|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Svingeri
13.8.2014 16:00:07   
bubulence

IZVORNA PORUKA: Nada RR

Zanima me jedna stvar . Sad situacija kao kod anonimne , odete na zurku , pronadjete partnere I provedete vece sa njima.

Jutro poslije . Da li razmisljate da je njemu bilo ljepse sa tom zenom nego sa vama ? Osjecate li nesigurnost?



ovo i mene zanima, kako kasnije vi funkcionisete user posted image user posted image ?

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Svingeri
13.8.2014 16:11:54   
World
World ja mislim da mi njih uopste ne kapiramo a samim tim pravimo i neke stereotipe sa bolestima. Pa verujem da su to sve normalni ljudi koji vode racuna o svom zdravlju.



ma ne mislim da su ista 'bolesniji' od ostalih ljudi, problem je sto je mnogo ljudi zarazeno kojecime, ma ako nista ono bar imaju gljivice.. user posted image

valjda sam se tokom ovih godina nagledala svega i svacega, pa znas i kad pazis i ne 'svingujes' i ne varas partnera niti ista, opet nekako pokupis pokoju bakteriju, a kamoli ovako u direktnoj razmjeni.. bas mi nekako fuj...

_____________________________

Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju.

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Svingeri
13.8.2014 16:16:48   
Olga75
ooo bre World , pa ima kondomi da se kupe user posted image
neeego Anonimna, kako ste vi dosli do aTresa za svingeraj , gledam ovog mog i razmisljam se moglo bi se probat i stogod drugog , malooo da razonodim gospoju i osvezim brak
pa eto da pitam

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu World)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Svingeri
13.8.2014 16:30:55   
Ana RR
Olga, jbg, ne može se jesti isto jelo svaki dan user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Svingeri
13.8.2014 16:42:03   
Ivanka 75
Jbt, pa zar ja potrošila 30 godina da nađem "pravog", kad mi dosadi posle nekoliko godina i da ga menjam na jednu noć?
Ko što neko reče NO THANKS!

Da li bih mogla posle toga pogledati mom "pravom" u oči i biti sa njim, treba imati malo promenjenu svest da bi život posle toga bio kao pre.

Kao - "ajde dragi da svingujemo, sutra ću ti i dalje gaće prati!" user posted image

Xa xa xa iskidah se od smeha user posted image

< Poruku je uredio Ivanka 75 -- 13.8.2014 16:47:57 >

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Svingeri
13.8.2014 16:46:45   
Torbica
Pacijenti....Nek sam zatucana,meni je to bolesno..

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Svingeri
13.8.2014 16:56:25   
Olga75

IZVORNA PORUKA: Ana RR

Olga, jbg, ne može se jesti isto jelo svaki dan user posted image

pa jasno sve i da je becka snicla dosadi user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Svingeri
13.8.2014 17:15:26   
mali_mis
Olga nasmejala si me do suza user posted image
Sto se svingeraja tice, nisam ja za te stvari. Kad volim nekog, onda ga zelim samo za sebe, nema deljenja. A sigurno da ni on ne bi voleo da mene tamo neki razvlaci.

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Svingeri
13.8.2014 17:15:30   
big mum

IZVORNA PORUKA: Torbica

Pacijenti....Nek sam zatucana,meni je to bolesno..



Takođe,to mi je totalno neprirodno.

_____________________________

Neko iz djetinjstva ponese samo uspomene, a neko sačuva u očima, ušima, u srcu još malo one radoznalosti i nemira, pa umije da se igra i raduje malim stvarima.
DUŠKO RADOVIĆ

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Svingeri
13.8.2014 17:29:57   
Trcosava

IZVORNA PORUKA: Ana RR
Ja sam više za blagi SM nego za sving user posted image


Jeeeeeeeeeeeeeeel???????????user posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Svingeri
13.8.2014 17:41:52   
doktorkakristal
ju koja tema na RR user posted image nisam ni razmisljala o ovemo nikada ,ko voli nemam nista protiv ,cak su mi vise ok od namazanih svalercina ,nije mi muz trenutno tu ,a bas bih ga pitala da mu vidim samo facu,ala bi se pretvorio u znak pitanja user posted image upao bi u totalnu paranoju user posted image

_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Svingeri
13.8.2014 19:10:12   
Anoniman
Mi imamo jako otvoren odnos i uvek smo bili u nekoj vrsti slobodne veze :od izuzetnih drugara preko povremenog drugarskog seksa do toga da živimo sada zajedno. Bilo je tu i nekih obostranih izleta sa strane,sa drugim osobama. I mislim da smo dovoljno sazreli da sada probamo nešto novo u čemu bi oboje učestvovali ako osetimo da je to to.
Seks je ipak odlična rekreacija, a nije obavezno povezan sa emocijama meni je to pre svega fizički momenat. O bolestima neću da mislim pa zašto postoji kondom? A i ne želim trudnoću

