|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Proizvodi za sunce
17.7.2015 14:48:33   
dijana1*
Vodite samo racuna da kreme budu bez parfema. Mnoga deca dobiju alergiju na moru od tih kremica kada dodju u kontakt sa suncem...
Mi smo do sada koristili Chicco a ove godine Eucerin fc 50. Jedan decak iz hotela je dobio alergiju pa je majka probala nasu i povuklo mu se. Tako da kupujte proverene kreme i bez parfema.

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 526
   RE: Proizvodi za sunce
17.7.2015 15:14:59   
madre
jao, nensi, bas danas sam htela da te pomenem u trudnicama!!! i eto tebe posle sto godinauser posted image setila sam se kako ste vi vuku spajali krevetac bez ograde sa vasim krevetom, to mi je bilo bas super, kao spava sa vama, a opet je odvojen... ima li nesto novo, kako si?user posted image
ja nemam preporuku za te proizvode...
ja se mislim da uzmem eucerin u spereju faktor 30 i za mene i za bogija. inace, stalno koristimo pronasol!

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 527
   RE: Proizvodi za sunce
17.7.2015 15:18:02   
Ivanka 75
Mi smo Ivu ove i prošle godine mazali DM-ovim za decu faktor 50 i ja sam prezadovoljna. Ove godine jhe baš bila na suncu i nije izgorela a lepo je pocrnela.
Posle sunčanja Pantenol.

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 528
   RE: Proizvodi za sunce
17.7.2015 15:19:16   
dijana1*
Madre ja sam uzela Eucerin u spreju fc 50 i sve preporukeuser posted image
Moj bebac ima jako svetao ten i nije nigde pocrveneo.

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 529
   RE: Proizvodi za sunce
17.7.2015 15:32:50   
milicicak
Za mini bubu kupujem Sebamed za decu sf 50. Juce sam za mene i mm uzela dm-ov sf 30, danas isprobali na Adi, odlican :)

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 530
   RE: Proizvodi za sunce
17.7.2015 16:09:41   
veselicaa

IZVORNA PORUKA: dijana1 RR

Madre ja sam uzela Eucerin u spreju fc 50 i sve preporukeuser posted image
Moj bebac ima jako svetao ten i nije nigde pocrveneo.

Eucerin je i meni odlican,pogotovo za S koja ima bas svetao ten.

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 531
   RE: Proizvodi za sunce
17.7.2015 17:01:31   
aleksandrici
Pantenoj je zakon.

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 532
   RE: Proizvodi za sunce
17.7.2015 17:43:37   
Nensi*

IZVORNA PORUKA: madre

jao, nensi, bas danas sam htela da te pomenem u trudnicama!!! i eto tebe posle sto godinauser posted image setila sam se kako ste vi vuku spajali krevetac bez ograde sa vasim krevetom, to mi je bilo bas super, kao spava sa vama, a opet je odvojen... ima li nesto novo, kako si?user posted image
ja nemam preporuku za te proizvode...
ja se mislim da uzmem eucerin u spereju faktor 30 i za mene i za bogija. inace, stalno koristimo pronasol!


Procitam s vremena na vreme sta ima novo i tako user posted image
A Vuk i dalje tako spava,samo smo krevetac zamenili velikim krevetom user posted image
Kako ste vi? Pozzzz

A da ne kvarim temu,videcu da li ce jos neko da se javi da preporuci koje je ulje dobro...

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 533
   RE: Proizvodi za sunce
18.7.2015 0:23:32   
Azra_
Mislim da sa Nivea uljem nema greške.

Pre par dana namaz dete sestinim DM 50 u spreju. Bilo je ok, ali meni je miris prejak, lepi se, a tek ono narandžasto kada mi je dala, jaaaooo... Ja sam navikla na Ladival-medicinska kozmetika, bez boje, mirisa, ne lepi , ne masti kožu. Možda je kvalitet DM ok, mnogo ljudi ga hvali, ali meni je baš mrsko da se lepim dok mažem dete.

