|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bušenje ušiju
3.2.2019 20:50:44   
Maraj
Boze mili...prvi put cujem za to...pa niste isle da reklamirate?
Meni su usi busili kao detetu
Ja zapela da hocu mindjuse. Busila mi medicinska sestra sa onom braunilom

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 401
   RE: Bušenje ušiju
3.2.2019 21:04:00   
vonavoj
O svasta..a vrtele ste te medicinske 2 nedelje?Ja sam isla u zlataru da stavi T mindjusu,jer sam mislila da se zatvorila rupica,ali nije, samo mora da se malo vise pritisne i pronadje rupa.

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 402
   RE: Bušenje ušiju
3.2.2019 23:39:38   
Ana RR
Jao Mili, ne mogu da verujem... svašta.

Ja još nisam otišla da (opet) probušim. Svratila sam jednom kod Stefanovića ali nisu imali minđuše u tom momentu. Pitala sam da li mogu da mi izbuše kroz ove stare rupice, kaže ona da mora kroz njih jer imam male resice. Pa da pokušam još jednom. Prvi put nije uspelo, možda sada budem imala više sreće.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 403
   RE: Bušenje ušiju
16.5.2019 12:01:01   
Sanidej
Vidim da dosta devojcica u vrticu vec nosi mindjuse, pa sad i moje dete trazi. Sta mislite da li je suvise rano?

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 404
   RE: Bušenje ušiju
16.5.2019 12:11:06   
jess021
Sanidej, ako sama trazi onda sigurno nije rano. 

M je izrazila zelju pa cemo je odvesti ovih dana, a L je kategoricna da nece. 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 405
   RE: Bušenje ušiju
16.5.2019 12:23:12   
Sanidej
Cerkica je trazila jer je videla kod drugarica, nije mi pre toga pominjala. Sta znam, ja nesto ne volim da se kindjure kao male. Ne bih ni da budem zadrta s druge strane :)

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 406
   RE: Bušenje ušiju
16.5.2019 14:39:06   
Olga75
Neću ponovo da pišem kad sam M pirsigovala uši.
Meni je to normalno, ja imam probušene uši od kad znam za sebe i nikad nisam imala problema a bušila mi ih je snaš Pavka i to iglom sa koncem. To sam ja. Mojoj M je bušila patronažna i eto ni ona nema problema. Nikad ih nije "iščupala", nije se zagnojilo. Nikakvi problemi. Sad ih skida samo za koncerte.
I dalje mislim što je manje dete to bušenje je lakše.
Hvala na pažnji user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 407
   RE: Bušenje ušiju
16.5.2019 17:34:57   
Duškić
Pa da tako bi trebalo. Mi.smo pred prvi rodjendan.

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 408
   RE: Bušenje ušiju
16.5.2019 17:42:10   
Sanidej
Busicemo kad krene u skolu

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 409
   RE: Bušenje ušiju
16.5.2019 17:46:58   
Duškić
Kad god resis.
Meni to njje kindjurenje, dobila je od moje mama i pokojnog tate neke mindjusice zlatnebas za devojcice i ne skida ih.

(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 410
   RE: Bušenje ušiju
16.5.2019 18:37:39   
Sanidej
Imamo vec 2,3 para pa cemo ih uskoro aktivirati.

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 411
   RE: Bušenje ušiju
16.5.2019 20:31:19   
Tiziana
Moja devojcica ima 7 god i kategoricna je da ih ne zeli, iako njene drugarice imaju. i ja to postujem.

ja sam i ranije pisala o tome, mindjuse nisu nesto obavezno kad se rodi devojcica pa da je bolje da se to obavi kad su male. to treba da bude njihov izbor.ako ih budu zelele, istrpece toliko zarad lepote. ja nisam ni ljubitelj onih traka na glavi dok jos nemaju cestitu kosu, itd, itd. ali to je neki moj trip. ko voli i to i mindjuse itd itd, nemam nista protiv. samo da nije na mom detetu😀

(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 412
   RE: Bušenje ušiju
16.5.2019 20:31:52   
kamičak
Samo napred, nije suvise mala ako te to brine.

