|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kako dete odvići od spavanja u bračnom kr...
30.3.2009 13:44:41   
mamanp
lakse je reci nego sprovesti u delo...

_____________________________

Niko nije rekao da je lako biti roditelj, sad znam i zasto

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 26
   [Obrisana poruka]
30.3.2009 13:45:37   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu mamanp)
  Direktna veza do poruke: 27
   RE: Kako dete odvići od spavanja u bračnom kr...
30.3.2009 13:47:01   
mamanp
tu si u pravu

_____________________________

Niko nije rekao da je lako biti roditelj, sad znam i zasto

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Kako dete odvići od spavanja u bračnom kr...
30.3.2009 13:55:28   
mihi
Ma sve to dođe na svoje mesto videćete, u jednom trenutku počinju da traže svoju privatnost i da se zatvaraju u sobu. Mi imamo baš veliki krevet u kome često budemo svi u nedelju ili subotu ujutro, jedino što zbog Miloša menjam posteljinu dva puta nedeljno plus njegov čaršam i ćebad, Ja sam sada sigurna da decu ne treba izbacivati do god žele da budu tuuser posted image .

(odgovor članu mamanp)
Direktna veza do poruke: 29
   [Obrisana poruka]
30.3.2009 13:57:21   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu mihi)
  Direktna veza do poruke: 30
   RE: Kako dete odvići od spavanja u bračnom kr...
30.3.2009 13:58:43   
Jeca*
IZVORNA PORUKA: mihi

Ja sam sa prvim sinom tako trenirala strogoću sam u svojoj sobi u svom krevetu itd, kad je bilo bombardovanje onda smo ga sami doneli u naš krevet jer naša soba izlazi na terasu a njegov je krevet pored prozora pa da se ne sruči staklo na njega, kad se završilo on je meni rekao mama ja se plašim hoću kod Vas i ja sam ga pustila, povremeno je još dolazio, Kad je napunio 6 godina  meni je rekao mama nemoj savki čas da mi ulaziš u sobu ja sam sada veliki, prema tome jako brzo porostu i sami odu. Miloš je do 4. meseca spavao u korpi od kolica a sada sa nama u krevetu i neće noću u krevetac a preko dana spava u svojoj sobi u njemu kad malo poodraste sam će da ode prema tome ja sam za to da budu tamo gde se osećaju najkonformije i najzaštićenije.


Moj Luka nece da spava u nasem krevetu. U 99% slucajeva se probudi kako ga spustim. Spava ili u svom krevecu ili u korpi od kolica. Nekada je danju spavao iskljucivo u ljuljasci, ali ta faza ga je prosla i sad nema sanse. Slazem se sa Mihi. Sve su to faze i u granicama normale mislim da treba dopustati deci....pa jednom su  bebice!!!

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Kako dete odvići od spavanja u bračnom kr...
30.3.2009 14:02:24   
Lu
IZVORNA PORUKA: gagi

nemoj ti muza izbacivat vec djete djeca porastu i odu a mi ostadosmo s svoim muzevima.

user posted image Tako je gagi!
Ja još uvijek radije ustanem svaku noć i obiđem sina u njegovoj sobi nego da spava u našem krevetu,iako ja spavam sama mm je rijetko kod kuće ipak ne želim da se uči na to.
Znam da je bezbjedan u svojoj sobi i otvorena su vrata a svako jutro ga prenesem u svoj krevet na maženjeuser posted image

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Kako dete odvići od spavanja u bračnom kr...
31.3.2009 0:02:51   
MERYEN
IZVORNA PORUKA: Jeca RR


Moj Luka nece da spava u nasem krevetu. U 99% slucajeva se probudi kako ga spustim.


Jovan isto tako.user posted image

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Kako dete odvići od spavanja u bračnom kr...
24.5.2009 10:11:22   
Anoniman
I ovo sam obavila! user posted image

Moram priznati da je dadilja imala dosta uticaja, jer ga ona popodne stavlja u njegov krevet da spava, pa sam ja jedno veče odlučila da je vreme da to radimo i uveče. Pročitala knjigu, poljubila ga, poželela laku noć, i izašla iz sobe. On je sam zaspao. I tako je već nekih 2 nedelje, pu-pu-pu, da ne ureknem. Probudi se ujutru oko 6h, i pređe kod nas (sam).

