|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Grudi nakon dojenja
22.7.2010 21:30:14   
Anoniman
ja nemam strije na grudima.
grudi su mi prvi put za 29 godina LEPE (mozda su bile lepe kad sam bila beba...ali posle ne user posted image user posted image )

tokom trudnoce su bile najlepse...sada sam zadovoljna kakve su ali znam da takve nece ostati.
silikoni mi ne padaju na pamet..imam ja druge aduteuser posted image ...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu vbjb)
  Direktna veza do poruke: 26
   RE: Grudi nakon dojenja
24.7.2010 23:02:45   
vbjb

IZVORNA PORUKA: choopa choops

vbjb i ja razumjem zene koje stave silikone poslije dojenja user posted image Ali kad pogledam na TV-ukako ide operacija user posted image ne bi taman da je besplatno user posted image

Ja sam imala strije na jednoj dojci, ali se povukla hvalim te Boze.kako? nemam pojma, nisam s nicim mazala. Tako da, ne gubite nadu user posted image



I ja sam videla kako izgleda operacija, ne bi se usudila pa da sam kao daska, a i uvek se setim one da "mi se ne slazu uz inteligenciju"user posted image .

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Grudi nakon dojenja
13.8.2010 8:26:38   
Jele
Ja sam pre trudnoće imala baš lepe grudi, nije da se hvalim, ali sam bila baš zadovoljna njima, a i mm user posted image Mislim, nisam zadovoljna drugim delovima tela, ali svojim grudima da. Onda su u trudnoći porasle i postale još lepše, osim povećavih i tamnijih areola (što ja ne volim, a mm obožava user posted image ), ali su onda počele da se pojavjuju strije na unutrašnjoj strani user posted image ... Za vreme dojenja su bile jako bujne i čvrste, a posle dojenja su se ispuvale, šmrc, ne stoje više kao ranije...
E sad su opet bujnije, lepe, ali nekako ne stoje više kao ranije..

Videćemo kakve će biti posle druge ture dojenja.


(odgovor članu vbjb)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Grudi nakon dojenja
26.9.2010 0:29:45   
milia
Pre dojenja kruske, za vreme dojenja kugle za kuglanje, a posle... videcemo, ali vec vise kad ih pogledam odozgo, nisu onako uspravne, smrc

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Grudi nakon dojenja
28.9.2010 23:08:47   
Yoyo
Inace imam velike grudi,koje zbog velicine nikada i nisu bile bas nesto mnogo podignute,tako da se za sada nije bas nesto bitno promenilo.Moja cerkica sada ima 8 meseci,jos uvek je dojim,tako da videcemo kakve ce biti kad prestanem sa dojenjem.

(odgovor članu milia)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Grudi nakon dojenja
29.9.2010 11:47:59   
usamljena
Pre trudnoce sam imala zaista lepe grudi, solidna 4. A sada?  Dolaze do stomaka user posted image

_____________________________

Hvala Vam
Sve ce jednom biti juce




(odgovor članu Yoyo)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Grudi nakon dojenja
21.12.2010 19:12:50   
Verus
Moje pre trudnoce lepa dvojka.  Kapljice rose, uzdignute.  A sada?  Tuzna, viseca cetvorka.  Oh, well...

< Poruku je uredio Verus RR -- 21.12.2010 19:13:05 >

(odgovor članu usamljena)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Grudi nakon dojenja
22.12.2010 13:01:17   
Shishica
Pre jedinica.....lepuskaste..Sad tu negde trojka, na hladnom lepe, na toplom..pa... user posted image

Strije sam imala i pre i sad..
Ostale su slicnog oblika, a bradavice su za nijansu vece, ali mislim iste boje..

_____________________________

":)) Blesava mama...stavila bebu u stomak :))) .."
-Pazi Ema da ne padnes, budi pazljiva!
-Ne brini mama. Budicu pazljiva!

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Grudi nakon dojenja
22.12.2010 13:11:58   
SUPER MAMA
Moje sus e vratili u normalno stanje.Bradavice su iste povukli su se ko da nisam ni dojila.user posted image user posted image

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Grudi nakon dojenja
24.12.2010 14:55:04   
caca81
Posle dve trudnoće i dojenja grudi su mi se opustile, areole uvećane i tamnije. Mm se dopada, tako da nema šta da se žalim.user posted image  Kada ih smestim u lep brus sa podupiračima i meni lepo izgledaju.user posted image

(odgovor članu SUPER MAMA)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Grudi nakon dojenja
24.12.2010 23:02:02   
Brana
Meni su grudi i pre trudnoce bile pristojne velicine puna cetvorkauser posted image
A sada i dalje dojim ali jedna dojka ima dosta mleka a druga nema i ona je usahla i kao da se smanjilauser posted image mozete zamisliti to kada je leva isisana onda su jednake ali kada se napuni mlekom bude smesno!user posted image
Nadam se da kada prestane dojenje da ce se da se vrati u normalu!user posted image


_____________________________

Kada nekog volis bori se za njega,
kada nekog trazis,trazi ga gde treba,
kada nekog varas,varaj ga da valja,
al kada nekog volis,voli ga do kraja!!!

