
   RE: Omiljena serija
16.10.2011 22:17:46   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: limunada

i ja sam obozavala ocajne domaciceuser posted image i prijatelje ludi su skroz a sad gledam kad lisce pada a ponekad zabranjeno voce,negleda mi se jer znam kraj.


Ja gledam sada 8. sezonu, odlična je.

(odgovor članu limunada)
Direktna veza do poruke: 624
   RE: Omiljena serija
16.10.2011 22:17:56   
dunja RR
Naleteh par puta na neku seriju na Fox Life Melissa & Joey i gledam onu glumicu, potpuno smo isto građene, ista količina sala, potpuno isto raspoređena. I sada rekoh, ček da vidim baš koliko ima godina, kad ono-isto imamo, ma znala sam. Isto nam je trebalo da nabacimo ovo user posted image


< Poruku je uredio dunja RR -- 16.10.2011 22:22:01 >

(odgovor članu limunada)
Direktna veza do poruke: 625
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  23 24 [25] 26 27   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  23 24 [25] 26 27   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here