|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Koncerti
2.12.2011 15:23:23   
dunja RR
Da li bi neko išao na koncert od vas KLIK, pregovaram za karte? Da ne pregovaram bez veze, pa da na kraju niko ne ode, žao mi da propadnu karte i da ispadnemo neozbiljni.
Imamo mogućnost da dobijemo 8 karata, ako mi se prijavite ovde, SADA i kažete da bi išli (skupite se) vas 8 (deca i odrasli), onda ću tražiti.

Čekam vas sa rešenjem moje dileme:) Prvih 4 x 2 ili 3 x 3 + 1 x 2, kako god, prijavite pa će mo videti kako da raspredimo, do 8 osoba (prvi koji se prijave)


Držim otvorenu ponudu do večeras (nadam se da neče biti kasno), pa ako mi javite u tom vremenu POKUŠAĆU da dobijem karte (plašim se da nije kasno ali videćemo, javljam).

Treba nam 8-oro dece i odraslih, skupite se ako imate želju da idete ...




< Poruku je uredio dunja RR -- 2.12.2011 15:27:40 >

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 301
   RE: Koncerti
2.12.2011 15:24:41   
Snelle
Dunja me iskulirala user posted image
Aaaa, ipak nisi user posted image

< Poruku je uredio Snelle -- 2.12.2011 15:26:13 >

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 302
   RE: Koncerti
2.12.2011 15:25:15   
dunja RR
Nisam Snelle, uvažila sam ti predlog user posted image

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 303
   RE: Koncerti
2.12.2011 17:58:12   
dunja RR

Da li bi neko išao na koncert od vas KLIK, pregovaram za karte? Da ne pregovaram bez veze, pa da na kraju niko ne ode, žao mi da propadnu karte i da ispadnemo neozbiljni.
Imamo mogućnost da dobijemo 8 karata, ako mi se prijavite ovde, SADA i kažete da bi išli (skupite se) vas 8 (deca i odrasli), onda ću tražiti.

Čekam vas sa rešenjem moje dileme:) Prvih 4 x 2 ili 3 x 3 + 1 x 2, kako god, prijavite pa će mo videti kako da raspredimo, do 8 osoba (prvi koji se prijave)


Držim otvorenu ponudu do večeras (nadam se da neče biti kasno), pa ako mi javite u tom vremenu POKUŠAĆU da dobijem karte (plašim se da nije kasno ali videćemo, javljam).

Treba nam 8-oro dece i odraslih, skupite se ako imate želju da idete ...





(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 304
   RE: Koncerti
2.12.2011 18:09:04   
Jeca*
mislim da treba da idete, super je za klince
ja bih mozda i isla opet, ali bas smo skoro bili i ne verujem da bi luka imao strpljenja da dva puta gleda slican koncert.


_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 305
   RE: Koncerti
2.12.2011 18:17:04   
Sanjica26 RR
Dunjice jel to bese 17. decembara kad je i RR deda mraz? Ja bih isla, tj. mi. user posted image

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 306
   RE: Koncerti
2.12.2011 18:18:48   
Jeca*
Koncerti u Beogradu održaće se u Amfiteatru u Sava centru, 15. i 21. decembra, i to za bebe do 3 godine u 15 časova, a za decu od 4-12 godina u 19 časova.

Koncerti posvećeni malim novosađanima održaće se u “Čudo sali za džudo” u Spensu, 17. i 24. decembra, isto u terminima od 15časova za bebe do 3 godine, a od 19 sati za decu od 4 - 12 godina.

< Poruku je uredio Jeca* -- 2.12.2011 18:19:03 >


_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 307
   RE: Koncerti
2.12.2011 18:20:57   
Sanjica26 RR
Onda nam ne odgovara. user posted image

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 308
   RE: Koncerti
2.12.2011 20:17:23   
aster
Nama odgovara 21.12., u gradu smo.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 309
   RE: Koncerti
2.12.2011 20:20:10   
dunja RR
Javite ako još neko želi, treba da se skupi vas 8-oro, ali inače mislim da je kasno a vidim da se niko ne javlja ...


< Poruku je uredio dunja RR -- 2.12.2011 20:23:07 >

(odgovor članu aster)
Direktna veza do poruke: 310
   RE: Koncerti
2.12.2011 21:09:10   
Snelle
Niko??? Pih, šteta user posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 311
   RE: Koncerti
20.12.2011 20:51:51   
PoisonEve
Dubioza kolektiv u Hali sportova 23.decembra!

Najbolji regionalni bend prema glasovima publike na ovogodišnjem izboru za MTV nagradu, bosanskohercegovački “Dubioza kolektiv”, nastupiće 23. Decembra na velikom novogodišnjem koncertu u Hali sportova na Novom Beogradu.

Bend će ovim nastupom okončati uspešnu koncertnu sezonu, a biće to I svojevrsna promocija novog albuma “Wild wild East”, sa kojeg su se već izdvojili hitovi “Eurosong”, “USA” I “Making money”, ali I prilika da fanovi čuju svima znane numere poput “Kokuza”, “Waltera”, “Firme illegal”, “Blam blam”, “Balkan fank”, “Vlast I policija”, “Domaćice”... Poslednji nastup u Beogradu Dubioza kolektiv je imala na ovogodišnjem Beer festu, kada je ovacijama ispraćena od strane 80.000 ljubitelja piva I rokenrola.

