|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Proizvodi za sunce
26.6.2015 11:34:23   
cockic
Deci kupila chicoo u tubi faktor 50,a nama našla u liliu mama i beba sprej faktor 30 za 200din.to je za nas valjda nam neće smetati ipak je za decu namenjen.akcija je od pre dva dana.priključe uzela jedan,sad jurila da nađem još jedan.





(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 476
   RE: Proizvodi za sunce
26.6.2015 11:39:36   
madre
vec par godina unazad kupujem saljicev pronasol za decu, faktor 40 (samo taj postoji)... super je!

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 477
   RE: Proizvodi za sunce
26.6.2015 16:11:19   
Klarita
Eej, madre, nisam ni videla taj preparat.Kakvog je mirisa? Ja imam fobiju od onog protiv strijauser posted image

Sem kod novorodjencadi, nema potrebe koristiti 50spfuser posted image

< Poruku je uredio Klarita -- 26.6.2015 16:12:26 >

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 478
   RE: Proizvodi za sunce
26.6.2015 16:42:00   
madre
Meni svi njihovi preparati imaju vrlo sličan miris,ako ne i istiuser posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 479
   RE: Proizvodi za sunce
3.7.2015 0:30:58   
Mariya
Ja sam na kraju uzela sebamed kremu spf 50 za helenu,ali samo zato što ke bila ekstra povoljna,u gwapoteci snižena na 603 din.

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 480
   RE: Proizvodi za sunce
3.7.2015 0:32:56   
veselicaa
Pa bas je snizena ako se ne varam sebamed je negde oko 1000 dinara.Mi cemo najverovatnije uzeti chicco ili eucerin kada podjemo na odmor.

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 481
   RE: Proizvodi za sunce
3.7.2015 9:18:53   
vikiveki
Ja uvek uzimam Niveine preparate,nekako sam navikla na njih,a možda bih mogla malo i da promenimuser posted image

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 482
   RE: Proizvodi za sunce
3.7.2015 9:26:08   
Buba Mira
Je l' svake godine kupujete nove kreme za sunčanje ili koristite prošlogodišnje? Ja kao luda gomilam pakovanja gde su im rokovi do 2017. i dalje, i u mnogima ima više od pola tube, a opet uvek kupim novo za novo leto. Sad neću. Kontam da nam ništa neće biti od kreme koja je u roku a stajala je načeta od prošlog leta. user posted image

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 483
   RE: Proizvodi za sunce
3.7.2015 9:34:19   
branki*
ovo sam se i ja pitala,bubamiro.
ipak,za bozu uvek uzimam novo pakovanje,jer mislim da se taj datum odnosi na nov,neotpakovan proizvod.za sebe ,mogu da upotrebim i proslogodisnji..

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Buba Mira)
Direktna veza do poruke: 484
   RE: Proizvodi za sunce
3.7.2015 9:36:12   
Trcosava
Aaaaa nisam iskopirala post. Elem Bubo, na svakoj kremi (bila u tubi ili kutiji) ima slikica koja kaže koliki je rok trajanja kad se otvori (bez obzira na generalni rok trajanja) kod krema je to obično 12 meseci, nekad 24. Čak i na laku ima ona slikica otvorene kutije i piše mi pored 36 user posted image

Na spreju za Anu što sam uzela nema toga, verovatno zato što se ne otvara i ne dolazi u kontakt sa vazduhom, rukama...

Inače ovde se godišnje sprovode testovi potrošača. DM-ov sundance je na 3 ili 4 mestu. Na prvom mestu je HIPP-ovo mleko za sunčanje (nisam ni znala da imaju mleko za sunčanje). Recimo mustele nema user posted image

Ako hoćete,mogu da prekopiram sliku ovde ili postavim link

p.s. ja ipak svake godine kupujem novo

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Buba Mira)
Direktna veza do poruke: 485
   RE: Proizvodi za sunce
3.7.2015 9:36:53   
vikiveki
I ja uvek uzimam novo pakovanje jer nekako nisam baš sigurna kada jednu tubu otvorim kakve se sve hemijske reakcije dešavaju od dugog stajanja?

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 486
   RE: Proizvodi za sunce
3.7.2015 9:45:43   
Buba Mira
e pa tako mi i treba kad kupujem ona hektolitarska pakovanja user posted image

Za N svakako kupujem novo, za nas ću još da razmislim, kad pogledam te rokove nakon otvaranja. Imam bre 4 maltene pune kreme ood prošle godine, a išli smo krajem avgusta, sad idemo u julu, dakle uklapam se u rok od 12 meseci od otvaranja user posted image

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 487
   RE: Proizvodi za sunce
3.7.2015 9:52:55   
Trcosava
Ja za sebe ništa osim kakao butera, prošle godine sam dobila neki bio koji može i u kolače, pa ono što nisam iskoristila za sunčanje sam krknula u kolače i nema boli glava (mislim da sam ga strpala u lava cake)

Ove godine ću uzeti u apoteci u ljuspicama, moram da pitam i da li mogu da kupim one flašice male kod njih, lakše se mackm posle user posted image a nemam ni jednu takvu u kući. U kutiji od krema je nepraktično.

