|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Dečija droga :-(
20.11.2009 10:05:22   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Tatamata

Prema podacima Evropskog školskog istraživanja o upotrebi alkohola i ostalih droga (ESPAD) iz 2008. koje je obuhvatilo mlade u Srbiji uzrasta od 16 godina, čak 6,7 odsto njih je probalo marihuanu, 7,6 odsto je koristilo sedative sa alkoholom, a 3,2 odsto je probalo ekstazi.

Pročitajte više…



< Poruku je uredio Tasha RR -- 20.11.2009 17:43:01 >

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 26
   RE: Dečija droga :-(
20.11.2009 10:33:14   
Anoniman
Nesto nije uredu sa ovim linkovima sto je postavio Tatamata, samo prebaci na zimsku ringeraju i to je touser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 27
   RE: Dečija droga :-(
20.11.2009 17:43:23   
Anoniman
Popravila sam link

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 28
   RE: Dečija droga :-(
20.11.2009 22:37:42   
demetra
Pre neki dan su na tv-u bili neki likovi (al sam ovo lepo rekla) koji su promovisali kampanju borbe protiv drogu "Tvoje ne menja sve".Uglavnom, likovi su valjda pandur i psiholog, obojica se usko bave pitanjem narkomanije.Uglavnom, rekose da najjaci efekat kod male dece u stvari se postize strahom i da je to kao kratkotrajno ali je poenta da pomocu tog straha dovedete dete do neke starosne granice od 16-17 godina kada ono vec i na drugi nacin moze da razume sta je to droga.
E lepo li ovo napisah ni da sam ja drogirana.Nadam se da ste shvatili.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Dečija droga :-(
29.12.2009 14:38:20   
majdule
Meni svako veče u parku iznad zgrade, neki nadrogirani klinci mi se dernjaju, piju, zvali smo i policiju, al deca pobegoše....strašno

(odgovor članu demetra)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Dečija droga :-(
29.12.2009 14:46:45   
Markovicka
Evo link jedne organizacije iz Ns, koja se bavi prevencijom narkomanije. Jedno vreme sam bila volonter tamo i sve pohvale. Za one koji zele vise da se informisu, zastite svoje dete- posetite sajt.
http://emprona.org.rs/

(odgovor članu majdule)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Dečija droga :-(
8.3.2018 6:52:06   
Dora89
Uvek bilo, a sad tek. Kod nas puštaju maloletnike u diskoteku, ne traže ličnu kartu, pa im tamo, valjaju. user posted image

(odgovor članu Markovicka)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Dečija droga :-(
7.7.2018 14:13:14   
Anck Su Nmaun
Uh jeste videli one roze mede ...strasno

(odgovor članu Dora89)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Dečija droga :-(
7.7.2018 17:49:22   
IvanaSK RR
Videla sam ja, ima ih u svim bojama, "divni" suuser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Dečija droga :-(
7.7.2018 20:22:37   
Anck Su Nmaun
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 35
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Moje dete ima vaške!
Kada se spomenu vaške svi prevrnemo očima. Vrlo lako se prenose sa glave na glavu, pa se može desiti da ih dobijemo i vi...
Koji obrok mališani smažu BRZO, BRŽE ILI Z...
Nutrino Junior kaša u zip pakovanju je savršen izbor za doručak, užinu ali i laganu večeru jer ne samo da zadovoljava de...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here