|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Beba u avionu
31.5.2014 23:14:00   
Meisje
Mi se spremamo za novu pustolovinu, nadam se da nece da vristi, uvek sam to mrzela ali tako malom detetu ne mozes nista..

_____________________________

Kakve su ti misli,takav ti je zivot

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: Beba u avionu
31.5.2014 23:15:11   
Didy
Ma, neće, samo ponesi omiljene igračkice. Ili neke nove koje će da joj zaokupe pažnju. Ili probaj da natempiraš da spava tada. Moja Sofija uopšte nije bila mirna beba, ali je u avionu bila baš dobra, uopšte nije plakala, u povratku je čak i zaspala.

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Meisje)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: Beba u avionu
1.6.2014 10:48:12   
Meisje
Polazak nam je vecernji,tu negde oko vremena za spavanje,pa ne bi trebalo da bude frke..dobra ideja za igracke,neke koje voli cu da sakrijem sad da ih zaboravi malo..

_____________________________

Kakve su ti misli,takav ti je zivot

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: Beba u avionu
1.6.2014 12:53:53   
adulence
Evo nas deli deset dana po puta,prosle godine je sve super proslo,sto se tice aviona,malo je plakaala pri sletanju,kada smo putovali za cg,a u povratku ceo let je prespavala...

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu Meisje)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Beba u avionu
26.7.2014 11:07:36   
pari
mi se razmišljamo da idemo na put sa bebom krajem septembra, tad će imati 2 i po meseca...da li je to suviše rano?
još uvek razmatramo da li avionom negde ili kolima...
avion je super jer je brz, ali zato se teško spakovati (kolica, krevetac...), a kolima se putuje više ali je udobnije...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: Beba u avionu
26.7.2014 20:34:40   
adulence
Jao meni je avion zakon,kolicima bukvalno idete do aviona i kada vi ulazite oni ih spakuju,na izlasku iz aviona vas cekaju,ne znam mi smo i ove i prosle godine putovali avionom,hvala onom ko ga izmisli ,a sto je najbolje dete nr oseti put...

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: Beba u avionu
26.7.2014 21:20:21   
serpica
IZVORNA PORUKA: pari

mi se razmišljamo da idemo na put sa bebom krajem septembra, tad će imati 2 i po meseca...da li je to suviše rano?
još uvek razmatramo da li avionom negde ili kolima...
avion je super jer je brz, ali zato se teško spakovati (kolica, krevetac...), a kolima se putuje više ali je udobnije...




Uopste nije rano za bebu i putovanje pogotovo avionom.Nema udobnijeg puta od tog samim tim sto se najbrze stigne.beba do 2 god nema mesto u avionu vec sedi kod roditelja,a to znaci da ima gratis kartuuser posted image njima ne smeta visina to sam pitala,mi smo prvi put leteli kad je mladja cera imala 18 meseci i odlicno smo prosli.Ja bih uvek birala avion,a sto se prtljaga tice sve se spakuje isto kao i za auto,pokretni krevetac/ogradica je super varijanta za put kad se sklopi ne zauzima mnogo mesta.

< Poruku je uredio serpica -- 26.7.2014 21:21:18 >


_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: Beba u avionu
26.7.2014 22:00:13   
Meisje
Joj ja sam se namucila kad sam dolazila posto smo sedeli u avionu jedno pola sata dok nije poleteo,prevristala je ali posle je zaspala i porbudila se kad smo sleteli.
U svakom slucaju je najbolji vid prevoza sa bebomali je nezgodno kad si sam pa je drzis a drugom rukom kopas po torbi da nadjes sta treba,to je nezgodno.. ja sam je i presvlacila tu na sedistu! Da je bio neko samnom bilo bi pesma mada svi nude da pomognu

_____________________________

Kakve su ti misli,takav ti je zivot

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: Beba u avionu
26.7.2014 22:20:11   
Sanchy
Mi smo prvi put leteli kad je M.imao sest meseci..Mm je isao kolima sam jer ja tolike stvari nisam mogla da vucaram avionom a i bez kola ne mogu da budem u C.G.,sve u svemu dok su manji mnogo je lakse ..sledeci put smo isli kad je imao godinu dana i vec je bilo nece da se veze,place,nece da spava,hoce da ustane,,jedva izdrzah tih 40 tak minuta eto..,E ove godine smo isli kolima posto mi vise ne pada na pamet da idem avionom ne samo zato sto je nemiran nego sto sam malo i kukavica postala posle svih ovih nemilih desavanja etouser posted image ..U kolima je bio super,mirno sedeo u svom sedistu,malo spavao ,malo se igrao malo jeo nije cak ni trazio da izadje,super

_____________________________

Verujem u ružičasto. Verujem da smeh najbolje troši kalorije. Verujem u ljubljenje, u mnogo ljubljenja. Verujem da treba biti snažan kad sve krene po zlu. Verujem da su srećne devojke najlepše devojke. Verujem da je sutra novi dan. Verujem u čuda!

