|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Proizvodi za sunce
25.7.2010 23:13:22   
Nena81
ja mislim da je tu negde cena al ja generalno nisam zadovoljna njihovim stvarima od omeksivaca za baby ves do one zujalice protiv komaraca  nista nije odradilo posao user posted image




_____________________________

Love me, Hate me, either way you are thinking of me !!

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Proizvodi za sunce
25.7.2010 23:13:26   
Modessty
user posted image user posted image user posted image e sad me nadje s tom kafom user posted image user posted image user posted image



_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Proizvodi za sunce
25.7.2010 23:29:55   
choopa choops
IZVORNA PORUKA: Modessty

user posted image user posted image user posted image e sad me nadje s tom kafom user posted image user posted image user posted image




Je l' da? user posted image A sta da ti kazem, kad pomislim da sam joj uzela nesto 'skupo' onda se postidim kad pomislim da sebi priustim neke stvari koje su jednako skupe. Pa me pece savjest user posted image user posted image

Neno81 ne znam, ja sam zadovoljna sa skoro svim. Osim zujalicama user posted image Ali od njih nisam puno ni ocekivala. Bilo bi predobro da je istinito user posted image


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Proizvodi za sunce
30.8.2010 1:00:29   
Tatamata
Bebe do šest meseci ne smeju uopšte da se izlažu suncu, upozoravaju stručnjaci. U poslednje vreme, iako sa svih strana možemo da čujemo koliko je sunce opasno, često možemo da vidimo mame koje su povele bebu na plažu.

Pročitajte više...



< Poruku je uredio Tatamata -- 30.8.2010 1:01:43 >

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Proizvodi za sunce
30.8.2010 9:44:30   
*Alexx*
Neko mi reče da dete ne sme da ide na sunce do dve godine starosti?! Meni je to budalaština, ali sad... otkud znam user posted image Za dosta stvari sam mislila da je budalaština, pa se ispostavilo da nije.
Ja Andreja vodim po suncu. Gledamo da ne budemo baš u podne na suncu, ali uvek imamo kremu, trudimo se da budemo u hladu, ali nekad to nije moguće.


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Tatamata)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Proizvodi za sunce
20.4.2011 23:33:43   
Snelle
Da oživimo temu user posted image
Iako je april, sunce je već prilično jako. S obzirom da sam svaki dan sa detetom napolju, uspela je već da pocrni po delovima tela koji nisu zaštićeni odećom. Planiram da što pre kupim neki proizvod za zaštitu od sunca. Koje mleko za sunčanje preporučujete za bebe/decu? Vidim da većina mama koristi chicco-vo mleko. Ja sam koristila par Mustelinih proizvoda i prezadovljna sam njima. Razlika u ceni između ova dva preparata je ogromna. Kada je dete u pitanju, slažemo se da detetu treba kupiti najkvalitetnije, pa makar to bilo i najskuplje. Mene interesuje da li je neko koristio Mustelino mleko, gde može da se kupi i da li je njegov kvalitet, ako se vodimo time da je cena=kvalitet stvarno iznad chiccovog kvaliteta ?


_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Proizvodi za sunce
20.4.2011 23:38:26   
New Mom

IZVORNA PORUKA: Snelle

S obzirom da sam svaki dan sa detetom napolju, uspela je već da pocrni po delovima tela koji nisu zaštićeni odećom.

I mi smo.user posted image
Ja još nisam ništa nabavila, baš sam planirala sutra da skoknem po nešto.
Mustelu sam videla u Lilly-ju, ali ne znam ni koliko košta niti kakve preporuke ima. Kod mene svi u okolini koriste Chicco-ve preparate.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Proizvodi za sunce
20.4.2011 23:41:28   
Snelle
Još mi danas mm pošalje mail u kome naši stručnjaci upozoravaju da je sunce sada istog inteziteta kao u julu, avgustu zbog ozonskog omotača koji je blago rečeno, u očajnom stanju user posted image
Moram podhitno da kupim nešto! A u prodaji ih još uvek nema. Gledala sam u Lilly-ju - nema. Kod vas ima?
Evo tog teksta.


< Poruku je uredio Snelle -- 20.4.2011 23:43:07 >


_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Proizvodi za sunce
21.4.2011 9:49:18   
*Alexx*
Ja sam koristila Sebamed prošle godine i baš sam bila zadovoljna. A inače Mustelu kujem u zvezde za sve živo user posted image  

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Proizvodi za sunce
21.4.2011 9:54:00   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: *Alexx*

Ja sam koristila Sebamed prošle godine i baš sam bila zadovoljna. A inače Mustelu kujem u zvezde za sve živo user posted image  


user posted image Sebamed No1... Prezadovoljni. Ni u podne se nismo osipali user posted image

(odgovor članu *Alexx*)
  Direktna veza do poruke: 85
   RE: Proizvodi za sunce
21.4.2011 12:14:18   
gagana83
E super sto ste podigli temu. Mi cemo u ponedeljak na Zlatibor, a meni uopste nije palo na pamet da kupim kremu za suncanje.
Sta mislite, da li je faktor 30 okej za dete od 19 meseci, ili da uzmem opet 50?


