|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  22 23 [24] 25 26   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kaali klinika
30.11.2012 12:53:29   
dunja RR
user posted image

E vršnjakinjo moja, ima da nam uspe user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Maki36)
Direktna veza do poruke: 576
   RE: Kaali klinika
30.11.2012 14:05:34   
Maki36
Hoće, nego šta user posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 577
   RE: Kaali klinika
4.12.2012 20:31:29   
makica:
dunja, kada ti bese ides u segedin? zanima me kakva je trenutna situacija kod njih, ima li guzve i slicno..ja nikako da dobijem odgovor od zadorija vezano za konsultacije. zvala sam danas ali se javlja automat. da li znas mozda koje im je radno vreme? pisi novosti obavezno user posted image

(odgovor članu Maki36)
Direktna veza do poruke: 578
   RE: Kaali klinika
4.12.2012 21:28:29   
dunja RR
mila, ja trebala danas ići, ali, izgleda da ne rade ovoh dana zbog Mikulaša, praznika. Ni meni se nije javljao, pa nisam smela ći na slepo, još je idem busom, a ovo hladno vreme .. nadam se da će me primiti ili sledeći ponedeljak (samo ne znam kako ću ga dobiti do tada, osim ako mi za vikend ne odgovori na mail), ili posle ciklusa, a to oped pada pred Božić (katolički). Ne znam, videću, ako ne onda idem pravo u januaru na konsultacije i po lekove.

Inače, radno vreme klinike je do 16.00, subotom do 14.00.

< Poruku je uredio dunja RR -- 4.12.2012 21:30:06 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu makica:)
Direktna veza do poruke: 579
   RE: Kaali klinika
4.12.2012 21:29:23   
dunja RR
Pišem čim bude novosti user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 580
   RE: Kaali klinika
5.12.2012 8:39:59   
makica:
Hvala Dunjice..samo me jos nesto interesuje..jesi li ti imala zakazano juce? Nadam se da su dovoljno ozbiljni da uzimaju u obzir praznike kad zakazuju. sta je sa zenama koje su u tom periodu u postupku, ako im treba savet ili slicno? Joj, ja se samo plasim te neizvesnosti..

< Poruku je uredio makica: -- 5.12.2012 8:43:23 >

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 581
   RE: Kaali klinika
5.12.2012 9:35:20   
neni7
Dunja,Makice i ostale devojke,
samo da javim da sam juče bila u Segedinu na prvim konsultacijama. Ja sam dr poslala mail prošle srede, napiala da će mi svi rezultati biti gotovi u petak i on je predložio da dođemo u utorak u 16h. Mi smo došli malo ranije oko 12h i tada je tamo bila ogromna gužva malo smo prošetali mada je bilo jako hladno i vratili se u zakazano vreme i tada smo bili samo mi. Makice ako dolaziš prvi put dođi 10 min ranije jer im treba vremena da kopiraju sve nalaze i da porikupe sve podatke. Mislim da je dr ok ljubazan je i stručan. Prepisao mi je vit.c tbl, omega 3 kapsule, femibion i kontraceptiv. Videćemo kada će biti vto, dok vidimo i ja i muž na poslu ili januar ili februar.Pregled sa ultrazvukom smo platili 25000ft a vitamine i lekove jos 10000ft. Mislim da je bolje kupiti vitamine kod njih jer se sastav npr femibiona razlikuje od ovog našeg kap prvo ima duplo više folne kiseline nego naš.
Inače moguće da su im neki praznici jer smo mi odmah platili kako bi sestre mogle što pre da odu kuči.
Jedno pitanje za dunju , dr mi je dao spisak analiza za anesteziju i tamo piše da treba i ekg i pregled interniste. Da li si ti radila taj pregled pre vto?

