|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Grudi nakon dojenja
13.8.2015 12:55:05   
cockic
Ja kad se porodila sa sinom posle jednog dana imala sam grudi kao da sam ugradila silikoneuser posted image a posle kad krene da splasnjavaju,sam se vratila u realnost.mada nisu meni grudi postale viseće.mada i nema šta da visi ja nosim trojku.a sa cerom mi nisu bile takve kao posle porođaja sa sinom.za te kreme nemam pojma.

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: Grudi nakon dojenja
13.8.2015 14:53:56   
mama krava

IZVORNA PORUKA: Trcosava RR

Joj Čupo da ih barem ima, pa bi već strpala u neki brus, ovo jad i beda. Još kad krenem da mršavim mogu samo da se samoubijem!

Mislim da ću je probati pa kud puklo.


Vidi ovo Trćo...user posted image user posted image user posted image

smešno za sise

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: Grudi nakon dojenja
6.12.2015 0:47:59   
bojana92
Nakona dojenja mi grudi izgledaju uzasno.Kao da sam neka baba kojoj uzasno vise grudi.

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: Grudi nakon dojenja
6.12.2015 12:34:38   
dddaca
Ha, ha. Ni moje nise bas za slikanje, ali nisu ni kao kod babe. U svakom slucaju ne zalim ni trenutka zbog toga

(odgovor članu bojana92)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Grudi nakon dojenja
6.12.2015 14:37:05   
degu
i ja sam mojim nezadovoljna sad, skroz su mlohave, mada još uvek dojim, srećom postoje dobri grudnjaci user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: Grudi nakon dojenja
6.12.2015 15:12:54   
choopa choops

IZVORNA PORUKA: Trcosava RR

Joj Čupo da ih barem ima, pa bi već strpala u neki brus, ovo jad i beda. Još kad krenem da mršavim mogu samo da se samoubijem!

Mislim da ću je probati pa kud puklo.


I jesi probala? Pitam za drugaricu user posted image user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: Grudi nakon dojenja
6.12.2015 22:35:46   
MAMAMAJ
Moje posle ukupno 31m dojenja (21 ćerku dojila i 10 sina) i sada u devetom mesecu trudnoće izgledaju pristojno, a nekada su bileeee, eh...
Dve lepe naduvane voćke user posted image za koje nije bio potreban brus. Inače sam nosila 85, ali su bile čvrste i 'pod grlom' user posted image
Videćemo stanje posle treće trudnoće, žene mnogo greše kada misle da promene na dojkama zavise od dužine dojenja, najveće promene nastaju u trudnoćama, tj zbog trudnoća.
New Mom to sigurno može da potvrdi.

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: Grudi nakon dojenja
6.12.2015 22:49:22   
dddaca
Ma sta te briga, imaces dve vockice i dalje. Ako ne dve jabuke, bice dve kruske :)

(odgovor članu MAMAMAJ)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: Grudi nakon dojenja
6.12.2015 22:59:48   
Animsaj9
Slazem se sa tobom Mam moja, mislim da puno utiče koliko tih dodatnih kg u trudnoći ode na grudi... Posle kad odu kg ostane koza kao i na stomaku nekome manje nekome više. Ja mislim da sam se rodila sa velikim sikamauser posted image tako da ne očekujem orase posle dojenja user posted image

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: Grudi nakon dojenja
6.12.2015 23:14:58   
bojana92
Meni je najbitnije da beba sisa sto duze, a kakve ce mi grudi biti,nije mi toliko bitno.:) Beba na prvom mestu :)

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: Grudi nakon dojenja
6.12.2015 23:16:57   
dddaca
Da, bas to sam i ja mislila kada sam napisala da ne zalim ni trenutka zbog njihovog izgleda

(odgovor članu bojana92)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: Grudi nakon dojenja
6.12.2015 23:25:52   
degu

IZVORNA PORUKA: dddaca

Ma sta te briga, imaces dve vockice i dalje. Ako ne dve jabuke, bice dve kruske :)


user posted image neke će voćke biti, da li suve ili sveže nije bitno user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: Grudi nakon dojenja
6.12.2015 23:31:16   
bojana92
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 138
   RE: Grudi nakon dojenja
6.12.2015 23:31:41   
bojana92
bas sam se slatko nasmejala :)

