|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Koncerti
23.1.2012 12:22:14   
Milevaa
na stadionu JNA je bio odličan , nadam se da će ovaj biti još bolji jer sviraju ceo black album!

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 326
   RE: Koncerti
23.1.2012 12:33:08   
*Alexx*

IZVORNA PORUKA: minavb

Jel ono vreme u mesecu?user posted image
By the way, uvek možeš da posadiš cenjenu guzicu u prašinu.user posted image


1. Jeste user posted image
2. Ja volim i da gledam koncert, tako da ta guzica u prašini opet ne dolazi u obzir.

Živeo retrogradni Merkur!


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 327
   RE: Koncerti
23.1.2012 12:36:16   
*Alexx*

IZVORNA PORUKA: Milevaa

na stadionu JNA je bio odličan , nadam se da će ovaj biti još bolji jer sviraju ceo black album!


I onda su svirali dosta toga. Sećam se da su modifikovali plejlistu za nas, pošto nikad nisu svirali. Rekoše da ih je Jadranka molila user posted image . Sećate se Jadranke sa Studia B? Kako se preziva, šta je sa tom ženom?

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Milevaa)
Direktna veza do poruke: 328
   RE: Koncerti
23.1.2012 12:38:03   
Milevaa
Jadranka Janković, ta je radila intervjue sa svima živima. sećate se magazina ĆAO?

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 329
   RE: Koncerti
23.1.2012 12:42:43   
minavb
Daaa, Jadranka je pisala za ĆAO! Sećam se nekog intervijua sa Harisom iz Iron Maiden-a gde je ovaj izjavio da bi voleo da poseti Transilvaniju u Jugoslaviji. user posted image
Alexx, poneću ti barsku stolicu.


_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Milevaa)
Direktna veza do poruke: 330
   RE: Koncerti
23.1.2012 12:56:02   
*Alexx*
Evo je Jadranka i skoriji intervju KLIK
Žena car.

I na LinkedIn-u KLIK

Dosta od mene, odoh da radim user posted image

< Poruku je uredio *Alexx* -- 23.1.2012 12:57:43 >


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 331
   RE: Koncerti
12.2.2012 23:16:01   
gagana83
Ja obradjujem mm-a da idemo 8. marta na koncert Parnog valjka u Bg-u. Nesto se necka ali ja ne odustajem.
A ide mi se i na koncert Metalike.
Ih, da sam blize...


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 332
   RE: Koncerti
12.2.2012 23:21:31   
viking
Jadranka je ćerka moje nastavnice likovnog iz osnovne. Dešavalo se par puta da je dolazila u školu kod mame, a mi se svi poreeđamo da je vidimo, kao da je došao ne znam ko! Svi smo čitali Ćao i znali smo ko je ona, bili smo strašno ljubomorni.
Danas sarađujem s njom povremeno.

IZVORNA PORUKA: *Alexx*


IZVORNA PORUKA: Milevaa

na stadionu JNA je bio odličan , nadam se da će ovaj biti još bolji jer sviraju ceo black album!


I onda su svirali dosta toga. Sećam se da su modifikovali plejlistu za nas, pošto nikad nisu svirali. Rekoše da ih je Jadranka molila user posted image . Sećate se Jadranke sa Studia B? Kako se preziva, šta je sa tom ženom?



_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 333
   RE: Koncerti
25.2.2012 18:06:07   
Anoniman
Partibrejkers 03.03. jel idemo user posted image

(odgovor članu viking)
  Direktna veza do poruke: 334
   RE: Koncerti
25.2.2012 19:02:00   
Anoniman
Eeeeh mi bi smo, da nismo jos na siki user posted image Bila sam na 15-o godisnjici user posted image a zadnji put sam bila kad su imali koncert u basti SKC-a ... i bas sam njihov fan, sjajni su user posted image

A sto se Metallice tice, mm (metalac u mladosti) i ja smo u pregovorima da idemo, ne moras da budes metalac da bi isao na njihov koncert user posted image user posted image

< Poruku je uredio Zenetina -- 25.2.2012 19:07:06 >

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 335
   RE: Koncerti
1.3.2012 9:29:56   
MASHKA
Guns ‘n’ roses dolaze na Exit, jeeeeeeeeeeeeee...ovoga puta neću propustiti!user posted image

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 336
   RE: Koncerti
2.3.2012 11:22:56   
Anoniman
Obozavam prolece i sve sto s prolecem dolazi user posted image
Klik

(odgovor članu MASHKA)
  Direktna veza do poruke: 337
   RE: Koncerti
2.3.2012 11:26:09   
Jeca*
Parni valjak desetoooooog user posted image user posted image user posted image  moj prvi koncert od trudnoće user posted image user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 338
   RE: Koncerti
3.4.2012 21:37:01   
Anoniman
moj dragi ode na Slapshot , a ja cu za koji dan na Nouvelle Vague user posted image
Jel ide neko od vas ?