(odgovor članu caca81)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Grudi nakon dojenja
25.12.2010 14:11:08   
minna
Jao i meni su razlicite velicine, i to se bas vidi i nervira me, nadam se da ce se vratiti u normalu kad prestanem da dojim... A bas sam imala fine grudiuser posted image

(odgovor članu Brana)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Grudi nakon dojenja
25.12.2010 14:13:50   
Brana
IZVORNA PORUKA: minna

Jao i meni su razlicite velicine, i to se bas vidi i nervira me, nadam se da ce se vratiti u normalu kad prestanem da dojim... A bas sam imala fine grudiuser posted image

Trebalo bi da se sve vrati kada stane dojenje!
Navujamo za simetriju i stare grudi!user posted image


_____________________________

Kada nekog volis bori se za njega,
kada nekog trazis,trazi ga gde treba,
kada nekog varas,varaj ga da valja,
al kada nekog volis,voli ga do kraja!!!

(odgovor članu minna)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Grudi nakon dojenja
25.12.2010 14:15:26   
minna
user posted image
Stvarno se nadam, bilo bi lepouser posted image

(odgovor članu Brana)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Grudi nakon dojenja
24.3.2011 22:54:49   
nencydrew
Meni su posle prvog ok, a sad vidim neće da valjauser posted image

(odgovor članu minna)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Grudi nakon dojenja
25.3.2011 7:17:59   
azdajica75
Isto!
prvu ćerkicu dojila 9 meseci,posle toga grudi se vratile u normalu,kao da nikad nisam dojila!
A sad katastrofa...videćemo do kraja..ali sve u službi naših user posted image !

(odgovor članu nencydrew)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Grudi nakon dojenja
25.3.2011 13:09:44   
nencydrew
ma naravno!

A tu su i silikoni, haha


(odgovor članu azdajica75)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Grudi nakon dojenja
25.3.2011 13:19:07   
Verus
Koliko dugo vam je trebalo da vas e "vrate" u normalu? 
IZVORNA PORUKA: azdajica75

Isto!
prvu ćerkicu dojila 9 meseci,posle toga grudi se vratile u normalu,kao da nikad nisam dojila!
A sad katastrofa...videćemo do kraja..ali sve u službi naših user posted image !


(odgovor članu azdajica75)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Grudi nakon dojenja
25.3.2011 14:51:32   
azdajica75
Hmm..u septembru sam prestala da dojim a za novu godinu sam bila "ko devojka",i kilaža i grudi!Znači u tom periodu je bio comeback!

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Grudi nakon dojenja
25.3.2011 14:55:56   
mati
Ja sve nekako mislim, kako Mata i dalje obozava sisu, da cu morati u pantalone da ih uvlacim... A nekad ni brus nisam nosila, ne nosim ga ni sada, ali moracu posle tretmana...user posted image

< Poruku je uredio mati -- 25.3.2011 14:56:23 >


_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu azdajica75)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Grudi nakon dojenja
25.3.2011 16:56:53   
Verus
znaci imam jos mesec dana foreuser posted image

salu na stranu, ja sam na donjem delu grudi dobila strije, tako da tu sada imam visak koze!  strije se maltene ne vide, lepo je koza izbledela (tj. nisu ljubicaste, ali sam ih mazala non stop), tako da sada koristim neku kremu za ucvrscivanje koze, videcu jel ce malo pomoci.  Ali iz profila su visuljice, gornji deo je skroz prazan, izgleda ko da su mi bradavice nize neg sto treba da su !user posted image   Ma komedija.  Operacija nikad i nikako, samo kremiceuser posted image
IZVORNA PORUKA: azdajica75

Hmm..u septembru sam prestala da dojim a za novu godinu sam bila "ko devojka",i kilaža i grudi!Znači u tom periodu je bio comeback!

(odgovor članu azdajica75)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Grudi nakon dojenja
27.3.2011 19:40:43   
Anoniman
Ostala je samo kozauser posted image user posted image Ispuvani baloni.

(odgovor članu Verus)
  Direktna veza do poruke: 47
   RE: Grudi nakon dojenja
28.3.2011 9:28:48   
*Alexx*
IZVORNA PORUKA: Verus RR

znaci imam jos mesec dana foreuser posted image

salu na stranu, ja sam na donjem delu grudi dobila strije, tako da tu sada imam visak koze!  strije se maltene ne vide, lepo je koza izbledela (tj. nisu ljubicaste, ali sam ih mazala non stop), tako da sada koristim neku kremu za ucvrscivanje koze, videcu jel ce malo pomoci.  Ali iz profila su visuljice, gornji deo je skroz prazan, izgleda ko da su mi bradavice nize neg sto treba da su !user posted image   Ma komedija.  Operacija nikad i nikako, samo kremiceuser posted image


Welcome to the club user posted image


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Grudi nakon dojenja
28.3.2011 13:46:41   
Verus
znaci koza ostaje?  bljak, al sta da radim....strah me je zato sto ce biti jos gore kako izgubim kile, imacu kozne sise!  user posted image user posted image  ne znam dal da se smejem il da placem

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Grudi nakon dojenja
28.3.2011 13:56:08   
maslachak
i meni su visnule..nemam viska koze,ali su se nekako opustile..za razliku od stomaka na grudima nemam ni jednu striju iako sam imala sifone celu trudnocu i posle porodjaja..otkad je mleka nestalo,vratise se sika loke na normalu sto se velicine tice,ali ne i oblika...no,ne predajem se..vezbam pa cemo videti user posted image

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here