|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Nameštanje stana
11.4.2009 12:39:43   
bebać
Eugeni moja,sve najbolje u novom stanu...puno lijepih trenutaka...lijep ti je dnevni,čini mi se da nije stisnuto i ima dosta prostora...ja to volim...sve najbolje još jednomuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: Nameštanje stana
11.4.2009 12:40:42   
Jacaca
Jedino mogu da vam zakacim slike iz Perle, to je moja kuca, koju sam ja uredjivala, tamo ima odlicnih detalja koje bi mogle da iskoristite, propeler plafon, fenomenalno od gipsa se radi, ali bojim se da ne ispadne da je reklama pa necu, a stan mi je u izgradnji nadam se do kraja godine ce biti gotov pa cu onda kaciti, ovaj mi je privremeno resenje.user posted image

< Poruku je uredio Jacaca -- 11.4.2009 12:41:38 >

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: Nameštanje stana
11.4.2009 12:41:04   
eugenija
Hvala bebać, zemljakinjo moja!

Ma velik da, u onom malom stanu, dete ne bi prohodalo do 5-e godine, jer nema jadno kuda da hoda od nameštajauser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu bebać)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: Nameštanje stana
11.4.2009 12:42:23   
Jacaca
Super je sve, sada se opusti i uzivaj.

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Nameštanje stana
11.4.2009 12:49:31   
Anoniman
Eu, pa super! user posted image Cestitam za preseljenje, bas ti deluje prostrana dnevna! Mene to tek ceka... ako Bog da... i ove gradjevinske dozvole... 

(odgovor članu eugenija)
  Direktna veza do poruke: 130
   RE: Nameštanje stana
11.4.2009 12:50:10   
Sneža
Eugi,konačno sad možeš da se opustiš i uživaš!user posted image

_____________________________

superbrzasnežaheroj

(odgovor članu Jacaca)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: Nameštanje stana
11.4.2009 12:51:37   
NadaR
Sve najbolje u novom stanuuser posted image user posted image user posted image
Sad posto si se preselila ,vise ti ne pravdamo izostanke....
Uzivaj, zasluzila si poslije frke oko selidbeuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Jacaca)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: Nameštanje stana
11.4.2009 19:02:49   
Jeca*
Draga, srećno ti useljenje!
UŽIVAJ U SVOM NOVOM GNEZDU user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: Nameštanje stana
11.4.2009 19:51:29   
Anoniman
Znam da ovo nema veza sa temom, ali moj sin(3godine) kad vidi Jecin avatar tj. bebu koja seta kaze "gle prase!"user posted image

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 134
   RE: Nameštanje stana
11.4.2009 20:02:50   
bebać
Pa i ja sam mislila da je praseuser posted image user posted image user posted image user posted image tek kad se sad zagleda,ono beba.....user posted image user posted image user posted image Zille ja isto ko tvoj trogodišnji sinuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: Nameštanje stana
11.4.2009 20:27:08   
Jeca*
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu bebać)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: Nameštanje stana
12.4.2009 12:34:32   
tanjicak
pozdrav za sve

Postavila sam novi rekord u niskom progesteronu ( malo sam dosadna sa njim , ali meni zanimljivo koliko nisko ide) juce bio 0,07 . Manje od menopauze

Hehehe , ne znam da li da se smejem ili placem.

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: Nameštanje stana
12.4.2009 12:46:36   
Buba76
Super Eugi,sada se opusti i uzivaj.user posted image
Tanjicak zao mi je sto ti je toliko nizak,ali mislim da si promasila temuuser posted image

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 138
   RE: Nameštanje stana
12.4.2009 12:57:36   
afrodita
Mogu zamisliti kako kod Eugenije sve mirise na
NOVO. Obozavam taj miris novih stvari mmmm
miris tepiha namestaja zavesa mmmmm
Bravo Eugiuser posted image

(odgovor članu Buba76)
Direktna veza do poruke: 139
   RE: Nameštanje stana
12.4.2009 13:43:51   
tanjicak
jesam promasila sam temu sorry


(odgovor članu afrodita)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: Nameštanje stana
12.4.2009 20:40:20   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: bebać

Pa i ja sam mislila da je praseuser posted image user posted image user posted image user posted image tek kad se sad zagleda,ono beba.....user posted image user posted image user posted image Zille ja isto ko tvoj trogodišnji sinuser posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bebać)
  Direktna veza do poruke: 141
   RE: Nameštanje stana
19.4.2009 16:09:11   
Anoniman
Jao...od chitanja ove teme dobila sam milion ideja i milion pitanja user posted image

