|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Svuda pođi, u krevet dođi! :o)
25.3.2009 13:35:33   
Modessty
user posted image user posted image user posted image user posted image

pa ja to probala al ne uspeva
možda treba da napijem mm a ne da se ja napijem?!user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Svuda pođi, u krevet dođi! :o)
25.3.2009 13:37:32   
eugenija
Oboje, obojeuser posted image

_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Svuda pođi, u krevet dođi! :o)
25.3.2009 13:40:10   
Lu
IZVORNA PORUKA: Modessty

Nego kažite vi što ste trudne i imate decu gde se najbolje nafatju bebe, u krevetu,na haubi auta, na veš mašini ili možda u liftu?user posted image
da isprobam user posted image user posted image user posted image

Eto ja jadna ipak u krevetu,nisam imala vremena da biram teta doktorica rekla sad si plodna(user posted image ) i ja kući na dragoguser posted image  

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Svuda pođi, u krevet dođi! :o)
25.3.2009 13:55:10   
Kiki BG
mmmm zanimljiva tema :) Meni kad dodje ja ne biram gde cu to da uradim sa dragim user posted image Mada, u pravu ste... Krevet je ipak najudobniji,ali experimentisanje ima svoje cari user posted image user posted image user posted image
Meni se jako dopalo u sauni i djakuziju... pogotov kad voda pocne da bucka user posted image Ali moram da se slozim da je sex kad si pijan FENOMENALAN! E tad je pravi haos! Prosto obozavam kad odemo negde i nacirkamo se pa u povratklu ludilo user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Svuda pođi, u krevet dođi! :o)
25.3.2009 13:58:32   
Anoniman
A u sumarku, kad lezis na ledjima i gledas krosnje od drveca iznad tebe, ih miline!!!
Pa na terasi nekog hotela. Pa u polupraznom autobusu.
Eh sto smo znali da zivimo. Od kad imam svoju kucu, samo u krevetu. Ne znam zasto?
Mozda smo se uzeleli kreveta?

(odgovor članu Kiki BG)
  Direktna veza do poruke: 55
   [Obrisana poruka]
25.3.2009 18:46:28   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu eugenija)
  Direktna veza do poruke: 56
   RE: Svuda pođi, u krevet dođi! :o)
25.3.2009 18:51:40   
Ana RR
definitivno u vodi, najbolji osecaj user posted image  user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Svuda pođi, u krevet dođi! :o)
25.3.2009 21:13:34   
bebać
Moj m kaže kad sam pijana da sam najgora, čitaj najboljauser posted image user posted image user posted image user posted image a ja sam pijana od 2 vranca ona 0,2 sa dec coleuser posted image user posted image user posted image i sebis e svidjam takva,samo što enmam baš prilika da 'to' upražnjavam često

_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 58
   [Obrisana poruka]
25.3.2009 23:01:36   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu bebać)
  Direktna veza do poruke: 59
   RE: Svuda pođi, u krevet dođi! :o)
23.8.2009 18:01:32   
Lu
Sad sam se sjetila jedne tezge na pijaciuser posted image

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 60
   [Obrisana poruka]
23.8.2009 18:08:51   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 61
   RE: Svuda pođi, u krevet dođi! :o)
23.8.2009 18:24:56   
afrodita
I ovde mogu svasta saznati.user posted image
O mama...


(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Svuda pođi, u krevet dođi! :o)
23.8.2009 18:27:33   
Lu
Ma pročitala sam ja gagi šta si ti napisala,zašto obrisauser posted image
Nema veze,to je bilo daaavno i bilo je sauuuperuser posted image

(odgovor članu afrodita)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Svuda pođi, u krevet dođi! :o)
23.8.2009 19:22:29   
Anoniman
Naisao mi je period kada sam to odlucila da uradim. U vezi u kojoj sam tada bila, nije nesto stimala- prvi put se posvadjali. Ja uvek bil fina, dobra, i momak me nesto iznervira, i ja kazem sebi da je dosta bilo finjaka. a on mi je bio prvi. I odlucim da se prepustim carima flerta. I tako bio jedan lik sa kojim sam radila zajedno, on u dugoj smornoj vezi kao i ja, i stalno me je muvao... uf i sad se stresem kada se setim kakav je frajer, brrrr user posted image user posted image user posted image i napokon pristanem da se sastanem sa njim. prvi put se malo vacarili u njegovom autu. drugi put on dosao kod mene kuci, i sad osjetim kako se tresao kao prut kolika ga je nervoza uhvatila, jer sam se ja njemu dugoooo svidjala. i na kraju se desilo da ON NIJE MOGAO HIHI, TJ ZASPAO MU GOSPODIN HIHIHI! pobjegao je kuci ko da ga je neko vilama u dupe bocnuo. od blama je trazio da ne radimo vise na istom poslu, nego da mu daju nekog drugog, user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image I DANAS MI JE DRAGO STO SE NIJE NISTA DESILO

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 64
   RE: Svuda pođi, u krevet dođi! :o)
1.9.2009 16:08:15   
Sanja79
Glasam za bračni krevet!