(odgovor članu Brisani korisnik)
  Direktna veza do poruke: 34
   RE: Kako dete odvići od spavanja u bračnom kr...
30.1.2010 1:21:30   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Trinny

Po mom misljenju, ne treba navikavati dete na spavanje kod roditelja... mozda ponekad, to je ok, ali ako se navikne... uh! Tako su mojoj sestricini sve dozvolili, pa sad muku muce sa razmazenoscu!
Pregrizes jezik par puta, jer ipak mora da shvati sta moze, sta ne... ne smes popustati samo zato sto je dominantna... ipak si ti roditelj i to mora postovati! Ne mislim na potpunu strogocu, ali se moraju znati neke granice... samo iz razloga da posle ne mucis muku! Veruj mi na rec!
Ipak tata i mama moraju imati i neki svoj zajednicki kutak, pa makar i dok spavaju! user posted image



IZVORNA PORUKA: Trinny

Ma znam, ko zna kakva cu ja biti... to je moje misljenje na osnovu tudjih primera... a kad se ja porodim -  ko zna! 
Mada, iskreno ne bih volela da pokleknem...



Da li je Trinny uspela u ovome ne znamo...
Kada pocinje taj prelazak deteta u nas krevet? od kako se rodi? ili kasnije?


(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 35
   RE: Kako dete odvići od spavanja u bračnom kr...
30.1.2010 1:23:34   
gagana83
Oti,najbolje nikad!user posted image

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Kako dete odvići od spavanja u bračnom kr...
30.1.2010 1:24:20   
gagana83
BTW,mislim da nije uspela,pisala je cini mi se o tomeuser posted image

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Kako dete odvići od spavanja u bračnom kr...
30.1.2010 1:25:20   
JULIE
Najbolje nikad,al ko sto sam tamo rekla zbog grcica ja ga donesem kod mene,pa ga dojim,mazimo i grejemo pupu i na kraju zaspemo zasjedno od umorauser posted image

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Kako dete odvići od spavanja u bračnom kr...
30.1.2010 1:25:57   
Ellenica
Draga nema-gde te nema noćas, a mi svi za tobomuser posted image

Aleksa je meni vrlo rano počeo da "bira" gde želi da spava, ali to je posledica toga što ga dojim u ležećem položaju.
a danju smo dosta vremena provodili, i provodimo na našem krevetu jer je uz krevetac pa se na velikom krevetu mazimo i igramo, ali ga obavezno vratim u krevetac.


_____________________________

Veliki sam mamin dečak

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Kako dete odvići od spavanja u bračnom kr...
30.1.2010 1:26:27   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: gagana83

BTW,mislim da nije uspela,pisala je cini mi se o tomeuser posted image


znala sam!
e pa ja ima da treniram strogocu...
user posted image user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu gagana83)
  Direktna veza do poruke: 40
   RE: Kako dete odvići od spavanja u bračnom kr...
30.1.2010 1:27:10   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Ellenica

Draga nema-gde te nema noćas, a mi svi za tobomuser posted image

Aleksa je meni vrlo rano počeo da "bira" gde želi da spava, ali to je posledica toga što ga dojim u ležećem položaju.
a danju smo dosta vremena provodili, i provodimo na našem krevetu jer je uz krevetac pa se na velikom krevetu mazimo i igramo, ali ga obavezno vratim u krevetac.



Catch me if you can Ellenica!
ajmo u Bla bla...

(odgovor članu Ellenica)
  Direktna veza do poruke: 41
   RE: Kako dete odvići od spavanja u bračnom kr...
30.1.2010 1:31:30   
Dora
Moje oboje dece su od prvog dana spavali sa mnom u mm u krevetu. U početku sam ih dojila ležeći zbog CR i bila sam premorena jer su sisali po sat vremenauser posted image pa sam usput spavala na jedno oko.
Posle tri nedelje sam shvatila da se tako mala beba navikla da spava uz mene i da oseti moju toplotu i miris, nikakve šanse nije bilo da to promenim!
Kasnije kad su bili veći, prenosila sam ih u drugi krevet, al su u toku noći uvek dolazili kod mene. Balša i sad to ponekad radi: ustane noću da piški i samo produži do moje sobe. Ušuška se pored mene ali da ga ne osetim, i tako spavauser posted image Luka odavno ne traži da spava sa nama, samo je prihvatio da je u svom krevetu. Velik momak.

