|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Prva matura :)))))))))))
13.6.2013 14:34:17   
Peace*

IZVORNA PORUKA: Trcosava



@Peace - molim da mi neko da naočare. Jbt još gledam imena dece i godište i kažem sebi, ma Tasha je... Pa sad Jelena piše Tasha i onda skontam potpis. Kilnite me pliz


user posted image
user posted image

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Prva matura :)))))))))))
13.6.2013 14:36:31   
Trcosava
Kaži koliko sam ćorava, kaaaži!!! user posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Prva matura :)))))))))))
13.6.2013 14:39:12   
Ana RR
Kak'a je medena user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Prva matura :)))))))))))
13.6.2013 14:45:41   
Lu
Lesice, med medeniuser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Prva matura :)))))))))))
13.6.2013 14:56:36   
meyo
oh kako su slatki..
meni se odmah place kad pomislim da to mene ceka za godinu dana koja inace brzo proleti

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Prva matura :)))))))))))
6.11.2013 17:41:10   
vikiveki
Lesice baš ti ja slatka maturantkinja,i moji su imali tu malu mini maturu na prelasku iz jaslica u vaspitne grupe...a onda dolazi na red mini matura kada završe predškolsko e tek tu će biti suza i suza

(odgovor članu meyo)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Prva matura :)))))))))))
10.3.2015 23:19:43   
mila83
I nas to ceka ove godine, moju Mimu user posted image imace i onaj pano sa slikama.Slatko je,mi to nismo imali,samo priredbu.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Prva matura :)))))))))))
12.7.2015 17:53:00   
vikiveki
gledam temu i razmišljam koliko mi malih matura imamo...prvo ona na prelasku iz jaslica u starije vaspitne grupe,onda na prelasku iz predškolskog u školu,zatim kod nas postoji i proslava maturice na prelazu iz 4. razreda u 5. razred...zatim je tu matura nakon završenog 8. razreda nakad znana kao Drugarsko veče,u moje vreme,...tu je matura na kraju 4. god srednje škole i na kraju apsolventsko veče ako deca studiraju

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Prva matura :)))))))))))
14.7.2015 23:09:44   
mila83
Mi kad smo isli u skolu,bila je samo mala matura(zavrsetak osnovne) i velika matura(zavrsetak srednje skole). obelezavali smo kraj 4.razreda druzenjem taj zadnji dan...a sada sto vrsta mature,meni je to malo bezveze....
Prvi put cujem sad za tu iz prelaska jaslene grupe u stariju...
Pa cak i ovo iz predskolskog,bez obzira sto je slatko,malo je bezveze..A da ne pricam posle koliko sve te mature kostaju roditelje..mi sa troje dece cemo to dobro bome osetitiuser posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Prva matura :)))))))))))
15.7.2015 8:41:29   
vikiveki
Mila, ni u moje vreme nije bilo tih raznih matura...kažem to je propast za kućni budžetuser posted image još kad te zadesi u istoj godini dve te maturice za dvoje dece e onda se snalazi za pare.Što je čudno roditelji se ne bune već svi su za te mature.Ajde kada su veliki pa da i imaju maturu,ali ovako mali ,sa 10 god.user posted image pa još idu i kupuku specijalne haljine,prave frizure

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Prva matura :)))))))))))
15.7.2015 9:33:54   
mila83
Meni je to skroz poremeceno,onda svaka od tih matura ,kojih ima tako puno,nekakao gubi draz i znacenje,a u prvi plan ide haljina,odelo,frizura,dokazivanje u drustvu...

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Prva matura :)))))))))))
15.7.2015 11:15:07   
aleksandrici
Nisam cula ni ja,za prelalazak iz manje grupe u stariju?Bitno je druzenje i zabava.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Prva matura :)))))))))))
15.7.2015 12:30:56   
vikiveki

IZVORNA PORUKA: mila83

Meni je to skroz poremeceno,onda svaka od tih matura ,kojih ima tako puno,nekakao gubi draz i znacenje,a u prvi plan ide haljina,odelo,frizura,dokazivanje u drustvu...

I meni je to glupo,ja sam eto ove godine sa ćerkom imala tu maturicu ,za kraj 4. razreda OŠ.Znači kada sam otišla na tu večeru tj. odvela V. umalo nisam pala.Da vi vidite samo te haljine,frizure,šminku,kao da završavaju srednju školu,a učiteljica je lepo rekla da ne preterujemo sa šminkanjem i frizurama,nego da se deca samo malo svečanije obuku i u skladu sa svojim godinama.Naravno,pojedine mame,jedva su čekale takvu priliku da svoje devojčice nafrakaju.

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Prva matura :)))))))))))
15.7.2015 12:38:13   
mila83
Nama se od mm tetka zalila kada su njihove devojcice zavrsavale osnovnu skolu,(jedna prosle godine,druga pre tri god) za neki skroman meni(vecera kao) debelo trebali da plate i roditelji se svi slozili i pobunili...a o frakanju necu ni da pricam,neke mame su izgleda jako nestrpljive da im cerke postanu zeneuser posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Prva matura :)))))))))))
20.7.2015 21:22:20   
aleksandrici
Da ,slazem se.I moja cerkica je sad imala malu maturu i cini me se,mada svako dete je za svoju majku najlepse,izgledala prelepo,skladno godinama.