_____________________________

Anina mama

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Svuda pođi, u krevet dođi! :o)
18.11.2009 22:30:25   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Tasha RR
Znaš onu od Dugmića... NA ZADNJEM SEDIŠTU MOGA AUTA...user posted image

Mene mm zajeba i ja izgubila nevinost tamo!user posted image
IZVORNA PORUKA: morena

meni je najdraže na stolici. 

e to odgovara!
IZVORNA PORUKA: Tasha RR
Ili haubi... 

Od ovog vise bole ledja nego od poda!
IZVORNA PORUKA: Ana RR

definitivno u vodi, najbolji osecaj  
Ovo nismo jos probali! MM ne zna da pliva pa da se ne udavi slucajno!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 66
   RE: Svuda pođi, u krevet dođi! :o)
19.11.2009 1:27:01   
bratzz

IZVORNA PORUKA: Sanja79

Glasam za bračni krevet!

Slazem se nista lepse od starog dobrog kreveta!!!
Lepo je i na moru u vodi ali opet prednost dajem krevetu.

(odgovor članu Sanja79)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Svuda pođi, u krevet dođi! :o)
4.5.2011 22:26:11   
jabudic
E posto sa ovolikim stomakom mogu samo da se prisjecam gdje smo to radili, da pocnem da nabrajam:
Krevet se podrazumjeva, na podu, uz zid, u jezeru, u moru, na livadi pored rijeke user posted image , u vozu user posted image , pod tusem, u kadi, na terasi, u fotelji, u sumi...
Nesto ne mogu vise da se sjetim...user posted image  

(odgovor članu bratzz)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Svuda pođi, u krevet dođi! :o)
4.5.2011 22:44:31   
bubulence
IZVORNA PORUKA: jabudic

E posto sa ovolikim stomakom mogu samo da se prisjecam gdje smo to radili, da pocnem da nabrajam:
Krevet se podrazumjeva, na podu, uz zid, u jezeru, u moru, na livadi pored rijeke user posted image , u vozu user posted image , pod tusem, u kadi, na terasi, u fotelji, u sumi...
Nesto ne mogu vise da se sjetim...user posted image  


i ti meni nesto kazes!!!????
pa ja pola tih stvari nisam isprobala! jaaaao jadan mm kada se porodim, a tebe cu kriviti za sve user posted image user posted image , jer si mi dala ideju pa se vadi kod prijatelja...
ja obozavam u kolima, da se onako mucim, da je sve tesno, uh... a mm  nikako ne voli u kolimauser posted image

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Svuda pođi, u krevet dođi! :o)
4.5.2011 22:46:15   
bubulence
IZVORNA PORUKA: jabudic

E posto sa ovolikim stomakom mogu samo da se prisjecam gdje smo to radili, da pocnem da nabrajam:
Krevet se podrazumjeva, na podu, uz zid, u jezeru, u moru, na livadi pored rijeke user posted image , u vozu user posted image , pod tusem, u kadi, na terasi, u fotelji, u sumi...
Nesto ne mogu vise da se sjetim...user posted image  


sram te bilouser posted image

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Svuda pođi, u krevet dođi! :o)
4.5.2011 22:46:49   
jabudic
A mi nismo nikad u autu user posted image
Mi volimo open space user posted image

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Svuda pođi, u krevet dođi! :o)
4.5.2011 22:48:14   
jabudic
Za voz...stvarno user posted image , ali je super, a sto za sumu? I vukovi se tamo ... pa se ne stide user posted image

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Svuda pođi, u krevet dođi! :o)
4.5.2011 22:50:11   
Olga75
samo da vas podsetim zasto su vam sad noge otecene i imate problema sa zatvorom user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Svuda pođi, u krevet dođi! :o)
4.5.2011 22:50:51   
bubulence
IZVORNA PORUKA: jabudic

Za voz...stvarno user posted image , ali je super, a sto za sumu? I vukovi se tamo ... pa se ne stide user posted image


aha ali u sumi bude 'nesto me ubode, mislila sam da je muz' ali cvrc, to bude neka zivotinjka! neka hvala...

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Svuda pođi, u krevet dođi! :o)
4.5.2011 22:52:25   
jabudic
IZVORNA PORUKA: Olga RR

samo da vas podsetim zasto su vam sad noge otecene i imate problema sa zatvorom user posted image

Ja nemam ni jedno ni drugouser posted image
Od treninga je to user posted image

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here