|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  35 36 [37] 38 39   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Čime čistite nosić?
9.1.2019 19:08:45   
pari
I kod mene je slicno, s tim sto kojoj T malo i curi nos...ja stavljam fizioloski i izvlacim sa noskom ali rucno tj.ustima,nisam nikad sa usisivacem,nesto se nikad nisam usudila

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 901
   RE: Čime čistite nosić?
9.1.2019 20:44:07   
jance
Moze sa usisivacem, nije uopste strasno a izvuce vise nego sto bi ti ikad mogla. Jedino sto ja trenutno nemam usisivac. 

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 902
   RE: Čime čistite nosić?
10.1.2019 11:05:23   
vocicana
Noska ko je napravio svaka mu cast, ja bi ga naf+gradila i Nob elovom nagradom. Zakon stvar.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 903
   RE: Čime čistite nosić?
10.1.2019 14:13:53   
nata11


IZVORNA PORUKA: pari

I kod mene je slicno, s tim sto kojoj T malo i curi nos...ja stavljam fizioloski i izvlacim sa noskom ali rucno tj.ustima,nisam nikad sa usisivacem,nesto se nikad nisam usudila


Pari ja krenula da opremam bebu 😁 i vec narucila taj sto se izvlaci ustima. Ovaj sto radi sa usisivacem ne bih mogla koristiti. Ne znam kakav je klasican elektricni? 

_____________________________





(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 904
   RE: Čime čistite nosić?
10.1.2019 14:23:58   
Rosita
Ja imam tog na usisivac, ali nisam ga primenjivala. Isperem sada N sa 20 kubika fizioloskog pod pritiskom, kao u bolnici sto se ispiria, tako sam kad smo izasli, kad se salivacija smanjila vratila sam se hipertonom marisolu uvece, samo prsnem radi toalete. Onog za usta koristim.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 905
   RE: Čime čistite nosić?
10.1.2019 14:35:06   
pari
Moram videti sta ovde ima da se kupi od tih hipertonicnih...treba i meni a i bebi 

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 906
   RE: Čime čistite nosić?
26.2.2019 22:41:54   
Sanidej
Aspiratorom "na dlanu" uz fizioloski.

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 907
   RE: Čime čistite nosić?
21.3.2019 9:11:41   
Misha i Ljisha
videh ovo

Naravno na aliju je jeftinije cini mi se nekih 20 usd. Jel neko ima? Jel dobro radi? Usisivac me izludjuje a ovo je zgodno mogu i u torbi poneti



< Poruku je uredio Misha i Ljisha -- 21.3.2019 9:18:41 >

(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 908
   RE: Čime čistite nosić?
21.3.2019 9:29:22   
Filadendronka
Na pocetku sam se plasila aspiratora koji ide na usisivac i grdno pogresila. Bukvalno sam dete preporodila od kad sam pocela njega da koristim. Prsnem Fiziomer ( Marisol hipertoni i imuno su mi mnogo slabiji, a ukus im je drasticno losiji) i nakon 2 minuta izvucem sav sekret. I bitno je samo da se to radi vise puta tokom dana kad je “slinavljenje” aktuelno. Ne znam samo da li neko zna kad najranije sme da se koristi nosko za usisivac?

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 909
   RE: Čime čistite nosić?
21.3.2019 9:33:02   
Sanidej
Mozda ce i nama trebati usisivac, vucem kao blesava ali ne mogu sve da izvucem klasicnim aspiratorom. Lepljivo do bola. Pisala sam vec

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 910
   RE: Čime čistite nosić?
21.3.2019 9:46:35   
Filadendronka
Sa usisivacem traje bukvalno 5 sekundi i to je neverovatno kako izvuce. Bitno je samo da se nadje neka fora da se dete u startu ne uplasi, pa sam ja prvo sebi kao cistila, pa mm, pa dam detetu da samo proba. I sad vec bukvalno obozava, sam upali usisivac i za sekund reseno. Dakle najpre neki sprej sa morskom vodom da razlozi sekret i onda aspirator. 

(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 911
   RE: Čime čistite nosić?
21.3.2019 9:50:16   
Sanidej
Mene je strah pucanja nosnih kapilara, pa sam zaobilazila usisivac..mada sad kako vucem pre cu joj ja napraviti problem. Hvala na savetu

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 912
   RE: Čime čistite nosić?
21.3.2019 10:25:08   
nata11
Ja ne bih smela to sa usisivacem.


