|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vrbica
16.4.2011 15:33:05   
choopa choops
user posted image Mi bili do Manastira i nismo dobili zvoncice, jer ih daju tek nakon Vecernje i jer nisu bili osvestani. user posted image user posted image user posted image Pa kako nakon vecernje? Je li i kod vas tako? user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Vrbica
16.4.2011 15:36:48   
Nensi*
Mi u 17h idemo na večernju službu i po zvončić i venčić.

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Vrbica
16.4.2011 15:41:09   
choopa choops
IZVORNA PORUKA: Nensi RR

Mi u 17h idemo na večernju službu i po zvončić i venčić.


Pa ja stvarno nisam znala da je to uvece? user posted image A i nema mi logike bre, kod nas je oko 19h cini mi se da rece, pa vecina djece tad opusteno ide u krevet user posted image Ma nema veze, dogodine cemo ici, valjda potrefimo.


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Vrbica
16.4.2011 15:49:32   
Nensi*
Mi idemo na službu zbog same službe,a malopre sam videla gomilu dece u dvorištu crkve,kako trčkaraju sa venčicima na glavi i zvončićima oko vrata,ali to verovatno nije osveštano,nego cigani prodaju.

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Vrbica
16.4.2011 15:56:14   
choopa choops
IZVORNA PORUKA: Nensi RR

Mi idemo na službu zbog same službe,a malopre sam videla gomilu dece u dvorištu crkve,kako trčkaraju sa venčicima na glavi i zvončićima oko vrata,ali to verovatno nije osveštano,nego cigani prodaju.


Pa eto onda je izgleda tako svugdje. Mada ja se sjecam da smo mi kao mali isli po zvoncice u crkvu preko dana. Doduse ne ovdje, vec u SR.


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Vrbica
16.4.2011 15:57:52   
choopa choops
Evo sad mi kaze MM da je sreo naseg popa i da je rekao da mozemo da dodjemo ujutru po zvoncice ispred nase crkve user posted image  

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Vrbica
16.4.2011 16:24:07   
Nensi*

IZVORNA PORUKA: choopa choops

Evo sad mi kaze MM da je sreo naseg popa i da je rekao da mozemo da dodjemo ujutru po zvoncice ispred nase crkve user posted image  


user posted image

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Vrbica
16.4.2011 17:28:07   
liliana
Mi smo bili oko 14h u crkvi i kupili Tini zvonce. Stavila joj ja oko vrata-a ona sva srečna!!! Slikali smo se, malo se igrala u porti. Baš nam je bilo lepo.

_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Vrbica
16.4.2011 17:43:42   
isidora88
meni bas krivo sto nisam isla,tek sam sad videla da je to danas user posted image
a bas sam htela da kupim mateji zvoncic i sebi jedan user posted image user posted image
ne znam da li moze neki drugi dan da se ode po zvoncice?

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Vrbica
16.4.2011 17:54:53   
liliana
Pa, ne verujem. Ne beri brigu-ni mi nismo išli prošle god.-beba je prespavala ceo dan, tako da je i nama ovo prvo zvonce!!!

_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Vrbica
16.4.2011 18:45:11   
majathegreat
IZVORNA PORUKA: verolino

Pricam vam pricu.....
Uzmemo mi drinu, izadjemo iz kavane, kad ono sok. Na 20m od nas kao deca kukuruza stoje neki klinci sa toljagama, prutevima i serpama. Samo smo cule, eno ih VITLAAAAAAAAAAAAAAAAAJ i krenula je parada na stiklama...Ma kakva parada, bezanija...Mi trcimo u minjacima, a jure nas deca od deset godinauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Bilo je tu padova, pocepanih carapa, odvaljenih stikli, jer do Vladine kuce se "trcalo" 10 minuta. Eto to je neki obicaj za Vrbicu...user posted image user posted image user posted image



user posted image  Ja znam da se kao tuku deca tom grančicom vrbe i nešto im se i govori, šta tačno ne znam, jer mene niko nije "šibao", ali baš povici i toljage...
Mogle biste žene kad već poštujete i slavite da ispričate ovde kad već ima tema, šta to predstavlja, šta znate o običajima vezanim za Vrbicu, kakva su vam sećanja iz detinjstva.
Ja nisam nikad išla u crkvu kao mala, pa tako ni za Vrbicu, ali se sećam da smo po selu išli tog dana kod svih Nešića, a ima ih nekih 15ak kuća, jer je to njima slava i da je svaka kuća bila okićena vrbinim granama. Mi smo imali ogromne vrbe u dvorištu, pa smo i mi kitili kuću, iako nismo od Nešića.
Prošle godine smo tog dana bili kod svekrve i ona nas je kad je došla iz crkve kao nešto udarala po ramenima i govorila nam, ali ne mogu da se setim šta, kao neka pesmica.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Vrbica
16.4.2011 18:46:16   
majathegreat
Evo moja mama zna jednu pesmicu: Da rasteš ko vrbica, da se gojiš ko gica!