(odgovor članu doktorkakristal)
  Direktna veza do poruke: 62
   RE: Svingeri
13.8.2014 19:26:16   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: Trcosava RR


IZVORNA PORUKA: Ana RR
Ja sam više za blagi SM nego za sving user posted image


Jeeeeeeeeeeeeeeel???????????user posted image


Vidi ovu trudnjaču user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Svingeri
13.8.2014 19:59:05   
branki*
ne bih svingovalauser posted image ..bzv mi to da me mm gleda dok se sexam sa drugim ili ja njega dok on drugu..ne toliko zbog ljubomore,shvatila bih to totalno fizicki,koliko bi mi bilo bzv...

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Svingeri
13.8.2014 20:33:56   
Trcosava
Pa mislim kakav si komentar od mene (pa čak i da nisam trudna) očekivala, kad mi kažeš da bi pre blaži SM nego sving? :P

@ Branki - koliko se ja razumem u tu tematiku, svingovanje je kad on nađe sebi jednu partnerku, ona sebi jednog partnera. E sad, da li će biti u istoj sobi ili svako u svojoj to je već drugo.

No, da bidnem iskrena - ne znam da li bi sada. Pa ne sad da mi brak sveto pismo (daleko je od toga), niti sam bolesno ljubomorna. Nisam. Jednostavno od mm dobijam sve što mi treba. Kad to ne budem dobijala kući, tražiću na drugom mestu i ćao.

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Svingeri
13.8.2014 20:37:16   
branki*
pa,da,ali ja sam mislila da se podrazumeva da su svi u istoj prostoriji..ili sam nedovoljno sexualno upucenauser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Svingeri
13.8.2014 20:46:46   
Trcosava
Ma meni su to već bahanalije user posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Svingeri
13.8.2014 20:51:24   
Leptiric123
Eeeeeeee dodjosmo opet do prdenja.Ne zaj...se ozbiljno.Kad bi bilo manje slibode te vrste pred partnerom a vise stvari zadrzavale za sebe,kada bi ga nekad grejale nekad hladile ne bi morale ovako da osvezavaju brak.

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Svingeri
13.8.2014 21:02:54   
Olga75
mislis na moje osvezavanje braka user posted image
ili tamo neke anonimne koja ima otvoren brak pa ga zacinjava a ne osvezava user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Leptiric123)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Svingeri
13.8.2014 21:03:25   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: Trcosava RR

Pa mislim kakav si komentar od mene (pa čak i da nisam trudna) očekivala, kad mi kažeš da bi pre blaži SM nego sving? :P



Pa kad bih morala da biram odabrala bih ovo prvo (ali sa naglaskom na blagi, nisam ni za kakve ekstreme). user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Svingeri
13.8.2014 21:04:58   
Leptiric123
Ne Olga....cinjenica je da je zakljucak da mozda tako osvezavaju brak to kazem...user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Svingeri
13.8.2014 21:05:59   
Trcosava

IZVORNA PORUKA: Leptiric123

Eeeeeeee dodjosmo opet do prdenja.Ne zaj...se ozbiljno.Kad bi bilo manje slibode te vrste pred partnerom a vise stvari zadrzavale za sebe,kada bi ga nekad grejale nekad hladile ne bi morale ovako da osvezavaju brak.


Ti li to opet podbadaš?

Kakve sad to veze ima?

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Leptiric123)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Svingeri
13.8.2014 21:08:31   
branki*

IZVORNA PORUKA: Trcosava RR


IZVORNA PORUKA: Leptiric123

Eeeeeeee dodjosmo opet do prdenja.Ne zaj...se ozbiljno.Kad bi bilo manje slibode te vrste pred partnerom a vise stvari zadrzavale za sebe,kada bi ga nekad grejale nekad hladile ne bi morale ovako da osvezavaju brak.


Ti li to opet podbadaš?

Kakve sad to veze ima?

ja sam shvatila da hoce da kaze da joj je svingovanje bzv i da ima drugih nacina da se erotska veza medju partnerima odrzi na nivou zadovoljavajucem,tj da zena treba da raspali mastu svog muskarca i da bude zavodljiva i zenstvena ,a ne da svinguju.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Svingeri
13.8.2014 21:09:17   
Leptiric123
Lepo sam napisala kakve veze ima...

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Svingeri
13.8.2014 21:17:50   
Leptiric123
Branki konacno user posted image

(odgovor članu Leptiric123)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here