|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  95 96 [97] 98 99   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Haljine
27.1.2020 22:51:32   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: smeško



IZVORNA PORUKA: Ana RR

Smeško, kako si uspela tu haljinu da obučeš naopako user posted image

Fil, prelepa je ta haljina.



Vidis, neke stvari su stvorene da ostanu misterija. 😂Vise necu kritikovati decu.😂


Hahahaha user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 2401
   RE: Haljine
28.1.2020 14:43:18   
mama Jo
Meni se npr.jako svidja garderoba koju ima fashion.studio 87. Ali oni su vise ovako za svaki dan, nisu elegantni za svadbe.

Ja nmbas dugo nisam isla na svadbu, i sad posto treba da idem na dveja uopste ne znam sta da obucem. Sva sreca pa ne moram neku eleganciju preteranu, ali opet... nista se to meni ne svidja. Ja samo mastam da kupim duboke zute starke, svetle farke, i obicne majice kratkih rukava 😂

Nego, npr.lepo mi je neko super moderno zensko odelo. Fil, ne znam da li si ti u tom fazonu, ali ima ih bas predivnih, i elegantnih. Uzane farke i sakoi onako moderni.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 2402
   RE: Haljine
28.1.2020 20:01:13   
pari
https://www.facebook.com/jelenadimitrijevicdesigner/


Meni se ovako nesto svidja :)

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 2403
   RE: Haljine
28.1.2020 20:09:48   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: pari

https://www.facebook.com/jelenadimitrijevicdesigner/


Meni se ovako nesto svidja :)



Salon je u Nišu, cene su ok, a videla sam i jednu suknju uzivo, fenomenalna je. 

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 2404
   RE: Haljine
28.1.2020 20:15:09   
branki*
da,bas deluje skupo i prefinjeno.ja vise volim malo provokativnije,doduse.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 2405
   RE: Haljine
29.1.2020 11:38:36   
MamaNecaVo
Meni se svidjaju haljine zene iz Obrenovac. Iva se zove. Imam njenih nekoliko i sjajne su i kvalitete. Ali sada mi treba nesto sto je isto tako lepo a rastegljivo jer.. Trudnica. Gde pogledati uopste. Idem na svadbu estrade licnosti, moram biti tip top loptica 😁😁

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 2406
   RE: Haljine
29.1.2020 13:29:15   
Ivanka 75
Fil, trazim za tebe 😊
Duge haljine su 9000 i 10000. Kratke u skoro duplo manje. 

user posted image

user posted image

user posted image

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 2407
   RE: Haljine
29.1.2020 13:42:21   
Ana RR
Meni je to sve kao iz granda da su izašle user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 2408
   RE: Haljine
29.1.2020 13:45:27   
Sanjica26 RR
Delim Anci misljenje s tobom. 



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 2409
   RE: Haljine
29.1.2020 14:28:07   
Ivanka 75
Pokusavam da pomognem Fil... Rekla bih da hoce nesto bas ekstravagantno i upecatljivo.
Svako ima svoj ukus. Ja bi ih rado nosila da imam bar 10 godina manje i malo veci zadnji trap 😊

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 2410
   RE: Haljine
29.1.2020 14:37:11   
Ivanka 75
Fil, pogledaj OVO

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 2411
   RE: Haljine
29.1.2020 14:45:59   
emicaa


IZVORNA PORUKA: Ana RR

Meni je to sve kao iz granda da su izašle user posted image


Previse je ovo zatvoreno za grand 😂

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 2412
   RE: Haljine
29.1.2020 15:13:40   
Ana RR
Hahaha Emi user posted image

Svojevremeno je u TC City Passage i TC Milenium bilo butika sa tim ekstravagantnim haljinama, ako imaš vremena pogledaj tamo, Fil.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 2413
   RE: Haljine
29.1.2020 20:46:14   
Filadendronka
Najpre da se zahvalim Ivanki sto misli na mene! :) Hvala ti! 💕 Pari, divne modele ima ta devojka iz Nisa. Cene su od 6.000 do 50.000. Ta koja se meni svidela je 20.000. U Selection-u sam probala bas tu dugu zelenu, uZivo je mnogo lepsa. Ali meni grozno stoje puf rukavi, mnogo mi isticu siroka ramena. Inace mi takvi modeli bas dobro stoje. Problem sa njihovim butikom je provokativna devojka/model i mnogo jako osvetljenje koje cini da vecina haljina izgleda kao kiceraj. Trenutno stagniram sa trazenjem, posvetila sam se devojackoj veceri. 

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 2414
   RE: Haljine
29.1.2020 21:09:52   
Ivanka 75
Ha! Pogodila sam stil od nase Fil 😊😊😊
Citam te ko baba Vanga 😂

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 2415
   RE: Haljine
29.1.2020 21:21:19   
mama Jo
Od ove tri, zelena mi je najlepsa... samo ni ja ne volim bas taj puf, jos ovde i nije strasno, kad vidim onaj ogromni puf... boze sacuvaj. Od kog materijala je ta haljina?

