|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Gde u Crnu Goru?
14.7.2010 11:29:23   
nala
IZVORNA PORUKA: Mimče

sve u svemu ta zena cija je kuca sprema te obroke, nije restoran ni hotel , ali ti je na gotovo...



E to je vec drugi padez user posted image .

(odgovor članu Mimče)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Gde u Crnu Goru?
14.7.2010 11:33:20   
Anoniman
U Ulcinju duva vetar. Zato ja ne volim da idem. user posted image

IZVORNA PORUKA: Trinny

joj, Ulcinj mi je nekako ne znam... siptarski!



Na velikoj plaži je 90% tablica na autima albanska. Ali ako produžiš na Adu... nema gužve i uglavnom su BG i NS-ađani, ali kažem, duuuuva veeetaaaar!!!

(odgovor članu Rivana)
  Direktna veza do poruke: 52
   RE: Gde u Crnu Goru?
14.7.2010 11:33:39   
Anoniman
ha haaa, pa moguce... a jos ako i idu tamo dugo.. onda nije cudno!

(odgovor članu nala)
  Direktna veza do poruke: 53
   RE: Gde u Crnu Goru?
14.7.2010 11:34:10   
Anoniman
Ako se ne varam, Buljarice su isto peščana plaža. 

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 54
   RE: Gde u Crnu Goru?
14.7.2010 11:34:28   
Anoniman
ma sad nesto gledam becice.... nekako mij e najvise za porodice... otkud znam... ima dosta privatnog smestaja

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 55
   RE: Gde u Crnu Goru?
14.7.2010 11:36:46   
Mimče
IZVORNA PORUKA: Trinny

ma sad nesto gledam becice.... nekako mij e najvise za porodice... otkud znam... ima dosta privatnog smestaja


ali je voda u becicima uvek prehladna , imaj to u vidu, zbog morskih struja

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Gde u Crnu Goru?
14.7.2010 11:37:54   
Mari86
IZVORNA PORUKA: Trinny

Eh, Pepeljugo moja, sad su ti u grckoj skocile cene eeeeee, jer im je pdv skocio na 23% cini mi se... uzas je tamo, a koliko je nereda i svega, ne zelim da se usudim ove godine ici tamo.... a i gledali smo aranzmane za grcku, ojhahaaaa, koliko su skupi...
ma, ja bih nasla nesto privatno tipa 10-15e smestja u cg i to mi se itekako isplati, plus bih videla da uplatimo dva obroka u nekom obliznjem restoranu... i to mi se isplati... detetu cu ionako da ponesem kasice i malo voca kupim...



Grcka je sasvim bezbedna za putovanje i za odmor,moji su jos uvel tamo,otisli su kolima kazu da im je divno,
da su cene kao i uvek user posted image


_____________________________

Dobro se dobrim vraća :)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Gde u Crnu Goru?
14.7.2010 11:40:31   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Mimče

IZVORNA PORUKA: Trinny

ma sad nesto gledam becice.... nekako mij e najvise za porodice... otkud znam... ima dosta privatnog smestaja


ali je voda u becicima uvek prehladna , imaj to u vidu, zbog morskih struja


joj, pa sad vise ne znam ni sama.... a ovi radovici, koje mnogo volem, nemaju neki izbor apartmana, i svi su bre po skoro kilometar daleki! user posted image

(odgovor članu Mimče)
  Direktna veza do poruke: 58
   RE: Gde u Crnu Goru?
14.7.2010 11:41:12   
Nensi*

IZVORNA PORUKA: Tashke

Ako se ne varam, Buljarice su isto peščana plaža. 

