|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: na meniju - MESO
2.3.2015 23:37:45   
Bibilib
Moji obozavaju domacu pecenicu i suvo meso,kuvana jela slabo vole,ali recimo vole pasulj sa domacim kobasicama ili neka koskica (podkolenica ili butkica kako ih vecina zove) u kupusu...user posted image

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: na meniju - MESO
3.3.2015 13:14:28   
veselicaa
Bibilib zar ti beba nije mala za suvo meso?user posted image
Ja sam mojima uvela meso odmah posle kasica znaci negde sa sedam meseci jer sam znala koliko je vazno za njihovu ishranu.Nikada nisu bile anemicne i doktori bi me uvek pohvalili kada su culi kada sam im uvela meso,jer sam cula primere da majke cekaju cak i godinu dana da uvedu meso,sto je potpuno nepotrebno.Inace imamo sve domace,i pilice i svinsko,curece bas sve.

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: na meniju - MESO
3.3.2015 15:25:04   
mila83
Ja sam sa mesom pocela sredinom bebinog sedmog meseca , prvo pilece belo , pa dalje curetina i teletina,jagnjetina.Svinjetinu su jeli posle prvog rodjendana i to samo kuvano.Probali pecenje za slavu tek :) a i sada pecenu svinjetinu ne preferiramo. Moj sin jako voli kuvanu piletinu ili teletinu iz domace supe kada skuvam, pa uz to napravim beli sos ili sos od paradajza.
Mima nije neki mesojed specijalno,ali voli punjenu papriku npr.sto bih izdvojila.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: na meniju - MESO
3.3.2015 19:43:17   
veselicaa
Moja A je pravi mesojed user posted image i voli meso u svim oblicima,dok S.isto voli samo pojedine nacine spremanja mesa.Eto obozava rostilj i bas pre neki dan sam kupila malo bolji gril tiganj da bih mogla da joj spremam meso na taj nacin,

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: na meniju - MESO
3.3.2015 19:48:40   
Bibilib
Veselice ti si bukvalno shvatila za bebu i suvo mesouser posted image user posted image user posted image Stariji voli suvo a beba kuvano u jelima ili przeno belo...Jer sada ima vec godinu dana...Opet kazem nisu ljubitelji ali moraju da jedu kad im sipem u tanjir....user posted image

< Poruku je uredio Bibilib -- 3.3.2015 19:50:45 >


_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: na meniju - MESO
3.3.2015 19:53:32   
veselicaa
Pa ti rece "moji vole" pa mi cudno da beba od devet meseci jede pecenicu user posted image

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: na meniju - MESO
3.3.2015 19:56:14   
Bibilib
U pravu si tek sad vidim da sam napisala "Moji"user posted image user posted image user posted image

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: na meniju - MESO
3.3.2015 21:56:51   
serpica
negde sam vec pisala da moja deca ne jedu puno,ustavri jedu bas bas malo pa je tako i kad je meso u pitanju. Rostilj ne jedu uopste,meso u jelu takodje,osim u supi,svinjsko meso ni na koji nacin,jedino jedu piletinu i to kad im ispecem u foliji na ringli i jedu ribu ali samo filete koje ispohujem...bebac za sad jede sve..ali njih dve nikako...uvek se iznenadim kad im uradim kks i vidim da je hemoglobin u gornjoj granici i eritrociti uvek visoki,pitam se od cega...

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: na meniju - MESO
11.7.2015 0:45:01   
mila83
Moji vole meso iz supe,znaci skuvano pa sa povrcem i nekim sosom,bas danas smo to imali za rucak.Pecene varijante nije da ne vole,ali kuvano bolje prolazi,a i zdravije je.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: na meniju - MESO
11.7.2015 0:58:42   
vikiveki
I moji vole kuvano meso,najviše ono iz supe za nedeljni ručak,to baš jedu umešano sa sosom od paradaiza i krompir pireom.A vole i pečeno na roštilju,ali samo odmah jedu dok im taja još peče roštilj,najedu se tako pa posle za stolom neće

