|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 5 6 [7]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Znojenje
20.12.2018 22:47:51   
milicicak
Znaci, da cekam da prodje....veselje.
Mene je vec glava pocela da boli od "mirisa",nadam se da nece u migrenu da predje

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 151
   RE: Znojenje
21.12.2018 7:07:58   
Misha i Ljisha
Maraj nasmeja me. Ja se salim greju mi se tabani. Al stvarno vrelina mi udari u noge. Mada nemam problem sa mirisom nogu niti sa znojanjem jednostavno mi je vruce stopalima. 

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 152
   RE: Znojenje
21.12.2018 7:32:44   
Maraj
Ljiso ja sam pre trudnoce bila zimogrozljiva. Sad malo malo imam valove vrucine ko zene u klimaksu... a udara na noge user posted image tj stopala

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 153
   RE: Znojenje
24.12.2018 20:00:03   
milicicak
Kod mene novi razvoj situacije 😪 elem, sad smrdim samo ispod levog pazuha! Malo pre sam se tri puta prala i trljala i miris nije nestao. Alii nije to problem. V nece da sisa sa te strane, podoji nam postaju pravo mucenje. Nisam pametna sta da radim

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 154
   RE: Znojenje
24.12.2018 20:21:54   
Ana RR
O svašta, mili. Jesi li probala da utrljaš sodu? Znam da ona pomaže.

Ja se od trudnoće znojim samo ispod desnog pazuha ali se znoj ne oseća. Pre trudnoće se uopšte nisam znojila.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 155
   RE: Znojenje
24.12.2018 20:38:42   
milicicak
Ma jesam i sodu i antiperspirant i pranje na svaka dva sata....
Nije mi sto smrdim nego sto ovaj mali nece da jede sa te strane... Vec se tripujem da se nesto tu "pokvarilo"

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 156
   RE: Znojenje
24.12.2018 20:57:33   
Ana RR
Pa nemam pojma... da li si pitala dr možda? Ginekologa?

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 157
   RE: Znojenje
24.12.2018 21:00:38   
milicicak
Idem u petak kod moje dr na pregled pa cu da je pitam.
Mada kontam da gospodinu smeta smrad 😂 sad je u snu jeo bez problema

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 158
   RE: Znojenje
24.12.2018 21:05:39   
Ana RR
Hahaha, pazi, svakome bi smetao user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 159
   RE: Znojenje
24.12.2018 21:14:36   
mama Jo
Hahahaha mili, nasmeja me, izvini.
Mozda si ti postala malo osetljivija na mirise pa ti se cini da je to bas toliko, a malisa prosto vise voli drugu siku? Moja starija je stvarno vise volela jednu od druge user posted image

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 160
   RE: Znojenje
24.12.2018 21:19:45   
milicicak
Vama smesno a meni se povraca od sebe same user posted image salim se user posted image jesam ja inace osetljiva na mirise i verovatno ne smrdim bas toliko ali me je i mm mirisao posle kupanja i rekao da se sa leve strane malo oseca znoj a sa desne ne. Ali kaze da nije nabio nos u pazuh ne bi osetio user posted image tako da mi osyaje samo da se pirkam sodom u nadi da ce mi pomoci i da nabavim one stipaljke za nos koje nose plivacice

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 161
   RE: Znojenje
24.12.2018 22:03:42   
Jekica86
Koristila sam neki neutralni eucerin rolon i bio mi je odlican, meni soda nista.

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 162
   RE: Znojenje
24.12.2018 23:03:18   
mama Jo
Ahahahahahaha stipaljke za nos user posted image
Verovatno au hormoni, dojenje.... ne znam nijednu dojilju koja nije imala smrduc problem user posted image

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Jekica86)
Direktna veza do poruke: 163
   RE: Znojenje
25.12.2018 7:59:12   
Jekica86
Polude i zlezde i hormoni i sve, zeni neprijatno i jeste,
Malo kad se oznojis pa ti neprijatno, pa tripujes.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 164
   RE: Znojenje
12.12.2019 11:12:00   
Slavkic
Dok se hormoni ne vrate u normalu nista ne vredi


(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 165
   RE: Znojenje
12.12.2019 12:13:23   
nata11
Da li znate kako se to koristi soda bikarbona? Tokom tusiranja ili na suvo? 



_____________________________





(odgovor članu Slavkic)
Direktna veza do poruke: 166
   RE: Znojenje
12.12.2019 12:14:47   
Ana RR
Nato, mislim da se napravi kao pasta i utrlja se ispod pazuha. Čini mi se da sam tako čitala. Nemoj baš da me držiš za reč user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 167
   RE: Znojenje
12.12.2019 12:39:36   
Milica911
Samo hormoni,kao i opadanje kose ali sve posle par meseci nestaje

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 168
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 5 6 [7]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 5 6 [7]
Idi na:







Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Kako se pravi beba u jednom afričkom plemenu
Roditelji su ti koji odlučuju da li će i kada imati dete, ali dete u stvari samo bira svoje roditelje i pronalazi put do...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here