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 582
   RE: Kaali klinika
5.12.2012 9:55:47   
makica:
Neni, hvala ti sto si se javila..drago mi je da je sve ok proslo. Sto se tice pregleda za anesteziju, to svi traze..meni tu trazili kada sam radila hsg, histero..u svakom slucaju traze ako ides u totalnu radi aspiracije. Poz

< Poruku je uredio makica: -- 5.12.2012 9:58:33 >

(odgovor članu neni7)
Direktna veza do poruke: 583
   RE: Kaali klinika
5.12.2012 10:08:11   
neni7
Makice
hvala na odgovoru nisam to znala,
pozdrav

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 584
   RE: Kaali klinika
5.12.2012 10:17:44   
dunja RR
neni super što si bila, drago mi je da je sve prošlo ok. ja nisam smela da krenem na slepo, jer mi se nije javio, a praznici su im.

da li si već dobila nešto od terapije (stimulacije) ili ćete to sledeći put kupiti?

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu neni7)
Direktna veza do poruke: 585
   RE: Kaali klinika
5.12.2012 11:59:20   
neni7
Dunja,
stimulaciju če mi odrediti sledeći put.
nadam se da ćeš uspeti da kontaktiraš dr, ja sam mislila da si imala zakazano.
pozdrav

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 586
   RE: Kaali klinika
5.12.2012 15:49:43   
makica:
Evo, cula sam se konacno sa dr-om, zakazao mi je konsultacije 4.1. , samo da mu potvrdim mejlom kad prikupim preostale nalaze. Konacno nesto konkretno, poz:)

(odgovor članu neni7)
Direktna veza do poruke: 587
   RE: Kaali klinika
9.12.2012 20:21:25   
makica:
dunja, sta si odlucila? kad ides u segedin? mene vec hvata trema user posted image

(odgovor članu makica:)
Direktna veza do poruke: 588
   RE: Kaali klinika
9.12.2012 20:31:48   
dunja RR
Joj mila, još nisam odlučila, plaši me ovaj sneg. Javio mi se dr. Zadori, rekao mi je da mogu da radim VTO, koliko sam shvatila već od januara, ali da moram doći mesec dana ranije da se dogovorimo.
Plaši me ovaj sneg, jer je gore haos. I da odem sada, onda radim sredinom januara VTO, opet me strah od snega, jer ja nemam kola, i išla sam na sve UZ busom.
Razmišljam da odem početkom januara na dogovor i da radim VTO početkom februara. Ili, možda odem krajem decembra (zavisno od vremena), a VTO onda bude krajem januara. Kako god, biće to uskoro.

Kako je kod tebe?

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu makica:)
Direktna veza do poruke: 589
   RE: Kaali klinika
10.12.2012 11:12:13   
makica:
Imam konsultacije 4. januara pa se nadam da cemo krenuti krajem januara sa stimulacijom, s obzirom da mi 24. pocinje ciklus.:*

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 590
   RE: Kaali klinika
13.12.2012 18:01:36   
Tango
Dunja, saznala sam da postoji kombi prevoz od vrata do vrata Beograd - Segedin preko agencije Terra Travel iz Beograda. Povratna karta je 50 eur, voze svakog dana. Mozda nije losa ideja, pogotovo za zimsko vreme. Doduse, ne poznajem nikoga iz prve ruke ko ih je koristio, pa treba proveriti da li su i pouzdani.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 591
   RE: Kaali klinika
13.12.2012 19:40:36   
plašljiva
makice, ovo je potrebno za prve konsultacije:




Tests for the IVF procedure:

For both partners: HIV, Hepatitis B and C, VDRL (syphilis) test

Male partner:
- spermiogram, bacteriologic test from the semen

Female partner:
- Pap smear, vaginal bacteriology including Chlamydia and Trichomas test also
- Hormone test on day 2 or 3 of the period: FSH, LH, Prolactin, TSH, AMH (Anti-Mueller Hormone)
------------


Ima gužvi, Rumunke uglavnom ulaze preko reda sa svojim tumačima, ali sve se izdrži. Mislim da nema gužvi u smislu ulaska u sam postupak.



Devojke, evo i mene da se uključim. Čitam sve vaše postove i već ozbiljno razmišljam da krenem i ja putem Segedina. Interesuje me koliko ove analize mogu da budu stare kada se šalju doktoru Zadoriju. Ja sam većinu radila u septembru pa me interesuje da li ih treba ponoviti. Pozdrav

(odgovor članu Maki36)
Direktna veza do poruke: 592
   RE: Kaali klinika
13.12.2012 19:48:15   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: Tango

Dunja, saznala sam da postoji kombi prevoz od vrata do vrata Beograd - Segedin preko agencije Terra Travel iz Beograda. Povratna karta je 50 eur, voze svakog dana. Mozda nije losa ideja, pogotovo za zimsko vreme. Doduse, ne poznajem nikoga iz prve ruke ko ih je koristio, pa treba proveriti da li su i pouzdani.


