|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kaiševi za prohodavanje
21.3.2013 16:47:10   
Olga75
mi smo imali one kao ranac
i super su ne vuces dete za ruke a i hodas uspravno
ma i kad prohoda su super dok ih trpi , nema da bezi user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu pandina)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Kaiševi za prohodavanje
21.3.2013 16:49:52   
Sanja90
pa ne znam ni ja mnogo o tome ali mi je skroz smesnouser posted image user posted image user posted image moje su prohodale same nisam ih ni vodala,mozda malo kad zatraze moju ruku,ali sam ja vise volela da ih pustim pogotovo kad su napolju, padale su ali i to je deo odrastanja, padace i kad budu vece,kad se igraju sa drugarima itd. od toga ih niko ne moze sacuvatiuser posted image kao i sto smo mi padale kao male dok smo se igrale i svasta nesto,tako isto c biti i sa njima,detinjstvo ne moze da prodje bez padanjauser posted image

_____________________________

Nije srecan onaj koji puno ima,vec je srecan onaj kome malo treba.

(odgovor članu pandina)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Kaiševi za prohodavanje
21.3.2013 16:57:49   
Sanja90
Nemojte da se ljutite sto cu ovo reci,videla sam slike tih kaiseva ali meni bi to izgledalo kao da vodim psa a ne dete...malo bezveze...

_____________________________

Nije srecan onaj koji puno ima,vec je srecan onaj kome malo treba.

(odgovor članu Sanja90)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Kaiševi za prohodavanje
21.3.2013 17:12:22   
Jeca.V
Joj,ni na mene nemojte da se ljutute,i meni to izgleda ko da vodim kuceuser posted image prvi sin mi je prohodao sam,padao,dizao se dok se nije ucvrstio.Zbog cega ih preporucuju fizijatri,mozda da se detetu ne bi vukle ruke na gore kad ga vodas?

(odgovor članu Sanja90)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Kaiševi za prohodavanje
21.3.2013 17:31:33   
Moiraina
Evo i mi smo ih koristili, ne znam koje, neke najobičnije. Nama su se pokazali odlično, koristili smo ih samo nekih nedelju dana, dok nije stekao stabilnost i posle više ne.
Mislim da je fora u tome što kada dete držiš za ruku a ono krene da pada, instinktivno ga malo cimneš za ruku da se ne bi udarilo, a valjda tako možeš da mu istegneš ruku... Mada i kad stabilno prohoda uvek će biti po malo padanja i cimanja...
On je prohodao sa 14 meseci i mislim da su mu kaiševi dali neku sigurnost dok se nije opustio... a od tada ne mogu da ga stignem.

(odgovor članu Jeca.V)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Kaiševi za prohodavanje
21.3.2013 17:36:48   
Sanja90
Ma meni je sve to nekako bezveze i bacanje para nas su mame vodale pa su nam ruke normalneuser posted image user posted image user posted image One su nas pustale,pa smo padale i padale i bile u modricamauser posted image user posted image user posted image Sve u rok sluzbeuser posted image

_____________________________

Nije srecan onaj koji puno ima,vec je srecan onaj kome malo treba.

(odgovor članu Moiraina)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Kaiševi za prohodavanje
21.3.2013 17:37:04   
Dada81

IZVORNA PORUKA: madre

IZVORNA PORUKA: AndreaK

Ovo nisam probala, uzeli smo dubak u tu svrhu i upotrebili ga mozda desetak puta a ni jednom nije bio duze od 10 min u njemu....e to je bacanje para..

Verujem da su ovih kaisevi osmisljeni kako bi roditelje postedili vodanja, setanja...saginjanja...

ovi kaisevi su osmisljeni da dete postede padova, modrica... i da mu roditelji ne ogranicavaju prostor, da ga na drze za ruke bez potrebe... znaci namenjeni su deci koja su prohodala! dete samo seta, ide gde god pozeli, rukama istrazuje, a kada se desi da poleti da padne tu su kaisevi! povuces unazad i gotovo... on nastavlja gde je staouser posted image super stvaruser posted image
ja sam bogdana 2 meseca vodala za rukice, drzala ispod pazuha... dok nije prohodao!!!


Evo sada mogu reci,iako sam i ja ovde komentarisala kako su dobri,ne kupih ih i moja je kicma nadrljala,staalno sam bila kao slovo U naopako.I dalje mislim da moze biti korisna stvar.

_____________________________

U trenutku,ceo svet je stao,kada me je gledalo lice malo ..I moj ceo svet u jednom trenu što sam baš ja majka njemu!

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Kaiševi za prohodavanje
20.2.2015 21:56:50   
mila83
Nisam koristila kaiseve za prohodavanje i iskreno, ne dopadaju mi se...Moji su polako uz namestaj,zidove, pa za ruku...dubak skoro uopste nismo koristili zbog prevrtanja, a i krive se nozice bezveze u tome...

