|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Homoseksualnost
17.9.2009 22:12:37   
Anoniman
Ne znam draga, šta da ti kažem, ja bih uglavnom imala pred očim sliku njega kako ima sex sa muškarcem, i nisam sigurna da bih mu dozvolila da me poljubi (drugarski u obraz), nisam sigurna ni da bih želela ruku da mu pružim. Jao grozna sam, ali... uf. 

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 51
   RE: Homoseksualnost
17.9.2009 22:13:24   
Anoniman
Kad je uopšte ta parada i gde?

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 52
   RE: Homoseksualnost
17.9.2009 22:14:43   
Anoniman
On nema sex sa mushkarcem jer je Hiv pozitivan...i to je zaradio od jedine devojke sa kojom je bio u zivotu.... user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 53
   RE: Homoseksualnost
17.9.2009 22:15:44   
indy_25
IZVORNA PORUKA: dunja

ne bih volela NIKADA da vidim homoseksualce, fuj,fuj,fuj,user posted image ....


dunja ja ih svaki dan vidjam ali slazem se s tobom u potpunosti. A smeshkice pa naravno da kad vec znas tu osobu neces da uvrijedis i da ga pljujes zato sto je gay nego ga moras prihvatiti takav kakav jeste i podrzati ga.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Homoseksualnost
17.9.2009 22:15:53   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Kad je uopšte ta parada i gde?


valjda sad u nedelju, ulicom Kneza Miilosa cini mi se da ce proci....

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Homoseksualnost
17.9.2009 22:15:56   
Anoniman
Nego šta radi sa muškarcem?

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 56
   RE: Homoseksualnost
17.9.2009 22:18:11   
indy_25
IZVORNA PORUKA: Smeshkica

On nema sex sa mushkarcem jer je Hiv pozitivan...i to je zaradio od jedine devojke sa kojom je bio u zivotu.... user posted image


jao bas mi zao tog tvog druga samo je jednom bio s curom i zaradio HIV to je bas tuzno user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Homoseksualnost
17.9.2009 22:18:24   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Nego šta radi sa muškarcem?


Nisam toliko zalazila u to... al mogu da ga pitam user posted image
Mislim....bio bi djubre kada bi imao sex uopshte...s obzirom da je HIV pozitivan...

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 58
   RE: Homoseksualnost
17.9.2009 22:19:35   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Smeshkica

IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Nego šta radi sa muškarcem?


Nisam toliko zalazila u to... al mogu da ga pitam user posted image
Mislim....bio bi djubre kada bi imao sex uopshte...s obzirom da je HIV pozitivan...



Da ti budem iskrena: Kako on uopšte onda zna da je gay? Možda kada bi probao bi shvatio da to uopšte nije to, i možda ga ustvari ne privlače žene jer se razočarao jer mu žena prenela HIV.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 59
   RE: Homoseksualnost
17.9.2009 22:19:51   
sladjaaaa
Pa ne znam od kada ste drugovi? Možda si mogla ranije da utičeš na njegauser posted image
A kako su prihvatili to njegovi roditelji?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Homoseksualnost
17.9.2009 22:20:07   
Lu
...Elton John i njegov bračni partner usvajaju HIV pozitivno dijeteuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Homoseksualnost
17.9.2009 22:21:20   
indy_25
pa ne da bi bio djubre nego bi bio nemoralni ubica ako je svjestan da ima Hiv i da spava sa drugim muskarcima.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Homoseksualnost
17.9.2009 22:26:43   
Anoniman
Ne znam, ja ne mogu da osudjujem nekoga zato sto ga privlaci isti pol. To za mene nisu losi ljudi. Stavise, svi gay muskarci su uctivi, vaspitani, pametni. Po meni su losi ljudi koji drugima nanose zlo, bol i patnju. Oni nikooga ne diraju, samo vole da se eksponiraju. Ima mnogo gorih stvari kao sto su pedofili, nekrofili, zoofilicari, serijske ubice.

nego zna li se vise ko je TRANDZA????? user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu indy_25)
  Direktna veza do poruke: 63
   RE: Homoseksualnost
17.9.2009 22:28:00   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: sladjaaaa

Pa ne znam od kada ste drugovi? Možda si mogla ranije da utičeš na njegauser posted image
A kako su prihvatili to njegovi roditelji?



