|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Mobilni telefoni
1.6.2010 13:22:56   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: LillyT

A da li je to onaj S5230 tako nekako? Ako jeste, imam ga i ja, samo je moj pink boje user posted image Kupio mi mm posle porodjaja, pucali su me hormoni, na svu srecu pa nije bilo tigrastog user posted image

user posted image



user posted image user posted image user posted image

Jel dobar ovaj tel? Kakav mu je operativni sistem? jel mozesh ubacivati dodatne programe, i itji na internet??? user posted image

(odgovor članu LillyT)
  Direktna veza do poruke: 101
   RE: Mobilni telefoni
1.6.2010 13:39:57   
Mimče
IZVORNA PORUKA: BubaMira

user posted image


Dobila danas od muža user posted image Inače do juče sam koristila E 71



Bubo ja hocu da kupim ovaj, kako te sluzi jel dobar?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Mobilni telefoni
1.6.2010 13:41:27   
Mimče
IZVORNA PORUKA: janajana

upravo dam jos jedan mob pridodala u kolekciju, dobih ga na poklon iz dalelekih Emirata user posted image
user posted image
Nokia X6

(dakle u kolekciji su Nokia 7373, X3 i X6 kao i moja omiljena motorola (crvena) V3 - koju doduse ni ne koristim jer me baterija zeza user posted image )



e ovaj i mm i ja sanjamo ali nam je to sada izlisan trosak, renoviramo stan, kupujemo tehniku a i ide bebac

(odgovor članu janajana)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Mobilni telefoni
1.6.2010 13:45:11   
Iva979
IZVORNA PORUKA: Smeshkica

IZVORNA PORUKA: LillyT

A da li je to onaj S5230 tako nekako? Ako jeste, imam ga i ja, samo je moj pink boje user posted image Kupio mi mm posle porodjaja, pucali su me hormoni, na svu srecu pa nije bilo tigrastog user posted image

user posted image



user posted image user posted image user posted image

Jel dobar ovaj tel? Kakav mu je operativni sistem? jel mozesh ubacivati dodatne programe, i itji na internet??? user posted image



Ja sam uzela prosle nedelje ovaj tel, jer mi je stari upao u kadu sa vodom user posted image
Mislim da je dobar, lako sam se navikla na t.screen, ali nisam pokusavala da idem na net sa njega ali sam sigurna da moze user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Mobilni telefoni
1.6.2010 13:46:17   
Anoniman
Ajde isprobaj dal mozesh na rr sa njega...i na fb...i kako izgleda.... ako moze....kupujem ga prvom prilikom user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Iva979)
  Direktna veza do poruke: 105
   RE: Mobilni telefoni
1.6.2010 13:50:10   
Iva979
sad sam probala ali je pisalo service unavaible, pretpostavljam da moram nesto da podesim. dacu mm da proba pa cu ti reci user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Mobilni telefoni
1.6.2010 13:50:55   
LillyT
Smeski, ja ga imam tek par nedelja, tako da jos uvek nisam pola funkcija isprobala. Uglavnom, nema wifi, ja se kacim na EDGE, ali i to slabo koristim jer meni to ne treba kod mobilnog (ima laptop za te stvari). Nisam ubacivala nista od programa, a mislim i da necu. Nije neko ludilo od telefona, ali je za te pare i vise nego odlican (za mene). Ima dobru kameru (ako te to zanima).
Moze i na RR i na FB, ali mene to smara da radim sa moba (probala sam, nije da nisam, ali sam brzo odustala)


< Poruku je uredio LillyT -- 1.6.2010 13:51:58 >


_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu Mimče)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Mobilni telefoni
1.6.2010 13:51:57   
Mimče
meni maznuli u Simpu ( cisto da znate da nigde niste sigurne cak i kad su oko vas pporodice sa decom i babe i dede) moj tel Sony Ericsson w595i  belo crveni , i sad treba da kupim neki novi trenutno vucem neke samsunge( od pre 100 godina) jedan poslovni jedan private. I troumim se izmedju nokie5530, samsunga B5722 (ima mogucnost dve kartice sto mi je dobro za posao ali ne znam nikoga ko ga poseduje) i samsunga s5560. i nemam pojma koji cu
Lilly i mene nesto lupaju hormoni pa me privlace  pink telefoni iuser posted image user posted image

(odgovor članu Mimče)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Mobilni telefoni
1.6.2010 13:52:42   
Anoniman
Pa da..trebalo bi da je podeshen gprs i mms, i kad vetj budesh angazovala muza da to proveri...pitaj i dal moze mini opera da se instalira user posted image