Jel neko koristio ovo? 
user posted image

_____________________________





(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 913
   RE: Čime čistite nosić?
21.3.2019 10:28:58   
pari
Ljiso, ovo mi deluje bas dobro...Mislim da cu uzeti to u Americi...Sa M sam uvek samo rucno, a sad sa T sa usisivacem i super je...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 914
   RE: Čime čistite nosić?
21.3.2019 10:38:26   
Ana RR
Nato, to je klasičan aspirator. Mi smo imali Fiziomerov. Iskreno, ja to nikad nisam radila, nemam dobar kapacitet pluća a verovatno bih se ispovraćala hahaha. Mm mu je uvek čistio nosić ali smo već sa godinu dana počeli da ga učimo kako da izduva nos da bi se što pre rešili aspiratora.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 915
   RE: Čime čistite nosić?
21.3.2019 10:43:48   
Filadendronka
Nisam vidjala to, javljajte valja li u slucaju da neko nabavi. Mene jedino nervira sto usisivac sklanjam svaki cas u ostavu, mada kad je aktivna faza slinavljenja onda stoji u sobi. Inace Nato nema cega da se plasis, cak se meni cini da sam nekad jace vukla ustima ( veci sam vakuum stvarala). Pritom namuvim dete po 10min dok ga drzimo, pa vuci, pa guraj. Ovako za sekund izvucem gomilu sekreta koji je vec razlozen nekim rastvorom. Naravno ne zelim nikoga da ubedjujem, svako bira nacin. Bitno je samo da to resavate zbog slivanja sekreta na pluca i upale usiju koja isto ima veze sa tim. 


(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 916
   RE: Čime čistite nosić?
21.3.2019 13:19:32   
Misha i Ljisha
PAri ako kupis i budes zadovoljna momentalno porucujem sa Alija. Meni izgleda ok.

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 917
   RE: Čime čistite nosić?
22.3.2019 15:24:12   
Rosita
Ljudi moji, ja sam bila protiv usisivača zdušno. Ali to je bila čista predrasuda. Vučna snaga je konstantna i ne zavisi od vuče usisivača. Otprilike kao kad bismo najjače vukli ustima ali konstantno. 



_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 918
   RE: Čime čistite nosić?
22.3.2019 15:36:11   
pari
I ja isto tako Rosi, a shvatila sam sad da je odlicno...cak mi T ne place uopste, jako se brzo zavrsi i niko se ne muci...Kad bih M nagovorila, ali on se plasi...Mislim da ne moze tako dobro da izduva nos...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 919
   RE: Čime čistite nosić?
22.3.2019 17:06:59   
vocicana
Nosko zakon, koje olaksanje za dete i za roditelje, onaj usni usisivac nisam htela ni u razmatranje da uzmem.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 920
   RE: Čime čistite nosić?
22.3.2019 17:10:56   
Sanidej
Ako neko ima preporuku za usisivac, molim da napise..

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 921
   RE: Čime čistite nosić?
22.3.2019 19:43:30   
milicicak


IZVORNA PORUKA: Filadendronka

Na pocetku sam se plasila aspiratora koji ide na usisivac i grdno pogresila. Bukvalno sam dete preporodila od kad sam pocela njega da koristim. Prsnem Fiziomer ( Marisol hipertoni i imuno su mi mnogo slabiji, a ukus im je drasticno losiji) i nakon 2 minuta izvucem sav sekret. I bitno je samo da se to radi vise puta tokom dana kad je “slinavljenje” aktuelno. Ne znam samo da li neko zna kad najranije sme da se koristi nosko za usisivac?



Mi smo V sa 2 meseca poceli da ga koristimo.
Ja smatram da onaj ko je izumeo Noska treba Nobela da dobije 😁

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 922
   RE: Čime čistite nosić?
25.3.2019 9:07:50   
vocicana

IZVORNA PORUKA: milicicak



IZVORNA PORUKA: Filadendronka

Na pocetku sam se plasila aspiratora koji ide na usisivac i grdno pogresila. Bukvalno sam dete preporodila od kad sam pocela njega da koristim. Prsnem Fiziomer ( Marisol hipertoni i imuno su mi mnogo slabiji, a ukus im je drasticno losiji) i nakon 2 minuta izvucem sav sekret. I bitno je samo da se to radi vise puta tokom dana kad je “slinavljenje” aktuelno. Ne znam samo da li neko zna kad najranije sme da se koristi nosko za usisivac?



Mi smo V sa 2 meseca poceli da ga koristimo.
Ja smatram da onaj ko je izumeo Noska treba Nobela da dobije 😁

Sinoc sam noska opet koristila, ma odmah oslobodjenje nosa, dise covek punim plucima.
Bravo za izumitelja. Izpreclujes nos kao profi, kao da na ORL odeljenju radis.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 923
   RE: Čime čistite nosić?
25.3.2019 17:06:35   
vocicana
Sanidek=j, preporuka za susisivac za noska? Bilo koji, samo ga zakacis na crevo I usisavas slince

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 924
   RE: Čime čistite nosić?
25.3.2019 18:15:44   
Sanidej
Hvala, pitala sam jer ne znam da li pasuje bilo koji usisivac. 

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 925
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  35 36 [37] 38 39   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  35 36 [37] 38 39   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







NAJLEPŠA IMENA ZA DEVOJČICE koja ste vi iz...
Napravili smo listu najlepših imena za devojčice prema vašem izboru.
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here