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 339
   RE: Koncerti
4.4.2012 7:50:14   
minavb

IZVORNA PORUKA: ribizla

moj dragi ode na Slapshot , a ja cu za koji dan na Nouvelle Vague user posted image
Jel ide neko od vas ?

Ne a išla bih. Razmišljam se da li da idem i čim se premišljam, nije mi to to.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 340
   RE: Koncerti
17.4.2012 13:43:51   
Anoniman
Idemo dalje
21og

user posted image

(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 341
   RE: Koncerti
24.4.2012 6:29:40   
Anoniman
Danas kupujemo karte za Peperse i idemo na koncert u ZG user posted image 29. 8. Znam da je daleko, ali hoce li jos neko? Ide se busom, organizovano.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 342
   RE: Koncerti
24.4.2012 11:14:39   
PoisonEve
Rado, ali ne mogu bez Miniuser posted image

_____________________________

"Svi smo mi deca. Jedina razlika je u nasim igrackama"
Ajrton Sena

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 343
   RE: Koncerti
24.4.2012 11:28:04   
Anoniman
Mi smo hteli na Metallicu, i bas mi se islo, jer me ni jedan koncert u zadnjih par godina uopste nije privlacio, nemere se finansijski, jos 2002 kad ne odosmo, zarekla sam se da cu ici sledeci put kad budu dolazili, BUT ...a vala i nemam kome decu, mogla bih kevu da cimnem ...
Ma kad na Brejkerse nisam isla user posted image izdajicauser posted image

< Poruku je uredio Zenetina -- 24.4.2012 11:29:23 >

(odgovor članu PoisonEve)
  Direktna veza do poruke: 344
   RE: Koncerti
24.4.2012 11:39:12   
*Alexx*

IZVORNA PORUKA: Zenetina
Ma kad na Brejkerse nisam isla user posted image izdajicauser posted image


Ja sam Partibrejkerse jednom gledala, igrom slučaja, i totalno se razočarala user posted image Cane debil. Pokušavao je ceo koncert da bude vickast, a samo je lupetao (da ne kažem nešto drugo).


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 345
   RE: Koncerti
24.4.2012 11:55:58   
Anoniman
Alexx hahahah da da to je Cane, i jeste on malo kreten, ali kao takav je sasvim svoj, ono sto vidis, to i dobijes, i ne unosim se mnogo u njegovo psiho stanje, mada autenticni su mi njegovi komentari, fakat.
Bitno da se otrgao od droge, ali njihovu muziku i njegove tekstove bas volim, mislim da ta ljubav datira od ''89/''90 ali eto izdala sam visedecenijsku ljubav user posted image Ma bice dana, cek da djeca malo odmrknu user posted image

< Poruku je uredio Zenetina -- 24.4.2012 11:57:36 >

(odgovor članu *Alexx*)
  Direktna veza do poruke: 346
   RE: Koncerti
24.4.2012 13:38:09   
Anoniman
Isla bih ja u Zg ali tada ce nova beba bili puno mala .. gledala sam ih ovde pre par godina user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 347
   RE: Koncerti
24.4.2012 20:58:23   
Anoniman
Nase bebe ce biti taman, ja moju privaljujem mami a sestra svoju svekrvi a starijeg sina ce da cuva otac. A nas dve sestre user posted image odosmo malo u zivot. Karte kupljene i jedva cekam. I ja sam ih gleadal ovde user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 348
   RE: Koncerti
25.4.2012 16:55:00   
Anoniman
Super , lepo se provedite , mogu da vam uvalim mamu , bice tamo u to vreme user posted image
Ja cu na ovaj fest user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 349
   RE: Koncerti
25.4.2012 17:32:24   
Anoniman
E, ima ovde lepo da se probere. Mogla bih na The Cult, Sisters of Mercy i Faith No More

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 350
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

da li vam se svidja ime Kristina?
pisuljica



da (55%)

ne (45%)


Ukupan broj glasova: 108

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here