|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  40 41 42 [43] 44   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Gde u Crnu Goru?
3.2.2018 17:31:35   
isidora88
Meni se Dobre vode ne svidjaju bas nesto, ogromna ali ogromna guzva.

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 1051
   RE: Gde u Crnu Goru?
3.2.2018 20:45:04   
MamaNecaVo

IZVORNA PORUKA: isidora88

Nevena koja je cena smestaja u Bjeloj? I kakva je plaza, ima li sljunak ili je ponta?
Ja nisam bila u Njivicama, moji tamo letuju vec desetak godina i njima odgovara, jedino sto nema gde da se proseta pa uglavnom odu do Hn u setnju i nabavku.


Slagacu te sad.5 ili 7e
Plaza ima raznih.Za svaciji ukus i sve su jedna do druge bukvalno.Videla sam slike,meni je ok.Kazu da je bukvalno dzabe (kad uporedim cene u HN i u Bijeloj i jeste tako).
Rekose i da je voda cista


To je to,setnja.Ja volim da imam sta da vidim i da imamo gde prosetati.Ta mala mesta su mi nekako penzionerska a ja ne volim monoton odmor nikako.

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 1052
   RE: Gde u Crnu Goru?
3.2.2018 21:34:50   
isidora88
Nevena posalji mi neki link sa slikama te kuce. Meni bi odgovarao smestaj na samoj plazi da ja mogu sa bebom da se sklonim da odmorimo dok se stariji kupaju.

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 1053
   RE: Gde u Crnu Goru?
4.2.2018 0:18:46   
MamaNecaVo
Nemam link.Slike mogu da nabavim od kume.user posted image
Ovo ti je onaj fazon-od moje drugarice,pa od njene mame koleginica itd..

Mi smo sinoc bacili pogled al javljam sve i saljem cim meni posalju.
Takodje i ovaj smestaj u Baosicima je 70m od mora,kako mi rekose danas,mozda budu izdavali.
Takodje cim dobijem slike,saljem.

A sto se Canja tice,baci pogled na halo oglase,ako te nesto odredjeno bude interesovalo,pitaj slobodno.


Mada iz nekog mog proslogodisnjeg iskustva,nemoj sa malom bebom u Canj jer je voda uzas prljava.
Naravno,neki tvrde da je super tamo,ali meni je Canj poput Sutomora.Posle Herceg Novog i ciste vode tamo,uzas od mesta i samog mora.

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 1054
   RE: Gde u Crnu Goru?
4.2.2018 0:32:21   
isidora88
Nevena salji ponude za baosoce i bijelu, saljem ti u pp broj telefona pa mozes na viber da mi posaljes slike i ponudu sa cenom. Bitno mi je da imamo svoje kupatilo, da je cisto i uredno i da primaju troje dece :) i naravno zanima me kamo naplacuju za decu uzrasta 7 i 2 godine i bebu par meseci. Najvise mi odgovara driga polovina avgusta.

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 1055
   RE: Gde u Crnu Goru?
4.2.2018 0:38:47   
MamaNecaVo
Hocu.Ti mi pusti broj u pp,a ja pisen kumi ujutru da mi salje slike smestaja.
Za Baosice saljem eto cim dobijem slike.

Koliko sam skontala,izdaju ceo sprat ovi u Bijeloj gde su dve sobe.U jednoj ima 3 kreveta a u drugoj 2 (tako nesto),kuhinja,kupatilo,parking ipogled na more.

Za Baosice ono sto znam ofrlje kroz razgovor,dve sobe sa po tri kreveta,velika kuhinja,kupatilo i parking. 70m do mora,140m do druge plaze.
Jedino mi muz nije preno za terasu (predpostavljam da ima).

Ovi u Bijeloj ne verujem da naplacuju za decu,jer drugarica ima dva klinca i nisu placali za njih.Nije bi logicno.user posted image

Al je meni iskreno u glavi cena od 20/25e po danu za kucu u Bijeloj.


Cucemo se svakako pa ti prenosim sve.

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 1056
   RE: Gde u Crnu Goru?
4.2.2018 17:43:09   
choopa choops
Isi ako ti ne bude velika razlika za Bijelu i Baošiće, biraj Baošiće. Ljepše je puno.