(odgovor članu Meisje)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: Beba u avionu
28.7.2014 17:46:19   
Meisje
Joj ni ja ne bih na kratke relacije ali 1700km..samo da zahvalim Bogu sto postoji avion!

A uvek su me nervirala vristanja dece kad se vozim..nekad ceo put neko dete place..

_____________________________

Kakve su ti misli,takav ti je zivot

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: Beba u avionu
28.7.2014 21:45:37   
viking
Od kog uzrasta bebe u avionu mogu da sede same tj. od kada ne moraju da sede kod roditelja u krilu?

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Meisje)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: Beba u avionu
28.7.2014 22:02:19   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: serpica
beba do 2 god nema mesto u avionu vec sedi kod roditelja,a to znaci da ima gratis kartuuser posted image


Vik, ovo je Šerpi napisala, zapazih danas.


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: Beba u avionu
28.7.2014 22:09:34   
Ana RR
Ja dobijem napad panike svaki put kad pomislim na let avionom, sami Mare i ja... nemam pojma kako ću podneti user posted image

< Poruku je uredio Ana RR -- 28.7.2014 22:13:01 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 138
   RE: Beba u avionu
28.7.2014 22:27:54   
Sanchy
Do dve godine ne placa kartu i sedi mami u krilu,placa se neka mala taksa cini mi se a od dve godine pa do slagacu koliko placa se 70 posto karte,tako nesto i ima svoje sediste

< Poruku je uredio Sanchy -- 28.7.2014 22:28:22 >


_____________________________

Verujem u ružičasto. Verujem da smeh najbolje troši kalorije. Verujem u ljubljenje, u mnogo ljubljenja. Verujem da treba biti snažan kad sve krene po zlu. Verujem da su srećne devojke najlepše devojke. Verujem da je sutra novi dan. Verujem u čuda!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 139
   RE: Beba u avionu
28.7.2014 22:29:11   
serpica
Dunjci tako je dete do 2 god ne sedi samo vec kod roditelja gde se dobija poseban pojas kojim se dete veze za roditelja ( nije nista komplikovano,bebe ga i ne osete ) ima dovoljno mesta da se dete drzi u krilu.
Anci nije nista strasno,put se stvarno ne oseti,moje su uzivale oba puta,starija je cak i crtala podignutih nogu user posted image dok sam recimo ja plakala koliko su me bolele usi,ali bih svakako uvek izabrala avion.

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: Beba u avionu
28.7.2014 22:30:45   
Didy
Anči, čega se tačno plašiš? Ma, ja mislim da će to sve biti ok. Malo će spavati, malo ćeš ga zabavljati... Ja nisam bila sama, ali trebelo je zabavljati i Stefana, tako da je mm bio zadužen za to, pa kao i da sam bila sama. I to ne može da se poredi s vašim putovanjem jer je trajalo sat i 40 minuta, ali je Sofija bila beba, a Stefan kao Mare.
Viking, do 2 godine nemaju zasebno sedište, ali na nekim dužim (prekookeanskim) i u višoj klasi imaju čak i neke svoje krevetiće u kojima tako mali spavaju. Nemam 100% proverene informacije, ali sam usput naletela i na te informacije. Zašto tačno pitaš?


_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 141
   RE: Beba u avionu
28.7.2014 22:36:47   
dijana1*
Nisam sa decom letela avionom ali smo se pre dva dana vozali zicarom. Tek kada smo "poleteli" oduzela sam se. Kostu sam ja drzala cvrsto a Vuka mm. Vuk se malo uplasio ali nije plakao samo je zapitkivao kada cemo u hotel. Ali posle mu se svidelo. A Kosta je odmah zaspao. Inace se plasim aviona, visine, ne znam sta mi bi da sednem i da se vozam. Sa zemlje mi nije izgledalo strasno, ali kada sam sela oduzela sam seuser posted image user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 142
   RE: Beba u avionu
28.7.2014 22:36:58   
Ana RR
Didy, put jako dugo traje a ja imam strah od visine i od aviona. Znam, kao dete sam ali eto.. pored klaustrofobije to mi je još jedna fobija. Najgore je što ja pravim film u glavi, kako mi od panike pozli, onesvestim se, Mare plače... pa onda zamišljam kako mi se to dešava na aerodromu dok čekam drugi let, Mare se gubi u gužvi... uh, odmah mi je loše. Moram na neku psihoterapiju definitivno user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 143
   RE: Beba u avionu
28.7.2014 22:46:53   
viking
Nije meni zbog plaćanja karte, nego dok sede u krilu ja ne mogu nigde da mrdnem s njih dvoje, ne mogu oboje da mi sede u krilu... Muke blizanačkih mama user posted image

