|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Beba u avionu
31.10.2012 8:49:22   
Anoniman
pa mislim da bi morali biti potpuno ludi kad bi tako nesto trazili. ja sam u njenoj torbi imala tri flasice, termos od pola litre, kutiju ad mleka, mislim i caj i sve je to potpuno normalno proslo. racunaj samo da ti sa bebom treba dosta vremena da prodjes kroz kontrole jer zahtevaju da sklopis kolica i provuces ih kroz onaj detektor kroz koji prolaze i stvari.

(odgovor članu Sanchy)
  Direktna veza do poruke: 101
   RE: Beba u avionu
31.10.2012 9:03:21   
minna
Sanchy mi smo isli vec nekoliko puta i ni jednom mi nisu trazili da vide koliko imam tecnosti, tako da slobodno ponesi, ne verujem da ce praviti problem.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Beba u avionu
31.10.2012 11:21:11   
MarijaBg
Ma nece ti ni gledati rucni prtljag, mozda samo bace pogled, za bebu mozes sve da uneses... Mi smo uneli veeeliku casu sa piskom vode, 2 mala sokica, cokoladu, grickalice... Niko ne pravi problem kad su mala deca i bebe u pitanju.

(odgovor članu minna)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Beba u avionu
31.10.2012 12:07:31   
oxy7
I mi smo nedavno putovali i niko me nije pitao ništa, na skeneru su lijepo mogli vidjeti bočice sa vodom, sokom, mlijekom, kasice. Sve ok. Jedino mi je bilo smiješno što su u Amsterdamu postavili Pavla od deset mjeseci da stoji dok ga pretresu:)))))

(odgovor članu MarijaBg)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Beba u avionu
31.10.2012 18:58:26   
ana77
Sanchy, ja sam vodila cerku vec tri puta i uvek sam mogla sve da ponesem sa sobom u avion. Ove godine mi je trebala samo voda u onoj prenosnoj flasi ali prethodnih godina smo nosili vise, narocito kad je imala samo cetiri meseca, a ja nisam dojila. Nista ne brini, dosta su fleksibilni, meni letos nisu trazili ni uverenje od muza da mogu da vodim dete preko granice bez njega. Sta onda reci. Naravno govorim o relaciji Beograd - Crna Gora.
Kolica naravno mozes da uneses, a pretpostavljam i jaje ako ide na kolica. Sve ti to uzmu na ulazu u avion i posle ti vrate.

(odgovor članu oxy7)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Beba u avionu
31.10.2012 22:12:04   
Sanchy
Ne moze jaje pitala sam ,mora u prtljag ali kolica mogu .ma nervira me to sto kako ti se ko javi na aerodromu daje mi razlicite info stvarno su neorganizovani,,,molim te Ana reci mi ,ide 30 kg po osobi plus 8 kao rucni prtljag,tako mi bar rekose,,,beba moze deset kg,,to je taman jaje kao njegov prtljag,,u avion mm nosi bebinu torbu kao svoj rucni i ja moju torbu kao rucni a kako mi racunaju kolicauser posted image ..uff sto mrzim pravila,,ma isli bi mi kolima nego mala beba a decembar gde cu preko Zlatibora pa posle Kanjon Morace i da ne nabrajam nije mi za kola..user posted image

(odgovor članu ana77)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Beba u avionu
1.11.2012 8:14:47   
Anoniman
uf, moze jaje, ali ga, kao ni kolica, ne unosis u avion. pisala sam ranije na ovoj temi - mi smo jaje zakopcali na kolica (znaci ispod je bio ovaj obicni deo kolica, a gore jaje (kako dete da dovezemo do aerodroma i od aerodroma bez sedista?! i sve vreme na putu?). kad obavljas check-in pitaju te koliko delova imaju kolica i daju ti one etikete da okacis. u kolicima dovozis dete do aviona i tu ih sklapas, oni preuzimaju kolica i smestaju sa prtljagom, a ti i dete i rucni prtljag ulazite u avion. po izlasku vas cekaju kolica.