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 1057
   RE: Gde u Crnu Goru?
4.2.2018 18:16:05   
isidora88
Meni je u sustini svejedno, ne vokim zaliv ali mi se ide bilo gde samo da vidim more ove godineuser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 1058
   RE: Gde u Crnu Goru?
5.2.2018 0:41:41   
MamaNecaVo
Isidora zavoleces zaliv,veruj mi. :)

Choopo iz kog si ti mesta?Vidim da si upucena.Blago tebiuser posted image

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 1059
   RE: Gde u Crnu Goru?
28.4.2018 10:21:34   
MimaKos
Mi smo godinama isli u Dobrotu, pored Kotora, nema plaza ali je prelepo manje mesto!

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 1060
   RE: Gde u Crnu Goru?
28.4.2018 11:16:53   
jagodp
Mi isli u Bjelu, drug ima apartman tamo, i stvarno je mnogo lepo, i Herceg Novi je blizu pa moze u setnjicu... topla preporuka!

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 1061
   RE: Gde u Crnu Goru?
14.5.2018 9:43:16   
Emabeka
Pozdrav devojke. Istražujući iskustva o Susnju, dodjoh i dovas. Vidim, da ima ovde pozitivnih komentara i iskustva o toim mestu, a ja planirala da odustanem, jer dosta njih kaze da nije pogodno za decu, zbog kamenite plaže. Moji imaju 3 i 5 godina. A planirala sam tamo da idem zboh hladovine na plaži, da možemo da se sklonimo sa sunca. Jal plaža bas toliko nezgodna za decu?

(odgovor članu jagodp)
Direktna veza do poruke: 1062
   RE: Gde u Crnu Goru?
14.5.2018 9:54:39   
isidora88
Kakvo je u Rafailovicima posle 20.avgusta? Ja sam isla u sezoni uvek i bilo je krcato ali ne znam kakvo je stanje na kraju sezone?

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Emabeka)
Direktna veza do poruke: 1063
   RE: Gde u Crnu Goru?
14.5.2018 10:13:43   
bebilule
Pa Isi, ja mislim da je oko 20. avgusta uveliko još sezona što se tiče budvanske rivijere. Rafailovići jesu lijepi, ali baš zna biti gužva. Ja sa M zadnje dvije godine idem 1.septembra i to na Savinu. Džaba, volim je. nekoliko malih divnih plaža, mir i tišina, dva restorana, do H. Novog 15 min šetnje. I zaliv i nije.... Drugo, volim Boku, pa uvijek iskoristim jedan dan za obilazak malih mjesta i Kotora. Ja sam još uvijek vjerna C. Gori. Ako bih mijenjala, otišla bih u južnu ili srednju Dalmaciju. Nama je sve to relativno blizu, ustvari bliže nego vama iz Srbije.
Kada se sjetim ovog mira, čistoće i tišine, sad bih išla. user posted image . Ova nam je plaža ispred kuće bila.

https://www.dodaj.rs/images/dneFY.jpg

< Poruku je uredio bebilule -- 14.5.2018 10:20:02 >

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 1064
   RE: Gde u Crnu Goru?
14.5.2018 10:24:25   
nela79
Mi smo sa Velike Ulcinjske plaze isli do Velikog pijeska kod prijatelja. Veliki pijesak, Utjeha, Bar , Susanj...sve mu ga dodje na isto. Sitni kamencici ali prilaz vodi nije prilagodjen djeci. Skoro da i nema plicaka. A ako se pojave i najmanji talasi manja djeca ne mogu bezbjedno uci u vodu.
Moji su se odmah htjeli vratiti na njihovo 'more". :) "Gospoda"navikla na sitni Ulcinjski pijesak. :)

(odgovor članu Emabeka)
Direktna veza do poruke: 1065
   RE: Gde u Crnu Goru?
28.5.2018 15:01:29   
plavomore
Ja sam bila prosle godine u Šušnju prelijepo je zaista.Jedini problem je taj to je plaza kamenita.A posto je zaliv i talasi su mnogo veci.Tako da nije idealno rjesenje za malu djecu.Jr kad talas naidje baca te na kamenje.Lijepo je zaista i more cisto i mjesto lijepo setnja do Bara navece je divna ima i luna park za djecu.Cijene su povoljne.Imaju marketi u kojima je zaista jeftina hrana.Sokovi,voda,hljeb.Meni se zaista svidjelo.Samo je problem kamenje za djecu.

