|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Izgubila sam osećaj za mokrenje
6.4.2009 17:15:26   
Ana RR
Rivana bravo!! user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Izgubila sam osećaj za mokrenje
6.4.2009 17:37:05   
Rivana
Hvalaaaaaauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Izgubila sam osećaj za mokrenje
12.4.2009 20:57:46   
dunja RR
sada sam procitala da je sve ok, drago mi je nila , uzivaj sada u vasoj bebici i novom stanu....

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Izgubila sam osećaj za mokrenje
12.4.2009 21:01:44   
Rivana
hvala svi ste ovde sjajni na ovom forumuuser posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Izgubila sam osećaj za mokrenje
13.4.2009 0:06:26   
Anoniman
Suuuuuuuper Rivana!user posted image   A kako se to desilo? Samo od sebe, ili si nešt radila što je pomoglo? 

(odgovor članu Rivana)
  Direktna veza do poruke: 30
   RE: Izgubila sam osećaj za mokrenje
13.4.2009 18:10:57   
Rivana
Isla sam na akupunkturu deset tretmana sam imala i nakon toga tri dana je proslo meni se javio osecaj, nisam mogla da verujem sta sve probala nisam i cajeve i kapi, na kraju akupunktura je odradila svoje. Kada sam sa analizama otisla kod doktorke za akupnkturu ona je bila gotovo sigurna da ce mi pomoci i eto......Kao da sam se ponovo rodila, plakala sam od sreceuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Izgubila sam osećaj za mokrenje
8.6.2009 14:00:02   
drag
moja supruga ima sličnih problema, kateter nosi već 3 sedmice. reci mi sami gde si išla na tu akupunturu ili ( ako nisam previše zahtevan) posalji mi SMS na 0642226595. 

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Izgubila sam osećaj za mokrenje
8.6.2009 14:11:52   
Rivana
http://www.vitaliscentar.com/

(odgovor članu drag)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Izgubila sam osećaj za mokrenje
30.8.2010 9:49:28   
*Alexx*
IZVORNA PORUKA: inode

Prvo bi hteo da pozdravim sve forumase/ce

Sutra su tacno dve nedelje od kad mi se zena porodila,porodjaj je bio normalan mislim nije carski rez
Porodjaj je traja dugo i tezak je bio (po recima supruge i lekara)
Problem je nastao posle porodjaja da nije mogla vise da mokri,stolica je sve ok medjutim mokrenje nikako,oseca pritisak na besici ali nikako da mokri
Navodno je posle porodjaja kratko nesto uspela da mokri medjutim ne dovoljno pa su onda morali da joj stave kateter
Urolog izjavljuje da je sve uredu i da ce uskoro moci mokriti medjutim sestre i konpletno osoblje izjavljuju da ovakav slucaj jos nisu imali do sad pa zato i nasa briga je sve veca i veca
Vidimo da i sam urolog vrda da smoga morali cekati 3 dana na pregled,navodno zbog preterane guzve medjutim mi sve vise i vise sumljamo da nemaju resenja


Dali je neko imao ili cuo za ovakvu situaciju?
Svake ideje,predlozi,preporuke bi dobrodosle

Zahvaljujem se unapred svima

IZVORNA PORUKA: choopa choops

Dobro dosli 
nadam se da ce problem uskoro nestat. Ja ne znam skoro nista o tome, ali jedna forumasica je imala grozno iskustvo, koje je ipak rezultiralo hepiendom. Evo
KLIK

Nadam se da se necete uplasiti, samo hrabro i bice to sve kako treba


IZVORNA PORUKA: vbjb

Mozda ja mogu da vas utesim i pomognem, moja baka koja je inace 20-to godiste je imala pre tri godine provalu cira, jedva smo stigli do bolnice i tamo je pored redovne terapije imala kateter skoro mesec dana, posle 40tak dana stigla je kuci konacno ali sa kateterom.
Pronasli smo medincinsku sestru koja radi privatno obilaske pacijenata kod kuce i baka je sa njom vezbala neke vezbe za besiku i posle nedelju dana skinula kateter. Ja sam kada sam cula za vezbe bila prilicno skepticna jer znam iz prica da se to tesko regulise pogotovo kod starijih ljudi ali ovo je definitivno pomoglo.



_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Izgubila sam osećaj za mokrenje
30.8.2010 10:02:47   
inode
Hvala Alexx RR

< Poruku je uredio Lu RR -- 30.8.2010 19:36:53 >

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Izgubila sam osećaj za mokrenje
30.8.2010 10:15:48   
Rivana
Ja sam imala taj problem, tri meseca nisam mokrila nakon porodjaja, ali je nisam imala ni osecaj za mokrenjem niti da mi je besika puna. Samo uz pomoc katetera sam praznila besiku. Ako vam trebe neka informacija posaljite mi pp.

(odgovor članu inode)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Izgubila sam osećaj za mokrenje
31.8.2010 12:24:50   
inode
Hvala Rivana@
Juce su pustili suprugu i malog kuci
Suprugu su pustili sa kateterom(ili kako se zove) koji ima na sebi mali ventil pa kad idete u WC pustite na tom ventilu mokracu
Bilo je cak i pomaka to jes nocas je uspela dva puta da nesto malo i sama mokri sto ostalo sto je ostalo u besici morala je da pusti na tom ventilu
Danas se nazalost sve vratilo po starom ,opet nemogucnost mokrenja
Nadam se da ce se i ta muka okoncati :(

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Izgubila sam osećaj za mokrenje
31.8.2010 12:37:40   
Rivana
Hoce sigurn0 mora, bitno je da su izasli kuci. Sve ce doci na svoje treba strpljenja.

< Poruku je uredio Rivana -- 31.8.2010 12:38:16 >

(odgovor članu inode)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Izgubila sam osećaj za mokrenje
31.8.2010 12:41:53   
Rivana

IZVORNA PORUKA: inode

Hvala Rivana@
Juce su pustili suprugu i malog kuci
Suprugu su pustili sa kateterom(ili kako se zove) koji ima na sebi mali ventil pa kad idete u WC pustite na tom ventilu mokracu
Bilo je cak i pomaka to jes nocas je uspela dva puta da nesto malo i sama mokri sto ostalo sto je ostalo u besici morala je da pusti na tom ventilu
Danas se nazalost sve vratilo po starom ,opet nemogucnost mokrenja
Nadam se da ce se i ta muka okoncati :(


Eto ona cak pomalo i moze sama ja nisam mogla nista bas nista sama bez pomoci katetera tako da je to vec neki pomak.

(odgovor članu inode)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Izgubila sam osećaj za mokrenje
22.8.2014 10:13:57   
lanica82
Jaoj kakvi sve problemi! Majka mi je išla na odstranjivanje materice zbog ciste i upale, posle operacije jedan dan je imala kateter i onda je jedan dan mokrila samostalno ali onda se javio problem da ne može da isprazni bešiku a oseća da je puna pa su joj opet stavili kateter. Pre operacije nije imala problem sa pražnjenjem bešike, da li je ovo sada prateća pojava uz operaciju?? Još je pod kontrolom lekara ali jako se brinem, šta je sada ovo? user posted image

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 40
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Кревети на спрат.
пеперутка16

Да/не и зашто?

Да. (0%)

Не. (60%)

Не знам. (40%)


Ukupan broj glasova: 5

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here