|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Gastritis
16.12.2019 23:00:29   
bubulence
Mama jo, ne znam da li je probala aloju? Mnogi sada rade sa njom pa je nije tesko nabaviti a stvarno je zdrava i pomaze u mnogim stvarima. Moj brat je pio, mnogo mu je pomoglo. Nemoj me držati za rec, ne secam se da li je njemu cir nestao ali se preporodio, nije imao bolove, nije mu smetala hrana... 


(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Gastritis
16.12.2019 23:07:52   
mama Jo
Nije aloju probala, evo pre nedelju dana joj je tek otkriven. Akutni cir.
Dobila je terapiju lekova, gomilu nekih lekova, antibiotici jedno vreme la onda preparsti gvozdja jer je imala neko manje unutrasnje krvarenje.
Sad gledamo sta moze hranom da se ucini. Tek smo krenuli. Bas cemo nabaviti aloju, i zaboravih na nju.

Vrlo moguce i da je tvom bratu nestao cir... cula sam za par slucajeva, cak joj je i dr rekao da jeste moguce. Sad posto je kod nje akutni, mozda ce joj trebati vise vremena... ide na kontrolu za 3 meseca.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Gastritis
17.12.2019 8:15:09   
bubulence
Evo citam da su i na prethodnoj strani mame pisale za aloju. Neka obavezno proba. Moguce da je bratu nestao jer on vec 2 god nema problema a nema vise ni terapiju. Ali bas cu ga pitati kada se cujemo. Meni je aloja pomogla da se resim cisti koje nisam uspevala da resim lekovima. Vec sam krenula na neke pretrage zbog operacije kada sam otkrila aloju i bukvalno su nestale za manje od 30 dana 


(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Gastritis
17.12.2019 9:16:23   
mama Jo
Sjajno!
Probace sigurno, sad cu odmah da pogledam ko radi sa alojom, kod koga da porucim. Hvala bubi user posted image

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Gastritis
17.12.2019 9:37:54   
bubulence


IZVORNA PORUKA: mama Jo

Sjajno!
Probace sigurno, sad cu odmah da pogledam ko radi sa alojom, kod koga da porucim. Hvala bubi user posted image


Znam jednu mamu iz NS koja radi s tim ako ti zatreba

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Gastritis
17.12.2019 9:38:40   
mama Jo
Moze, pisi mi u pp za nju. Ja nikoga ne znam, bukvalno bih trazila po grupi MN preporuke.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Gastritis
17.12.2019 9:45:33   
Khaleesi
Cuvarkuca vam je domaca aloja. Koristi se za ciste sto je bubi pisala, ja sam je pila kada sam imala ciste. Moja mama je trebala miom da operise, pila je aloju i proslo joj bez operacije. 


(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Gastritis
17.12.2019 9:46:27   
Khaleesi
Pila je cuvarkucu sa medom ne pravu tu aloju. Od cuvarkuce joj proslo. Nemam opciju da uredim sa tel sad sam videmla da sam pogrrsno napisala. 


(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Gastritis
17.12.2019 9:47:28   
mama Jo
Kako se cuvarkuca pije?

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Gastritis
17.12.2019 10:00:43   
bubulence
Meni cuvarkuca nije pomogla za gastritis. A pravila sam nesto sa medom, ima recept na netu


(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Gastritis
17.12.2019 10:02:24   
Khaleesi
Napisem i izbaci me i nista.

300 gr listica se opere i usitbi u secku. Doda se med i to se cuva 5 dana u zamracenoj tegli u frizu. Posle sebpije 2 puta ujutru i uvece 30 min pre jela na prazan stomak po 1 supena kasika. Nije lose kad se naviknes na ukus. Ne jedu se mlecni proizvodi sa tim. Moracu mamu da pitam koliko meda ide tacno. 

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Gastritis
17.12.2019 13:51:49   
lepic
sAD SAM HTELA DA PITAM KAKO MOZE TO DA SE PIJE. ja sam mami uzimala neke lekove, ona uzima i sodu bikarbonu.

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Gastritis
17.12.2019 14:43:25   
mama Jo
Ja sam kontala da se cedi, ali treba bas dosta cuvarkuce da bi se iscedilo toliko.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu lepic)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Gastritis
18.12.2019 6:40:19   
lepic
Tako sam i ja pokusavala da iscedim cveklu, nareneda se pa se cedi kroz gazu, ma nista mala casica.
a za gastritis ne znam sem nekih lekova sta bi pomoglo.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 89
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here