|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Koliko ih je bilo?
20.3.2009 15:37:56   
Anoniman
hahahahah, onda si propustila još bar 10. user posted image

(odgovor članu kumara)
  Direktna veza do poruke: 26
   RE: Koliko ih je bilo?
20.3.2009 15:40:14   
kumara
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Koliko ih je bilo?
20.3.2009 15:44:09   
Anoniman
a jel vam najbolji zadnji?user posted image

(odgovor članu kumara)
  Direktna veza do poruke: 28
   RE: Koliko ih je bilo?
20.3.2009 15:46:58   
Anoniman
meni on prvi a ja njemu ko zna (oko 20-e)

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 29
   RE: Koliko ih je bilo?
20.3.2009 15:47:17   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Anoniman

a jel vam najbolji zadnji?user posted image

Meni jeste. user posted image

< Poruku je uredio Tasha RR -- 20.3.2009 15:48:21 >

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 30
   RE: Koliko ih je bilo?
20.3.2009 15:53:06   
Anoniman
prvi i poslednji!

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 31
   RE: Koliko ih je bilo?
20.3.2009 15:53:36   
Jacaca
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Gagi znaci stigla si da procitas?user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  jebi ga devojke starija sam puno od vas pa kada se sve sabere i nije tako puno.

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Koliko ih je bilo?
20.3.2009 15:54:58   
Anoniman
Ja nisam videla. user posted image

(odgovor članu Jacaca)
  Direktna veza do poruke: 33
   RE: Koliko ih je bilo?
20.3.2009 16:01:25   
Tara
Bilo ih je...ne tako puno....
ali mi je svaki posle prvog bio drugi....ha,ha
user posted image
Znas..........
Ti si mi drugi.........user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Koliko ih je bilo?
20.3.2009 16:02:14   
Jacaca
E pa sta da ti radim, obelezila ja anoniman, kad se pojavilo vidim pise jacaca pa sam brzo obrisala ali Gaga me je preduhitrila, a ja njemu ko zna imao je 30godina, a dobar frajer sa lovom, mogao je sta je hteo a ozenio mene, em prethodni brak, em prihvatio moje deteuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  da nisam imala prethodna iskustva mozda ga ne bih ni ulovilauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  znaci imao ih je i on bas puno za jednu noc. Inace sam uzasni protivnik onoga jedan za ceo zivot, tako i ne znas da li su drugi puno boljiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image mozdauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  to pitanje ostaje dozivotno bez odgovora, ja sam prvo proverila sta je dobro i odabrala, tako da pitanja vise nemam.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Koliko ih je bilo?
20.3.2009 16:04:54   
Jacaca
Tara tako je kod svih pametnih zena, posto je nepravicno da smo samo mi obelezene himenom a oni neuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  uvek je drugi eventualno cetvrti, ako je savremen.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Tara)
Direktna veza do poruke: 36
   [Obrisana poruka]
20.3.2009 16:05:54   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Jacaca)
  Direktna veza do poruke: 37
   RE: Koliko ih je bilo?
20.3.2009 16:06:45   
Tara
Slazem se.....user posted image user posted image user posted image
Moj ih je imaooo.......bas dosta......Bili smo drugovi i radili zajedno....Tako da sam sve znala...
He,he......user posted image user posted image user posted image



(odgovor članu Jacaca)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Koliko ih je bilo?
20.3.2009 16:13:11   
Tara
Skoro se nisam ovako user posted image nasmejala......user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Tara)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Koliko ih je bilo?
20.3.2009 16:13:23   
Sneža
Tasho,odgovorila sam

(odgovor članu Tara)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Koliko ih je bilo?
20.3.2009 16:21:05   
Anoniman
Hvala ti Snežo, pravi si drugar. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Sneža)
  Direktna veza do poruke: 41
   RE: Koliko ih je bilo?
20.3.2009 16:22:32   
Sneža
Ma sve za Novi Saduser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Koliko ih je bilo?
20.3.2009 19:55:23   
mihi
Tasha ovo  pitanje je i Toma postavio više puta Anđelki u seriji Ranjeni oraouser posted image .

(odgovor članu kumara)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Koliko ih je bilo?
20.3.2009 22:46:34   
Anoniman
user posted image user posted image

(odgovor članu mihi)
  Direktna veza do poruke: 44
   RE: Koliko ih je bilo?
20.3.2009 22:59:52   
lucia
mm ih je imao toliko da ne ume ni da prebroji, za one "poznate" znam a za mnoooge se ni on ne seca,sva sreca proslo ga je vec odavno, i ono sto je najbitnije nije nikada varao, a bio je cak i u losem braku pre mene 5 godina,cak ni tad jer kaze da je to obicna slabost i ne zna sta bi time i kome dokazao. super mi je muzic, kaze da kad bolje razmisli, nije ni imao dobar sex dok nije upoznao meneuser posted image . da ga upoznate,shvatile biste da ne laze, on govori bas sve sto misli, moze 'ladno u onu emisiju trenutak istineuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Koliko ih je bilo?
20.3.2009 23:51:01   
Lu
Jao ne da mi se brojati,ma nemam pojma zar je bitno,ko da mi nešto značiuser posted image
A mm je toliko stidan po tom pitanju,nikad mi nije rekao ni za jednu curu niti ja znam i za jednu,  čovjek bi lako zaključio da je nevin ali iskustvo se nije moglo sakriti...dodiri govore sveuser posted image
Jesam ja stavila anonimanuser posted image user posted image

(odgovor članu lucia)
Direktna veza do poruke: 46
   [Obrisana poruka]
25.3.2009 18:49:17   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Jacaca)
  Direktna veza do poruke: 47
   RE: Koliko ih je bilo?
25.3.2009 18:54:14   
Ana RR
Eh, ja sam prakticno nevina, samo dvojica... ali svaki vredi za 10!! user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Koliko ih je bilo?
6.4.2009 3:29:02   
Verus
Ah,  mm meni prvi....nisam ni ja mislila da ce tako biti ali eto.  I ja sam bila misljenja da treba probati pa znati kako je i sta zelis, naravno ne biti fufica i spavati sa kim stignes...ALI, nama je sex fenomenalan, tako da nisam ni gledala daljeuser posted image ja sam mm bila 5, bar sto ja znam, a sto ne znam, nije me ni briga!user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Koliko ih je bilo?
7.8.2009 18:47:46   
ljubičica
Ko zna koliko ih je mm imao, nisam ga ni pitala, ali kako vreme odmiče shvatam bilo ih je i hi hi............
barem se izvileneo user posted image  A, onda došla ja user posted image i ostala user posted image

< Poruku je uredio ljubičica -- 7.8.2009 18:48:12 >


_____________________________

The day I will stop lovin you is the day I will close my eyes 4 ever!

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here