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Prva matura :)))))))))))
20.7.2015 21:33:35   
veselicaa
Skoro je cerkica isla kod malih maturanata koji zavrsavaju cetvrti razred,jer ovde se slavi u skoli i sva deca od prvog do cetvrtog rareda ucestvuju i deca su bila skroz normalno obucena,decije haljinice,baletankice,frizurice u skladu sa godinama.
Meni je veci problem kada bih videla da neko ne sredi dete kako odgovara prilici,secam se kada imaju neke priredbe tipa Dan skole,Sveti Sava,dolazak Deda Mraza i zene posalju decu obucenu kao za svaki dan.Svecanost zahteva svecanu odecu,moja A ima toliko haljinica koje su kupljene bas za te svecanosti i uvek se trudim da je sredim kako nalaze prilika.Pa i mi kada idemo na neku svecanost se lepo oblacimo,sigurno ne idemo u trenerkama ili farmericama.A to da neko sminka dete od deset_ godina i oblaci ga kako mu ne dolikuje,to je vec van svake pameti.

< Poruku je uredio veselica -- 20.7.2015 21:34:50 >

(odgovor članu aleksandrici)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Prva matura :)))))))))))
20.7.2015 22:41:08   
mila83
Bude i toga,deca dodju u farmerkama,patikama,sorcevima..nije da nemaju vec roditelji ne mare. ALi neko zaista i nema za lepe baletanke ili haljinice,ali se ipak skromno i pristojno obuce. Moja deca nemaju uopste tako svecanih stvari,niti mislim da treba jos da ih nose,u tome se retko ko i oseca lepo i slobodno,a kamoli deca. Pogotovo 4.razred.Mozda kraj osnovne skole,onda da. Mozda neka malo ozbiljnija haljina ili bluzica,tunika,za decaka kosulja i lepe pantalone.Meni je bitno da deca budu i lepo ocesljana.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Prva matura :)))))))))))
20.7.2015 23:12:13   
veselicaa
Po meni i mojoj deci u haljinicama je najudobnije.Ja volim da im kupujem svecaniju odecu,na svaku svadbu ili rodjendan na koje smo isli sa decom,kupovala sam im nesto lepo kao i A za priredbe u skoli.Na prosloj svadbi moja A imala skuplju haljinu od mene,sveki me jos uvek zeza user posted image A sve te stvari ostanu kao nove,evo moja S nosi skoro sve od A,kupila sam joj mozda dve,tri svecanije haljinice.Tako da ja mislim da deca i na maloj maturu mogu da izgledaju svecano,u skladu sa godinama i da im bude udobno.Jedino im nikada ne bih obukla one uzasne decije haljinice od satena,to mi deluje kicasto i bas bezveze.

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Prva matura :)))))))))))
20.7.2015 23:17:53   
vikiveki
A kod nas na maloj maturi nije bio niko obično obučen,pre bih mogla reći da je bilo preterivanja u tom doterivanju...još kada sam videla jednu devojčicu sa veštačkim trepavicama umalo nisam palauser posted image

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Prva matura :)))))))))))
21.7.2015 0:06:56   
mila83
U redu je imati jednu dve stvari ,tako malo ozbiljnije za neku svecanost,ali smatram da ne treba preterivati sa tim,niti sa cenom,s obzirom da se to tako cesto i ne nosi,zato stvari i ostanu kao nove. I moja M najvise voli da nosi haljinice,pretezno kupujemo od pamuka i teksasa.Kada im kupujem nesto novo,kao povod je neko desavanje,gledam da to posle iskoriste i nose jos,a ne da mi stoji u ormaru i ceka sledecu svecanost.Zaista malo takvih stvari imamo.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Prva matura :)))))))))))
21.7.2015 8:45:53   
vikiveki
Slažem se sa Milom..i ja uvek kupujem stvari za svečane prilike koje će dete moći da nosi i kasnije, a ne samo za jednu priliku a posle da stoji u ormanu.

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Prva matura :)))))))))))
31.3.2017 19:05:27   
IvanaSK RR
Lessice, kakva je bila mala lepotica 💗💜💞
I ja sam otplakala posle završne priredbe u vrticu. Kupili smo vaspitacicama nakit, a sin je isao u vrtic do dve nedelje pred skolu

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Prva matura :)))))))))))
31.3.2017 21:36:26   
veselicaa
Moja A je imala malu maturu prosle godine user posted image Isle smo da biramo haljinice,bila sam trudna tada,jaooj koji dozivljaj je to bio za nju.Uzele smo preko deset haljinica i otilse u kabinu,isprobavala ih je,gledala se u ogledalu,probala baletankice,pa ajde jos jednom onu prvu,pa cekaj da pitamo tatu sta misli i na kraju je odabrala haljinicu koja joj se najvise dopala i bas je bila kao sivena za nju.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Prva matura :)))))))))))
31.3.2017 22:58:43   
vikiveki
Mene sledeće godine čeka mala matura sa srednjim sinom...inače već su počeli da se dogovaraju ko će sa kim ići tj. koji će deček biti pratilac kojoj devojčiciuser posted image Moj V. je pitao jednu devojčicu a njega su pitale nij tri,ja mu rekla da sam odluči sa kim će ići.

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Prva matura :)))))))))))
8.5.2017 22:20:23   
lesica
Mame, je l ste spremne za zavrsne predskolske priredbe?

Mi se spremamo, vezba repertoar user posted image treba da ovih dana odsetamo po neke detalje potrebne za samu priredbu i takoooo

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







MAJKE i SINOVI - to je jedna nežna i neras...
Ali postoji ta mekoća i nekomplikovana nežnost u odnosu majka-sin, nešto što postaje sve snažnije kako moji sinovi rastu...
Nema jače sile na svetu od majke koja bran...
Njega nećeš tući, ni u pojam ni u naletu besa i nemoći. Moraćeš prvo preko mene, a ne dao ti Bog da se nađeš na putu maj...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here