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 534
   RE: Proizvodi za sunce
18.7.2015 8:17:04   
cockic
mi se na moru mazali onim mama i beba sprejem iz lilija i sa njim nema gorenja niti crnjenjauser posted image muz me je samo zezao sta smo to kupili.a faktor je 30.da smo zadnjih dana krenuli da mazemo neku mesavinu ulja sa plaze koja je jako dobra.mada i ona nije jeftina ona mala bocica apotekarska kao od alkohola kosta 5 eura.
deci sam chico 50cu i super je ni oni nisu ni pocrneli ni pocrveneli.sin bas ima jako belu kozu on je tek kremkast,a cera je tamnoputija pa ima malo bolju boju od sina.mada oni su na suncu bili jako malo sve vreme dok smo na plazi bili su u borovoj sumicic.mada i ja sam vise jurila za njima po plazi nego se suncalauser posted image u more nece da udju samo ako ja udjem sa njima.ma sou su bili na plazi.i samo kad idemo kuci...njima je vise bilo zanimljivo da idu ispod tusa na plazi nego u moreuser posted image

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 535
   RE: Proizvodi za sunce
18.7.2015 11:19:15   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: Nensi*

Ja najvise volim da se mazem sa uljem,ali ne znam koje da kupim,Niveino,Top ten (ima maslinovo i sa karotenom),Garnier,Caroten? Ima li neko preporuku?


Nensi, ja godinama koristim Carroten ulje sa 6spf (kupujem u Grčkoj), ima dve šargarepice na slici. Mažem ga popodne i fenomenalnu boju uvek imam. Vidi da li ima i kod nas. J sam u Tempu videla da ima takvo ali bez faktora tj za brzo tamnjenje, to nisam koristila.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 536
   RE: Proizvodi za sunce
18.7.2015 12:11:15   
Bibilib
Ja za sebe ne kupujem nista drugo sem ulja i to kupim na moru,kazu mi ovo je za bronzanu boju,ovo je da sacuvas boju itd.i ja tako kupim sta mi trebauser posted image user posted image

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 537
   RE: Proizvodi za sunce
18.7.2015 18:47:39   
Valerie
verujem da mojoj cerki izlazi ekcem od chicco kreme za sunce. vise puta joj je izlazio u namazanom podrucju. a imala je isto i od chicco kupke, jos dok je bila beba. neki sastojak joj ocigledno sasvim isusi kozu...

< Poruku je uredio Valerie -- 18.7.2015 18:49:15 >

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 538
   RE: Proizvodi za sunce
18.7.2015 20:03:54   
Mariya

IZVORNA PORUKA: Nensi*
Ja najvise volim da se mazem sa uljem,ali ne znam koje da kupim,Niveino,Top ten (ima maslinovo i sa karotenom),Garnier,Caroten? Ima li neko preporuku?


Dok nisam imala decu i mogla sam da se sunčam do mile volje i dok mi je bilo vrlo važno da lepo pocrnimuser posted image koristila sam Garnier-ovo ulje za sunčanje godinama. Divno je mirisalo i dobijala sam fantastičnu boju od njega. Malo je masno, ali svako ulje je takvo. ja ga preporučujem, (ako ga još proizvode).

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 539
   RE: Proizvodi za sunce
19.7.2015 10:45:28   
vikiveki
Ja sam koristila Caroten ulje

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 540
   RE: Proizvodi za sunce
20.7.2015 10:51:37   
mila83
I ja sam probala Caroten ulje,jos kao devojkauser posted image ali sam ipak vise tip za kreme.
Koga zanima,ima u Ideji akcija 25 % popusta na Niveine proizvode za sunce.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 541
   RE: Proizvodi za sunce
21.7.2015 19:46:56   
Mariya
Ja sam uzela Luciji Nivein sprej za decu, spf 30 što je tirkizne boje i ne znam da li je moguće da se osula od njega? Za vikend je bilo pretoplo, pa je možda osip od toplote ali nekako se poklopilo da je izašao baš kad smo isprobali novu kremicu za sučanjeuser posted image

