|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Jastuk za decu ispod 2god
12.9.2011 22:35:55   
magnetic
Ja sam svoje dete stavila na jastuk tek posle prve godine tj. od nedavno.

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu mikica sa)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Jastuk za decu ispod 2god
12.9.2011 22:36:08   
Nensi*

IZVORNA PORUKA: mikica sa

imam pitanje: meni su u bolnici rekli da novorodjence i odojce ne bi trebalo da spava na jastuku. pitam se posto sad ima pet mjeseci da li moze poceti spavati na jastuku? i kakvom? hvala mamike user posted image


Ja sam Vuka tek posle godinu dana pocela da stavljam na jastuk. Mislim da je sa 5 meseci jos rano.

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu mikica sa)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Jastuk za decu ispod 2god
12.9.2011 22:38:43   
mikica sa
hvala user posted image
dobro je da jos nisam pokusavala. vidim da je njemu ovako super, ali rekoh da pitam za svaki slucaj.

_____________________________

rodila sam andjela 05.04.2011. :)))

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Jastuk za decu ispod 2god
12.9.2011 22:41:24   
magnetic
Ja mozda ni sada ne bih pocela sa jastukom da ga se D nije sama dohvatila prvi put i za sekund zaspala na njemu.

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu mikica sa)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Jastuk za decu ispod 2god
12.9.2011 22:44:50   
Ivanka 75
Ivu uspavljujem na našem krevetu pa tako ona i dograbi tatin jastuk i zaspi na njemu, nekad odspava duže, nekad ne, odmah je prebacim u krevetac (tamo nema nikakav jastuk).
Drugarica mi reče da joj deca spavaju na Dormeo junior jastuku i da je odličan pa će i Iva najverovatnije dobiti jedan.
Ali tek posle 1 rođendana...

(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Jastuk za decu ispod 2god
13.9.2011 14:06:38   
*milica*
Stefi mnogo voli jastuke svud vuce i prosto uziva kad legne na isti....
Rano smo poceli jer je sa cetiri meseca imao bronhitis i dr nam je savetovala da spava na visokom zbog lakseg disanja.
i tako je ostalo...
ako nema jastuk nema ni spavanja duzeg od 5 minuta!!!
sofija moze i ne mora da spava na jastuku, to njoj nije bitno...

_____________________________

Stefan i Sofija NASA SRCA DVA NAJDRAZA!!!!


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Jastuk za decu ispod 2god
15.9.2011 13:28:21   
Anoniman
moja ksenija nekad ovako spava

user posted image

a nekada ovako

user posted image

po mom misljenju mnogo je gori polozaj vrata koje dete ima u jajetu, nego na jastuku.
moja beba mnogo bolje vari, manje stuca i bljucka kad ovako lezi, nego na skroz ravnom.
plus zbog sirokog povoja i ne lezi pravo, nego joj je glava nize od guze.

(odgovor članu *milica*)
  Direktna veza do poruke: 82
   RE: Jastuk za decu ispod 2god
15.9.2011 13:35:39   
Ana RR
Jao kako je medena user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Ja Marka nisam stavljala na jastuk, nekako me strah zbog kičme. Mada i on dosta bljucka, možda bi mu bilo bolje sa jastučićem, šta znam.


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Jastuk za decu ispod 2god
15.9.2011 13:42:46   
Anoniman
user posted image

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 84
   RE: Jastuk za decu ispod 2god
15.9.2011 13:49:59   
Ana RR
Najslađi su mi dok spavaju user posted image jedva se suzdržim da Marka ne gnjavim dok spava a samo bih ga ljubila user posted image pa kad se ovako smeška u snu, jaooo bože user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Jastuk za decu ispod 2god
15.9.2011 14:00:50   
Verus
Dok beba ne moze samostalno da se okrece ne treba sa se stavi na jastuk-zbog SIDSA.  Ja sam Helenu, pa...negde oko 10og meseca cini mi se: ali sam u IKEI nasla tanki, mali 'bebeci' jastuk.  

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Jastuk za decu ispod 2god
15.5.2012 17:14:47   
Anoniman
Petra jos ne spava na jastuku user posted image

(odgovor članu Verus)
  Direktna veza do poruke: 87
   RE: Jastuk za decu ispod 2god
15.5.2012 17:24:20   
tijatija
ja sam mojoj deci taman oko dve godine davala jastuk ali nisu nesto preterano bili zainteresovani pogotovo starija nespava uopste na jastuku a spava na stomaku, e sad jel to stvar navike neznam ali ni mm nema jastukuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Jastuk za decu ispod 2god
28.1.2013 17:58:49   
Guardian
Meni se čini da naša ćerkica mnogo mirnije i lepše spava od kako je na jastuku, a odnedavno smo počeli sa njim. To je ustvari ono jastučence što se dobije uz ogradicu i posteljinu, znate na koje mislim.