(odgovor članu Dada81)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Kaiševi za prohodavanje
20.2.2015 22:50:06   
serpica
Ja nisam koristila kaiseve,vidjala sam majke koje tako vode decu ali nesto me nije privlacilo. Moj bebac jeste kasnije prohodao sa nekih 14meseci ali vrlo brzo za 2,3 dana se sam pustio,nisam ga vodila uopste.

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Kaiševi za prohodavanje
8.3.2015 22:20:14   
acalukic
Imam troje unucadi, nismo to koristili,imao sam priliku da vidim

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Kaiševi za prohodavanje
8.3.2015 22:22:27   
veselicaa
E vidjala sam ovo ali ma koliko izgledalo smesno znam koliko znaci zenama koje boli kicma.Imam drugaricu koja je bas imala bolove u kicmi i njoj su bas pomogli tako da ja nisam protiv.

(odgovor članu acalukic)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Kaiševi za prohodavanje
8.3.2015 22:35:43   
Misha i Ljisha
ma sjajna je to stvar. Mene ne boli kicma ali moja D nije htela da mi da ruku pa su mi kaiscici bili odlicni. user posted image

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Kaiševi za prohodavanje
8.3.2015 22:38:34   
veselicaa
Eto,pomazu i tada kada dete ne daje ruku.Sve sto pomaze ne moze biti lose,ne znam zasto ih neki ne vole.Ja ih nisam koristila ali ako ovako matora ostanem trudna verujem da cu morati,kicma mi je haos od nosenja user posted image

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Kaiševi za prohodavanje
8.3.2015 23:19:19   
mila83
Pa valjda ih je i izmislio neko ko je prosao kroz te muke user posted image super ako vama pomazu ! Videcu kakvo cu iskustvo imati sa Teodorom,ali izgledaju mi odbojno.Probacu po staroj skoli,kako sam sa prvo dvoje user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Kaiševi za prohodavanje
8.3.2015 23:33:50   
veselicaa
Pa neko ne moze da se savija,a i visokim zenama je verovatno problem da se toliko savijaju.

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Kaiševi za prohodavanje
8.3.2015 23:37:36   
mila83
Ja sam visoka,ali se ne secam nesto tih bolova u ledjima,nije to tako davno bilo.Podsetice me Teodora uskoro user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Kaiševi za prohodavanje
8.3.2015 23:39:36   
veselicaa
Bas gledam tiker,hoce,hoce i to uskoro user posted image

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Kaiševi za prohodavanje
8.3.2015 23:41:39   
mila83
A koja je cena tih kaiseva inace ?

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Kaiševi za prohodavanje
8.3.2015 23:43:44   
veselicaa
Ako se ne varam moja drugarica ih je platila oko 10 e,nisu skupi.

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Kaiševi za prohodavanje
1.3.2016 14:13:17   
IvanaSK RR
Mi smo dobili, ali nismo koristili, nekako nismo imali potrebu za njima. Pre neki dan sam ih pronasla medju stvarima, i ostavila da vidim da li ce nam trebati za drugo dete.
A kao sto neko rece, i meni su malo smesni.

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Kaiševi za prohodavanje
18.12.2016 8:05:58   
Anck Su Nmaun
Uvek mi je to bilo smesno, ali eto juce kupismo po smesnoj ceni pa reko ajd. Sto zena rece extra je za plazu i slicno. A taman u to vreme cemo i na more, mozda nam i bude trebalo.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Kaiševi za prohodavanje
18.12.2016 8:10:51   
Mariya
Ja ne sumnjam da je to praktično, i ja sam pomislila u nekim trenucima da bi mi dobro došli,da malo zauzdam devojčiceuser posted image Ali iskreno, nikad ne bih to stavila na dete. Meni to izgleda kao da vodim psa.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Kaiševi za prohodavanje
18.12.2016 8:13:28   
Anck Su Nmaun
Pa i meni je smesno, nikad ga nebi onako planski kupila. Ali juce bila neka rasprodaja pa sam ga kupila za 300 din user posted image pa reko sve i da ga ne koristim bar da probamo.

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Kaiševi za prohodavanje
18.12.2016 8:19:02   
LauraAndrija
Isto Mariya.user posted image Ja moju L nisam šetala ni za ručice, sama prohodala.

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Kaiševi za prohodavanje
18.12.2016 9:38:10   
IvanaSK RR
I ja sam to odmah uporedila sa povodcem za psauser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu LauraAndrija)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Deca koja imaju tantrume biće bogatija i u...
Ako se dete bori svim silama protiv tebe, ima tantrume i prkosi autoritetu - verovatnije je da će biti uspešnije u karij...
Ide zmija - VIDEO!!!
video
Malo zabave za najmlađe



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here