|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kupili smo krevet!
24.5.2012 14:52:35   
Anoniman
jesam ih zvala i zaboravila sam sta mi je ispricala user posted image ima jedan nacin farbanja i valjda bajcovanje ili nesto slicno , cene od 9,10 hiljada pa na vise , od drveta su . Naisli smo na jednostavan krevet slucajno pa smo ga odmah kupili zato i nisam razmisljala da pitam moze li da ne bude ofarban uopste user posted image

(odgovor članu majathegreat)
  Direktna veza do poruke: 76
   RE: Kupili smo krevet!
12.6.2012 15:50:23   
Snelle
IZVORNA PORUKA: madre

mame, je l znate gde mogu da kupim kvalitetan dusek za deciji KREVET dimenzija 180x80? nema ta tema, ima samo za krevetac...


IZVORNA PORUKA: Snelle

Madre, sad idemo off, jer ima tema za to, ali jesi li pitala u onoj prodavnici u glavnoj ulici, gde prodaju i dečije krevete i dušeke?




_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Kupili smo krevet!
12.6.2012 15:52:58   
madre
dobro, znaci ovdeuser posted image pravimo krevet za bogijevu sobu dimenzija 180_x_80. zna li neko gde mogu da kupim kvalitetan dusek tih dimenzija? e da, zanima me i koji jastuk preporucujete?
i sta uopste podrazumeva kvalitetan dusek za decu? mislim, sta da trazim?
snele, ne znam koja prodavnica?

< Poruku je uredio madre -- 12.6.2012 15:56:01 >


_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Kupili smo krevet!
12.6.2012 15:56:27   
Snelle
Nisi mi odgovorila na pitanje user posted image
Meni se jako svidja dormeo, i njega bih uzela, ali je premali, Lani bi glava stalno spadala sa njega, jer nemirno spava. Ako je Bogi mirniji, ja bih ti taj preporučila.

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Kupili smo krevet!
12.6.2012 15:58:21   
madre
jesam, samo malo kasnijeuser posted image
gledala sam dormeo, rade 190x80. ne znam zasto kazes da je premali? mislim da je kasno da menjam dimenzije kreveta, ali i meni se jako svidja dormeo. sad cu da ih zovemuser posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Kupili smo krevet!
12.6.2012 16:00:05   
madre
lele, sad sam skapirala da pricas o dormeo jastukuuser posted image sva sam sludjenauser posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Kupili smo krevet!
12.6.2012 16:01:04   
Snelle
Mislila sam na dormeo jastuk, ne dušek. Dušek nisam uživo videla, ali jastuk jesam.
Btw, ko vam radi krevet?
user posted image  Ovde se ne zna ko je ludji user posted image

< Poruku je uredio Snelle -- 12.6.2012 16:02:00 >


_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Kupili smo krevet!
12.6.2012 16:03:16   
madre
user posted image
neki cika sa zabrezjauser posted image
sad sam videla jastuk. ali mi je dusek bas problem, tesko cu naci tih dimenzija!

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Kupili smo krevet!
12.6.2012 16:07:30   
Snelle
Prošetaj glavnom ulicom, ne znam kako se zove radnja, ali je sa leve strane, tj sa strane sa koje je i gimnazija, pa pitaj njih.
Napiši mi u pp-u koliko vam čika traži za krevet.
Pogledaj OVO, mm je odlučio da Lani sam napravi jedan od ovih. Baš me interesuje koliko će mu trebati da odustane od čitave ideje user posted image

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Kupili smo krevet!
12.6.2012 16:08:20   
*Alexx*
Čitam vas, pričate o glavnoj ulici, a jedna živi u Ozu, a druga u Kućici na drvetu user posted image

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Kupili smo krevet!
12.6.2012 16:11:52   
madre
jos uvek ne znam cenu krevetauser posted image radio nam je kuhinju pa sam sa poverenjem dala da mi radi i krevet a nisam ni pitala koliko je, samo znam da ce biti jeftinije nego da ga kupimo, a lepsiuser posted image
a sto se tice ovih kreveta, diiiivniii su, vec sam gledala, ali sam odustala jer je mali da spava na spratu... to bih mu sigurno pravila da ima 5 godinauser posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Kupili smo krevet!
12.6.2012 16:11:57   
vukosava
Posto se selimo za 2 nedelje a namestaj cemo cekati neko vreme, razmisljam se da cerci kupim nov krevetic. Ovako izgleda (dusek je velicine onog u krevecu):

user posted image

Samo se plasim da li ce da ispada (mislila sam da zagradim necim dok spava). Da li je neko prebacivao decu van kreveca sa godinu i po dana (moja bas danas puni 18 meseci).