Hvala puno na ovoj informaciji, proveriću!

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Tango)
Direktna veza do poruke: 593
   RE: Kaali klinika
14.12.2012 12:05:09   
oberon
Pozdrav svima!
Treba mi vasa pomoc oko procedure i samog postupka, pre svega zbog jezicke barijere koja moze predstavljati problem...
Radi se o sledecem: bili smo prvi put na Klinici kod dr Zadorija, i kako smo planirali, IVF bi trebalo da bude sredinom marta. Zbog nasih godisnjih odmora pre svega, ali i zbog vremenskih uslova...da ne rizikujemo.
Doktor nam je objasnjavao, medjutim, dao nam je i plan otkucan na racunaru, gde stoji i shema upotrebe Buserelina,Prednisolona zatim "r FSH v." i "HMG amp."...Medjutim, mi smo sada uzeli samo Lindynette i vitamine, riblje ulje i Femibion. Ono sto mi nije sasvim jasno i molim da mi pojasnite je kada treba poceti sa ovim vitaminima, a kada sa Lindinette? Dakle, sve je planirano za sredinu marta meseca. U odstampanom uputstvu na madjarskom jeziku stoji i da treba uraditi jos jednom analizu na drugi dan ciklusa, FSH, LH, TSH, prolaktin...Kada to treba da se uradi? Da li se misli na taj poslednji ciklus pred IVF? Mi smo mu sve one analize odneli koje ste i vi pominjali za prve konsultacije, izuzetno su ljubazni. Samo sto smo cekali dva sata od zakazanog vremena. Posle nas je zadesio veliki sneg na autoputu, bili smo zaglavljeni 17 casova kod Backe Topole. Hvala vam puno na korisnim informacijama, redovno vas citamo i saznali smo mnogo korisnih informacija.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 594
   RE: Kaali klinika
14.12.2012 12:31:53   
dunja RR
Dobro nam došla oberon!

Meni je Zadori prepisaoda da pijem mesec dana pre početka postupka Riblje ulje, Vitamin C i Femibion, nisam pila Lindinette, šta je to?

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu oberon)
Direktna veza do poruke: 595
   RE: Kaali klinika
14.12.2012 12:49:39   
neni7
meni je zadori rekao da lyndinete pijem ciklus pre vto, tj prvo da uradim analizu hormona pa onda da pocnem sa lyndinete.kada pocnem da pijem lyndinete zvacu ga da pitam kada da dodjem i onda će mi reći šta da definitivno da kupim za stimulaciju.tako je bilo kod mene

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 596
   RE: Kaali klinika
14.12.2012 12:51:18   
neni7
e da kad počnem sa lyndinete počinjem i sa vitaminima

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 597
   RE: Kaali klinika
14.12.2012 13:02:26   
neni7
plašljiva,
mislim da ti neće tražiti ponovo briseve , što se ostalog tiče odnesi mu te stare pa ako bude trebalo nešto ponoviti donećeš mu sledeći put meni je tražio da ponovim hormone fsh,lh jer sam ih radila odmah nakon inseminacije,

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 598
   RE: Kaali klinika
14.12.2012 13:09:25   
dunja RR
A šta je taj lyndinete?

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu neni7)
Direktna veza do poruke: 599
   RE: Kaali klinika
14.12.2012 14:18:07   
neni7
dunja,
to je kontraceptiv, mislim da nam to daju da malo odmore jajnike

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 600
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  22 23 [24] 25 26   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  22 23 [24] 25 26   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako prepoznati implantacijsko krvarenje?
Kako prepoznati implantacijsko krvarenje i po čemu se ono razlikuje od menstruacije?
Kako izgleda zdrava i plodna sperma?
Ako u ejakulatu muškarca ima manje od deset miliona spermatozoida po mililitru sperme, to se smatra niskim brojem sperma...



Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here