Od moje 15, a njegove 18 godine....
Kako da utichem na njega? Zezamo se mi puno puta...da je bio samnom...ne bi bio gay....ali to je samo shala....jer on oduvek pokushava da se uklopi...i da nadje devojku...i eto...jedina sa kojom je bio...unishtila mu zivot...
Njegov otac nezna, mama je prihvatila....sestra takodje... bratu je trebalo neko vreme da prihvati....u sushtini....sada je ok...

(odgovor članu sladjaaaa)
  Direktna veza do poruke: 64
   RE: Homoseksualnost
17.9.2009 22:31:03   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Miljana_Hn

Ne znam, ja ne mogu da osudjujem nekoga zato sto ga privlaci isti pol. To za mene nisu losi ljudi. Stavise, svi gay muskarci su uctivi, vaspitani, pametni. Po meni su losi ljudi koji drugima nanose zlo, bol i patnju. Oni nikooga ne diraju, samo vole da se eksponiraju. Ima mnogo gorih stvari kao sto su pedofili, nekrofili, zoofilicari, serijske ubice.

nego zna li se vise ko je TRANDZA????? user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Sve to stoji, ali hajde neka se vole iza zatvorenih vrata, ili u nekom za to predviđenom pubu. Ni ja ne bih pošla na ulicu da ih tučem, niti to odobravam, ali brate, oni kao da vole da ih tuku, majku mu, kako ne shvataju, u BG nikada gay parada neće proći a da oni ne dobiju batina!

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 65
   RE: Homoseksualnost
17.9.2009 22:32:22   
stevajela
Prema najnovijim istraživanjima naučnici su uočili vezu između broja muške braće i seksualne orijentacije pojedinca. Naima verovatnoća pojave homoseksualnosti raste ukoliko dete ima više starije braće. U pitanju je biološki a ne socijalni faktor budući da ova veza postoji samo u slučaju da sva muška deca imaju istu majku. Dužina života provedena u porodici s puno muške dece naizgled nema nikakav uticaj na seksualnu orijentaciju.

Moguće objašnjenje za ovu pojavu je da organizam žene doživljava muški fetus kao strano telo. Imunološka reakcija kod nekih žena je izgleda pojačana. Ona raste i sa svakim novim muškim detetom. Antitela majke izgleda utiču presudno na razvoj mozga nerođenog deteta.

BBC


http://www.gay-serbia.com/teorija/2000/00-02-15-sociologija/index.jsp

Zasto neki gej muskarci i lezbejke govore ljudima o svojoj seksualnoj orjentaciji?
Zato sto je podeliti taj aspekt sebe sa drugima vazno za njihovo dusevno zdravlje. Cinjenica da je, proces razvoja identiteta za lezbejke i gej muskarce, koji se obicno naziva "coming out", jako povezano sa psiholoskom regulativom - sto je pozitivniji identitet lezbejke ili gej muskraca, bolje je mentalno zdravlje i vece samopostovanje.
Da li lezbejke i gej muskarci mogu biti dobri roditelji?
Da. Studije koje su uporedjivale grupe dece podizane od strane homoseksualnih i heteroseksualnih roditelja nisu pronasle nikakve razlike u razvoju izmedju ove dve grupe dece u njihovoj inteligenciji, psiholoskoj i socijalnoj regulativi, popularnosti kod prijatelja, razvoju identiteta rodnih uloga ili razvoju seksualne orjentacije.
Zasto je vazno za drustvo da bude bolje obrazovano po pitanju homoseksualnosti?
Edukacija ljudi o seksualnoj orjentaciji i homoseksualnosti je znacajna u cilju smanjenja predrasuda koje vladaju prema ljudima homoseksualne orjentacije. Tacne informacije o homoseksualnosti su narocito vazne za mlade ljude koji se bore sa sopstvenim seksualnim identitetom.
user posted image user posted image geovisit(); user posted image geovisit();
http://www.geocities.com/cssbeograd/homo.htm

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Homoseksualnost
17.9.2009 22:33:11   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Miljana_Hn