Buni me taj njihov opis da je fabrichki operativni sistem... shta im to dodje.... neznam jel simbian, smartphone ili shta vetj...a ja 2-3 godine unazad imam simbian...i volela bih neshto u istom rangu...user posted image

(odgovor članu Iva979)
  Direktna veza do poruke: 109
   RE: Mobilni telefoni
1.6.2010 13:55:54   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: LillyT

Smeski, ja ga imam tek par nedelja, tako da jos uvek nisam pola funkcija isprobala. Uglavnom, nema wifi, ja se kacim na EDGE, ali i to slabo koristim jer meni to ne treba kod mobilnog (ima laptop za te stvari). Nisam ubacivala nista od programa, a mislim i da necu. Nije neko ludilo od telefona, ali je za te pare i vise nego odlican (za mene). Ima dobru kameru (ako te to zanima).
Moze i na RR i na FB, ali mene to smara da radim sa moba (probala sam, nije da nisam, ali sam brzo odustala)



Ma smara i mene kad idem sa moje nokie n72...al bitno mi je da mogu.... jer puno puta ostavim neku info u privatnim porukama, ili u inbox-u na fb...pa mi je ok da mogu sa telefona da udjem na brzinu i pogledam....
Za programe pitam samo zbog opere...poshto bih nju instalirala ako moze...
Naravno..i dobra kamera mi treba...da mogu da shkljocam ove moje cice kad izadju napolje user posted image

(odgovor članu LillyT)
  Direktna veza do poruke: 110
   RE: Mobilni telefoni
1.6.2010 13:59:34   
Iva979
Ma i ja sam imala Nokiu 7610, bas mi je super bila, ali sta cu kad sam je okupala i displej je nacisto crko! Mislim da nije nijedan od ta dva operativna sistema. Recicu ti kad probam za mini operu user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Mobilni telefoni
23.6.2010 9:00:57   
Lu
Lilly T, Iva 979 i ko još ima ovaj Samsung 5230, kako se spremi  video i slike na laptopuser posted image
Totalno sam zaglupila, pa radila sam to već sa drugih tel.a sad sve nešto neće, pa traži neke instalacije, pa ne može se instalirati sa cd ništauser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Iva979)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Mobilni telefoni
24.6.2010 8:44:40   
Trcosava
Lu a da probaš sa BT? Jel imaš onu ku*cobocu za komp?
Ja nemam taj telefon, ali sam imala (i dalje imam) problem sa motorolom. Jednostavno njeni softveri ne rade. Za jednu xy motorolu sam skidaala sync sa neta.
Jel ima kompatibilnost sa tvojim OS?

< Poruku je uredio Trcosava -- 24.6.2010 8:46:59 >


_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Mobilni telefoni
24.6.2010 8:47:24   
LillyT
Joj Lu...muka je moja velika. Imala sam gomilu slika, izmedju ostalog i Larine prve slike iz porodilista i rodjaka mm-a mi sve obrise sa kartice. Klinka se igrala, napravila stetu i nije prijavila, kada sam videla, zaplakala sam od muke. Nisam ih stigla ni prebaciti, pa ti ne mogu reci kako sam ja prosla. Sada pokusavam da vratim te slike (ima neki program), ali ja ne znam sta je ona uradila, a svi se prave blesavi user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Mobilni telefoni
24.6.2010 8:51:00   
Trcosava
Lilly, ako je na memorijskoj kartici - možeš da je odneseš (ili nađeš program za recovery)

Caka je u sledećem - ako si slikala posle toga i ''prelazila'' preko tih obrisanih slika - nema šanse da ih povratiš. Znam iz iskustva sa mem. karticom fotoaparata, kad je greškom bivši muž formatirao kompletnu karticu


_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Mobilni telefoni
24.6.2010 8:54:27   
LillyT
Nasla sam program, a nisam nista snimala na katricu jer sam udesila da sve prvo ide na telefon... mada, otkud znam sta je stetocina radila, videcu kada pustim programce da uradi svoje. Joj, samo da spasem te njene slike, dusa me boli.

_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Mobilni telefoni
24.6.2010 8:59:41   
Trcosava
Pa mogla je samo format ili delete all - ja mislim da u svakom slučaju možeš da spasiš. Nadam se da će da uspe user posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Mobilni telefoni
24.6.2010 9:09:09   
Lu
IZVORNA PORUKA: Trcosava

Lu a da probaš sa BT? Jel imaš onu ku*cobocu za komp?
Ja nemam taj telefon, ali sam imala (i dalje imam) problem sa motorolom. Jednostavno njeni softveri ne rade. Za jednu xy motorolu sam skidaala sync sa neta.
Jel ima kompatibilnost sa tvojim OS?