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: na meniju - MESO
11.7.2015 7:37:24   
branki*
b moj voli i jede meso.jede ga svaki dan,svinjsko,govedje i pilece belo.ja to napravim kao sniclu,istucem cekicem,uvaljam u kuk.brasno i isprzim .jede i kuvano u supi,ali to je neznatna kolicina.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: na meniju - MESO
11.7.2015 8:00:25   
Sanjica26 RR
Moji vole meso. Nekad im ispohujem belo meso. Ovako jede u corbice, supe, gulas kad pravim.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: na meniju - MESO
11.7.2015 8:08:34   
mila83
DA,i moji vole u gulasu,pa jos uz makarone i salatu . Moze proci i pohovano,iako ga cesto ne pravim,pa uz pire krompir. Pretezno meso ipak bude u kuvanju.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: na meniju - MESO
11.7.2015 18:53:57   
veselicaa
Mi trenutno tamanimo piletinu jer imamo domacu i S je pocela da je jede vise nego inace.A. je i dalje mali mesozder,ne bira mesouser posted image

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: na meniju - MESO
11.7.2015 18:58:43   
vikiveki
Mi smo jutros za doručak tamanili šunku,slaninicu i domaću sremsku kobasicu,kako mm zove "Sremački doručak" najmlađi obožava kobasicu

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: na meniju - MESO
11.7.2015 19:21:11   
mila83
A Viki,suhomesnati proizvodi su kod nas posebna vrsta,znas i sama.I moji najvise vole slaninicu za dorucakuser posted image
Danas sam pravila grilovano belo meso,da promenimo malo...i manje su pojeli nego inace.Ma kuvanje je meni zakon.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: na meniju - MESO
11.7.2015 19:23:49   
vikiveki
I ja forsiram kuvanje,ali mm je pravi Sremac uvek mora malo nešto i na čačkalicu,da sabije kuvanjeuser posted image

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: na meniju - MESO
4.7.2017 14:06:45   
Dragce86
Hehehe, slatki su mi prethodni komentari :) Bas su blesave i pozitivne mame ovde! Mi onda mozemo od sledeceg meseca sa mesom, sa 6 i po ;)

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: na meniju - MESO
4.7.2017 17:50:48   
IvanaSK RR
Sin voli pljeskavice, cevape, piletinu.... A ne voli na primer meso u grasku user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Dragce86)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: na meniju - MESO
4.7.2017 19:12:11   
Duškić
Moji takodje vole meso, ja ih davim corbama. Kaze moja cerka u vrtic corba.kuci corba. A to je sve tata lozi, zato sto ne voli da jede. Ona voli i mala c piletinu u pavlaci i sve, suvo meso i slAninicu je jela cele zime , a i luk sa tim.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: na meniju - MESO
4.7.2017 19:42:10   
emicaa
Za moji Doru rucak nije rucak ako nema mesa 🙄

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: na meniju - MESO
4.7.2017 20:33:04   
veselicaa
Moje vole meso,mi imamo domacu svinjetinu i piletinu i to uglavnom jedu.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: na meniju - MESO
5.7.2017 7:23:01   
emicaa
Dora jede sve sto joj dam,samo da je meso.Kad nam spremim pitu za rucak ona pita "a meso" user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: na meniju - MESO
18.7.2017 19:54:04   
Dragce86
Jel bolje prvo uvesti govedinu ili belo pilece/ curece meso? Beba napunila 6 meseci i usla u 7. Jede povrce i ponesto od voca za sad...

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: na meniju - MESO
18.7.2017 21:28:43   
veselicaa
Uvek ide prvo belo meso.Kasnije i delovi koji su masniji,batak i krilca.

(odgovor članu Dragce86)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







HOROSKOP: Kako se slaže tvoj, sa znakom tv...
Može li kompatibilnost znakova zodijaka odrediti odnos majke i deteta? Kažu da su ovo kombinacije koje se najbolje slažu...
Prelepa GRČKA imena ZA DEČAKE
Grčka je zemlja sa drevnom kulturom, bogovima i mitološkim bićama, koja nam je dala i prelepa ženska i muška grčka imena...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here