|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  40 41 42 43 [44]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Gde u Crnu Goru?
11.8.2018 10:36:42   
mama Jo
Wow, bebilule jesva cekam da vidis pa da nam kazes gde je ova plaza. Stvarno izgleda fenomenalno 😊

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1076
   RE: Gde u Crnu Goru?
11.8.2018 15:55:15   
nenadpaja
Idem 18 Avgusta u Petrovac pa se pitam da li se lako moze naci smestaj ,planiram kad odem tamo da neadjem ,nisam nikad bio tamo a i neznam da li ima mesta i neka preporuka kod koga?

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1077
   RE: Gde u Crnu Goru?
11.8.2018 22:39:17   
bebilule
Ovo je na Savini, blizu manastira. To je naselje na ulazu u Herceg Novi. Po meni, idealno za mirno ljetovanje sa djecom.
Za Petrovac, jednom sam otisla na slijepo i jedva nasla smjestaj, sve je krcato.
Ja volim Crnu Goru. Samo treba naci ono sto ti odgovara. Obisla sam je od Dobrih Voda do Herceg Novog. Ove godine cemo na barsku rivijeru, tako da cu malo i do Ade.

< Poruku je uredio bebilule -- 11.8.2018 22:40:34 >

(odgovor članu nenadpaja)
Direktna veza do poruke: 1078
   RE: Gde u Crnu Goru?
13.8.2018 13:59:27   
mama Jo
Je l' ima u tom mestu apartmana za izdavanje? Ili se mora uzeti u Herceg Novom pa do ove plaze ici posebno?

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 1079
   RE: Gde u Crnu Goru?
13.8.2018 14:15:36   
bebilule
Ne, tu sam i sa smještajem bila. U tome je i poenta, da smo u mirnom dijelu Novog. Do njega smo samo uveče šetali i to nekad. Ima oko 15, 20 min. Treba samo paziti. Nije svugdje naselje spojeno šetalištem putem, već stepenicama, pa je nezgodno radi kolica. Znači, ili tražiti prvi red gdje je ovo slikano - to je kod pansiona Perla. Ili neki smještaj blizu restorana Galija, tu put silazi skroz do šetališta. Neka vam pošalju lokaciju, ako se neko odluči. Ja sam stvarno uživala dvije godine. Imaju dva restorana i jedan kafić gdje su sve ljudi sa djecom. Mogu vam dati link našeg prošlogodišnjeg smještaja, u pitanju su studio apartmani, meni je bilo ok skroz.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1080
   RE: Gde u Crnu Goru?
13.8.2018 14:17:28   
bebilule
Evo odmah:

http://www.apartmanihrvatska.hr/Crna+Gora/Herceg+Novi/Studio-apartman-KATURI%C4%86-12791

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 1081
   RE: Gde u Crnu Goru?
13.8.2018 15:10:01   
mama Jo
Sjajno, bebilule puno ti hvala!!

Mi smo prosle, i ove godine, ozbiljno razmatrali gde u Crnu Goru, pa smo ipak odustali. Mm bi bio jako srecan da tamo letujemo, jer je godinama tamo odlazio. Bas cu mu pokazati ovo, da ozbiljno razmotrimo za iducu godinu.
Vidim na ovom sajtu i ocene drugih posetilaca su pozitivne. Super!!

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 1082
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  40 41 42 43 [44]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  40 41 42 43 [44]
Idi na:







Izvinite, ali ona i ja smo kompletna porod...
Dobar dan. Da, ja sam na redu. Jeste, zanima me taj kreditčić, taman da pokrpim rupe u budžetu i kupim njoj novi bicikl....
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here