Trco prevedi na srpsko-hrvatskiuser posted image
Ne razumijem ti se ja u tu tehniku, kad uključim USB, puni mi bateriju od moba a kad hoću da instaliram program sa cd-a piše NPS is not exist (tako nešto)
 
Lillyt, joj baš mi je žao, pih kako je mogla to da uradiuser posted image
Ja imam isto prvi snimak iz bolnice i još dosta dragih snimaka i slika i nikako da prebacim a sa mm-ovog sonny-a sam od prve, ništa nije trebalo instalirati sve pod nosom piše šta da se radi!

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Mobilni telefoni
24.6.2010 9:14:54   
SUPER MAMA
Ja sam dobila novi telefon za dinar u VIP-u obovila ugovor uzela novi telefon, a mm placa racun.user posted image user posted image user posted image
user posted image
Ovaj treci sa macom.Inace ova je Vodafon touch.

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Mobilni telefoni
24.6.2010 9:17:23   
Lu
I ja uzimam za jednu marku mob. svake godine, 0,5 centiuser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu SUPER MAMA)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Mobilni telefoni
24.6.2010 9:21:43   
SUPER MAMA
Pa zvali su me jer za mesec dana istiko bi mi ugovor i dali ponudu.Lep je, nije android ali dobar je.user posted image user posted image Samo jos da naucim ovo touch screen jer nisam navikla pa ponekad mi se desava da nemogu otklucati telefon, sramotauser posted image user posted image .

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Mobilni telefoni
24.6.2010 9:45:40   
Trcosava
IZVORNA PORUKA: Lu RR

IZVORNA PORUKA: Trcosava

Lu a da probaš sa BT? Jel imaš onu ku*cobocu za komp?
Ja nemam taj telefon, ali sam imala (i dalje imam) problem sa motorolom. Jednostavno njeni softveri ne rade. Za jednu xy motorolu sam skidaala sync sa neta.
Jel ima kompatibilnost sa tvojim OS?

Trco prevedi na srpsko-hrvatskiuser posted image
Ne razumijem ti se ja u tu tehniku, kad uključim USB, puni mi bateriju od moba a kad hoću da instaliram program sa cd-a piše NPS is not exist (tako nešto)
 
Lillyt, joj baš mi je žao, pih kako je mogla to da uradiuser posted image
Ja imam isto prvi snimak iz bolnice i još dosta dragih snimaka i slika i nikako da prebacim a sa mm-ovog sonny-a sam od prve, ništa nije trebalo instalirati sve pod nosom piše šta da se radi!


NPS? Prvi put čujem za touser posted image
BT - blue tooth ne ide ništa sa kablom. Dakle ako nemaš u kući kupiš onaj ''dongle'' (izgleda kao USB stik) njega instaliraš, i onda uključiš i BT na tvom telefonu i prebacuješ. JEste,sporije ide, ali kad nekad nema drugih rešenja i to je dobro. Sony Ericsson nema nikakvih problema sa prebacijvanjem, ovi drugi zezaju.

Opet, ne znam šta ti to kaže da ne postoji kad instaliraš sa CD? Koliko znam software se instalira bez da ti je telefon priključen,pa tek pred kraj ti traži da se povežeš.
I naravno, kad god povežeš telefon i komp usb-om - on se puni

Pitaj dalje da vidim ako mogu ikako da help 


_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: Mobilni telefoni
24.6.2010 10:08:11   
LillyT
Lu, nadjoh ovo na jednom sajtu

ako imas memorijsku karticu ja imam resenje. prvo idi u podesavanja>podes. telefona>veze sa pc> i tu klikni na masovnu memoriju. i sad kad sledeci put prikacis telefon na komp (preko usb-a) komp ce ti ga otvoriti kao flesh! imaces poseban folder za slike, muziku, video,....


_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Mobilni telefoni
24.6.2010 11:41:09   
Lu
Nemam memorijsku karticu a BTuser posted image  mi ne radi na laptopu, pokvaren gumbuser posted image
Pokušala sam putem koji si ti Lilly opisala ali pošto nemam mem. kar. (imam u pc vezama; Samsung PC studio, Media player i spremanje podataka, kliknuia sam  na media playar) došla do ispisa putem USB-a i piše greška pisačauser posted image


_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Mobilni telefoni
24.6.2010 11:54:31   
Lu
Koji sam ja tupko user posted image
Pa prebaciću sve na mm-ov sonny er. putem BT i onda sa njega na laptopuser posted image

...i neću vas više smaratiuser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here