(odgovor članu Sanchy)
  Direktna veza do poruke: 107
   RE: Beba u avionu
1.11.2012 15:08:22   
ana77
Meni se cini da je 20kg po osobi prtljag :-)! Da li ti jaje ide na kolica? Ako ide, ide i to u avion. Ne brini, nista ti nece ni oduzeti ni vratiti te, stvarno su dosta fleksibilni, a nije ni sezona, tako da... 

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Beba u avionu
1.11.2012 16:08:09   
Anoniman
koliko se secam, kolica ne mere i ne racunaju u prtljag. a u krajnjem slucaju, i da predjes za koji kg, najgore sto ce ti se desiti jeste da malo doplatis.

(odgovor članu ana77)
  Direktna veza do poruke: 109
   RE: Beba u avionu
1.11.2012 16:17:25   
ana77
Da, kolica se ne racunaju u prtljag i njih ne mere :-)! Da ne bude zabune ;-)!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Beba u avionu
2.11.2012 8:27:29   
Alexxa
Ja idem sama sa Mašom za Podgoricu ovog mjeseca! Baš ne znam kako ću se snaći sama sa bebom na aerodromu i u avionu! Nemamo mnogo prtljaga, jedna dorba i AS, i, naravno, torba koju ću uneti u avion. Mašu ću nositi u AS do aviona. Baš se plašim. Pokušaću da zamolim nekog od rođaka koji žive u BG da me isprate do aerodroma.

(odgovor članu ana77)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Beba u avionu
2.11.2012 10:18:26   
ana77
Mislim da ti je autosediste za avion u principu neprakticno ako ne nosis kolica jer je tesko, a tamo imas dosta da predjes peske, posebno ako nosis jos jednu torbu u rucni prtljag. Ja bih ili ponela kolica ili kengur ako vec neces da nosis cela kolica.
Samo nemoj da panicis, na beogradskom aerodromu postoji fina sobica za mamu i bebu i samo tamo udjes i cekas vreme da se ukrcas, nemoj nikako da sedis u kaficu kad se chekiras nego bas u toj sobici, bas je fina :-)!

(odgovor članu Alexxa)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Beba u avionu
2.11.2012 10:50:12   
Alexxa
Sedište nosim, jer idem kolima do BG sama, a i u Podgorici ću voziti. Rado bi nosila kolica, bilo bi mi mnogo zgodnije, ali to je već previše stvari. A skroz si u pravu za sedište, užasno je teškouser posted image .
Nisam znala za tu prostoriju za mame i bebe, sjajno! HVALA!

< Poruku je uredio Alexxa -- 2.11.2012 10:52:06 >

(odgovor članu ana77)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Beba u avionu
2.11.2012 12:33:39   
Sanchy
Nisam ni ja znala za tu sobicu,pa to je super s obzirom da dva sata pre leta mora da se dodje..kad se cekiram pitam za tu prostorijuuser posted image ,,i mogu tamo da budem sa bebom do leta?Alexxa ja sam u panici a i mm ide samnom do Tivta,mogu da zamislim kako ti je..nezgodno je sa malom bebom kako god da okrenes

< Poruku je uredio Sanchy -- 2.11.2012 12:35:16 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Beba u avionu
2.11.2012 12:35:18   
Anoniman
alexxa, je l' ti se kopca sediste na kolica? mozes da poneses samo osnovu od kolica i zakopcas sediste.

(odgovor članu Alexxa)
  Direktna veza do poruke: 115
   RE: Beba u avionu
2.11.2012 19:00:21   
gracia
Sanchy, i ja sam imala milion pitanja pred put, na koje sam stalno dobijala razlicite odgovore. Na kraju se ispostavilo da- sve moze! Kolica i nosiljku sam predala na ulazu u avion, u torbi sam u odlasku ponela nekoliko flasica sa po 100ml, a onda kad sam videla kako to ide, u povratku sam nosila i termos i flasiranu vodu i sve ostalo, niko ne pravi pitanje. Jedino cimanje je to sklapanje kolica kroz skener, moja je taman bila zaspala, pa smo je skroz razbudili... inace, njihovu tezinu niko ne racuna. Soba za mame i bebe ima u Bgdu, u Tivtu ne, tamo su je spojili sa wc-om za invalide user posted image U JATu daju dodatni pojas za vezivanje bebe, u Montenegru ne