Organizatori za koncert u Hali sportova najavljuju I iznenađenje u vidu specijalnih gostiju, ali za sada ne žele da otkriju ko će to biti. (Zna se, SARSuser posted image )

IZVOR

_____________________________

"Svi smo mi deca. Jedina razlika je u nasim igrackama"
Ajrton Sena

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 312
   RE: Koncerti
20.12.2011 21:18:22   
isidora88

IZVORNA PORUKA: dunja RR

Javite ako još neko želi, treba da se skupi vas 8-oro, ali inače mislim da je kasno a vidim da se niko ne javlja ...




hoce li biti karata za trkuljin nastup u NS,ja bih tako volela da idem user posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 313
   RE: Koncerti
20.12.2011 21:31:10   
isidora88
dunjauser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 314
   RE: Koncerti
23.12.2011 11:39:28   
aster
Mi smo imali karte za Trkuljin koncert 21. 12. koje su nam propale. Miš se razboleo (još nije baš zdrav) i nismo mogli da idemo user posted image user posted image . Baš nam se nije dalo, od 3 koncerta ni na jedan nismo otišli.

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 315
   RE: Koncerti
23.12.2011 11:50:25   
snješka

IZVORNA PORUKA: PoisonEve

Dubioza kolektiv u Hali sportova 23.decembra!

Najbolji regionalni bend prema glasovima publike na ovogodišnjem izboru za MTV nagradu, bosanskohercegovački “Dubioza kolektiv”, nastupiće 23. Decembra na velikom novogodišnjem koncertu u Hali sportova na Novom Beogradu.

Bend će ovim nastupom okončati uspešnu koncertnu sezonu, a biće to I svojevrsna promocija novog albuma “Wild wild East”, sa kojeg su se već izdvojili hitovi “Eurosong”, “USA” I “Making money”, ali I prilika da fanovi čuju svima znane numere poput “Kokuza”, “Waltera”, “Firme illegal”, “Blam blam”, “Balkan fank”, “Vlast I policija”, “Domaćice”... Poslednji nastup u Beogradu Dubioza kolektiv je imala na ovogodišnjem Beer festu, kada je ovacijama ispraćena od strane 80.000 ljubitelja piva I rokenrola.

Organizatori za koncert u Hali sportova najavljuju I iznenađenje u vidu specijalnih gostiju, ali za sada ne žele da otkriju ko će to biti. (Zna se, SARSuser posted image )

IZVOR


super su. Ja ih baš gotivim. Mada bih nekako malo radije na Trkuljin koncert.
Aaaaaaaaaaaaaaa hoću da živim u NS. user posted image


_____________________________

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

Nisu loša vremena nego ljudi!

(odgovor članu PoisonEve)
Direktna veza do poruke: 316
   RE: Koncerti
29.12.2011 18:48:35   
Anoniman
Eyesburn veceras user posted image

(odgovor članu snješka)
  Direktna veza do poruke: 317
   RE: Koncerti
30.12.2011 12:07:38   
aster
Sinoć sam bila na novogodišnjem gala koncertu u Sava Centru - Karmina Burana i Misa Kriolj. Bilo je super user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 318
   RE: Koncerti
30.12.2011 12:57:05   
PoisonEve
Pa bilo je Kojot pre neko vece opet kod Ivon na Studiu B. Opet se tripovao na svetlauser posted image

_____________________________

"Svi smo mi deca. Jedina razlika je u nasim igrackama"
Ajrton Sena

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 319
   RE: Koncerti
30.12.2011 19:18:05   
Anoniman
Glenn Miller Orchestra - Sava Centar, Beograd @ 20.30h
Kada:18.01.2012
Gde:Sava Centar - Beograd

Skoro sigurno cu ici. Organizovacu obe babe da zajedno cuvaju dete posto m nece biti tu. Mama ce mi ionako ostati da spava.

Mina user posted image

(odgovor članu PoisonEve)
  Direktna veza do poruke: 320
   RE: Koncerti
13.1.2012 13:51:25   
Anoniman
Jesi ti videla kako su strasna ona svetla kod Ivon user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 321
   RE: Koncerti
13.1.2012 21:58:50   
Anoniman
Kojot ... user posted image

U Misu pa to je super user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 322
   RE: Koncerti
23.1.2012 12:01:17   
minavb
Sad sam pročitala, Metallica 8.maja na Ušću.user posted image

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 323
   RE: Koncerti
23.1.2012 12:11:59   
*Alexx*

IZVORNA PORUKA: minavb

Sad sam pročitala, Metallica 8.maja na Ušću.user posted image


Mrzim Ušće. Ja sam gotovan, hoću da sednem i iskuliram kad mi dođe. Mrzim gužvu.
Ali, ako koncert bude kao onaj na Partizanovom, biće fenomenalno!

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 324
   RE: Koncerti
23.1.2012 12:19:24   
minavb
Jel ono vreme u mesecu?user posted image
By the way, uvek možeš da posadiš cenjenu guzicu u prašinu.user posted image
Kako god, Metallica je moj dobar drug i ja moram da idem pa makar bilo i u Svrljigu.user posted image

< Poruku je uredio minavb -- 23.1.2012 12:20:42 >


_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 325
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Vragolina ili vragolan
vragolina

KOJE IME VAM JE NAJLEPŠE?

RADOŠ (15%)

VOJIN (53%)

VLAJA (5%)

VUKAN (17%)

VUKOTA (10%)


Ukupan broj glasova: 204

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here