|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Svingeri
13.8.2014 23:46:34   
Misha i Ljisha

IZVORNA PORUKA: branki

ljiljo,mi smo ,mislim,koleginiceuser posted image


ups...user posted image

ja nigde nisam napisala da ja jesam ili nisam gledala ikakve filmove takve prirodeuser posted image

Ali moram da dodam dok sam lezala na patologiji u Betaniji na TV-u je bio ukljucen tv1000 non stop, nismo bile dovoljno visoke nas tri u sobi da promenimo program pa smo imale zanimaciju nakon ponociuser posted image

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Svingeri
13.8.2014 23:48:44   
branki*
pa,kad lezis na patologiji,kakav program da ocekujesuser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Svingeri
13.8.2014 23:52:25   
Misha i Ljisha
Jao Branki citam novine i gle sta nadjoh

Anketa koju je sprovela stranica Ashley Madison pokazuje da tipična "žena varalica" bira zanimanje profesorice.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Svingeri
14.8.2014 8:57:43   
branki*
hahauser posted image
znaci,imamo odlicne predispozicije!

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Svingeri
14.8.2014 9:15:51   
wivern
Cekajte bre zene, mene zanimaju zaista ti prvi utisci posle prvog svingeraja. Tj da li se se ista u odnosu izmedju partnera promenilo? Ja bih se sigurno promenila i ne bih mogla da zivim kao pre, ali dobro ni svingeraj nije za svakoga.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Svingeri
14.8.2014 9:30:34   
Trcosava

IZVORNA PORUKA: Misha i Ljisha

Jao Branki citam novine i gle sta nadjoh

Anketa koju je sprovela stranica Ashley Madison pokazuje da tipična "žena varalica" bira zanimanje profesorice.



Trt Milojka! Živ sam dokaz da to nije tačnouser posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Svingeri
14.8.2014 9:53:25   
Leptiric123
Wiv i mene zanima isto.
Neko rece,ja mislim Olga (citala sam kod lekara) da je to kad zena hoce da proba nekog drugog.Pa sto ne proba pre braka? Posle nema tih problema ili potreba...

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Svingeri
14.8.2014 10:10:39   
wivern
Pa moze ona drugog da proba i u braku user posted image .
Ali bih zaista volela da mi neko pojasni odnos posle, ne mislim nista zlonamerno taman posla.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Leptiric123)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Svingeri
14.8.2014 10:12:58   
branki*
wiv,taj ko ji ti to bude objasnio,mora da bude neki svingeruser posted image kako drugacije!neka se javi anonimna sa pocetka price da cujemo iz prve ruke utiske.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Svingeri
14.8.2014 11:37:33   
Misha i Ljisha
ja sam sigurna da anonimna dolazi i neanonimno user posted image


Trcosava jos smo mi sve mlade profesorice ima vremena da se dokazemo ahahahah...

Ja stvarno ne znam nikog ko svinguje ili mi nikad nisu priznale drugarice da to rade.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 110
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here