|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  59 60 [61] 62 63   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
17.12.2020 11:40:16   
tamara_94
Mi smo u utorak uzeli kucu, staru mesec dana. A beban nam ima nepunih 11 meseci. Živimo u stanu. Nije jednostavno, to je tačno. Ne znam za kim pre da idem, za kim pre da čistim i sklanjam. 😑 Ali mi volimo pse, beban mu se takodje dosta raduje i volim što će rasti uz psa. 🐶👶🏻 Kad smo izdržali grčeve punih šest meseci, izdržaćemo i ovo malo čudo u stanu🤗🥰


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1501
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
17.12.2020 11:57:28   
Olga75
Jess, Šapica vam je šećer user posted image
Što se tiče pranja posle diranja životinje, jedno vreme ćeš morati da ih podsećaš stalno pa će se navići a i kad se cicika istretira protiv glista, buvica, izvakciniše i postane prava kućna maca biće opuštenije.

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 1502
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
17.12.2020 16:27:14   
vonavoj


user posted image Stigao Cile...vec je ugrizao mog tatu,on ga uhvatio odozgo,da ga izvuce iz kutije😂😂😂nismo pitali koliko je star,citam da se ne uzima hrcak stariji od 2 meseca🤪Danas ga ne diramo,dok se ne navikne.Ja ga ne diram uopste,ja se i dalje bojim🤣

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 1503
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
17.12.2020 18:58:19   
vonavoj
Ovaj je divljak,sanjalice da li grickaju vasi? Ovaj nas i dalje gricka,ok,dajemo my vreme..ali cim stavimo prst na kavez,on gricne.. vraticu ga,majke mi😂😂


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1504
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
17.12.2020 20:48:08   
Sanjalicaaa
Von, ne znam da li si videla sta sam pisala. Znaju da budu bas divlji. Imali smo jednog koji je bas grickao, i kad hoces da ga uhvatis okrene se na ledja i popiski te 😐

Ovaj sada sto ga imamo je dobrica. 
Inace, desilo nam se letos da deca nisu zatvorila kavez. Nedelju dana nismo mogli da ga nadjemo. A on je sisao u podrum i hranio se krompirom. Kada smo ga nasli bio je pravi bucko.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1505
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
17.12.2020 21:40:42   
vonavoj
Ma ajde,sestrini su umiljati..mislim da je ovaj stariji,pa divljak..ugrizao je M,bas,bas,krvario,a nismo ga vadili iz kaveza..on mu davao da rucka,i dodirnio ovako kavez,kad mu je zario zube..


(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 1506
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
17.12.2020 22:04:49   
mama Jo
Ju von tako ga jeujeo? Paje l' se M poplasio?

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1507
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
17.12.2020 22:20:25   
vonavoj
Da bre,duboko bas...on se nije plasio,i bio nezan..hranio ga...i kroz kavez mu tako zario zube,kako bi bilo da smo ga uzeli..


(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1508
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
17.12.2020 23:12:24   
DraganaH
😍


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1509
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
18.12.2020 7:49:14   
jess021
Jao Von, vracajte to🙂Uopste ne volim glodare



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu DraganaH)
Direktna veza do poruke: 1510
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
18.12.2020 8:03:13   
emicaa
Ju Von,ne znam sta bih ti rekla.Bolje da ste zeku nabavili 😊



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 1511
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
18.12.2020 8:39:03   
Sanjica26 RR
Sta rekoh Von skoro😋





_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1512
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
18.12.2020 11:31:37   
vonavoj
Vratila sam ga,sve sa kavezom😂😂ma ajde,demon..posle gledam ostali su manji,ovaj neki matori.

Moj tata hoce psa,neka ga yzme,pa taman i deca da se igraju,on moze da ga drzi,brine o njemu.  Imate neki predlog,a da nisu preskupi.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1513
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
18.12.2020 11:33:45   
emicaa
Von a gdje ste ga uzeli?



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1514
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
18.12.2020 11:44:19   
vonavoj
U zoo shopu😁


(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1515
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
1.2.2021 19:42:39   
Ana RR
user posted image

user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1516
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
1.2.2021 19:55:34   
emicaa
Misko slatki 😍



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1517
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
1.2.2021 20:02:41   
Ivanka 75
Joj Ana ja bi ga samo gnjavila koliko je meden! ❤️❤️❤️❤️


(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1518
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
1.2.2021 21:51:09   
mati
Imali smo svašta nešto od ljubimaca do sada.
Naše iskustvo sa hrckom je da grize samo ako je ženka i skotna je ili kako se to već kaže za miša. Ovako ne bi trebalo. Pisaću nekad naše pustolovine sa hrckom, izgrizao je sve živo, zvali ga Džoni, dok na kraju Džoni nije rodio bebe... I onda smo shvatili da je to taj odbrambeni mehanizam. Ovaj drugi, za koji smo mislili da je ženka nije ugrizao nikoga. I kao mala sam čuvala i hrcke i morske prasice, nisu grizli.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1519
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
4.4.2021 23:59:53   
Ivanka 75
Nas zekan Pekan je pola dana prelezao na sred terase morali smo da ga preskacemo. 😊 U jedno mtrenutku smo gledali da li dise, on ni makac 😊

Spava covek, ne haje za nas. 

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 1520
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
5.4.2021 0:08:03   
flamingos
Zekan Pekan,takvo mu je ime?Uživa on na terasi.Briga ga šta vi mislite.Ivka ga hrani?Mnogo su slatki zečevi.Moje dete voli sve životinje.


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1521
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
5.4.2021 0:09:28   
mati
Anci, zar ti nije zao ovako kad navali glavu da mu ne dozvolis da se popne? user posted image pogledaj samo taj pogled... Maza bi samo glavu nahvalila negde. Vidim i bebe sada koriste igračke da tako navale glavu i dremaju.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1522
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
5.4.2021 0:09:34   
Ivanka 75
Jvka se raspilavi kad vidi bilo kakvog zeca. Pre neku godinu smo po livadi kod mame jurili jednog sumskog. Ne uhvatismo ga... 😊


Zeka Peka ima 4 pune godine. I crnu tufnu na ledjima. 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 1523
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
5.4.2021 0:11:42   
flamingos
Slikaj ga sutra,da vidimo vašeg zeku.A taj što ga juriste pobeže.Brz zec😅


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1524
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
5.4.2021 0:13:43   
Ivanka 75
Upravo trazim neku njegovu sliku u tel i nemam. ika ga slika svojim telefonom. Ja imam jednu kad je bio mali bebac 😊


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 1525
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  59 60 [61] 62 63   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  59 60 [61] 62 63   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here