|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  24 25 26 [27] 28   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Zdrava i lepa kosa
5.6.2022 15:04:32   
dunja RR
Da li imate preporuku za ulje za negu kose, za blanširani kosu - radila sam balajaž ali mi je baš oštetito kosu blanš, smorila sam se. Frizerka preporučuje ulje od argana, da li to i koje, ili imate drugi predlog?

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 651
   RE: Zdrava i lepa kosa
5.6.2022 18:03:22   
dunja RR
Şlažem se, ja koristim Afroditin od koprive, veliko pakovanje uzmem, dugo traje.

IZVORNA PORUKA: Filadendronka

Meni su svi samponi isti, bukvalno. Bolje prati nekim obicnim, a uloziti vise u masku. 



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 652
   RE: Zdrava i lepa kosa
5.6.2022 18:52:41   
Ivanka 75
Dunja, ja vec nekoliko meseci koristim Gliss 7 seconds ulje. Posle pranja na utapkanu kosu nanesem ulje na vrhove i odstiji tako 10ak min pre susenja. Bude bas mekana. 
Nekad i kad je suva nanesem malo ulja i ona upije. 

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 653
   RE: Zdrava i lepa kosa
5.6.2022 20:58:15   
dunja RR
Hvala Iv! Gde ga kupuješ?


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 654
   RE: Zdrava i lepa kosa
5.6.2022 22:17:58   
Ivanka 75
Lili, DM, one radnje sa kucnom hemijom, sam ozavisi kako su snabdevene.


Gliss, 7 seconds ultimate repair oil

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 655
   RE: Zdrava i lepa kosa
5.6.2022 22:34:23   
dunja RR
Hvala Iv, sutra ga tražim! user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 656
   RE: Zdrava i lepa kosa
5.6.2022 22:49:39   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: dunja RR

Hvala Iv, sutra ga tražim! user posted image



🥰🥰🥰
Kreni od manje kolicine, i samo po vrhovima. 😊 Ja naspem u saku pa razmazem po rukama i onda natrljam na kosu. 

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 657
   RE: Zdrava i lepa kosa
7.6.2022 22:43:06   
vonavoj

IZVORNA PORUKA: dunja RR

Da li imate preporuku za ulje za negu kose, za blanširani kosu - radila sam balajaž ali mi je baš oštetito kosu blanš, smorila sam se. Frizerka preporučuje ulje od argana, da li to i koje, ili imate drugi predlog?

Ja koristim ulje iz Lidla.odlicno je..400din.Inace,bitno je da hidriras kosu,stavis 20min masku pre pranja kose..pokvasis ibstavis na krajeve.


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 658
   RE: Zdrava i lepa kosa
8.6.2022 12:03:05   
dunja RR
Von koju masku koristiš?

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 659
   RE: Zdrava i lepa kosa
8.6.2022 13:01:45   
Sanjica26 RR
Ја користим ово. Гледам да је доброг састава. То је млеко, које се стави на влажну косу. Има ефекат против исушивања и за суву косу. user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 660
   RE: Zdrava i lepa kosa
8.6.2022 13:08:25   
Ivanka 75
Ja koristim i Lorealovu masku za kosu (kad se set_im 😂). Znaci., kad se set_im, stqvim je pola sata pre pranja da odstoji. 


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 661
   RE: Zdrava i lepa kosa
8.6.2022 20:16:55   
vonavoj

MaskaOva je najbolja,ali je dosta skupa..mada je meni trajala nekih 8 meseci i bila je 1100din..moram opet da je kupim.Sad sam uzela crnu,gliss..nije nesto..A uzela sam i olaplex,kad je bio na akciji,to stavim jednom mesecno..i oporavila mi se kosa bas...

< Poruku je uredio vonavoj -- 8.6.2022 20:17:28 >

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 662
   RE: Zdrava i lepa kosa
8.6.2022 20:40:13   
Ivanka 75
Ja sam planirala da pljunem 2000 na revlonovu masku za kovrdzavu kosu 😂 Samo da potrosim ovu, jos 2-3 pranja i prazna kutija.
Plus, prestajem da se feniram letos da malo oporavim kosu od vrelog vazduha. To znaci da cu biti čupava 😂😂😂
I frizerka mi preporucila neki revlon za ishranu kose + definiciju lokni. 




(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 663
   RE: Zdrava i lepa kosa
8.6.2022 20:41:36   
Ivanka 75
Cinjenica je da sve sto valja košta. 


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 664
   RE: Zdrava i lepa kosa
8.6.2022 20:58:37   
Filadendronka
Ja kao padobranac u poslednje vreme, ali hiljadu puta mi je forum pomogao, pa je red da i ja asistiram gde mogu. Gledajte me kao nekog ko dosta polaze na svoj izgled, ali se trudi da bude sto ekonomicniji. Ipak maska koju vredi platiti je na slici ispod. Sad je u Aleksandru na akciji kesica od 30ml po ceni od 250 rsd. Molim vas da probate, shvaticete koliko je savrsena. Ja sam blajhana plavusa, sve vam je jasno. 
user posted image



(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 665
   RE: Zdrava i lepa kosa
8.6.2022 21:19:27   
dunja RR
Fil! Probala sam je prošle godine, jednu kesicu uzela, usput, nešto drugo sam naručivala kod njih...ne sećam se- Ali sećam se maske.

Da li je ti stavljaš pre pranja, ili posle, i koliko je držiš? I koliko često, da li prilikom svakog pranja?

< Poruku je uredio dunja RR -- 8.6.2022 21:20:13 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 666
   RE: Zdrava i lepa kosa
8.6.2022 21:54:50   
Ivanka 75
Meni je Aleksandar usput do posla, ako se set_im sutra da svatim.