Za ostatak porodice onaj sprej faktor 50, muž crveni grozno najgroznije, Ana je povukla na mene. Nadam se da će i Luka user posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Buba Mira)
Direktna veza do poruke: 488
   RE: Proizvodi za sunce
3.7.2015 10:16:06   
Buba Mira
Ned'o ti bog da legneš pored mene na plaži, samo dok si pisala o kakao buteru bale mi krenule, a do lava kejka kad sam stigla, već sam te videla kako mi se slivaš niz bradu dok te proždirem tako čokoladnu user posted image

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 489
   RE: Proizvodi za sunce
3.7.2015 11:22:42   
veselicaa
Trco i ja volim te prirode putere za telo ali ih ne koristim za suncanje samo se mackam sa njima.
Buba Miro na svakom pakovanju stoji oznaceno koliko sme da se upotrebljava posle otvaranja(obicno 6 meseci)i ja se po tome vodim.

(odgovor članu Buba Mira)
Direktna veza do poruke: 490
   RE: Proizvodi za sunce
3.7.2015 11:52:39   
Trcosava

IZVORNA PORUKA: Buba Mira

Ned'o ti bog da legneš pored mene na plaži, samo dok si pisala o kakao buteru bale mi krenule, a do lava kejka kad sam stigla, već sam te videla kako mi se slivaš niz bradu dok te proždirem tako čokoladnu user posted image

user posted image user posted image lujjko aahahahaha molim te češće pišiiiii

a vala kolika sam sada, imalo bi ohoho da ti se sliva niz bradu ahahahahahahha joj

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Buba Mira)
Direktna veza do poruke: 491
   RE: Proizvodi za sunce
3.7.2015 11:59:44   
mila83

IZVORNA PORUKA: veselica

Trco i ja volim te prirode putere za telo ali ih ne koristim za suncanje samo se mackam sa njima.
Buba Miro na svakom pakovanju stoji oznaceno koliko sme da se upotrebljava posle otvaranja(obicno 6 meseci)i ja se po tome vodim.


ili do 6 ili 12 meseci,bude onaj znak sa poklopcem.Tako se i ja rukovodim,po pitanju svih proizvoda.



_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 492
   RE: Proizvodi za sunce
3.7.2015 13:23:09   
Idica
Mi koristimo chicco 50+. s tim mazem i po gradu kad idemo,mada izbegavamo ono najgore Sunce. Pokazalo se kao dobro. Nema osipa,ne znoji se od toga i to je moja preporuka.

(odgovor članu kentaurka)
Direktna veza do poruke: 493
   RE: Proizvodi za sunce
3.7.2015 13:49:14   
veselicaa
Chicco je odlican,svi njihovi proizvodi su bas dobri.

(odgovor članu Idica)
Direktna veza do poruke: 494
   RE: Proizvodi za sunce
3.7.2015 14:24:31   
mila83
Da,ja sam moju M mazala bas njim kad je bila mala beba , od 13 meseci,ok je bio.Od tada smo probali i neke druge marke,verovatno cu taj Chico da uzmem sad za T,idemo na Zl za dve nedelje.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 495
   RE: Proizvodi za sunce
3.7.2015 16:07:39   
Anoniman
Moja U je danas bila na bezanu, mazala sam je nasom kremom za odrasle, Niveom, faktor 25 nigde nije izgorela, a ima bas taman tenuser posted image
kada je bila beba isto smo koristili chicco kremu za suncanje, odlicna jeuser posted image

< Poruku je uredio Unina mama -- 3.7.2015 16:08:42 >

(odgovor članu cockic)
  Direktna veza do poruke: 496
   RE: Proizvodi za sunce
3.7.2015 17:22:08   
veselicaa
Um lako je vama kada imate ten,moja S je bas bela ja je bez faktora 50 ne pustam na suncanje.Trenutno jos imamo eucerin od prosle godine ali nam je pri kraju pa cemo uzeti ili opet njega ili chicco.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 497
   RE: Proizvodi za sunce
3.7.2015 17:45:53   
caca81
Mi koristimo NIvea 30 faktor, kada su bili manji koristili smo faktor 50, od njega niti izgore niti pocrne.

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 498
   RE: Proizvodi za sunce
3.7.2015 18:07:52   
veselicaa
Moja S.je lepo dobila boju sa faktorom 50.

(odgovor članu caca81)
Direktna veza do poruke: 499
   RE: Proizvodi za sunce
3.7.2015 18:12:51   
cockic
A za posle sunčanja sam uzela pantenol sprej,mogu i deca i odrasli a ja mogu i na kosu da ga prskam :)

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 500
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Koji obrok mališani smažu BRZO, BRŽE ILI Z...
Nutrino Junior kaša u zip pakovanju je savršen izbor za doručak, užinu ali i laganu večeru jer ne samo da zadovoljava de...
Razbili ste živin toplomer!!!
Nije neobično da se dete poigra toplomerom, koji lako puca kada padne na tvrdu podlogu. Tu obično nastane panika ako se ...



Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here