Ne znam, ja ne mogu da osudjujem nekoga zato sto ga privlaci isti pol. To za mene nisu losi ljudi. Stavise, svi gay muskarci su uctivi, vaspitani, pametni. Po meni su losi ljudi koji drugima nanose zlo, bol i patnju. Oni nikooga ne diraju, samo vole da se eksponiraju. Ima mnogo gorih stvari kao sto su pedofili, nekrofili, zoofilicari, serijske ubice.

nego zna li se vise ko je TRANDZA????? user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Miljana jel si stvarno na Havajima?user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 67
   RE: Homoseksualnost
17.9.2009 22:35:15   
Anoniman
Ma ko ce im ga znati, nek su samo zdravo i veselo i uvijek elegantniuser posted image user posted image


IZVORNA PORUKA: Tasha RR

IZVORNA PORUKA: Miljana_Hn

Ne znam, ja ne mogu da osudjujem nekoga zato sto ga privlaci isti pol. To za mene nisu losi ljudi. Stavise, svi gay muskarci su uctivi, vaspitani, pametni. Po meni su losi ljudi koji drugima nanose zlo, bol i patnju. Oni nikooga ne diraju, samo vole da se eksponiraju. Ima mnogo gorih stvari kao sto su pedofili, nekrofili, zoofilicari, serijske ubice.

nego zna li se vise ko je TRANDZA????? user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Sve to stoji, ali hajde neka se vole iza zatvorenih vrata, ili u nekom za to predviđenom pubu. Ni ja ne bih pošla na ulicu da ih tučem, niti to odobravam, ali brate, oni kao da vole da ih tuku, majku mu, kako ne shvataju, u BG nikada gay parada neće proći a da oni ne dobiju batina!


(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 68
   RE: Homoseksualnost
17.9.2009 22:35:25   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: stevajela

Prema najnovijim istraživanjima naučnici su uočili vezu između broja muške braće i seksualne orijentacije pojedinca. Naima verovatnoća pojave homoseksualnosti raste ukoliko dete ima više starije braće. U pitanju je biološki a ne socijalni faktor budući da ova veza postoji samo u slučaju da sva muška deca imaju istu majku. Dužina života provedena u porodici s puno muške dece naizgled nema nikakav uticaj na seksualnu orijentaciju.





Moj muž ima još dva mlađa brata, da javim najmlađem da bi trebao biti gay? user posted image

(odgovor članu stevajela)
  Direktna veza do poruke: 69
   RE: Homoseksualnost
17.9.2009 22:36:33   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Anoniman