Nisu,sljunak je,bila tamo pre par godina

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Gde u Crnu Goru?
14.7.2010 11:42:09   
Mari86
Crna Gora i Grcka su iste po cenama ako nije i skuplje malo u Crnoj Gori user posted image
A o usluzi da ne pricamo..kao du*** i oko user posted image
Sto se tice vremena ako je u Bugarskoj lose vreme bice i u Crnoj Gori to nema nikakve veze..
U Djenovice smo jedne godine otisli i samo sto smo stigli odmah smo spakovali kofere i otisli za Sutomore user posted image


_____________________________

Dobro se dobrim vraća :)

(odgovor članu Mari86)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Gde u Crnu Goru?
14.7.2010 11:52:07   
Anoniman
pojma nemam sta bih...
zao mi je sto mi je sestra otisla za dz u crnu goru, a nije me ni pitala da li zelim sa njom! user posted image

(odgovor članu Mari86)
  Direktna veza do poruke: 61
   RE: Gde u Crnu Goru?
14.7.2010 11:53:21   
nala
Bugarska, pa tamo se ide do 10. avgusta osim ako ne mislis da ides na zimovanje user posted image . To nije isto kao u Crnoj Gori i Grckoj. Ipak u CG mozes da letujes i u septembru.
Sto se usluge tice, tu si u pravu, ali i tu ima razlike, a u to sam se razuverila prosle godine jer je usluga u nasem hotelu bila neverovatna za CG, ali eto i tamo ponegde postuju turiste. user posted image

(odgovor članu Mari86)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Gde u Crnu Goru?
14.7.2010 11:54:08   
Rivana
Ma kakva Bugarska ja tamo ni dzabe ne bih isla.

(odgovor članu nala)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Gde u Crnu Goru?
14.7.2010 11:55:22   
Anoniman
ma znam za bugarsku, pol mojih je odande, tako da bg ne uzimam u obzir, i nije ista klima, jer je to crno more...

(odgovor članu Rivana)
  Direktna veza do poruke: 64
   RE: Gde u Crnu Goru?
14.7.2010 11:57:15   
Mari86
IZVORNA PORUKA: nala

Bugarska, pa tamo se ide do 10. avgusta osim ako ne mislis da ides na zimovanje user posted image . To nije isto kao u Crnoj Gori i Grckoj. Ipak u CG mozes da letujes i u septembru.
Sto se usluge tice, tu si u pravu, ali i tu ima razlike, a u to sam se razuverila prosle godine jer je usluga u nasem hotelu bila neverovatna za CG, ali eto i tamo ponegde postuju turiste. user posted image


To nije tacno..ja sam u Bugarskoj bila 5 puta u razlicitim datumima user posted image
I uvek je bilo extra toplo..user posted image mozda jedan dan da je pala kisa..ali ko je bio u bugarskoj zna kako tamo pada kisa..
Pada pola sata i onda kao da nista nije bilo user posted image


_____________________________

Dobro se dobrim vraća :)

(odgovor članu nala)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Gde u Crnu Goru?
14.7.2010 11:57:40   
Mari86
IZVORNA PORUKA: Rivana

Ma kakva Bugarska ja tamo ni dzabe ne bih isla.


To je tvoj licni izbor...a da je dzabe predomislila bi se user posted image


_____________________________

Dobro se dobrim vraća :)

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Gde u Crnu Goru?
14.7.2010 11:58:05   
Rivana
Meni se Bugarska ne svidja nikako ali ni pod razno ne bih isla tamo. Devojka iz mog kraja se udavila pre par godina u Bugarskoj jer je spasocu proslo radno vreme. Ma uzas kakva Bugarska!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Gde u Crnu Goru?
14.7.2010 11:58:47   
Rivana

IZVORNA PORUKA: Mari86

IZVORNA PORUKA: Rivana

Ma kakva Bugarska ja tamo ni dzabe ne bih isla.


To je tvoj licni izbor...a da je dzabe predomislila bi se user posted image


Ne bih veruj mi! user posted image Posebno ne sa bebom

(odgovor članu Mari86)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Gde u Crnu Goru?
14.7.2010 11:58:50   
Anoniman
Mari, ubola si vreme, veruj mi, cela moja familija sa tatine strane je tamo... tako da je znam i bolje nego cg hiljadu puta... 