(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 413
   RE: Bušenje ušiju
18.5.2019 8:23:22   
flamingos


IZVORNA PORUKA: Duškić

Kad god resis.
Meni to njje kindjurenje, dobila je od moje mama i pokojnog tate neke mindjusice zlatnebas za devojcice i ne skida ih.
I naša ćerkica nosivzlatne minđuše i ne skida ih kako smo je vodili da joj probuše uši-imala je 9 meseci.Ni meni nije to kinđurene,male su,kako joj ne bi smetale.Kad odraste neka ih menja,ili ne nosi,to je već njen izbor


(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 414
   RE: Bušenje ušiju
18.5.2019 10:22:20   
Sanidej
Iskreno mislim da je preterivanje busiti dok su bebe.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 415
   RE: Bušenje ušiju
18.5.2019 10:29:21   
flamingos


IZVORNA PORUKA: Sanidej

Iskreno mislim da je preterivanje busiti dok su bebe.
[/quotePoštujem tvoje mišljenje,ali-nije ni oset_ila,očas.Meni su bušili uši kada sam imala 15 godina-kad nisam crkla.Sve je lakše kad su manji


(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 416
   RE: Bušenje ušiju
18.5.2019 10:31:07   
Sanidej
Beba ni ne zna sta su mindjuse, to je zelja roditelja iskljucivo. Naravno, ima razlicitih misljenja :)

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 417
   RE: Bušenje ušiju
18.5.2019 10:34:48   
flamingos


IZVORNA PORUKA: Sanidej

Beba ni ne zna sta su mindjuse, to je zelja roditelja iskljucivo. Naravno, ima razlicitih misljenja :)
Naravno,mišljenha su različita.


(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 418
   RE: Bušenje ušiju
18.5.2019 10:53:05   
kamičak
Ja bih ipak kasnije. Ima vremena za to.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 419
   RE: Bušenje ušiju
18.5.2019 10:56:58   
Maslacak15
Ne osudjujem posebno ( ne bavim se Tim) Ali meni nebi Palo napamet. Sta CE im?? Pitacu je kad Bude imala 6 ili 7 godina ili kad Bude Sama trazila.


Naravno da je to samo roditeljski cef Ali Ni to Mi nije jasno sto ih ispunjava. Neznaju da imaju devojcicu Ako je bez minjdusa?😁😁 Ili im je manje slatka??
Ali sto ljudi sto cudi, nije jedino sto ne razumem i pomalo je nevazna stvar



(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 420
   RE: Bušenje ušiju
18.5.2019 11:16:22   
nata11
Beba od 6 meseci trazi da nosi mindjuse?


Da se radi u bolnici pa i da shvatim ali kod nas to rade u zlatarama i ne pada mi napamet. 
Kada vec poraste i trazi sama OK. 

_____________________________





(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 421
   RE: Bušenje ušiju
18.5.2019 11:44:36   
kamičak
Zanimljiva je jedna stvar, dobili smo gomilu mindjusa kao poklon za bebin prvi rodjendan..

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 422
   RE: Bušenje ušiju
18.5.2019 18:23:07   
flamingos


IZVORNA PORUKA: Olga75

Neću ponovo da pišem kad sam M pirsigovala uši.
Meni je to normalno, ja imam probušene uši od kad znam za sebe i nikad nisam imala problema a bušila mi ih je snaš Pavka i to iglom sa koncem. To sam ja. Mojoj M je bušila patronažna i eto ni ona nema problema. Nikad ih nije "iščupala", nije se zagnojilo. Nikakvi problemi. Sad ih skida samo za koncerte.
I dalje mislim što je manje dete to bušenje je lakše.
Hvala na pažnji user posted image
Slažem se sa tobom.Mi smo našoj ćerkici u zlatari bušili,lepo stavili ljudi prvo medicinske,njih nosila izvesno vreme,pa smo otišli i stavili joj zlatne koje nosi evo već 8 godina.I nikakvih problema nije bilo.Pozdrav svima.


(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 423
   RE: Bušenje ušiju
21.7.2019 13:19:48   
MimaKos
Necu da joj busim sve dok sama ne ouci, tako su i moji meni, probusila sam ih sa 18 god.


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 424
   RE: Bušenje ušiju
7.11.2019 20:48:53   
branki*
mi boki jos nismo izbusili,mada sad ona trazi da joj busimo.ima 4 i po godine.nikako da je odvedem.gupo pitanje-je i to u bilo kojoj zlatari rade?i da li odnesem svoje mindjuse,te koje ona zeli ili se prvo neke druge nose?

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 425
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...
Najpopularnija imena u 2023. godini
Koliko su se trendovi promenili, najbolje govori i činjenica da osim Milice nijedno popularno ime iz prethodnih dekada n...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here