(odgovor članu bojana92)
Direktna veza do poruke: 139
   RE: Grudi nakon dojenja
7.12.2015 0:15:25   
choopa choops

IZVORNA PORUKA: degu


IZVORNA PORUKA: dddaca

Ma sta te briga, imaces dve vockice i dalje. Ako ne dve jabuke, bice dve kruske :)


user posted image neke će voćke biti, da li suve ili sveže nije bitno user posted image

user posted image

Trešnje ili suve smokve user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: Grudi nakon dojenja
7.12.2015 0:33:13   
MAMAMAJ
E, neka su nam zdrave samo, i da ''rade posao''. user posted image
A voćka je voćka, pa koja god user posted image
Anim moja, neće biti orasi, sigurno.

< Poruku je uredio MAMAMAJ -- 7.12.2015 0:35:05 >

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 141
   RE: Grudi nakon dojenja
7.12.2015 1:11:38   
Bibilib
Hahaha bas ste me nasmejale sa ovim vasim vockicama user posted image ja sam prvo imala jabuke,pa lubenice a sada imam velike kruskeuser posted image user posted image

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu MAMAMAJ)
Direktna veza do poruke: 142
   RE: Grudi nakon dojenja
2.3.2016 20:51:26   
IvanaSK RR
Jaoj, ja ne znam koje su moje vockice user posted image
Sad su lepe, kao da imam silikone, ali mi curka kolostrum pa me svejedno nerviraju. I imam onaj osecaj kao da mi beba sisa mleko, pa ce da procuri, ono kao peckanje... Uf, al ga objasnih

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 143
   RE: Grudi nakon dojenja
2.3.2016 23:05:32   
Sanjalicaaa
Kad se setim na sta su licele posle prvog dojenja, a tek sad kad pomislim na sta li ce da lice posle drugog place mi se user posted image

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 144
   RE: Grudi nakon dojenja
3.3.2016 0:21:27   
choopa choops
A da znaš na šta tek liče poslije trećeg user posted image

Nije još kraj, jer sam je stavljala zadnja tri dana malo češće da sisa jer smo išli na vakcinu, ali to je otprilike to. Završavamo sa fazom dojenja, ulazimo u fazu suvog voća user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 145
   RE: Grudi nakon dojenja
3.3.2016 0:59:55   
Bibilib
Ja mogu misliti na sta ce mi grudi liciti posle trece trudnoce i dojenja user posted image

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 146
   RE: Grudi nakon dojenja
3.3.2016 6:12:36   
Animsaj9
Moj D isisa sve , tako da pre i posle podoja mogu da nosim dva različita grudnjaka po veličini korpice ..sta ce biti na kraju ne znam.

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 147
   RE: Grudi nakon dojenja
3.3.2016 7:15:01   
wivern
Meni se nisu vidno promenile, doduše ja još M dojim pred spavanje. Ka sam nosila brus celu trudnoću i svaki dan posle porodjaja jer su mi žene rekle da će mi se tako manje opustiti grudi. A pitaj boga ima li to ikakve veze user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 148
   RE: Grudi nakon dojenja
3.3.2016 7:42:47   
Anck Su Nmaun
Kontam da se vece grudi vise izdeformisu , ja imam manje (u ovom slucaju hvala bogu user posted image ) i sad super izgledaju posle dve trudnoce. Videcemo posle trece sta ce biti ali ne ocekujem neke ogromne promene.

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 149
   RE: Grudi nakon dojenja
3.3.2016 8:34:19   
Sanjalicaaa

IZVORNA PORUKA: choopa choops

A da znaš na šta tek liče poslije trećeg user posted image

Nije još kraj, jer sam je stavljala zadnja tri dana malo češće da sisa jer smo išli na vakcinu, ali to je otprilike to. Završavamo sa fazom dojenja, ulazimo u fazu suvog voća user posted image

Choopo, nadam se da cu i to znati user posted image

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







NAJLEPŠA IMENA ZA DEVOJČICE koja ste vi iz...
Napravili smo listu najlepših imena za devojčice prema vašem izboru.
KAKO DA ODGOJITE SREĆNU BEBU
Vaša beba je srećna beba? Naučite ključne elemente osnovnih potreba, stimulacije i prilagođavanja. Otkrijte kako da podi...



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here