|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Koliko ih je bilo?
2.10.2014 16:28:53   
Ipokrisia
ma 101 Dalmatinac user posted image user posted image

(odgovor članu lelaigor)
Direktna veza do poruke: 226
   RE: Koliko ih je bilo?
2.10.2014 18:45:12   
bubulence

IZVORNA PORUKA: lelaigor

E, a sad će da slede loši komentari na moj post...ali, meni je mm prvi. user posted image


Lelo nije to nista lose, zbog cega bi ti neko rekao bilo sta. ja jedino ne volim kada neko kaze ma mm je extra u krevetu, najbolji je, ima savrsenu i duzinu i sirinu i sve a prvi mi je. kako znas da je toliko dobar? mozda je jako los ...nemas sa kim da ga uporedis. i mozda je tebi lepo sa njim a sa nekim drugim bi ti bilo milion puta bolje, mozda bi ti komsijina velicina mnogo vise odgovarala user posted image ...
inace se divim zenama koje su imale samo jednog partnera, mene bi uvek zanimalo kako je sa nekim drugim user posted image

(odgovor članu lelaigor)
Direktna veza do poruke: 227
   RE: Koliko ih je bilo?
2.10.2014 18:54:06   
lelaigor
Heheheh, pa sad ću ja baš tako nešto da napišem. Ako mi je sa njim dovoljno dobro, ne razmišljam o tome da bi mi sa nekim drugim bilo bolje. Imam ono što mi treba i super mi je. E sad dal' je najbolji i tako to...ne znam. Meni trenutno je najbolji, ne treba mi više. user posted image Još uvek nisam previše radoznala.

_____________________________

Always look on the bright side of life...

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 228
   RE: Koliko ih je bilo?
2.10.2014 19:42:31   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: bubulence


IZVORNA PORUKA: lelaigor

E, a sad će da slede loši komentari na moj post...ali, meni je mm prvi. user posted image


Lelo nije to nista lose, zbog cega bi ti neko rekao bilo sta. ja jedino ne volim kada neko kaze ma mm je extra u krevetu, najbolji je, ima savrsenu i duzinu i sirinu i sve a prvi mi je. kako znas da je toliko dobar? mozda je jako los ...nemas sa kim da ga uporedis. i mozda je tebi lepo sa njim a sa nekim drugim bi ti bilo milion puta bolje, mozda bi ti komsijina velicina mnogo vise odgovarala user posted image ...
inace se divim zenama koje su imale samo jednog partnera, mene bi uvek zanimalo kako je sa nekim drugim user posted image



Bubi pa ako si zadovoljna necim sto imas, redovno dobaijas sta treba, a pritom i O svaki put, ne znam sto bi se pitala za komsijin, ili neciji drugiuser posted image

Sto kaze Lela za sad sam zadovoljna onim sto sam imala, i sto imamuser posted image

(odgovor članu bubulence)
  Direktna veza do poruke: 229
   RE: Koliko ih je bilo?
2.10.2014 20:54:52   
Leptiric123
Bubulence ja se slazem sa tobom...kako kazu dok ne probam lava za mene je svinja kralj zivotinja...i kad isprobas sve svinje dodjes do lava :-)
salim se ali stvarno je tako,kako mozes znati da je najbolji ako nisi probala druge...treva se iziveti dok se ne udas onda si mirna,ovako pitanje je kqd ce pubertet da proradi hihihi.Ja nikad nisam krila od mm broj,tj ne cifru ali da nije ni prvi,ni drugi,ni treci,ni...imala sam frajera kog sam prstom pokazala,zezala se,uzivala...a sad imam nesto posebno,sa mm mi je najbolje jer osim fizickih kvaliteta ima i drugih bitnih stvwri da bi sex bio vrhunski,kapiramo se i znamo jedni drugim da procitamo zelje...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 230
   RE: Koliko ih je bilo?
2.10.2014 21:04:32   
Sanjalica1980
Joj Bubi sto ja tebe volem user posted image

Citas mi misli.