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 144
   RE: Beba u avionu
28.7.2014 22:49:40   
Didy
Ja se ne plašim visine, mm se plaši, ali nekako savlada svoj strah. Ja sam jedva čekala da doživim let avionom i, iskreno, malo sam se razočarala. Mislila sam da je dosta spektakularnije, zabavnije, da te drmne više adrenalina... A bilo je skoro pa kao da se vozimo autobusom. Jedina razlika je to poletanje, meni se jako svidelo kad je avion jako ubrzao na pisti i taj momenat kad se odlepi od piste mi je kao na luna parku, ali traje nekoliko minuta, a sve ostalo je skroz obično, kao da se voziš autobusom. Za mene koja obožavam luna parkove i da visim naglavačke i da se vrtim na najvećim vrteškama sveta, prilično razoćaravajuće iskustvo. Anči, stvaro se nemaš čega bojati, ali stvarno. user posted image

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 145
   RE: Beba u avionu
28.7.2014 23:02:54   
Didy
IZVORNA PORUKA: viking RR

Nije meni zbog plaćanja karte, nego dok sede u krilu ja ne mogu nigde da mrdnem s njih dvoje, ne mogu oboje da mi sede u krilu... Muke blizanačkih mama user posted image


Pretpostavila sam da zato pitaš, ali nisam bila sigurna. Verujem da postoji neko rešenje i tada. Čitala sam da neke kompanije imaju posebne sedalice za malu decu, pogotovo na dugim putovanjima. Ko bi izdržao da drži dete u krilu 10 sati? Suludo! Proguglaj malo ili pošalji direktno mejl našoj aviokompaniji (ili nekoj drugoj ako već znaš kuda bi putovala i kojim prevoznikom).


_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 146
   RE: Beba u avionu
28.7.2014 23:08:11   
dijana1*
Didy i meni je sve to super. Ali ja imam jedan problem u glavi, plasim se da ce se nesto desiti i ne mogu da se opustim i uzivam. Stalno kocim nogamauser posted image
Odgledala sam sve emisije o avionskim nesrecama, budala, bolje da nisam gledala.
Sletanje mi je super a poletanje malo strasnije.

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 147
   RE: Beba u avionu
28.7.2014 23:08:42   
Ana RR
Videćemo kako će biti, bilo bi mi lakše da je kraći put i da ne moram da presedam. Ali šta je tu je..

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 148
   RE: Beba u avionu
28.7.2014 23:18:51   
Didy
Verujem, Anči. Pokušaj da sve to shvatiš kao neku avanturu, ne znam šta drugo da ti kažem. Je l noćni let ili je danju?
Dijana, ja sam isto gledala dosta tih emisija, ali opet nemam strahove. Statistika kaže da je avionski saobraćaj najbezbedniji i ja se držim toga. Najmanje je bezbedno automobilom se voziti, a ja opet ne izbijam iz auta. Jbg, šta da radim. Ne valja baš mnogo ni razmišljati o gtakvim stvarima. Moram opet da citiram NM, ali ovog puta na drugu temu - Zažmuriš i skočiš u hladnu vodu. user posted image


_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 149
   RE: Beba u avionu
29.7.2014 0:03:09   
Azra_
Anči, a i ostale žene, nemojte se smejati! Kada putujem sa detetom sama, a pri tom presedam, baš zbog tih gužvi i haosa uvek imam trip da će mi dete umaći u sekundi nepažnje. Dete oko vrata ima obavezno ogrlicu sa podacma i sam zna da ako se ikad desi da se izgubi, da vidi da mame nema, da se ne plaši, i samo pokaže ogrlicu. Anči, ne brini, deca se na aerodromu ne gube tako lako, a tek nikako bez tebe ne može otići odande. A mislim da ti neki sedativ uopšte ne bi škodio. Neka umerena doza, što da si napeta i pod stresom. razumem da ne možeš da uživaš, ali da baš ne doživiš nervni slom na putu i to samo zbog panike, a verujem da će Maretu biti zabavno.

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...
OJED I OSIP: KAKO LEČITI, A KAKO SPREČITI?
Posle nekoliko dana ovog kombinovanog tretmana (pranje, sušenje i mazanje, uz redovno menjanje pelena), kod većine beba ...



image
pamaja
Fitolat je obavezni deo moje torbe za porodilište.
Fitolat sam otkrila u prvoj trudnoći. Pošto imam blizance, veoma mi je bilo važno da uspostavim pravilnu laktaciju. Još dok sam bila u porodilištu suprug mi je doneo Fitolat. Ja sam bila oduševljena. Mleko je pravilno nadolazilo, nisam imala mastitis niti bilo kakvih tegoba. Koristila sam ga tokom čitavog perioda dojenja. Moji blizanci su dojene bebe, bez adaptiranih mleka zahvaljujući Fitolatu. Sada su to zdravi sedmogodišnji dečaci. Uskoro nam stiže i seka, tako da će Fitolat biti obavezni deo moje torbe za porodiliste.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here