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Kako dete odvići od spavanja u bračnom kr...
30.1.2010 1:32:48   
JULIE
Dora zeno idi u strahove za porodjaj pitala sam te tamo nestouser posted image user posted image

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Kako dete odvići od spavanja u bračnom kr...
30.1.2010 8:29:21   
mihi
IZVORNA PORUKA: Dora

Moje oboje dece su od prvog dana spavali sa mnom u mm u krevetu. U početku sam ih dojila ležeći zbog CR i bila sam premorena jer su sisali po sat vremenauser posted image pa sam usput spavala na jedno oko.
Posle tri nedelje sam shvatila da se tako mala beba navikla da spava uz mene i da oseti moju toplotu i miris, nikakve šanse nije bilo da to promenim!
Kasnije kad su bili veći, prenosila sam ih u drugi krevet, al su u toku noći uvek dolazili kod mene. Balša i sad to ponekad radi: ustane noću da piški i samo produži do moje sobe. Ušuška se pored mene ali da ga ne osetim, i tako spavauser posted image Luka odavno ne traži da spava sa nama, samo je prihvatio da je u svom krevetu. Velik momak.


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  ja isto mislim da će tako biti s Milošem Dora za sada spava sa nama.

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Kako dete odvići od spavanja u bračnom kr...
13.10.2010 12:17:22   
minna
Vec razmisljam kako cemo da se odviknemo od spavanja u bracnom krevetu, ali  svako jutro stavljam Vladu kod nas u krevet...posle podoja oko 6,7 nece da spava, sav se raspomamiuser posted image a ja hocu da umrem koliko mi se spava i kad ga stavim kod nas on se odmah umiri i zaspi... verovatno ce nam biti tesko da ga odviknemo od toga ali se nadam da ce da navikne da samo ujutru spava sa nama, i da se to nece promeniti na celu noc... mislim sta se nadam - to mu necu dozvolitiuser posted image

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Kako dete odvići od spavanja u bračnom kr...
13.10.2010 13:27:03   
Anoniman
user posted image minna... Čitam te za koji mesec ovde kako se žališ što celu noć spava popreko u vašem krevetu! 

(odgovor članu minna)
  Direktna veza do poruke: 46
   RE: Kako dete odvići od spavanja u bračnom kr...
13.10.2010 13:31:50   
Jeca*
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Kako dete odvići od spavanja u bračnom kr...
13.10.2010 18:28:13   
minna
 
IZVORNA PORUKA: Tash

user posted image minna... Čitam te za koji mesec ovde kako se žališ što celu noć spava popreko u vašem krevetu! 


user posted image user posted image user posted image cuti i ja vec vidim da ce tako biti

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Kako dete odvići od spavanja u bračnom kr...
13.10.2010 18:33:23   
Verus
Ja sam to uradila u 5 mesecu zivota, tj. sa 4 je presla u svoj krevetac u nasoj sobi, a sa 5 meseci u svoju sobu.  Sada uvek trazi tamo da spava (okrece se i gledau krevetac dok je dojim), ima valjda svoj mir....Drago mi je da sam poslusala mamu i to uradila pre 6 meseca, jer se tada jos vise vezuju i tesko prihvataju nove stvari.

Ujutru oko 6 legnem sa njom ili na kauc ili u sobu i tako sisa, mazimo se nekih sat vremena pa oko 7,8 odemo u dnevnu sobu i zapocinjemo dan.

Tokom dana spava oko 3 puta, nekad 2 i uvek je to u njenoj sobi u kreveticu. 

Tada mi je JAKO bilo tesko i bas sam sekolebala sta da radim (pisala sam i na RR o tome), ali sada mi je jako drago.

(odgovor članu minna)
Direktna veza do poruke: 49
   [Obrisana poruka]
13.10.2010 18:35:51   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Verus)
  Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







BUDUĆE VOĐE: 7 osobina prolećnih beba
Zima, proleće, leto ili jesen ... Da li znate da godišnje doba utiče na našu ličnost? Mnoga istraživanja pokazala su kak...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here