(odgovor članu majathegreat)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Vrbica
16.4.2011 18:47:23   
nencydrew
Ni mene moji nisu vodili, ali sad unuče vode za svaku Vrbicu.Danas je malo dece bilo u crkvi, valjda zbog vremena?

(odgovor članu majathegreat)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Vrbica
16.4.2011 21:53:49   
New Mom
Mi smo bili na kratko do crkve i kupili KL zvončić. Prvo je bila oduševljena da mlati s njime (i sve nešto objašnjava), a onda je naravno prešla u oralnu fazu istraživanja.user posted image

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu nencydrew)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Vrbica
16.4.2011 21:54:30   
Vika
Mi smo jutros posetili crkvu, kupili zvončić i upalili sveće. Lazar je prespavao ali je zvonce pomoglo prilikom klopanja kašice!user posted image

(odgovor članu nencydrew)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Vrbica
16.4.2011 21:56:51   
Maya21
Mi smo sa jednim Makijevim drugarom bili po zvonce i prutice. Tog drugara mama kupi svima zvoncice i kaze im JOJ STO STE MI LEPI, KAO JAGANJCI. Na to ce moj stariji sin, onako tiho da samo ja cujem: joooj mama ja bih rekao da smo mi krave, samo one imaju zvono oko vrata a ne jagnje user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio Maya21 -- 16.4.2011 21:59:37 >

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Vrbica
16.4.2011 21:58:51   
New Mom
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Maya21)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Vrbica
16.4.2011 22:10:08   
Vika
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Vrbica
17.4.2011 0:18:32   
Anoniman
Mi nismo otišli.

(odgovor članu New Mom)
  Direktna veza do poruke: 44
   RE: Vrbica
17.4.2011 0:28:18   
Nensi*
Mi smo bili,i Vuk je izdrzao celu sluzbu koja je trajala sat ipo user posted image

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Vrbica
7.4.2012 13:02:40   
PoisonEve
Mi smo se sad vratili sa nase prve Vrbiceuser posted image Mozda cemo ici i popodne na vecernju sluzbu, zavisi od Mini

_____________________________

"Svi smo mi deca. Jedina razlika je u nasim igrackama"
Ajrton Sena

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Vrbica
7.4.2012 14:07:46   
Anoniman
Kod nas Vrbica u 16. Idemo Žabinski i ja da kupimo zvonce i slikamo se. Žao mi što moji nisu tu da je vode. Ja sam kao dete uvek išla sa mojom bakom i to je bio čitav došivljaj. Na povratku iz crkve smo obavezno svraćale u foto radnju da se slikamo... I tako iz godine u godinu, ista poza i zvonce samo ja u raznim uzrastim i haljinicama. user posted image

(odgovor članu PoisonEve)
  Direktna veza do poruke: 47
   RE: Vrbica
7.4.2012 15:04:07   
Olga75
jaaao Vrbicaaaa user posted image
srecna slava svim svecarima user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Vrbica
7.4.2012 15:16:52   
PoisonEve
Gae, sledece godine ce zaba nadoknaditi sa bakom.user posted image

_____________________________

"Svi smo mi deca. Jedina razlika je u nasim igrackama"
Ajrton Sena

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Vrbica
7.4.2012 15:54:49   
vonavoj
i mi smo otisli do crkve,uspeli smo samo da kupimo zvoncic,,iz setnje smo svratili,ali se vec probudila i bila gladna,a sluzba je u 4h,morali smo da dodjemo kuci!

(odgovor članu PoisonEve)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







5 dobrih razloga da spasite brak
U braku nije lako. Puno je kompromisa, problema, napetih situacija, ali i lepih, nežnih trenutaka koji odagnaju loše dan...
Kako se živi bez majke? Teško. Ali neko i ...
Kako se živi bez srca ispod kojeg si disala i rasla prije ovog nepredvidivog svijeta.



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here