Miljana jel si stvarno na Havajima?user posted image


Miljka draga, postavi sliku pogleda sa terase. user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 70
   RE: Homoseksualnost
17.9.2009 22:37:48   
Delijagirl
Ja o tome zaista retko pricam jer imam utisak da ce me ljudi cudno gledati ko da mi fali ruka ili neznam sta ali eto da vam izlijem dusu:
Moja baba je lezbijka i sad cete pitati kako kada sam ja ali ona se je pre toliko godina pod pritiskom okoline udala, rodila dvoje dece razvela, jos jednom udala i shvatila da to nema smisla jer svoja osecanja nemoze da sakrije jer je samo ona nesretna zbog toga. Odkako znam za sebe tu je uvek bila kako sam je ja nazvala teti ustvari mi je katolicka kuma (ali to je vec druga prica) koja je bila babina partnerka sta. I one su me odgojile u najbolju mogucu osobu dale su mi puno ljubavi, puno razumevanja, puno podrske i svega ostaloga. I dan danas iako su baba i teti raskinule pre nekoliko godina kada imam problem i bas ne zelim babi da pricam ja se obratim svoji teti, uvek mi je dala do znanja da se njoj slobodno mogu obratiti pa bilo sta je u pitanju. I posto mi mozda nije najprijetnije pricati sa babom o problemima sa zatrudjivanjem ja sam se obratila teti. Meni je jako tesko palo kada su one odlucile da nije to vise to i raskinule i tada sam se verovatno osecala ko sva deca ciji se roditelji razvedu. I posto je moja babi imala tezku operaciju na kicmi posle mog rodjenja a moja majka me odbacila ko mislite da je brinuo o meni, da imam ciste pelene, da sam sita, ko me je pomazio kada sam plakala, ko me je zamutkao u san i ko me je satima vozio po Ljubljani kolima jer me je to uspavalo.  Mozda je i sve to preuzrokovalo tome da imam u sloveniji mnogo gay drugova i drugarica za koje imam samo lepe reci. Takodje obozavam da izlazim u gay lokale em sto je muzika odlicna em sto znam iako se napijem ko slon niko me nece navatati i pokusavati nesto. Najveca komedija u mom zivotu je bila kada je moja baka odlucila da mi prizna u cemu je stvar. To je bilo u 2. godini srednje skole a ja sam cini mi se znala od 5og razreda da je to tako. Koliko se je samo zavitlavala i pokusala nesto da mi objasni a meni je bilo skroz ravno i na kraju kada mi je rekla ja njoj pa babi ja to znam od 5og razreda i ona me pita dali mi je to ok? I naravno sam joj rekla da mi je ok i videlo se kako joj je laknulo jer posle toga mi je objasnila da se je plasila da cu je odbaciti ili neznam ja sta i da je zbog toga krila toliko dugo. Sto se tice gay brakova neka hvala bogu svi imamo pravo na to zasto ja heteroseksualka mogu da sklopim brak a moja baba ili drugovi homoseksualci nemogu???? Sto se tice dece moze ja sam zivi primer da nisam psihopata nit nista drugo. Jeste da mi fali otac ali to nije zbog toga sto su me odgajale lezbijke nego zbog toga sto je moja keva debil. I znam da moze dete biti zasmejevano zbog toga sto ima dve majke ili dva oca ali takodje je zasmejavano ako mu roditelji nisu imucni i nemoze da ima najnoviji mp4 player i krpice, zasmejivano je ako je malo debelusnije ili mrsavo ko trska, zasmejivaju ga ako cita sporo, ako mu matematika ne ide, ako ima klempave usi i ako mu kosa nije po propisima i to svako od roditelja zna da mora da poprica sa svojim detetom i da mu objasni neke stvari i tako isto mislim da gayevi i lezbijke koju su bili ceo zivot ismejevani daleko bolje mogu objasniti svom detetu neke stvari nego neka barbika koja je imala kvazi savrsen zivot takva se nece ni potruditi da pita dete dali je sve ok jer ce zureti jer ima zakazano kod frizera kozmeticarke sta li vec. Nadam se da sam nekome otvorila oci i nadam se da ste me razumela sta sam htela da vam kazem.


_____________________________

Glasajte za nasu Greti

http://jazsem.nikonsvet.si/gallery/47/item/12871/narobe-obrnjena.html

(odgovor članu Ptičica)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Homoseksualnost
17.9.2009 22:38:26   
Anoniman
A sto si anonimana, primicu te ja na Havajima, kad i sama odem tamo jednog lijepog dana user posted image user posted image user posted image



IZVORNA PORUKA: Anoniman

IZVORNA PORUKA: Miljana_Hn

Ne znam, ja ne mogu da osudjujem nekoga zato sto ga privlaci isti pol. To za mene nisu losi ljudi. Stavise, svi gay muskarci su uctivi, vaspitani, pametni. Po meni su losi ljudi koji drugima nanose zlo, bol i patnju. Oni nikooga ne diraju, samo vole da se eksponiraju. Ima mnogo gorih stvari kao sto su pedofili, nekrofili, zoofilicari, serijske ubice.

nego zna li se vise ko je TRANDZA????? user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Miljana jel si stvarno na Havajima?user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 72
   RE: Homoseksualnost
17.9.2009 22:44:47   
Anoniman
Delijo user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 73
   RE: Homoseksualnost
17.9.2009 22:45:04   
Anoniman

Evo pogled sa terase na predivne Hawaje user posted image user posted image user posted image
">user posted image


IZVORNA PORUKA: Tasha RR

IZVORNA PORUKA: Anoniman


Miljana jel si stvarno na Havajima?user posted image


Miljka draga, postavi sliku pogleda sa terase. user posted image


(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 74
   RE: Homoseksualnost
17.9.2009 22:45:06   
magnetic
I ja poznajem jednog muskarca koji je gay,ali eto ozenjen je i ima dvoje dece.Ne mogu da zamislim kako je ziveti tako lazan zivot u kome moze biti samo izfrustriran.Verovatno ni njegovoj zeni nije sjajno u tom braku.Ona ne zna za njegovu pravu orijentaciju,ali mislim da tamo ne moze sve da stima

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu Delijagirl)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here