Hvala Fil, samo ti deli savetei  preporuke! 

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 667
   RE: Zdrava i lepa kosa
8.6.2022 22:19:23   
Filadendronka
Masku stavljam jednom nedeljno, a kosu perem na 2,3 dana... Najbolje je da se kosa opere, pa na vlaznoj da stoji sto duze pre ispiranja. Dodatni savet- nanese se mrvica maske kako bi se zagladila dlaka i lako iscedio visak vode. Pa se doda jos maske. Taj princip vazi za sve maske, sprecava se da im voda smanji ucinak. 
Na vrhove stavim suvo Nuxe ulje. Inace se stalno feniram, ponekad ispletem kiku na poluvlaznoj kosi da dobijem talase 

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 668
   RE: Zdrava i lepa kosa
9.6.2022 8:16:57   
nata11
Samo ulje za krajeve iz Avona. Ima dve -tri vrste i sva su odlicne.

< Poruku je uredio nata11 -- 9.6.2022 8:17:15 >


_____________________________





(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 669
   RE: Zdrava i lepa kosa
9.6.2022 8:48:53   
dunja RR
Hvala Fil, sjajni saveti!
Znači staviš malo maske, pa iscediš kosu, pa onda naneseš još maske? Ne znam da li sam dobro razumela...


Da li celu kesicu staviš odjednom, ili ti traje za nekoliko nanošenja?



Iv, meni je Aleksandar bio prekoputa zgrade, neke 2-3 godine, ali izgleda da su zatvorili.
Cvrle mi je par zgrada od mene, na Bulevaru.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 670
   RE: Zdrava i lepa kosa
9.6.2022 19:27:49   
Filadendronka
Dunja, bas tako. Ja sam dobila od mm veliko pakovanje od 236ml. Dok je bilo novo stavljala sam vecu kolicinu, sad stedim. 😂 

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 671
   RE: Zdrava i lepa kosa
12.6.2022 11:00:28   
Didy


user posted image user posted image
Meni ova lorealova kolekcija baš odgovara. Koristim već nekih godinu dana isključivo šampon i balzam iz ove kolekcije, a jednom nedeljno stavim i ovu masku na mokru kosu opranu šamponom kosu (isperem masku), a na isfotiranu na krajeve stavljam posle svakog pranja ovu u tubi, ona se ne ispira.Meni sva ta baš ulja jako izmaste kosu. Kupila sam baš arganovo u Tunisu jedne godine i stavljala samo na krajeve, međutim cela mi se kosa izmastila, čak i koren, sutradan mi je već bivala jako masna, a koren suv, pa sam prestala. 

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 672
   RE: Zdrava i lepa kosa
14.6.2022 22:52:56   
dunja RR
Bila u Alexandru, zapravo su i dalje u kraju, samo nisu više prekoputa moje zgrade, već su se prebacili sa moje strane Bulevara, par zgrada iznad mene. Nisu imali veliko pakovanje maske macadamia, pa su naručili, zvaće me kada stigne, u toku sledeće nedelje. Baš je skupo, ali nadam se da će biti efikasno, i da će trajati, biću praktična :)

Imali su kesice, ali 450 dinara jedna, pa kada je prodavačica videla kolika mi je kosa, i sama kaže, ne isplati se ...

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 673
   RE: Zdrava i lepa kosa
15.6.2022 12:00:44   
Ana RR
Mislim da drogerijski preparati ne mogu mnogo da pomognu, u pravom smislu i da dužim korišćenjem štete kosi. Profi kolekcije kao što su Lakme, Kerastase, Olaplex, QiQi, itd, je je ono u šta vredi uložiti. Moj problem je što mi je kosa takva da nikad ne znam kako će reagovati i recimo od Olaplex šampona mi se stvara perut (što se nikom živom nije desilo ja mislim). Tako da mi je frka da isprobavam a svaki od ovih preparata je min 5k.

Trenutno koristim Kyo šampon i za sada mi odgovara, prešla sam i na njihove farbe. Planiram da probam Kerastase uskoro.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 674
   RE: Zdrava i lepa kosa
15.6.2022 12:11:31   
dunja RR
Anči, mene muči što mi se čini da za Olaplex nemam vremena, bar za sada, dok je M mala, meni je bukvalno svaki minut blago. A kada već dajem novac, ne bih da brzam, i ne koristim kako treba. A kosa mi je jako duga...treba tu vremena.


Jel ti ovako baš koristiš, kako piše na netu:

Naneti Olaplex No. 0 na suvu kosu, preliti preko svih sekcija kose. Ostaviti da deluje 10 minuta. NE ISPIRATI. Naneti Olaplex No. 3 preko već nanesenog Olaplex No. 0, koliko procenite da je dovoljno. Potrebno je da odstoji barem još 10 minuta. Isprati kosu temeljno, naneti Olaplex No. 4 šampon i nakon šampona Olaplex No. 5 kondicioner.

Šta sada koristiš ako ti Olaplex peruta?

Gde ga uzimaš beše?

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 675
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  24 25 26 [27] 28   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  24 25 26 [27] 28   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kakve sve bakterije donosimo iz šopinga?
Svi volimo šoping! I dok bezbrižno isprobavamo novi bikini, haljinu, šešir ili ruž za usne, presabiramo koliko smo ušted...
Kupaći kostimi za trudnice
photo
Dugo toplo leto je pred nama, i eto vam razloga da idete na plažu i pokažete vaš stomak u jednom od ovih prelepih modela...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here