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Kupili smo krevet!
12.6.2012 16:12:14   
Snelle
user posted image  Ali Alexx, obe smo iz iste bajke user posted image
Madre, ja bih ga na tvom mestu pitala za cenu na vreme, jer će nakon izrade da odvali po ušima, garant, tada nema nazad.
Vuko, možeš da je prebaciš u krevet, nema veze što ima samo 18 meseci. I nije neka razlika da li ima 18 ili 24 meseca. Ali, ogradica obavezno!

< Poruku je uredio Snelle -- 12.6.2012 16:14:31 >


_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Kupili smo krevet!
12.6.2012 16:12:20   
madre

IZVORNA PORUKA: *Alexx*

Čitam vas, pričate o glavnoj ulici, a jedna živi u Ozu, a druga u Kućici na drvetu user posted image

zagulih seeeeuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Kupili smo krevet!
12.6.2012 16:14:23   
madre
vukosava, je l dusek duzine 120cm kao iz standardnih krevetaca? ja ne bih uzimala taj, jer mislim da ce jako kratko da bude upotrebljivuser posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Kupili smo krevet!
12.6.2012 16:23:02   
vukosava

IZVORNA PORUKA: madre

vukosava, je l dusek duzine 120cm kao iz standardnih krevetaca? ja ne bih uzimala taj, jer mislim da ce jako kratko da bude upotrebljivuser posted image


Jeste. Velicina duseka u krevecu. Ali kosta mi oko 12 000 din sa sve novim dusekom a da kupim onaj pravi veliki krevet, samo dusek mi je 13 000 din plus sama konstrukcija sto ga drzi obicno oko 25 000 din. Mi smo podstanari tako da cemo se seliti opet sigurno za godinu dana.

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Kupili smo krevet!
12.6.2012 16:26:43   
madre
ja bih je pre ostavila da spava u krevetcu dok ne kupite veliki krevetuser posted image rekla bih da je to samo bacanje para... ali, naravno ti ces uraditi kako mislis da treba. krevet je u svakom slucaju sladakuser posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Kupili smo krevet!
12.6.2012 16:49:20   
vukosava

IZVORNA PORUKA: madre

ja bih je pre ostavila da spava u krevetcu dok ne kupite veliki krevetuser posted image rekla bih da je to samo bacanje para... ali, naravno ti ces uraditi kako mislis da treba. krevet je u svakom slucaju sladakuser posted image


Cekacemo 20 dana dok nam stvari ne dodju (ne selimo ih mi nego neka kompanija za selidbu). Druga opcija nam je dusek na naduvavanje, nama kupujemo jedan pa mozda da kupimo 2, nju stavimo do zida a mi na duseku do nje. Da su isti tj na istom nivou. Nesto na ovu foru:

user posted image

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Kupili smo krevet!
12.6.2012 16:54:58   
*Alexx*

IZVORNA PORUKA: madre

ja bih je pre ostavila da spava u krevetcu dok ne kupite veliki krevetuser posted image rekla bih da je to samo bacanje para... ali, naravno ti ces uraditi kako mislis da treba. krevet je u svakom slucaju sladakuser posted image


Slažem se. Nema nekog smisla da kupuješ krevet koji je iste veličine kao krevetac. Mi smo Andreja u otprilike istom periodu prebacili u krevet, s tim što smo mi, zbog prostora, kupili dečiji krevet, 160x80. Trajaće mu do škole, valjda user posted image

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Kupili smo krevet!
12.6.2012 18:20:26   
vukosava
Onda cu kupiti ovaj na naduvavanje, ionako je 3 x jeftiniji pa ce posluziti dve nedelje dok ne stigne krevetac. A i frka mi da ne ispada.

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Kupili smo krevet!
12.6.2012 23:35:47   
sneza24
madre imas pp

_____________________________

Nije vazno sto ne cinimo dobro, vazno je da ne cinimo zlo. - Mesa Selimovic

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Kupili smo krevet!
12.6.2012 23:56:28   
madre
hvalauser posted image procitala i odgovorila...
ali na zalost, ne rade u dimenziji u kojoj meni treba. izgdeda da cu morati da menjam dimenzije krevetauser posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Kupili smo krevet!
20.6.2012 10:47:07   
madre
krevet je konacno gotovuser posted image prilicno sam zadovoljna... e sad mm je juce kupio dusek, ali sa zicanim jezgrom. ja sam cula da su bolji oni bez, ali ne znam zastouser posted image da li treba da ga menjam?

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Kupili smo krevet!
20.6.2012 11:51:56   
minavb
Kako izgleda krevet, kod kog čike ste pravili? Ja bih Vanji da pravim nešto ali nemam pojma kod kog čike.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Kupili smo krevet!
20.6.2012 12:03:27   
madre
stavicu kasnije slikuuser posted image
ovaj cika ti je bas dalekouser posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOROSKOP: Kako se slaže tvoj, sa znakom tv...
Može li kompatibilnost znakova zodijaka odrediti odnos majke i deteta? Kažu da su ovo kombinacije koje se najbolje slažu...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here