|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Visina dece
30.5.2013 10:24:47   
Modessty
Mi se juče merili - 101cm i 16kg. Nije loše za 3god i 4mes

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 226
   RE: Visina dece
30.5.2013 12:56:31   
Ana RR
Moje dete je izgleda bas visok za svoj uzrast, uglavnom svi misle da ima 3 godine a ima 22 meseca. Bas cu ga izmeriti ovih dana, mislim ds ima 100cm i oko 16kg.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 227
   RE: Visina dece
30.5.2013 13:02:46   
gagana83

IZVORNA PORUKA: Ana RR

Moje dete je izgleda bas visok za svoj uzrast, uglavnom svi misle da ima 3 godine a ima 22 meseca. Bas cu ga izmeriti ovih dana, mislim ds ima 100cm i oko 16kg.


Ko moja Una sa 3.5 god user posted image


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 228
   RE: Visina dece
30.5.2013 13:12:22   
Lu
R. ima 6,5 god., 129cm, 30kg, broj obuće 35.
Još malo može nositi moje patikeuser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 229
   RE: Visina dece
30.5.2013 13:15:27   
Ana RR
Eto vidis user posted image mada, ja sam bila takva, sa dve godine sam bila jako visoka a posto sam bila brbljivica kaze mama da sam izgledala kao da imam 4 ili 5 godina. Da na slikama ne pise datum slikanja, i sama bih mislila da je tako.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 230
   RE: Visina dece
30.5.2013 13:21:58   
bea83
Auu Ana biće Mare nova nada naše košarkeuser posted image user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 231
   RE: Visina dece
30.5.2013 13:24:33   
anajid
Moj Andrija 110 cm i 15 kg.Visok momak pa tanak.....user posted image (3 godine i 3 mjeseca)

(odgovor članu bea83)
Direktna veza do poruke: 232
   RE: Visina dece
30.5.2013 13:36:59   
Lu
user posted image


_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu anajid)
Direktna veza do poruke: 233
   RE: Visina dece
30.5.2013 20:43:05   
minnica
Mina mesec dana pre 3. rođendana ima 98,5 cm i 16 kg.

_____________________________

No need to run and hide
It's a wonderful, wonderful life

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 234
   RE: Visina dece
31.5.2013 19:01:25   
vukosava

IZVORNA PORUKA: Ana RR

Eto vidis user posted image mada, ja sam bila takva, sa dve godine sam bila jako visoka a posto sam bila brbljivica kaze mama da sam izgledala kao da imam 4 ili 5 godina. Da na slikama ne pise datum slikanja, i sama bih mislila da je tako.


Meni je trenutno samo zao na igralistu kad vidim kad joj pridju deca njene visine i hoce sa njom da se druze. A budu starija i do dve godine. I onda kad skontaju da je ona jos mala kazu" Ona je jos beba" i onda im nije toliko zanimljiva. A njoj nisu zanimljivi oni njeno godiste jer su je obicno nizi pa onda ona misli da su to tamo neki klinci. Sve juri za nekima slicne visine. A to mi je rekla jedna zena da ce mozda imati problema na igralistu oko toga da ce deca misliti da je starija. Kad krenu da je forsiraju da rade neke vratolomije za decu od 4, 5 godina ona samo njima vrti prsticem i no no. Pish.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 235
   RE: Visina dece
31.5.2013 19:54:53   
Ana RR
Hihihi, mogu da zamislim user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 236
   RE: Visina dece
1.6.2013 10:45:46   
liliana
Ja merila Tinu pre neki dan.
Visoka je 105cm, teška 21kg
A ima 3 god i 6 meseci.

_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 237
   RE: Visina dece
1.6.2013 13:14:04   
Snelle
Lili, 21 kg?! Mašala!

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 238
   RE: Visina dece
1.6.2013 13:57:06   
Ivanka 75

IZVORNA PORUKA: vukosava


IZVORNA PORUKA: Ana RR

Eto vidis user posted image mada, ja sam bila takva, sa dve godine sam bila jako visoka a posto sam bila brbljivica kaze mama da sam izgledala kao da imam 4 ili 5 godina. Da na slikama ne pise datum slikanja, i sama bih mislila da je tako.


Meni je trenutno samo zao na igralistu kad vidim kad joj pridju deca njene visine i hoce sa njom da se druze. A budu starija i do dve godine. I onda kad skontaju da je ona jos mala kazu" Ona je jos beba" i onda im nije toliko zanimljiva. A njoj nisu zanimljivi oni njeno godiste jer su je obicno nizi pa onda ona misli da su to tamo neki klinci. Sve juri za nekima slicne visine. A to mi je rekla jedna zena da ce mozda imati problema na igralistu oko toga da ce deca misliti da je starija. Kad krenu da je forsiraju da rade neke vratolomije za decu od 4, 5 godina ona samo njima vrti prsticem i no no. Pish.