Ja sam imala jednog momka koji je mislio da zato sto se bavim borilackom vestinom volim da mi prvi sex bude lud. Nikada necu zaboraviti kako se nesto nalozio pa mi pokudao odecu,bacio na krevet ( sto i nije tako lose )user posted image a onda usleduo mlak sex. Nisam ni stigla da se zadovoljim.
Kaze on meni e samo da malo odmorim oa cemo ponovo a ja njemu ma ok je. Ne moras ti zbog mene user posted image

Sa mm se sve slozilo. Prvi sex je bio fenomenalan. Nikada nisam bila tako opustena a jos sam i rano pala. Posle 6 dana user posted image

(odgovor članu Leptiric123)
Direktna veza do poruke: 231
   RE: Koliko ih je bilo?
2.10.2014 21:07:57   
Leptiric123
Ti si super ja sam isti dan...user posted image

(odgovor članu Sanjalica1980)
Direktna veza do poruke: 232
   RE: Koliko ih je bilo?
2.10.2014 21:15:16   
emicaa
Mi smo posle 3 mjeseca tek,jest da se ta tri mjeseca nismo vidjeli...

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Leptiric123)
Direktna veza do poruke: 233
   RE: Koliko ih je bilo?
2.10.2014 21:15:18   
bubulence

IZVORNA PORUKA: Sanjalica1980

Sa mm se sve slozilo. Prvi sex je bio fenomenalan. Nikada nisam bila tako opustena a jos sam i rano pala. Posle 6 dana user posted image


jao sa mm je prvi sex bio ocajan, ja samo sto nisam pocela da placim od stida, ne znam zasto, ni sa jednim ranije nisam imala taj problem. jedva da sam noge rasirila. mislila sam da se nikada vise nece javiti ali posto je cekao mesec dana nije hteo tako lako da odustane, sva sreca. drugi put je vec bilo bolje, treci savrseno...
Pre njega je postojao neko sa kim sam se vidjala 12 godina, imali smo poseban odnos, ljubav do ludila ali smo oboje znali da nikada ne bi uspeli zajedno. uglavnom, strast je bila nenormalna i mislila sam da zbog njega nikada necu biti zadovoljna sa nekim drugim. kada se pojavio mm i kada smo malo uvezbali shvatila sam da se pojavio neko ko je zamenio onog prvog... ne znam zasto sam ovo napisala ali ne moze da skodi , a ako neskodi moze da koristi user posted image .

UM i Lelo, niste me razumele, super je sto ste zadovoljne, to je divno i to je ok. nego kada neko kaze "ma mm je najbolji (uopsteno)"... to me nervira, mozda tebi jeste ali kako znas da je bolji od Pere, Djoke, i Sofronija???

(odgovor članu Sanjalica1980)
Direktna veza do poruke: 234
   RE: Koliko ih je bilo?
2.10.2014 21:17:27   
Anoniman
Bubiuser posted image

aahahah, ali zato sada redovno pranje i skidanje peskirauser posted image

(odgovor članu bubulence)
  Direktna veza do poruke: 235
   RE: Koliko ih je bilo?
2.10.2014 21:18:37   
nata11
Ja sam negde izmedju vas dve user posted image .. . ako pricamo kog dana sam pala user posted image

_____________________________





(odgovor članu Leptiric123)
Direktna veza do poruke: 236
   RE: Koliko ih je bilo?
2.10.2014 21:19:12   
bubulence

IZVORNA PORUKA: emicaa

Mi smo posle 3 mjeseca tek,jest da se ta tri mjeseca nismo vidjeli...


hahahha pa onda tebi pisemo da je bilo drugi dan user posted image user posted image user posted image .
Um peskiri, peskiri, glave ce mi doci user posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 237
   RE: Koliko ih je bilo?
2.10.2014 21:21:14   
Leptiric123
Foru sa peskirima sam preskocila...molim objasnjenje...zavrsila sam faks....vratila se na posao ukljucujem se u rr desava ja ;-)

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 238
   RE: Koliko ih je bilo?
2.10.2014 21:22:47   
Anoniman
Aahahhah Leptiric objasnice ti Bubi, ako bude htela, ako ne dobices objasnjenje u ppuser posted image

(odgovor članu Leptiric123)
  Direktna veza do poruke: 239
   RE: Koliko ih je bilo?
2.10.2014 21:23:15   
Didy
Meni je mm prvi. I ja njemu. Tako se zalomilo.
A čekao je, bogami, pola godine. user posted image Klinci smo bili.