(odgovor članu Mari86)
  Direktna veza do poruke: 69
   RE: Gde u Crnu Goru?
14.7.2010 12:00:00   
Mari86
IZVORNA PORUKA: Rivana

Meni se Bugarska ne svidja nikako ali ni pod razno ne bih isla tamo. Devojka iz mog kraja se udavila pre par godina u Bugarskoj jer je spasocu proslo radno vreme. Ma uzas kakva Bugarska!


kakve to veze ima sa morem sto se ona udavila ne razumem? user posted image
Da li si bila nekada?


_____________________________

Dobro se dobrim vraća :)

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Gde u Crnu Goru?
14.7.2010 12:00:21   
Mari86
IZVORNA PORUKA: Trinny

Mari, ubola si vreme, veruj mi, cela moja familija sa tatine strane je tamo... tako da je znam i bolje nego cg hiljadu puta... 


Pa i ja imam familije tamo tako da i ja znam nesto user posted image


_____________________________

Dobro se dobrim vraća :)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Gde u Crnu Goru?
14.7.2010 12:03:55   
Rivana

IZVORNA PORUKA: Mari86

IZVORNA PORUKA: Rivana

Meni se Bugarska ne svidja nikako ali ni pod razno ne bih isla tamo. Devojka iz mog kraja se udavila pre par godina u Bugarskoj jer je spasocu proslo radno vreme. Ma uzas kakva Bugarska!


kakve to veze ima sa morem sto se ona udavila ne razumem? user posted image
Da li si bila nekada?


Zbog nekih talasa, njen drug vikao da joj pomognu on nije znao da pliva niko nije hteo, a onaj cuvar plaze otisao jer mu proslo radno vreme user posted image

(odgovor članu Mari86)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Gde u Crnu Goru?
14.7.2010 12:07:17   
nala
IZVORNA PORUKA: Mari86

IZVORNA PORUKA: Rivana

Meni se Bugarska ne svidja nikako ali ni pod razno ne bih isla tamo. Devojka iz mog kraja se udavila pre par godina u Bugarskoj jer je spasocu proslo radno vreme. Ma uzas kakva Bugarska!


kakve to veze ima sa morem sto se ona udavila ne razumem? user posted image
Da li si bila nekada?



Rivana, ni meni nije bas najjasnije ovo sto si napisala. Jesi li letovala nekada tamo? To sto spasioc nije bio trenutno tu ne znaci da kupaci nisu upozoreni zastavicama. Izvini, ali oni bas vode racuna o tome. A ako neko ne postuje to, e onda ide na svoju odgovornost. Kad smo pre dve godine bili spasioc je morao da opominje ljude jer su nedokazani i idu u vodu kad ne bi trebalo. Strasno!

(odgovor članu Mari86)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Gde u Crnu Goru?
14.7.2010 12:07:46   
Anoniman
E ovako , da i ja pokažem moj staž u CG , napokon da napišem nešto pametno pošto sam živela u CG 8 godina . Draga , ja bih ti preporučila da ideš bilo gde od Bečića ka Ulcinju , dakle - Bečići , Sutomore , Bar , Petrovac . Tamo preovlađuju peščane plaže , dok je od Budve ka HN sve uglavnom sitan šljunak i beton . Baošići , Đenovići i slično imaju svoje male plaže od po 10 metara svaka porodica , pa se tu nagura njih milion ,i sve je šljunak . Ne znam , ja bih sa malom decom izabrala ovu prvu gorepomenutu opciju , sad ću ti i postaviti neke slike pa da sama vidiš .

(odgovor članu Mari86)
  Direktna veza do poruke: 74
   RE: Gde u Crnu Goru?
14.7.2010 12:07:58   
Anoniman
ma kakva bg u septembru, neka fala! da mogu ranije otisla bih!
elem, ovo je tema o cg...
znaci becici kazes suvise hladno more?

ajde Bubo, cekam slicice


< Poruku je uredio Trinny -- 14.7.2010 12:09:03 >

(odgovor članu Rivana)
  Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...
Uskršnja URADI SAM KLACKALICA
videophoto
Da bi ove godine dete napravilo posebnu Vaskršnju čestitku – napravićemo ovu klackalicu Uradi Sam Uskršnju Karticu.



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here