Ista situacija i kod nas, preslikana!
Samo što Iva stoji kad je zovu i gleda ih šta rade, a onda počne da skače u krug i radi nešto svoje ali uživa user posted image

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 239
   RE: Visina dece
10.6.2013 15:02:18   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: Ana RR

Moje dete je izgleda bas visok za svoj uzrast, uglavnom svi misle da ima 3 godine a ima 22 meseca. Bas cu ga izmeriti ovih dana, mislim ds ima 100cm i oko 16kg.


Da se demantujem da neko ne pomisli da gajim džina user posted image danas smo ga merili (kući) ima 94cm (poslednji put meren 28.01. u dz i imao je 87,5cm i 13690g), težinu sada ne znam ali moram da priznam da je baš otežao.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 240
   RE: Visina dece
10.6.2013 16:42:00   
liliana

IZVORNA PORUKA: Snelle

Lili, 21 kg?! Mašala!


Da, Snele, 21kg!!! Moja mama i ja je zovemo "Dunduljica"! user posted image Ali, nije debela, samo je bucmasta!user posted image (Možda si videla slike na FB)

Kad samo pomislim da je bila 44 cm duga i 2kg i 400gr teška na rođenju...Bože, a sada je prestigla većinu svojih vršnjaka i po visini, i po težini!user posted image

_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 241
   RE: Visina dece
10.6.2013 20:05:17   
vukosava
Moja bi imala prosecnu visinu da je rodjena aprila 2009, tj kad bi imala 4 godine i 2 meseca.

user posted image

A za sada je ovako (ima dve i po godine za dva dana):
user posted image

(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 242
   RE: Visina dece
10.6.2013 20:07:26   
lesica
Pa kakve veze ima Vuko? Šmizla je super, zdrava i zadovoljna... a krive razvoja na stranu.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 243
   RE: Visina dece
10.6.2013 21:39:15   
vukosava

IZVORNA PORUKA: lesica RR

Pa kakve veze ima Vuko? Šmizla je super, zdrava i zadovoljna... a krive razvoja na stranu.


Ma ja to vise proucavam zbog velicine garderobe i gde da je nadjem user posted image

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 244
   RE: Visina dece
11.6.2013 11:46:49   
Peace*
Evo meeee! Ne fali mu hormona rasta! :))) Ali ima sindrom slabog veziva. Ništa strašno, sređuje se vitaminima, a ako se ne obrati pažnja, može dovesti do: migrena, kamena u žuči, aneurizme, zglobnih smetnji, proširenih vena. Treba da odradimo iz krvi Cross laps i vitamin D, da se uradi ehokardiografija (zalisci) i UZ abdomena da se proveri dal je žučna kesa presavijena. Simptomi ovog sindoma su: plave beonjače, naglašen venski crtež, hiperelastični zglobovi, spušen svod stopala (što sam pisala da je pedijatrica spomenula na sistematskom). Eto. Ja zadovoljna za sada, jer ovo sve nije strašno. Rešava se vitaminima.
Rekao je da očekujemo da će imati migrene od 25te godine koje će biti povezane sa jačim vremenskim promenama, i jačim zemljotresima u svetu.

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu bea83)
Direktna veza do poruke: 245
   RE: Visina dece
11.6.2013 11:51:36   
vonavoj
user posted image user posted image eto sta sve moze da fali i da postoji migrena..i ja patim od migrene,ali sam visoka! koje vitamine ce piti,mozda da probam i ja! na mene utice promena vremena...
moja ima 18 meseci i 89 je visokauser posted image user posted image

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 246
   RE: Visina dece
11.6.2013 11:55:03   
lanajelena
Peace dok ja skontam ko si,odlicne vesti user posted image

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 247
   RE: Visina dece
11.6.2013 12:04:30   
Peace*
I da, kada je gledao RTG šake, kaže da su mu kosti stare 1 god i 10 mes, a on ima 6 god i 11 mes.
Kaže, ne znači to ništa, samo treba zapisati.
Onda je izvadio onaj dijagram. Upisao vrednosti. Konstatovao da sa 3god nije dobro meren, jer sve ostale dimenzije idu istom krivuljom sem te.
Koliko sam razumela, kod nedostatka hormona rasta krivulja ima pad u jednom momentu, i deca sa manjkom hormona rasta imaju kao salce na stomaku (objasnio je, kao tipično izgleda).

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 248
   RE: Visina dece
11.6.2013 12:08:33   
lanajelena
Neverujem da Luka ima salce na stomakuuser posted image ...bitno da nije ono sto su mislili a vitamini ne mogu da mu skode user posted image

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 249
   RE: Visina dece
11.6.2013 12:08:40   
Peace*
Ne znam, reći će nakon ostalih pretraga, ali pretpostavljam da će dati bakar i kalcijum.

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
Zeko i potočić
video
Autor: Branko Mihaljević, Peva: Zdenka Vučković



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here