U utorak idemo da vidimo jednu kutjicu...pa poshto nam cena odgovara....ako i kutja valja...bitje prostora da iskoristim sve ideje.... Neznam ni kako izgleda kutja....a vetj smisljam kojim bojama tju da obojim prostorije.....u kojim bojama tju da kupujem detalje...i kako da sredim nameshtaj koji vetj imamo...poshto vetji deo namestaja nosimo iz roditeljske kutje...ja moj orman (naravno....gde tju sa svom garderobom user posted image ) a dragi njegov ogromni krevet.....user posted image

Kad vidim kutjicu...i ako se odluchimo za nju....dostavitju vam slike...pa da mi date neke predloge ako zelite? user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 142
   RE: Nameštanje stana
19.6.2009 15:27:29   
NadaR
user posted image
Evo da pohvalim svog muzica. Ovu kuhinju je uradio prije par dana kod svekrve na seluuser posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 143
   RE: Nameštanje stana
19.6.2009 15:29:05   
Verus
on je pravio elemente? Ili samo sve sastavio? Bas je lepa!

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 144
   RE: Nameštanje stana
19.6.2009 15:30:09   
NadaR
Sve on radio. Ja sam kupila sporet. Inace je stolar

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 145
   RE: Nameštanje stana
19.6.2009 15:32:57   
Ana RR
Blago tebi Nado, što ti smisliš muž napravi user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 146
   RE: Nameštanje stana
19.6.2009 15:36:26   
Lu
Super ti je  kuhinjauser posted image user posted image user posted image
,e blago tebi kakvog mužića imaš user posted image
moj nije htio samnom ni u kupovinu namještajauser posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 147
   RE: Nameštanje stana
19.6.2009 15:51:22   
afrodita
IZVORNA PORUKA: nnaaddaa

user posted image
Evo da pohvalim svog muzica. Ovu kuhinju je uradio prije par dana kod svekrve na seluuser posted image


user posted image user posted image user posted image svaka castuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 148
   RE: Nameštanje stana
19.6.2009 17:34:59   
NadaR

IZVORNA PORUKA: Ana80

Blago tebi Nado, što ti smisliš muž napravi user posted image

Kamo srece da je tako, ja sam uvijek zadnja na listi cekanjauser posted image
Kaze, slabo placam... nema kesauser posted image user posted image
Jos da sam imala parica da kupim i novu masinu (ugradnu) ... ali eto, posluzice i ova do nekih boljih danauser posted image


_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 149
   RE: Nameštanje stana
23.1.2010 20:23:29   
Dora
Evo kad već pričam o stanu, imala sam situaciju...
Mm je doveo molera koji nam je krečio i gletovao lokal. Dečko nam okreči stan, super, i ponudi se da radi gipsani zidić koji pregrađuje kuhinju i trpezariju. pitam ja njega da li zna to da radi, kaže on da zna... Ajde, ok, radi. Dođe on prvi dan bez alata, da osmotri. Pola dana me smarao, sedeo, pričao...jedva je otišao kući. Dođe drugi dan, doneo sve sem bušilice, isto tako ostao pola dana, ja već...user posted image ...tako par dana se mrcvario i dođe jedan dan da radi. Vidim ja radi on to prvi put. Doneo neku malu bušilicu, ne može ni kroz parket da probuši...pa jbt, to treba da drži teret! Došao mm, gleda, kaže ok. Ja ga zovem na stranu, reko, ovaj nema pojma, prvi put to radi. Kaže mm -Kako ti to znaš? Pa jbt, nisam glupa, vidim, provodim s njim već dve nedeljeuser posted image
Pita majstor nas u čemu je problem, što se domunđavamo, i ja ga lepo pitam dal je to radio nekad...
Neće on da prizna, zabunio se... Ja popi*dela, pošaljem ga kući i da sutra dovede majstora za gips, a mm oteram do đavola s majstorom!
Dođe on sutra s drugarom, drugar baš gipsar. Kaže: Doveo sam druga da mi pomogneuser posted image user posted image user posted image
Odradio dečko to sam za sat vremena, profesionalno... Ja zezam ovog, reko- Baš ti dobar drug što je došao da ti "pomogne"...
Tako se završilo to sve sa zidićem, u stvari nije. To je bilo pre 2 meseca, ostalo je da se postavi radna ploča (mačiji kašalj) i to je mm rekao da će on. Evo, već 2 meseca ništa od radne ploče. user posted image
Sve sam majstor do majstora...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here