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Proizvodi za sunce
21.4.2011 12:15:18   
Anoniman
Bolje 50, ovo sunce je varljivo, a vi ćete nebu pod oblake user posted image Lep odmor!

(odgovor članu gagana83)
  Direktna veza do poruke: 87
   RE: Proizvodi za sunce
21.4.2011 12:16:09   
gagana83
Hvala user posted image

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Proizvodi za sunce
21.4.2011 14:02:18   
SareniVrabac
Definitivno 50, sunce je tamo vrlo nezgodno, za cas se izgori...
p.s. spakujte i toplije stvari, prosle nedelje je tamo padao sneg... mi smo od cetvrtka u tim krajevima, mozda se sretnemouser posted image

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Proizvodi za sunce
21.4.2011 23:13:39   
AndreaK
Meni je Becutan ok, to je bio moj prvi izbor i recimo da sam zadovoljna...koristila sam 50 za lice a 30 za ostale delove tela...tako je bilo prosle pa cu i ove godine.

(odgovor članu SareniVrabac)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Proizvodi za sunce
21.4.2011 23:20:12   
New Mom
IZVORNA PORUKA: Snelle

Gledala sam u Lilly-ju - nema. Kod vas ima?


Ima, gledala danas (ali nisam kupila i zaboravih koliko koštauser posted image ).

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Proizvodi za sunce
9.5.2011 14:36:48   
jovicaa
jedna stvar mi nije jasna, zasto bi neko uopste vodio malo dete ili bebu od 11 do 17 h na sunceuser posted image

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Proizvodi za sunce
9.5.2011 16:27:53   
gagana83
Moze da se izgori i u 10, i u 6 popodne.
A kad ides negde na letovanje, ne mozes bas ceo dan provesti u zatvorenom.
Mi smo prosle godine bili na plazi do 11 i od 16.30-17h


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Proizvodi za sunce
9.5.2011 16:42:59   
jovicaa
znam, ali opet toliko racuna moze da se povede da se ne ide sa bebom u nezgodno vreme na plazu... ne kazem da se ne treba stititi  i posle 18 h...i pre 11 h, samo me zanima zasto bi neko sa malim detetom visio na plazi u 12?u tom slucaju je besmisleno pricati o zastiti, kao namazes dete sa 50 faktorom i cepas na plazu u 12, to mi je besmisleno. ne mislim na tebe gagana, nego ovako inace

< Poruku je uredio jovicaa -- 9.5.2011 16:46:28 >

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Proizvodi za sunce
12.5.2011 15:37:48   
Snelle
IZVORNA PORUKA: isidora88

koju kremu za suncanje koristite za bebe?
idem sad da kupim neku jer sunce bas przi


Ja sam kupila na kraju Chiccovo mleko, faktor 50. Koristim ga tek dva dana tako da još nemam nikakvo mišljenje o njemu.

Jovice, ja sa L izadjem napolje prepodne od 10-11:30 i popodne od 18-19:30, znači u normalno vreme.
Znaš kako je pocrnela?! Sunce je toliko jako da više ne postoji normalan period za izlaganje user posted image

< Poruku je uredio Snelle -- 12.5.2011 15:40:13 >


_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Proizvodi za sunce
19.5.2011 12:19:15   
minna
Mi smo kupili eucerin, faktor 50, za sada je ok

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Proizvodi za sunce
19.5.2011 12:36:07   
*Alexx*
IZVORNA PORUKA: minna

Mi smo kupili eucerin, faktor 50, za sada je ok


Isti taj smo i mi kupili ovog leta.


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu minna)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Proizvodi za sunce
19.5.2011 13:25:28   
majathegreat
Za dvadesetak dana palimo na more. Jutros bili kod pedijatra. Krema za sunce obavezno svakih pola sata, faktor ne veći od 30. I to lepo da utrljam u kožu kao i sebi, a ne da bude onako bela od kreme. Ne treba da se sklanjamo sa plaže po najvećem suncu ukoliko imamo hladovinu na istoj, što imamo i jedva čekam.

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Proizvodi za sunce
19.5.2011 13:27:09   
*Alexx*
A što faktor ne veći od 30?

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu majathegreat)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Proizvodi za sunce
19.5.2011 13:28:58   
majathegreat
Kaže nema dejstvo, ali zašto nisam se raspitivala, jer joj onako slepo verujem.user posted image  Ali mogu da je pitam, pa ću ti javiti. Sad ću baš da je zvrcnem, ako je slobodna.

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







OVO JE ZA 5+! Pismeni rad malog Teodora (9)
Pismeni rad devetogodišnjeg Teodora Kovačevića iz Beograda o njegovom ocu Milanu, koji je vrlo brzo postao viralan, razn...
HOROSKOP: Kako se slaže tvoj, sa znakom tv...
Može li kompatibilnost znakova zodijaka odrediti odnos majke i deteta? Kažu da su ovo kombinacije koje se najbolje slažu...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image
Click Here