|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Otkrivanje preko noći
25.11.2014 9:16:31   
branki*
isto i bozidar.ja ga oblacim kad podje na spavanje kao da ce da spava na ulici,a ne u krevetu.pokrivam ga ja,ali on se stalno otkriva,a i mene nekad prevari san,pa ne mogu bas uvek,a nije toplo da bas spava skroz nepokriven samo u pidzami.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Otkrivanje preko noći
25.11.2014 9:17:35   
Klarita
Ovi moji zarede par noci se otkrivaju, pa par ne...da li se oni ukomiraju od spavanja pa se ne otkkriju, nemam pojma...uglavnom, ovaj mali ako se uspava u rukama pa ga spustis u krevetac, mora da zaspi cvrsto da bi ga pokrili, u suprotnom udara nogama i baca ih, sve dok ne "smakne" cebe sa sebeuser posted image

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Otkrivanje preko noći
25.11.2014 9:19:03   
Modessty
e ja uvučem decu u vreću i ne oblačim im ništa sem majce na bratele i pižame user posted image S tim što im uvek ostavim slobodne nogice, tj stopala.
Evo Nikole crvića jutros

user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Otkrivanje preko noći
25.11.2014 9:21:54   
Modessty

IZVORNA PORUKA: Klarita

Ovi moji zarede par noci se otkrivaju, pa par ne...da li se oni ukomiraju od spavanja pa se ne otkkriju, nemam pojma...uglavnom, ovaj mali ako se uspava u rukama pa ga spustis u krevetac, mora da zaspi cvrsto da bi ga pokrili, u suprotnom udara nogama i baca ih, sve dok ne "smakne" cebe sa sebeuser posted image


to radi i Nikola! I ja čekam da se uspava pa ga onda uvučem u dunjicu. i to naopačke. Gore je uže i taman mu dođe ispod ruku, a leđa su pokrivena. A nogice su slobodne dovoljno da može da se prevrće po krevetu. I koliko god da zabacuje noge ne može da se otkrije.

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Otkrivanje preko noći
25.11.2014 9:27:01   
Klarita
Hmmm, uopste ne kapiram kako user posted image moja vrece je bas vreca i na rajfeslus je, nema deo za ruke, vec kao prsluk...ali doooobro, moja je od 150dinarauser posted image

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Otkrivanje preko noći
25.11.2014 9:31:18   
Bibilib
Moje dete sada pokrivam cebetom ali u zadnje vreme je non stop otkriven kad ga vidim preko noci....

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Otkrivanje preko noći
25.11.2014 9:40:49   
Modessty

IZVORNA PORUKA: Klarita

Hmmm, uopste ne kapiram kako user posted image moja vrece je bas vreca i na rajfeslus je, nema deo za ruke, vec kao prsluk...ali doooobro, moja je od 150dinarauser posted image


slikaću ga lepše danas pa ti šaljem na fb user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Otkrivanje preko noći
25.11.2014 9:44:26   
cockic
moje samo pokrivam,ali se otkrivaju.cera je do druge godine htela u vrecu.posle toga nije bilo sanse da je ubacim.

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Otkrivanje preko noći
25.11.2014 9:46:53   
Klarita

IZVORNA PORUKA: Modessty RR


IZVORNA PORUKA: Klarita

Hmmm, uopste ne kapiram kako user posted image moja vrece je bas vreca i na rajfeslus je, nema deo za ruke, vec kao prsluk...ali doooobro, moja je od 150dinarauser posted image


slikaću ga lepše danas pa ti šaljem na fb user posted image

user posted image Ajde, ali mozda mi nije jasno zato sto je moja sira u onom delu za nogice negho gore i nema rukaveuser posted image

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Otkrivanje preko noći
25.11.2014 9:47:18   
Modessty
e cockic, oni ne bi! al kad se uspavaju nemaju pojma šta im ja radim! user posted image I naravno - noge slobodne da vire van! Danilo ima vreću koja ima dvosmerni rajsferšlus pa po potrebi izbaci noge napolje.
Oni mirni, ja mirna! eto ima bar neka sitnica gde sam savršena mama! user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Otkrivanje preko noći
25.11.2014 9:49:42   
Modessty

IZVORNA PORUKA: Klarita


IZVORNA PORUKA: Modessty RR


IZVORNA PORUKA: Klarita

Hmmm, uopste ne kapiram kako user posted image moja vrece je bas vreca i na rajfeslus je, nema deo za ruke, vec kao prsluk...ali doooobro, moja je od 150dinarauser posted image


slikaću ga lepše danas pa ti šaljem na fb user posted image

user posted image Ajde, ali mozda mi nije jasno zato sto je moja sira u onom delu za nogice negho gore i nema rukaveuser posted image

nema ni moja rukave, a Nikola ne bi ni trpeo rukave. Kad se uspava ja otvorim skorz dunjicu, stavim ga na nju pa ga ukopčam po sredini a dole nije zakopčano gde su nogice. Kad se lepo ukomira ja mu prebacim gornji deo vreće preko ramena. Nije im bre neophpdno da im i ruke budu u vreći