Ne znam da li grešim, bojim se zbog kičme i vrata user posted image

Inače jako nemirno spava, legne na stomak, guza joj u vazduhu negde user posted image a što ustaje svake noći...podigne se, prebaci na drugi deo kreveta i tako 10 puta noću; a ja svaki put ustanem i vratim je.user posted image

(odgovor članu tijatija)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Jastuk za decu ispod 2god
28.1.2013 18:28:43   
Sanchy
I ja sam mu stavila to jastucence sto se dobije uz ogradicu i posteljinu medjutim to je ono skroz tanko tanko ,ne bih ga mogla ni nazvati jastukom dok sam na primer uz drugu posteljinu dobila normalno jastuce e to nemam nameru jos dugo da mu stavljam...inace ja sam njemu do skoro drzala ispod diseka urolan peskir koji malo podigne uzglavlje zbog bljuckanja pa da se ne ugusi u snu..tako sam procitala u knjizi kojom se rukovodim od njegovog rodjenja tako da sad ovo sto sam mu stavila kao jastuce apsolutno ne moze da skodiuser posted image ...Guardian i moj se vrti ,doduse jos ne moze da ustane ali zauzima urnebesne poze po krevetcu ,,ja ga ne vracam,kako zaspi tako ga ostavim racunam ako je tako zaspao verovatno mu odgovarauser posted image

< Poruku je uredio Sanchy -- 28.1.2013 18:30:46 >

(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Jastuk za decu ispod 2god
29.1.2013 1:00:39   
Mariya
Ja sam joj podigla dusek kad je bila prehladjena cini mi se u januaru prosle godine,stavila sam joj rat i mir, 1. tom user posted image i otad joj to stoji pod dusekom.
A sto se tice jastuka, i mi koristimo onaj pljosnati sto se dobija uz ogradicu, i to zato sto je ona letos pocela da spava na jastucima. Jednostavno je sama legla na njega kad je spavala popodne i nije htela bez njega. A taj pljosnati jastuk vuce svuda, sa njim spava i igra se. Evo koliko ga voli
user posted image " target="_blank">http://user posted image

< Poruku je uredio Mariya -- 29.1.2013 1:04:25 >

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Jastuk za decu ispod 2god
26.3.2013 13:56:46   
Sesilija 83
moja nekad hoce nekad ne,uglavnom joj je u krevetcu onaj iz kompleta sa ogradicom ali je on meni nevidljivuser posted image a ima kad se uspavljuje pa uhvati moj ili tatin dormeo i zaspi na njemu i ja je tako prebacim u krevwtac,nekad sklizne u roku od 3 min a nekad celu noc spava sa nji, moracu da joj nadjem neki malo veci bebeci...

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Jastuk za decu ispod 2god
27.3.2013 12:12:09   
Mizzy
Moje dete je prisvojilo nas veliki jastuk, i obozava ga, ne leze bez njega u krevecu. Ja je pustam, lepo spava, ocigledno da joj je udobno.

(odgovor članu Sesilija 83)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Jastuk za decu ispod 2god
22.2.2015 9:44:18   
Trcosava
NEmamo temu za dete i jastuk, pa mislim da može ovde (iako moja odavno prešišala 2 godine)

Naime, dugo je spavala bez jastuka i smučilo mi se dizanje dušeka. Ja sam uvek spavala na sto i jednom jastuku, koji kad bi se svi sabrali ne bi bili dbeeli kao jedan normalan jastuk.
U DM-u smo dobili neke silne bonove i obnuse i odmah juče sam joj naručila iz vitapura neki bambusov jastuk (gledam sad u srb ih nema) to su jastuci za decu baš. Izašao nas je nekih 11 €
KLIK

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Mizzy)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Jastuk za decu ispod 2god
22.2.2015 9:50:27   
vonavoj
Moja spava na dormeo jastuku,vec godinu dana,i super spava!

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Jastuk za decu ispod 2god
22.2.2015 9:59:38   
serpica
A moji jos uvek spavaju bez jastukaustvari starija ima jedan mali,tanak to ne mogu ni da nazovem jastukom,a mladja i bebac bez jastuka,probala sam da im stavim ali nece,mozda ima veze to sto spavaju na stomaku pa im ne treba.

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Jastuk za decu ispod 2god
28.2.2015 16:52:28   
mila83
Moji klinci spavaju na jastuku,ne secam se kada su poceli na pravom jastuku, ne racunam onaj pljosnati sto bude uz ogradicu. Ali sa Teodorom sam pocela ranije da stavljam jastuk,nisam samo prvih mesec dana, sticajem okolnosti.Bile smo na IMD tamo sve bebe spavaju na jastuku. Sestra sa odeljenja mi rece (na kardiologiji) da je to pozeljno jer bebe, pogotovo koje imaju problema sa disanjem lakse disu na taj nacin, lakse se vari hrana, izadje vazduh..a najbitnije je da ako se detetu sliva iz nosa u grlo, nece otici na usi,vec ga guta pa taj slajm i sekret moze da ga izbaci na drugi nacin, a ne da dodje do skupljanja u usima i upale. I rekla je da se tako ne moze iskriviti kicma, vec samo ako se beba prerano stavlja na noge, tj. da stoji, to je lose.
Teodora spava na jastuku, sad vec ima pet meseci,a li jastuk nije prevelik i previse mekan, pa da joj glava utone u njega.Pod jastukom drzim urolan peskir, pa joj je malo uzdignut.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Jastuk za decu ispod 2god
28.2.2015 23:49:03   
Bibilib
Beba spava na onom bebecem,tankom jastukuuser posted image a stariji sin na jastuku poput dormea...jako je dobar i udoban za spavanje.

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Jastuk za decu ispod 2god
1.3.2015 14:08:48   
veselicaa
Dok su bile bebe spavale su na onim tankim bebecim jastucima,a kada su malo porasle spavaju na obicnim jastucima,kupila sam im neke malo skuplje,antibakterijske i dobro nam sluze.

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Jastuk za decu ispod 2god
8.3.2015 9:59:51   
mali_mis
A. je do godinu dana koristio onaj tanki jastucak sto smo dobili u kompletu sa ostalom posteljinom. Sad vec na pravom jastuku (najobicniji), samo je njegov manje napunjen perjem.

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Mamina mama je više vezana za unuke od tat...
Mamina mama obično ima jaču vezu sa svojim unucima, naučnici veruju zato što je ona rodila ćerku koja je rodila to unuče...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here