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 240
   RE: Koliko ih je bilo?
2.10.2014 21:24:30   
Leptiric123
I ja ponekad mislim da sam nekima bila prva hihihihi salim se...nego neki su stvaeno smesni

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 241
   RE: Koliko ih je bilo?
2.10.2014 21:24:34   
branki*

IZVORNA PORUKA: Unina mama

Aahahhah Leptiric objasnice ti Bubi, ako bude htela, ako ne dobices objasnjenje u ppuser posted image

ako budes dobra sa njom,mozda dobijes cak i slikuuser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 242
   RE: Koliko ih je bilo?
2.10.2014 21:25:25   
17 joka
i meni je MM prvi i za sada mi odgovara na sve nacine,
neznam da li bi mi bio bolji neki drugi, mozda ali iskreno mislim da me to neinteresuje , jer mi je bas potreban neko kao sto je MM i ja sam bas zadovoljnauser posted image



_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 243
   RE: Koliko ih je bilo?
2.10.2014 21:25:51   
Leptiric123
Ajdeeeeee

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 244
   RE: Koliko ih je bilo?
2.10.2014 21:26:54   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: branki RR


IZVORNA PORUKA: Unina mama

Aahahhah Leptiric objasnice ti Bubi, ako bude htela, ako ne dobices objasnjenje u ppuser posted image

ako budes dobra sa njom,mozda dobijes cak i slikuuser posted image




ja zamalo broj da dobijem ,a li rekla sam da ga prosledi tebi Brankiuser posted image

(odgovor članu branki*)
  Direktna veza do poruke: 245
   RE: Koliko ih je bilo?
2.10.2014 21:27:14   
Mala Elena

IZVORNA PORUKA: Leptiric123

Bubulence ja se slazem sa tobom...kako kazu dok ne probam lava za mene je svinja kralj zivotinja...i kad isprobas sve svinje dodjes do lava :-)
salim se ali stvarno je tako,kako mozes znati da je najbolji ako nisi probala druge...treva se iziveti dok se ne udas onda si mirna,ovako pitanje je kqd ce pubertet da proradi hihihi.Ja nikad nisam krila od mm broj,tj ne cifru ali da nije ni prvi,ni drugi,ni treci,ni...imala sam frajera kog sam prstom pokazala,zezala se,uzivala...a sad imam nesto posebno,sa mm mi je najbolje jer osim fizickih kvaliteta ima i drugih bitnih stvwri da bi sex bio vrhunski,kapiramo se i znamo jedni drugim da procitamo zelje...



Pa sve si rekla. Kao da sam ja pisalauser posted image

(odgovor članu Leptiric123)
Direktna veza do poruke: 246
   RE: Koliko ih je bilo?
2.10.2014 21:30:22   
emicaa
Bubi računaj peti dan,četri večeri smo izlazili i bili dobri,nisam se dala tako lako user posted image
Prvi sa kojim sam spavala je bio isto nevin,zamislite našta je to ličilo,dal sam doš'o ili sam poš'o user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Leptiric123)
Direktna veza do poruke: 247
   RE: Koliko ih je bilo?
2.10.2014 21:30:42   
bubulence

IZVORNA PORUKA: Unina mama


IZVORNA PORUKA: branki RR


IZVORNA PORUKA: Unina mama

Aahahhah Leptiric objasnice ti Bubi, ako bude htela, ako ne dobices objasnjenje u ppuser posted image

ako budes dobra sa njom,mozda dobijes cak i slikuuser posted image




ja zamalo broj da dobijem ,a li rekla sam da ga prosledi tebi Brankiuser posted image


hahahha lude ste stvarno user posted image , leptiricu to je tolika glupost da stvarno nije smesno a i ne znam da prepricam, uglavnom peskiri su asocijacija na sex mene i mm...

didy, ti se neces ljutiti na mene pa mogu da kazem, nikada ali nikada ne bih volela da sma mm prva i jedina.. jok!
ali opet, kao i sve ostalo, podrzavam i ne osudjujem...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 248
   RE: Koliko ih je bilo?
2.10.2014 21:30:50   
Leptiric123
ME razumemo se...;-) ne zamerite mene je sad puklo neko ludilo jer sam se rasteretila pa sto na umu to na drumu...:-)

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 249
   RE: Koliko ih je bilo?
2.10.2014 21:30:52   
branki*
IZVORNA PORUKA: Unina mama


IZVORNA PORUKA: branki RR


IZVORNA PORUKA: Unina mama

Aahahhah Leptiric objasnice ti Bubi, ako bude htela, ako ne dobices objasnjenje u ppuser posted image

ako budes dobra sa njom,mozda dobijes cak i slikuuser posted image




ja zamalo broj da dobijem ,a li rekla sam da ga prosledi tebi Brankiuser posted image

i skajp adresu,hahahauser posted image
UM,bas si dobar drug,nema stauser posted image

ajde sad kad sam vec u temi,da ispostujem tematiku-bilo ih je..onako,ima...bolje da se ne prebrojavam.

< Poruku je uredio branki RR -- 2.10.2014 21:33:43 >


_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here