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 1066
   RE: Gde u Crnu Goru?
29.5.2018 8:20:49   
jocajaca
Mi ove godine prvi put sa djecom idemo u CG. UH već sad se bojim kako će izgledati taj put do CG, do sada smo išli u Hr pa nam je bilo blizu. Idemo u Bijelu pa me interesuju iskustva, da li ima plićak pri ulazu, ima li gdj ena plažama prirodnog hlada, koja je plaža najbolja i slično. Hvala user posted image

(odgovor članu plavomore)
Direktna veza do poruke: 1067
   RE: Gde u Crnu Goru?
31.5.2018 14:07:40   
Emabeka
Kakav ste smeštaj našli u Bijeloj? Mi smo sa decom išli u Igalo, bilo im je super. MI smo iz Srbije išli preko Durmitora, pejzaž je bio prelep, šteta što smo preko njega prelazili noću, a bilo mi je strašno penjanje i spuštanje dole prema zalivu

(odgovor članu jocajaca)
Direktna veza do poruke: 1068
   RE: Gde u Crnu Goru?
31.5.2018 16:03:16   
isidora88
Zna li neko da li je guzva krajem avgusta u Petrovcu i Rafailovicima? Dvoumimo se izmedju ova dva mesta.

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 1069
   RE: Gde u Crnu Goru?
3.6.2018 13:46:17   
Emabeka
Trebala bi mi preporuka za smeštaj pored mora u Bijeloj ili bolje Baošići? Odustala sam od Šušnja a i suprug voše voli Boku.Isi ako si dobila kontakte za Bijelu i Baošiće od Nevene, pošalji.

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 1070
   RE: Gde u Crnu Goru?
4.7.2018 15:08:26   
SandraJo
Cao svima! :)
E ovako. Decko i ja nismo planirali na more ove godine jer nam se nisu poklapali godisnji odmori.. Medjutim, uspeli smo da ukombinujemo nesto i na odmoru smo od 23.07. sto je za 2-3 nedelje. Kakve preporuke imate za CG? Ja sam gledala Bijelu, Susanj i taj deo pa me interesuje kakva iskustva vi imate.
Hvala puno! :)

(odgovor članu Emabeka)
Direktna veza do poruke: 1071
   RE: Gde u Crnu Goru?
5.7.2018 10:28:45   
Emabeka
I ja sam prvo planirala Boku, Baošiće ili Djenoviće, pa sam se prebacila na Šušanj. Za njega ima i potuno pozitivnih i potpuno negativnih iskustava. Uglavnom zbog kamenite plaže. Juce mi je jedna poznanaica, koja se ovih dana vratila iz Šušnja, pričala da je oduševljena, najviše zbog mirisa mora i borovine. Ja idem avgusta sa decom i rizikovaću, zbog plaže.

(odgovor članu SandraJo)
Direktna veza do poruke: 1072
   RE: Gde u Crnu Goru?
8.8.2018 22:41:03   
mara kg
gde se nalazi ovo mesto tj ova plaza? predivno izgleda..imas li neki kontakt smestaja??

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 1073
   RE: Gde u Crnu Goru?
10.8.2018 7:00:23   
bikicaV
Bila sam preprosle godine u Rafailovicima, nadam se da idem pocetkom septembra opet. i da ce vreme biti ok.

(odgovor članu mara kg)
Direktna veza do poruke: 1074
   RE: Gde u Crnu Goru?
11.8.2018 7:06:07   
vocicana
Emabeka, ja da ti prenesem tudje utiske, ja CG ne volim za odmor, lose sam prolazila svaki put. Ali Dobre vode su fine, ne znam ni gde je to, li sam cula da je bas lepo.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Emabeka)
Direktna veza do poruke: 1075
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  40 41 42 [43] 44   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  40 41 42 [43] 44   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...
Izvini što sam galamila na tebe
Izvini što sam galamila na tebe iz svih onih razloga kojih se više ni sjetiti ne mogu, a ti ih se sigurno sjećaš, jer ka...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here