|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  92 93 [94] 95 96   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Omiljena serija
1.3.2021 22:15:23   
mati
E... Meni napokon kreću nove epizode Walking dead... Jeeee... Rekli od 12. aprila, baš sam iznenađena.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 2326
   RE: Omiljena serija
1.3.2021 23:11:32   
Sanjica26 RR
Iv, odgledala sam. Vrlo zanimljivo. 



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 2327
   RE: Omiljena serija
2.3.2021 10:43:22   
dunja RR
Iv, očekivala sam da je nekog drugog ovaj Sloba video, ili misli da je video.

Znaš da smo tvoja mama i ja sumnjale na Nenada dugo već, ali je jednom u nekoj od skorašnjih epizoda Mirtea rekla da Nenad ne bi ni mrava zgazio i da on nije, pa sam tada nešto pomislila i da nije. On mi je bio najlogičniji kao ubica, ali sada mislim da nije, mora da nam naprav eneko iznenađenje, na kraju. Nije još kraj jel tako?

Koliko ima još epizoda?

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 2328
   RE: Omiljena serija
2.3.2021 10:54:45   
emicaa
Jutros sam se sjetila one davne spanske serije Judina zena.Jeste li gledale?Jao kako sam ja nju volila 🤣



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 2329
   RE: Omiljena serija
2.3.2021 11:02:19   
Ivanka 75
Dunja, moja mama likuje od sinoc da je pogodila ko je ubica 😊 Moj sestra gleda na Superstar tv, tamo ide nekoliko epizoda pre rts-a. Kaze ludilo na sudjenju ce da bude. Ali nece da mi kaze ko je ubica, da li je stvarno Nenad, nece pa to ti je😊


(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 2330
   RE: Omiljena serija
2.3.2021 11:05:23   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: emicaa RR

Jutros sam se sjetila one davne spanske serije Judina zena.Jeste li gledale?Jao kako sam ja nju volila 🤣





Ja se ne secam te serije... 

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 2331
   RE: Omiljena serija
2.3.2021 11:07:10   
emicaa


user posted image Ivanka ovo su tri glavna glumca

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 2332
   RE: Omiljena serija
2.3.2021 11:16:12   
nata11


IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Dunja, moja mama likuje od sinoc da je pogodila ko je ubica 😊 Moj sestra gleda na Superstar tv, tamo ide nekoliko epizoda pre rts-a. Kaze ludilo na sudjenju ce da bude. Ali nece da mi kaze ko je ubica, da li je stvarno Nenad, nece pa to ti je😊





Pa gde vi gledate?

Nenad je ubica za sada. Imaju svedoka.

_____________________________





(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 2333
   RE: Omiljena serija
6.3.2021 20:09:55   
dunja RR
Pa da, za sada izgleda da je Nenad, i ubijeni svedok a i Zoran na kraju potvrdiše. I iako sam od starta sumnjala na Nenada, nekako sam se nadala (i još se malko nadam) da nije on. Nekako mi i tužno da je on, šta god da je, da neko ubije sestru, volela bih da nije on. a i volela bih da nas Mojsilovićka iznenadi..sa nekim totalnim obrtom. Male su šanse, ali postoje ..

Koliko još zapravo ima epizoda?

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 2334
   RE: Omiljena serija
7.3.2021 1:31:04   
isidora88
Dunja, Ivanka koju seriju to gledate?Ja sam odgledala six feet under, odlicna je serija. Sad trazim novu opsesiju 😁

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 2335
   RE: Omiljena serija
7.3.2021 8:28:03   
jess021
Isidora, mislim da je Tajna vinove loze. Ja sam pocela da gledam na Netfixu Ledolomac



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 2336
   RE: Omiljena serija
7.3.2021 8:37:50   
Ivanka 75
Emice, ne znam tu seriju 🤔 Mada, ja 20 godjna nisam ni prici televizoru u vecernjem terminu 😂


Dunja, jis 1 epizoda, jos sutra samo. Sestra mi kaze da je odlicna! 😊 

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 2337
   RE: Omiljena serija
8.3.2021 10:41:21   
nata11
IZVORNA PORUKA: dunja RR

Pa da, za sada izgleda da je Nenad, i ubijeni svedok a i Zoran na kraju potvrdiše. I iako sam od starta sumnjala na Nenada, nekako sam se nadala (i još se malko nadam) da nije on. Nekako mi i tužno da je on, šta god da je, da neko ubije sestru, volela bih da nije on. a i volela bih da nas Mojsilovićka iznenadi..sa nekim totalnim obrtom. Male su šanse, ali postoje ..

