|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Lady marmelade
22.3.2011 16:08:00   
Verus
Znaci whipping cream je slatka pavlaka?
IZVORNA PORUKA: MaliMis

Nije tecni slag nego whipping cream, slatka pavlaka je obicno malko sladja za razliku od one za kuvanje

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Lady marmelade
22.3.2011 16:08:57   
Anoniman
Da

(odgovor članu Verus)
  Direktna veza do poruke: 52
   RE: Lady marmelade
22.3.2011 16:09:58   
Verus
Super misice, znaci imam onda i to handyuser posted image  Samo ne smem jos da jedem, al pravicu za gosteuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Lady marmelade
22.3.2011 17:03:32   
Anoniman
Verovatno je već gotov kolač, al ajd da kažem da sam ja pravila i u premalom plehu (pekla deset minuta duže) i u prevelikom (pekla kraće, dok se ne odvoji onako malo od ivice tepsije). Lepše mi je kad je deblje testouser posted image

(odgovor članu Verus)
  Direktna veza do poruke: 54
   RE: Lady marmelade
23.3.2011 14:33:12   
Ana RR
Super je ispalo, malo tanušno ali ne smeta user posted image mm je sinoć pola smazao user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Lady marmelade
25.3.2011 8:14:36   
MERYEN
Spremala sam i ja sinoc ,brzo i lako se sprema a i ukusno jeuser posted image

_____________________________

Starajte se da imate Boga za prijatelja i nebojte se nista!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Lady marmelade
9.5.2011 21:58:58   
viking
Ja sam pravila Debelom ovu tortu za rođendan da je nosi na posao. Pošto ih ima više, napravila sam dve i to tako što sam prvo napravila jednu, zatim sam isekla skoro celu površinu na vrhu, oko 2 cm dubine (osim po obodu), izmrvila sam taj deo, pomešala ga sa filom i vratila u rupu koju sam izdubila. Zatim sam preko toga dodala malo džema od višanja. To je kasnije bilo u sredini.

user posted image

Onda sam ispekla drugu (istu) tortu i stavila preko prve, napravila duplu dozu fila i prelila preko.
Kupili smo i onu veliku bocu gotovog šlaga jer je tako zgodnije služiti u kancelariji. Bilo je super user posted image

user posted image  

< Poruku je uredio viking RR -- 9.5.2011 22:08:32 >


_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu MERYEN)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Lady marmelade
9.5.2011 22:06:03   
Ana RR
user posted image user posted image bravo za ideju!!! Odlično izgleda user posted image user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Lady marmelade
9.5.2011 22:25:15   
viking
Pa kad ste me ubile u pojam sa onim fondanom, bila sam na ivici suza...a tad mi najbolje ideje padaju na pamet user posted image

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Lady marmelade
9.5.2011 22:26:59   
Ana RR
user posted image ti si barem razmišljala o fondanu, ja se ni to ne bih usudila user posted image

Tortica extra izgleda, baš onako kako ja volim user posted image user posted image


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Lady marmelade
5.1.2012 16:01:15   
viking
Ja ću ovo praviti sutra, ali imam ideju da opet napravim dve kore a između da ubacim fil od maskarponea, pudinga od vanile i malo slatke pavlake (što je u stvari klasičan fil za tiramisu). Videćemo na šta će da liči.

< Poruku je uredio viking RR -- 5.1.2012 19:41:28 >


_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Lady marmelade
7.1.2012 0:02:52   
viking
Evo ga, u tri koraka :)
user posted image

user posted image

user posted image

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Lady marmelade
7.1.2012 13:09:01   
Ana RR
mmmmmmmmmm user posted image kako si pravila fil? 

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Lady marmelade
10.4.2012 12:16:57   
Anoniman
Nestao mi papir za pecenje , sta da radim a da se ne zalepi ? Imam alu foliju user posted image

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 64
   RE: Lady marmelade
10.4.2012 12:34:34   
Anoniman
khm

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 65
   RE: Lady marmelade
10.4.2012 12:38:45   
Olga75
nemoj da stavis ali foliju nego je poulji i pobrasnjavi

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Lady marmelade
10.4.2012 12:45:05   
Anoniman
Hvala Olga user posted image

(odgovor članu Olga75)
  Direktna veza do poruke: 67
   RE: Lady marmelade
10.4.2012 21:02:50   
Anoniman
Lepsi je ovako nego sa papirom za pecenje , papir mi se uvek izguzva pa i kolac bude sa risevima user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 68
   RE: Lady marmelade
10.4.2012 21:05:37   
viking
ja papir stavim samo na dno, ne sa strane

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Lady marmelade
10.4.2012 21:07:07   
Anoniman
ja uvijem onaj pleh kao da ce da se smrzne

(odgovor članu viking)
  Direktna veza do poruke: 70
   RE: Lady marmelade
10.4.2012 22:19:00   
Ana RR
IZVORNA PORUKA: ribizla

ja uvijem onaj pleh kao da ce da se smrzne


user posted image


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Lady marmelade
4.9.2012 9:29:08   
Natalie018
Stavila da se pece. Nemam taj uzani duguljasti pleh, sipala sam u obicni.. nadam se da nece biti pretanak kolac.
Prvi put sad pravim, a odavno se meracim user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Lady marmelade
4.9.2012 9:47:05   
Anoniman
Ja uvek pravim u običnom plehu, samo malo kraće pečem.

(odgovor članu Natalie018)
  Direktna veza do poruke: 73
   RE: Lady marmelade
4.9.2012 10:53:24   
Natalie018
Nedjo i ja sam malo krace pekla... (jedno 7 min), i mislim da ce biti odlican. Prelila sam ga glazurom. Jedva cekam da se ohladi, pa da ga napadnemo. user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 74
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:







Šampita
Ringerajin kuvar: lesica RR
Faširane snicle
Ringerajin kuvar: Maraj



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here