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Beba u avionu
2.11.2012 21:47:33   
cockic
ja sam isla na more do PG kad je lena imala 7 meseci a peka 28 meseci meni je gore bilo sa njim nego sa lenom.lena je bila divna tih sat vremena na duze letove se nesto ne bi bas usudila sa malom decom.peki je u odlasku bio histerija ceo let a povratak se smirio jer sam mu objasnila ta penjanja i spustanja to sto oseca u usima.a lena nije a rekla mada onda je skroz drugog temperamenta peki je za sve novine plasljiv od 5 meseca je vristao na nepoznate ljude a lena ne ponekad.on u igraonicu dok udje treba vreme da se opusti.ja mislim da bi se sa lenom usudila i dalje ali zbog sina nebi smela a naravno da bi ih uvek vodila zajedno sa sobom user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Beba u avionu
21.12.2012 21:31:00   
Sanchy
Preziveli smo...user posted image ..M je bio miran sve vreme,cim smo poleteli popio je mleko i zaspao..nije pokazivao da oseca pritisak prilikom poletanja,sletanja ..pustili su me u avion i sa mlekom i sa cajem ,nisu mi ni otvarali torbu ,samo sam ja ponela manje flasice od 150 ml i strpala ih u one njihove kesice koje su mi dali..etouser posted image

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Beba u avionu
10.4.2013 10:07:12   
adulence
mi cemo u septembru na more u cg Iva ce mi tada imati 9 meseci nadam se da ce sve proci kako treba...

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Beba u avionu
6.5.2013 12:31:32   
Sanchy
Gde se vadi saglasnost muza da mogu da izadjem sa maloletnim detetom iz zemlje?Mrzi me sad da trazim,mislim u opstzini

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Beba u avionu
24.6.2013 12:09:13   
ivannna
mi sutra idemo na more,zvala sam montenegro airlines,i pitala za kolicinu hrane za bebe koju smemo da unesemo,rekli su mi da mozemo koliko joj je potrebno,i da nisu sto se beba tice uopste rigorozni,mada sam ja ipak za varijantu da joj damo da rucka pre poletanja,na aerodromu,da ne razmisljam da li ce ogladneti ili ne,a onda cu joj u avionu dati jos malo prilikom poletanja i sletanja,Kaca uvek hoce da jede pa se nadam da to nece biti problem

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Beba u avionu
19.8.2013 0:46:20   
adulence
zene zanima me ja bihIvi nosila pahuljice pirincano kukuruzne 7corn itd....pa me zanima ja bi ih izvukla iz kutija samo bi kese nosila da mi ne zauzima mesta,da li ce mi neko praviti problem jer na kesi ne pise sta je to???

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu ivannna)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: Beba u avionu
19.8.2013 7:55:13   
Anoniman
ivanna, samo vi ponesite dosta hrane, nikad ne znas, moze doci do kasnjenja (tako je nama avion kasnio 2,5 sata, srecom pa sam imala dovoljno vode da je dva puta nahranim) ili bilo cega, bolje da ima vise.

adulence, za bebe obicno ne prave problem, sta god im treba, samo da ne placu user posted image

< Poruku je uredio ksena -- 19.8.2013 7:56:44 >

(odgovor članu adulence)
  Direktna veza do poruke: 123
   RE: Beba u avionu
19.8.2013 8:09:49   
adulence
Hvsla ksena mnogo mi je bolje tako da pakujem,nego kutije ima da mi zauzmu mesta bespotrebno...

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Beba u avionu
31.5.2014 23:11:36   
Meisje
Mi se spremamo za novu pustolovinu, nadam se da nece da vristi, uvek sam to mrzela ali tako malom detetu ne mozes nista..

_____________________________

Kakve su ti misli,takav ti je zivot

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...
Praktična rešenja za miran san vaše bebe
Dolazak beba na ovaj svet predstavlja jedan od najlepših životnih trenutaka svakog roditelja. Pored toga što roditeljstv...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here