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 542
   RE: Proizvodi za sunce
21.7.2015 21:57:57   
mila83
Mariya,neces znati dok opet ne probas,ali probaj mozda na neko odredjeno mesto da joj namazes,pa da vidis reakciju,ima li tu osipa.Ja mislim da je to od vrucine,mnogo dece znam koja su se osula od vrucine ovih dana,i moja T je strasno.
Ja sam za T uzela Chicco kremu za sunce,jer ide od 0+,dok Chico sprej sme tek od 12+.Nama i deci sam uzela Caroten porodicni od 300 ml, sa pumpicom,spf 30.
Chico krema za bebe spf 50 sam platila 808 din,a Caroten 1004 din u Maksiju.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 543
   RE: Proizvodi za sunce
21.7.2015 22:18:47   
Mariya
H ima osip oko vrata od vrućine ali malkice, i to znam da je od vrućine jer tako i izgleda, a L ima na leđima, stomaku, nadlakticama i malo na butinama, ali to je tako crveno i hrapavo, a na nekim mestima je i svrbi, ne znam ni čime da joj mažem. Sačekaću da se povuče pa ću onda opet da je namažem Niveom, pa da vidim da li je od nje. Jer dosada je nismo koristili, samo kremu za bebe.

< Poruku je uredio Mariya -- 21.7.2015 22:20:06 >

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 544
   RE: Proizvodi za sunce
21.7.2015 22:37:14   
vikiveki
Mariya jesi i H i L. mazala Niveom? Možda je ipak samo osip od vrućine

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 545
   RE: Proizvodi za sunce
21.7.2015 22:49:14   
Ana RR
Mila, ja sam taj isti Carroten kupila u Rodi ili Tempu za 300 dinara manje user posted image strašno!

Moj Marko se juče zacrveneo oko vrata i po grudima ali češao se svuda. Mazala sam mu baš Carroten. Mislim da je problem što krema guši kožu i znoj ne izbija pa se osipaju. Sinoć sam mu posle kupanja namazala Cortnat kremu i prošlo je, ali i dalje se češe po telu. Doduše, od kako smo došli iz Kanade on se stalno žali da ga sve svrbi user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 546
   RE: Proizvodi za sunce
21.7.2015 22:51:01   
mila83
Mariya,to sto si opisala je identicno kod moje T,a ja je ni sa cim nisam mazala.od vrucine joj je.bas se cudim kako moze biti tako hrapavo.Mazala sam joj sudocrem,pomaze.
Strasno Ana sta rade sa cenama,ovo je jos bilo na akciji !!!! Videcu kako ce mojim klincima biti od carotena.jednom smo koristili,pre 2 godine cini mi se i bilo je ok.

< Poruku je uredio mila83 -- 21.7.2015 22:55:03 >


_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 547
   RE: Proizvodi za sunce
22.7.2015 0:18:11   
Azra_
Chicco je sada na akciji u Aksi, pa koga zanima... Popusti su od 30-50% u zavisnosti od preparata.

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 548
   RE: Proizvodi za sunce
22.7.2015 0:38:01   
vikiveki
Ja sam sad u nedoumici šta kupiti za decu kao zaštitu od UV zračenja,sada kada planiramo na more počela sam o tome razmišljatiuser posted image

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 549
   RE: Proizvodi za sunce
22.7.2015 9:22:48   
jovana jojo
Mi koristimo Chicco proizvode za zaštitu,probala sam i Avonove proizvode ali nisam bila baš zadovoljna.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 550
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Veliki petak, najtužnija godišnjica i vera...
Godinu dana kasnije bol je i dalje tu. Veo tuge i dalje viori oko škole, na hodnicima, u učionicama ali i nad celom Srbi...
Šta vreme detetovog odlaska u krevet govor...
Pročitajte zabavne pretpostavke o tome, šta vreme kada tvoje dete ide na spavanje, govori o tebi kao roditelju.



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here