|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Tajne solo sexa
22.9.2009 13:40:01   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Crkoh od smijeha, luda si majke mi!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



IZVORNA PORUKA: indy_25

ja sam jednom svog muza uhvatila da mastrubira. Dosao on s posla u 2 navece posto nekada radi nocne smjene ali ja nisam spavala samo sam se pravila da spavam jer mi je bilo mrsko da vodimo ljubav a znam da bi me napao da se mazimo. I tako ja lezim kad cujem neke uzdahe na tv on je upalio private spice. Onda poce madrac da se trese odjednomuser posted image user posted image user posted image  ja se piskim od smjeha i u sebi a necu da me provali da sam budna hocu da ide do kraja bas da vidim kako to. i slucajno se malo pomjerim on se prepao i ugasio odmah. Kad za 5 minuta ponovo madrac se ljulja radi desnica i zavrsio je na kraju a ja samo sto nisam tada od smijeha pukla a morala sam u sebi. I nisam mu nikada rekla da sma ga cula.

(odgovor članu indy_25)
  Direktna veza do poruke: 26
   RE: Tajne solo sexa
19.4.2010 13:59:57   
eni26
user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Tajne solo sexa
22.7.2010 10:09:04   
dunja RR
Ima ova tema o masturbaciji, tu su devojke već pisaleuser posted image

< Poruku je uredio dunja RR -- 22.7.2010 10:10:40 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Tajne solo sexa
22.7.2010 12:37:43   
smeško
Ta tema je zakljucana.

Ja ne verujem da je to zenama toliki bauk. Verujem da nijedna nece da prica o tome, ali ne i da nisu to bas nikad radile ili pomislile na to? Pa, zar smo mi zeljne samo uvece, kad su nam muzevi kod kuce?! Sta kad smo same, ujutru, u podne....

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Tajne solo sexa
22.7.2010 12:59:26   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: smeško

Ta tema je zakljucana.

Ja ne verujem da je to zenama toliki bauk. Verujem da nijedna nece da prica o tome, ali ne i da nisu to bas nikad radile ili pomislile na to? Pa, zar smo mi zeljne samo uvece, kad su nam muzevi kod kuce?! Sta kad smo same, ujutru, u podne....



nije zaključana pišemo u njojuser posted image

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Tajne solo sexa
22.7.2010 13:19:32   
smeško
IZVORNA PORUKA: dunja RR


IZVORNA PORUKA: smeško

Ta tema je zakljucana.

Ja ne verujem da je to zenama toliki bauk. Verujem da nijedna nece da prica o tome, ali ne i da nisu to bas nikad radile ili pomislile na to? Pa, zar smo mi zeljne samo uvece, kad su nam muzevi kod kuce?! Sta kad smo same, ujutru, u podne....



nije zaključana pišemo u njojuser posted image



Onda se prebacujem! Hvala!user posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Tajne solo sexa
22.7.2010 13:23:52   
smeško
Ne znam u koju ja temu ulazim, meni je opet zakljucanouser posted image
Help!

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Tajne solo sexa
22.7.2010 20:06:09   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: smeško

Ne znam u koju ja temu ulazim, meni je opet zakljucanouser posted image
Help!



Smeško, na ovu temu mislim, OVU u kojoj sada pišemuser posted image user posted image
ona druga jeste zaključana jer je nepotrebno imati dve iste ili slične, kako god, teme.....

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Tajne solo sexa
22.7.2010 21:25:44   
Ana RR
IZVORNA PORUKA: OTI

Ajde da vidimo ko moze da ne odgovori kao ANONIMAN..

Zene, da li masturbirate?
Od kad?
koliko cesto?
na koje nacine?

sta o tome mislite?





IZVORNA PORUKA: choopa choops

Ja ne. Nikad.

Sta mislim...pa ko voli nek izvoli. Nemam nista protiv, naprotiv ako je to nekome zadosvoljstvo  zasto ne bi sebi ugodio , ali to jednostavno nije za mene i ne predstavlja mi uzitak.






_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Tajne solo sexa
22.7.2010 21:28:24   
Anoniman
moja greska.nisam znala da ima ovakva tema.
u pretrazivacu je nikad ne bih trazila pod ovim imenom user posted image user posted image user posted image

Ja da. odavno. bila sam klinka kad sam pocela.
u poslednje dve godine retko. bas retko.
sem u trudnoci u prvih sest meseci kad jesaaaaaaaaaaaaaaaaam.

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 35
   RE: Tajne solo sexa
29.7.2010 11:52:25   
Anoniman
žene kad vam je neprijatno,pa koristite opciju anoniman....ali pišite bre!
Ja iako imam odličan i čest sex s mm,volim malo sama sa sobom uživati...muž to zna,voleo bi me posmatrati,stalno moli,ali to mi je previše,ne mogu,bilo bi me sram.
Ne sećam se kada sam počela masturbirati,možda s 15-16 god. rano sam sazrela i bila dosta znatiželjna,i u sex.odnose stupila sa 15god.sećam se da ispočetka nisam ni znala kako se solira,gurala prste i raznorazne predmete koji su mogli za to poslužiti,ali orgazam na taj način sam doživela tek kasnije dok sam se usavršilauser posted image
I sad često puta dok je mm na poslu kada decu uspavam uživam u svom telu,i osećam se sretno,mm s vrata već zna da li je bilo šta taj dan user posted image sve je super dok ne počne pitati da nije komšija navraćao user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 36
   RE: Tajne solo sexa
13.3.2015 11:53:02   
branki*

IZVORNA PORUKA: Andrea W

Da li i koliko cesto masturbirate? Kad ste prvi put to radile? Da li se samozadovoljavate samo ukoliko nemate odnose ili bez obzira na to? Sa ili bez pomagala?

