|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Veličina cipelica
4.7.2016 9:57:31   
marijana22
I moja ćerka ispade Guliver, mlađa je koji mesec od Emicine a nosi 24

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Veličina cipelica
12.8.2016 12:58:59   
choopa choops
Šta mislite...dječak koji sad nosi br 21 ima tačno 12mjeseci, da li bi bilo OK da mu uzmem 23 cipele zimske? user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Veličina cipelica
12.8.2016 13:13:51   
IvanaSK RR
Choopo, ako su mu knap sada 21, onda je ok 23 za zimu.

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Veličina cipelica
12.8.2016 13:26:54   
choopa choops
Pa to mi i prijateljica kaže, ali ja se opet nekako dvoumim. Jer kad vidim moju djecu oni svi imaju male nogice, onda mi to izgleda ogromno Recimo moja I sada 18 mj, nosi obuću kao njena rodica od 12mj.

A ovo mi je za poklon isto malom rođaku, ali ga nisam odavno vidjela pa mi glupo da pitam. Jer ja sam m kupila poklon već, neku robicu, a ovo sam mislila svakako da im odnesem jer je to obuća koja je ostala kad smo prodavali, pa mi žao da stoji ako će njemu valjat. A nemam 22 br. user posted image Sad ću da stavim sliku da vidiš.

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Veličina cipelica
12.8.2016 13:31:03   
choopa choops
evo ih, oboje su br23 Ne znam ni koje bih...
user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Veličina cipelica
12.8.2016 13:35:14   
IvanaSK RR
Meni se svidjaju ove na čičak. Lepe su i ove druge, ali ove na čičak moze nositi i na prolece :)

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Veličina cipelica
12.8.2016 13:37:55   
choopa choops
Da, mada ove prve su isto od pliša, tako da nisu za neku zimu, a na čičak su kožne. A ne znam ni sama, kad sam ih obula I da probam izgledalo mi je kao da sam joj moje obula user posted image
Btw ona je na br 20 ima 18mj, i velike su joj za cijeli prst user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Veličina cipelica
12.8.2016 13:38:08   
branki*
Ma,za zimu mu uzmi komotno te 23 broj,bice mu dobro!

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Veličina cipelica
12.8.2016 13:42:27   
IvanaSK RR
I ako budu malo velike, nema veze. Ja sinu nikad nisam kupovala knap obucu.
Chopoo, i moj sin je sitan i nosi mali broj :)

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Veličina cipelica
12.8.2016 13:45:25   
choopa choops
branki listala sam temu unazad da vidim kakve ko nosi brojeve i stvarno nema pravila. Vidiš boka ima već 23 a samo ste mjesec dana od nas straiji, a Maxim od Wiv nosi 21. user posted image Ali računam da ako mali već sada nosi 21, da to znači da je nogatiji pa će mu brzo rasti noga. Kako nemam bar 22 pa da sam mirna user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Veličina cipelica
12.8.2016 13:49:20   
branki*
Pa,to,boka vec nosi 23 broj!a,zimi i deblju carapu i nece mu opet biti knao,nego dobro bas.videces!a,sto se tice lepote,meni su lepse one na pertlu,ali racunam da je prakticnije da budu na lepljenje,sta znam,kako ko voli.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Veličina cipelica
12.8.2016 14:18:32   
Khaleesi
Moja nosi 25, uzela sam joj neke patikice 26 za jesen za vrtic... I ja unapred kupim cipelice kada naidjem na lepe user posted image

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Veličina cipelica
13.8.2016 6:38:29   
mali_mis
Meni su ove sa pertlama preslatke user posted image

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Veličina cipelica
13.8.2016 23:51:39   
choopa choops
E pa odnijela sam ove na čičak user posted image Mada, čini mi se da iako su isti broj, da su ove na pertle vece malo, pa je i to prevagnulo da se odlučim za one na čičak user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Veličina cipelica
14.8.2016 8:03:51   
Mala Elena
Ja kupujem samo kad treba...volela bih i kad mi se dopadnu ali nikad nemam viska parauser posted image
Moja nosi 23-24, startovala je sa 20, a mislim da ce i ova mala tako.

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Veličina cipelica
14.8.2016 13:17:43   
serpica
Nase prve cipelice sa 12 bile su 19,dva meseca posle tj. sad uzela sam 21. Da nogica toliko poraste za dva broja samo za dva meseca???

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Veličina cipelica
14.8.2016 13:24:22   
Sanjalicaaa
Serpi,jesi kupila istu marku cipelica? Mozda se razlikuju kapupi. Jeste da njima brzo raste noga, ali 2 br za 2 meseca nekako mi je mnogo.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Veličina cipelica
14.8.2016 13:46:12   
choopa choops
Me i ja sam ranije tako, ali sad kad smo drzali ovu obucu ostalo nam je toliko da, ako budemo imali srece, imace cipele do skole da mijenja svako malouser posted image
Seroi pa ne znam, mojima bas sporo raste nogica, ali eto mali od prijateljice koji je samo pet dana stariji od I, sada nosi 24 user posted image . Mada moguce je i da kalup bude razlicit i kod istog proizvodjaca, ove gore su takve....

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Veličina cipelica
14.8.2016 14:30:47   
serpica
Isti je proizvodjac,samo sto su prve bile polusandalice a ove su bas cipelice,to je jedina razlika. Ona jos ne hoda sama,ali trazi da hoda kad izadjemo u setnju,ne bih ja jos kupovala sve to ali kako da vodim dete boso napolju?
Inace ima vecu nogicu od starije dece u to doba.

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Veličina cipelica
18.10.2016 16:36:08   
Animsaj9
Nase prve cipelice su br 18 Ciciban

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Veličina cipelica
18.10.2016 23:45:18   
choopa choops
Ova moja princeza za koji dan 20 mjeseci, a i dalje na broju 20 user posted image Mada, uzela sam joj cizme br 21, nek joj budu komotne user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Veličina cipelica
19.10.2016 7:40:12   
Maraj
Mi smo L kupili pre mesec dana prve cipelice. Kupili smo Ciciban 6890 din smo ih platili. Broj 22
Vec su mu male. Za manje od mesec ih je prerastao. Ima kuci patofne br 23. Majke mi , kako mu raste niga mislim se da mu kupim obucu 24. Probacemo svakako u radnji.
I sta sad sa ovim cipelicama koje je prerastao.... ganjc nove. Nije stigao ni da ih zagrebe....

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Veličina cipelica
19.10.2016 8:21:39   
isidora88
Jedan tekst sa kojim se apsolutno slazem. http://zena.blic.rs/Bebe/45355/Ortoped-s-Banjice-tvrdi-Cipelice-za-decu-UPROPASCAVAJU-mala-stopala

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Veličina cipelica
19.10.2016 8:24:27   
Anck Su Nmaun
Svaka cast za tekst, potpuno se slazem user posted image

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Veličina cipelica
19.10.2016 8:28:36   
mila83
T za tri dana puni 25 meseci user posted image i nosi broj cipelica 23.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Ide zmija - VIDEO!!!
video
Malo zabave za najmlađe
Moje dete ima vaške!
Kada se spomenu vaške svi prevrnemo očima. Vrlo lako se prenose sa glave na glavu, pa se može desiti da ih dobijemo i vi...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

lepse ime...
pisuljica



Sofija (80%)

Srna (20%)


Ukupan broj glasova: 61

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here