Koliko još zapravo ima epizoda?



Jel se zavrsila na rts-u? Nenad nije mrtav. Videcete vec. user posted image

Ja se nadam samo da ce 2 sezona biti bolja. Sem glumaca nista druga mi se ne svidja. Zoranov sin i zena- glumci koji su bas dobro odigrali a meni nepoznati. Isto Vukova cerka, glumila u Biser Bojane. Vojin da ne pricamo. Sloboda mi je malo zakazala. Kao da se trudila prilagoditi se glumi u sapunicama.

A inace scene user posted image user posted image On krece volan na jednu stranu - kola idu na drugu, pa onda ona fotomotaza dok kao voze auto- uzassss blagi, scene vinograda sve jedne iste...

< Poruku je uredio nata11 -- 8.3.2021 10:44:15 >


_____________________________





(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 2338
   RE: Omiljena serija
8.3.2021 23:24:56   
Sanjica26 RR
Не свиђа ми се крај. Каже мм неће да гледа другу сезону. user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 2339
   RE: Omiljena serija
9.3.2021 0:55:42   
dunja RR
Ja sada odgledah, ni meni se ne dopada kraj, ova poslednja epizoda je urađena da vodi u nastavak. Svašta naguraše tu ...


Nato, meni svi solidno glume (neki savršeno), osim Slobode, ona je totalno loše odigrala.


Odlično mi glumi Jelena, pa i ona Danice što se oar pita pojavila (ne znam kako se zove glumica, ali se sećam da smo rođene istog dana, iste godine). Zoranov sin savršeno glumi za tako mlado čeljade (čitala sam negde da mu je IQ nešto baš ogroman), a i mnogo je sladak, ja ga posmatram kao dete, po godinama mogu uveliko majka da mu budem.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 2340
   RE: Omiljena serija
9.3.2021 12:07:03   
Ivanka 75
Bas je uvod u drugu sezonu. Zao mi vinograda.


Meni se cini da je ono Nenad... Sina na tatu povukao 🤔 
Meni su svi ok sto se tice glume. Kad uporedim sa aigrom sudbine 😂😱 I Sloboda mi je ok, najmanje se vidi da "glumi" u ovoj seriji od svih u kojima sam je gledala. 
Mali Ivan! Fenomenalan, bice on nova zvezda, videcete. 
S obzirom na to da je snimana u sred korone i mera distanciranja, dobro su je i snimili. Vidi se da su scene u kolima bez pokreta, ali sta je tu je, nije to ni toliko bitno. A i vinograd je uvek isti 😊

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 2341
   RE: Omiljena serija
9.3.2021 12:13:11   
dunja RR
Počela je kao sapunica i na početku mi je bila malo bzv pa se posle koliko toliko unormalila, i onda kraj kakav takav je, ali kontam da je moralo tako, zbog druge sezone (ja nisam ni znala da će je biti).

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 2342
   RE: Omiljena serija
9.3.2021 12:32:57   
Sanjica26 RR

IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Bas je uvod u drugu sezonu. Zao mi vinograda.


Meni se cini da je ono Nenad... Sina na tatu povukao 🤔 
Meni su svi ok sto se tice glume. Kad uporedim sa aigrom sudbine 😂😱 I Sloboda mi je ok, najmanje se vidi da "glumi" u ovoj seriji od svih u kojima sam je gledala. 
Mali Ivan! Fenomenalan, bice on nova zvezda, videcete. 
S obzirom na to da je snimana u sred korone i mera distanciranja, dobro su je i snimili. Vidi se da su scene u kolima bez pokreta, ali sta je tu je, nije to ni toliko bitno. A i vinograd je uvek isti 😊



I meni se cini da je to Nenad.