Ja sam relativno kasno pocela sa tim. Kasno kad se poredim sa vecinom svojih drugarica. Do 19. godine, kad sam prvi put i imala decka, nisam bila nesto zainteresovana za seks ( kasnije sam to nadoknadila user posted image ), pa ni za masturbaciju. Tek sam po stupanju u seksualne odnose shvatila da meni ne treba uvek decko da bih dozivela orgazam. Sada to radim s vremena na vreme, cesce ako nemam seks, nego kad ga imam redovno. Recimo da prosecno to radim dva-tri puta nedeljno, ali se desi i po mesec dana da mi masturbacija ne padne na pamet. Ono sto je zanimljivo je da mi se samo pri masturbaciji desilo da ejakuliram, nikad kad sam bila sa deckom ili kasnije sa muzem, bez obzira sta i kako radili.

Eto, da cujem vasa iskustva, koliko smo mi zene razlicite?



_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Tajne solo sexa
13.3.2015 12:15:41   
Misha i Ljisha
sad se nesto mame postidele. Evo ja cu prva. Naravno i normalno je da imamo nase tajneuser posted image . Ja imam i druga (sto bi rekli ameri you know what i meanuser posted image ).

Ucestalost je relativna sve zavisi od mm a i od mene. A kad sam prvi put otkrila svoje tajne sebi nemam pojma. Od prilike u trecem srednje sta ja znam. Kad sam eto imala prvog momka.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Tajne solo sexa
13.3.2015 12:39:43   
Andrea W
Ne vidim zasto bi se neko stideo toga sto je normalno da se radi i sto svi rade. Mada, ja imam jednu drugaricu koja mi je i jedna od najboljih, koja mi se kune da to nije radila od kad je ostala bez decka, a to je bilo pre ravno 4 godine! Prvo sam mislila da to ne radi cesto, ali kaze da bas nikad to nije radila i da ne oseca potrebu za tim. A imala je normalne seksualne odnose sa tim deckom, cak je mogla da dozivi i visestruki orgazam, po njenim recima, sto je za mene misaona imenica. Zato sam i ozivela ovu temu, jer ja prosto ne mogu da verujem da nas ima koje to ne radimo uopste.

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Tajne solo sexa
4.7.2018 12:47:27   
Misha i Ljisha
covece eto 2015 pisah ahahah...

I dalje zavisi od mm. Evo nije ga bilo nedelju dana kuci i sta ces, drugar na vibraciju je bio zamena user posted image

(odgovor članu Andrea W)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Tajne solo sexa
4.7.2018 12:51:25   
mama Jo

IZVORNA PORUKA: Misha i Ljisha

covece eto 2015 pisah ahahah...

I dalje zavisi od mm. Evo nije ga bilo nedelju dana kuci i sta ces, drugar na vibraciju je bio zamena user posted image


user posted image

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Tajne solo sexa
4.7.2018 13:56:18   
IvanaSK RR
Ljiso, jel u boji?

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Tajne solo sexa
4.7.2018 14:43:29   
Misha i Ljisha

IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Ljiso, jel u boji?

user posted image plavi. Nekad je i svetlio u mraku

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Tajne solo sexa
4.7.2018 16:11:28   
IvanaSK RR
Ahahhaahahhahaahahhaa, zezas?
E mogla bih i ja sebi neki lep da kupim.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Tajne solo sexa
4.7.2018 16:12:47   
Maraj
Ja se samo pitam, sta se desilo sa svetlom user posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Tajne solo sexa
4.7.2018 16:14:41   
IvanaSK RR

IZVORNA PORUKA: Maraj

Ja se samo pitam, sta se desilo sa svetlom user posted image

Previse korišćenjauser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Tajne solo sexa
4.7.2018 16:14:49   
Misha i Ljisha
e nem pojma crklo skoro odmah. A bas mi bilo ekstra nije se "gubio u mraku" user posted image
ja sam rekla mm sledeci put uzimam dildo.

A mislim da je vreme da se ponovim user posted image drugar ima vec 8 godina

e nego savet prilikom kupovine, nek te tm prvo podmiri, da ne ides pa da ti oci budu velike, hahaha...Izes ga mislim da sam se precenila user posted image

< Poruku je uredio Misha i Ljisha -- 4.7.2018 16:16:09 >

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Tajne solo sexa
4.7.2018 16:16:55   
Maraj

IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR


IZVORNA PORUKA: Maraj

Ja se samo pitam, sta se desilo sa svetlom user posted image

Previse korišćenjauser posted image


Jao šou user posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Tajne solo sexa
5.7.2018 10:24:46   
emicaa
Bila sam ubjedjena da je Ivana podigla obu temu,kad ono Ljisa user posted image
Ja kao neka baba,nisam nikad imala "drugara".Bilo bi me sramota da odem da kupim user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Tajne solo sexa
5.7.2018 10:47:48   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: Misha i Ljisha
e nego savet prilikom kupovine, nek te tm prvo podmiri, da ne ides pa da ti oci budu velike, hahaha...Izes ga mislim da sam se precenila user posted image


user posted image user posted image crkoh!!! hahahaha

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here