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Otkrivanje preko noći
25.11.2014 14:21:51   
choopa choops
Dok ssu spavali sa nama u sobi, ko je šta radio ja sam se ustajala da ih pokriva user posted image Sada su u drugoj sobi, spavaju u vrećama i pokriveni su jorganom, koi sklone u roku od 10 minuta. Upalim im radijatore na 25 preko noći, ali svejedno ne znam kako će bit kad bude hlaadnije napolju user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Otkrivanje preko noći
20.2.2015 17:04:31   
mila83
Moji se svi vole otkrivati..probala sa vrecama. ali jos kao bebe, odmah pocnu da se ljute...Onda obilazim par puta nocu i pokrivam.... a temperatura za spavanje je uglavnom oko 20stepeni,nije pretoplo.vole slobodne noge i gotovo.

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Otkrivanje preko noći
21.2.2015 0:24:44   
Azra_
Moj nikad nije hteo vreću. Pokrivamo se kako znamo i umemo. I voli on da se pokrije, da se lepo umota, ali se jako prevrće tokom spavanja. U kojim pozama ga nalazim-neverovatno. Najsigurnija varijanta koju primenjujemo da u sobi ostane 25-26C. Pa i da ostane samo u pidžamici, nije strašno.

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Otkrivanje preko noći
21.2.2015 0:40:44   
lilipolip
Moj bebac je uvek otkriven, nema sanse da mu noge ostanu pod cebencetom.
Sad kada je zima spava u carapicama, i bodicu dugih rukava i donjem delu pidzame, a temp u sobi nam je 20C preko noci, sve preko toga je i njemu i nama mnogo, nama temp ne prelazi 24C ni kada se kupamo, a kamoli nocu :)

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Otkrivanje preko noći
2.3.2015 20:41:28   
veselicaa
S.obozava da se otkriva i nije nam bas toplo u sobi pa se trudim da je pokrivam,ali se ponekad i uspavam pa ostane tako.Jednostavno dete ne trpi nista preko sebe,takva je bila i kao beba,samo sto je tada bilo lakse,stavila bih je u vrecu i nema brige.

(odgovor članu lilipolip)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Otkrivanje preko noći
2.3.2015 20:48:46   
Kata90
Moja beba se uvek otkrije nocu,stalno ga moram pokrivati.....

_____________________________

*****Svako dete je neprocenjivo vredno*****
*****Svako je Božije stvorenje*****


(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Otkrivanje preko noći
2.3.2015 21:28:37   
Valerie
nema sanse user posted image od rodjenja je bila u dzaku, sa oko godinu i po presli u zeke sa stopalima, deblje ili tanje. nema brige, uvek ususkana! iako je kod nas uvek toplo.

(odgovor članu Kata90)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Otkrivanje preko noći
3.3.2015 9:22:40   
mila83
Poludeh nocas od pokrivanja, sad je bebac poceo, u 6.mesecu je.tada im je najzanimljivije da dizu noge..Cak se jutros oko 4h probudila ,valjda kad sam pokusavala da je nekako ususkam da se ne otkriva i jedno sat vremena igrala nogama i smejala se...

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Valerie)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Otkrivanje preko noći
2.9.2016 22:24:43   
wivern
Ja odavno ne pokušavam da ga pokrijem, digla sam ruke od toga.
On spava u pidzamico zimi a leti u treger majici i peleni.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Otkrivanje preko noći
3.9.2016 4:28:20   
emicaa
Dora obavezno traži da je pokrijem i posle dvadesetak sekundi se otkrije,ali isto tako sam digla ruke.Ako hoće hoće,ako neće ne mora

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Otkrivanje preko noći
3.9.2016 8:59:00   
branki*
Moji se ne pokrivaju ni jedan,ni drugi.cim ih pokrijem,bude se.obucem ih malo jace nocu i to je to.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Otkrivanje preko noći
3.9.2016 13:31:34   
degu
Ja isto Dodu ne pokrivam, cim je pokrijem budi se,tako da sam odustala. Samo je obucem u skladu s tim.

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Otkrivanje preko noći
6.10.2016 11:48:04   
Anck Su Nmaun
Nocu ustanem po 4-5 puta i svaki put njih da pokrijem. Pogotovo izjutra oko 4-5 zna da bude hladno. ne znam kad ce nauciti da se sami pokriju user posted image

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Otkrivanje preko noći
6.10.2016 11:51:54   
Animsaj9
Ja sam. D kupila vrece_ dzakove za spavanje, od tankog pamucnog do debelog plisanog punjenog i mirno spavam

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
Ide zmija - VIDEO!!!
video
Malo zabave za najmlađe



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here