Fil, hoces nam ltkriti o kakvoj tj.cijoj svadbi je rec? Neke poznate licnosti, hm? user posted image

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 2416
   RE: Haljine
29.1.2020 21:42:40   
Mirko Svirko
Zelena mi je lepa. Ali da nije toliko dugacka jer mi ovako deluje kao zena - palacinka. Poslednja mi je ok. Prva mi se ne svidja. Ali to je samo moje misljenje. 

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 2417
   RE: Haljine
29.1.2020 21:46:30   
milicicak
Drage moje, pokazah ja mm-u haljinu u kojoj me Fili zamislila, on je bio u fazonu pa nije nista specijalno ali ako ti se dopada idi kupi 😂 ako me naljuti stvarno cu da odem 😂


(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 2418
   RE: Haljine
29.1.2020 21:51:57   
Ana RR
Hahaha mili user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 2419
   RE: Haljine
29.1.2020 22:54:44   
dunja RR
Nešto imam osećaj da Fil i ti idete na istu svadbu ;)

IZVORNA PORUKA: MamaNecaVo

Gde pogledati uopste. Idem na svadbu estrade licnosti, moram biti tip top loptica 😁😁



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 2420
   RE: Haljine
29.1.2020 22:55:51   
mama Jo
Haha user posted image
Taman eto da se upoznate i vas dve user posted image


_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 2421
   RE: Haljine
29.1.2020 23:09:57   
Tiziana
Fili, ne znam da li si iz Bgd, cini mi se da jesi. Ne znam ni kakav stil volis, ali u Cumicu imas Dizajn distrikt, butike mladih dizajnera, tamo ume nekad da bude zanimljivih haljina od dobrih materiala, a nisu toliko skupe. Ali nisu po tipu slicne onom Dilajnu...


(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 2422
   RE: Haljine
30.1.2020 0:44:26   
Filadendronka
Tizi, pratim bas dosta mladih kreatora, ali su ceme paprene za sta god sam pitala. Zato nikako da odem do prolaza, sve mislim da gubim vreme. Mili, ona tvoja zelena iz Cumica je sigurno na snizenju, videla sam da su suknje snizene na 6.400. Ispod kacim sliku, ali meni gradja ne dozvoljava da tako nesto obucem. Ja sam klasican Sundjer Bob Kockalone. Noge tanke ( doista lepo izvajane 😂), a gore kao balvan. Svi kazu da preterujem, ali kad im konkretno pokazem kako mi stoje uske stvari kojima istaknem noge sa necim sirokim, vidi se drasticna razlika. Za mene je idealna haljina gore tamnija, zatvorenija, sa rukavima uz stavljanje akcenta na donji deo tela. To je ta doza provokacije koju trazim medju elegantnim haljinama. Medjutim trenutni trend stavlja akcenat na puf rukave, golo jedno rame, princeza kroj. To je sve ono sto meni ne stoji. 
Evo je slika divne suknje in Sun skirta. 

user posted image




(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 2423
   RE: Haljine
30.1.2020 7:20:52   
milicicak
Bas smo mi zene komplikovane 😀


Sinoc sam preturala po ormanu, imam lepu kolekciju garderobe al nista ja to vise ne mogu da obucem 😁 prosto ne mogu da verujem da sam nekad imala takav struk i toliko uzana ramena 😂 ne znam sta da radim sa tim stvarima, zao mi da bacim a nemam kome da dam...
Mm mi je pokvario sve planove za svadbu, imala sam u glavi sliku nas cetvoro, svi obuceni u istoj nijansi al mosa, gospodin ne moze da obuce ni jedno svoje odelo 😂 tako da nas ceka ta kupovina...
Moram da uglavim vreme da odem do Cumica al kako pojma nemam. Fili, nije Cumic bas toliko skup kad uzmes u obzir kvaliter materijala i rucnu izradu a znam da dosta njih radi i po meri i unikatne haljine. Ova devojka iz Nisa je fenomenalna, bas u mom fazonu

< Poruku je uredio milicicak -- 30.1.2020 7:23:28 >

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 2424
   RE: Haljine
30.1.2020 7:57:14   
vonavoj
Jedva cekam da vas vidim u haljinama😂😂

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 2425
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  95 96 [97] 98 99   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  95 96 [97] 98 99   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







NIVEA DNEVNA I NOĆNA NEGA PROTIV BORA
Inovativna nega protiv starenja sa čistim bakučiolom i dvostrukom hijaluronskom kiselinomdefiniše konture, učvršćuje kož...
Uživajte u svojim trenucima uz NIVEA Lumin...
photo
Beograd, 28. aprila 2024. – Male nepravilnosti na našoj koži poput strija i pigmentnih fleka od sunca često znaju da nam...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here