Mali Ivan (Luka) je clan Mense. Bas mi se dopada kako glumi. Nebojsa Milovanovic fantasticno glumi. Anita Mancic takodje. Sloboda je ovog puta mlaka u glumi.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 2343
   RE: Omiljena serija
9.3.2021 12:46:30   
dunja RR
Da čitah pre nekih mesec dana da je član Mense, možda i među najmlađima ikad, ali nevezano za to, dobar je glumac, mogao bi Slobodi da drži časove glume, da od njega nauči.

A Anita, onako, valjda joj je takva uloga, non stop joj je faca bila napregnuta kao i govor, pa mi se nešto iz epizode u epizodu sve manje dopadala.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 2344
   RE: Omiljena serija
9.3.2021 13:10:34   
Ivanka 75
Anitu Mancic, obozavam! A ovde kao da ce da zaplace ili pukne pa ih sve namlati 😊


(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 2345
   RE: Omiljena serija
9.3.2021 13:25:14   
Ivanka 75
Ej, iznenadi me Nikola Kojo... Koju li ce on ulogu imati u nastavku? Opaku neku garant. 


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 2346
   RE: Omiljena serija
9.3.2021 13:34:29   
dunja RR
Pa to, ali me nervira što je u svakoj sceni takva..i nekako izgleda starije zbog toga.

A Sloboda obrnuto, koliko loše glumi, nema mimike, sva mila, fina, kenjkava, i uvek takva, i izgleda 15 godina mlađe nešto ima godina.


Pre 20 ak i kusur godina, kada sam ja imala 24, a Sloboda recimo 20, ne znam tačno koje je godište ali tu je par godina mlađa od mene, sretoh je u jednom butiku u Čumićevom sokačetu. Tada je još solidno radio taj tržni centar. Ona tek postajala poznata, igrala u Mješovitom braku. Sećam se da sam ja kupovala neki beli sako, a ona je probala u kabini neki crni korset. I pošto je došla sa nekim femi drugarom, koji liči na drugaricu, ali je ipak drugar, pa je bilo glupo da njega pozove u kabinu da joj pomogne, ona pozvala mene (prodavačica pričala telefonom). I zamolila me da joj zakopčam korset na leđima. Sećam se da mi je vilica pala do poda koliko je zgodna i lepa (oooči ) i jako fina, umiljata. A baš mi je takva i kada glumi, ona glumi sebe, i to mi se ne sviđa. Tačno je u seriji onakva kakvu je zapamtih od pre 20 i nešto godina.

Nisam nikakva lujka niti stoker user posted image , samo imam slonovsko pamćenje.


IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Anitu Mancic, obozavam! A ovde kao da ce da zaplace ili pukne pa ih sve namlati 😊





_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 2347
   RE: Omiljena serija
9.3.2021 13:37:59   
emicaa


IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Ej, iznenadi me Nikola Kojo... Koju li ce on ulogu imati u nastavku? Opaku neku garant. 




Jao ja Koju oboozavam,I prosto mislim sta god da glumi to mora biti dobro.Dunja ne mislim da si stara,ali zar nije ona mladja?Mislila sam da je druga polovina trudeset_ih.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 2348
   RE: Omiljena serija
9.3.2021 13:39:49   
dunja RR
Emi, ona samo tako izgleda, što je super, evo pogledah na Vikipediji, ima 39 godina, i uskoro puni 40, tačno 5 godina mlađa od mene.

< Poruku je uredio dunja RR -- 9.3.2021 13:42:22 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 2349
   RE: Omiljena serija
12.3.2021 8:31:33   
jess021
Gleda li neko seriju Stanica 19? Ja pocela pre nekoliko epizoda, ide isti dan kad i Uvod u anatomiju. Kako ima dobar glumac.... Mmmmmm



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 2350
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  92 93 [94] 95 96   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  92 93 [94] 95 96   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here