|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Dete ima svoj mobilni
24.8.2018 22:01:16   
vonavoj
Sad sam gledala..mora da se obrati paznja da li imaju gps!? Ja sam nasla,lepi su.ali nemaju tu funkciju..ili je los gps!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Dete ima svoj mobilni
25.8.2018 9:11:29   
IvanaSK RR
Von, naravno da mora imati gps, po tom principu i radi.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Dete ima svoj mobilni
10.10.2018 11:43:53   
Rosita
Kada ste uzimali deci ove satiće? Moje dete ima u okruženju dobre drugare koji to imaju. Oni imaju 5 godina. Ja sam mu rekla da to njemu još uvek nije neophodno i on je ok sa tim, ali naravno privlači ga kad to vidi. Mislim da je ovo dobra situacija da počnemo vežbati da ne moramo imati sve što i kad drugi. To mi je primaran motiv sada za NE. Malo mi ga je žao kad oni oko toga barataju a on ne, ali volela bih da nauči da to "hendluje" , jer- biće toga. Ali da pustimo to, dakle- kad? Ne mislim da bi mu "škodilo" ni sad ali iz svih opisanih razloga nisam za.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Dete ima svoj mobilni
10.10.2018 11:49:06   
IvanaSK RR
Rosita, moj sin je dobio u drugom ili trecem razredu, zaboravih. Da sam videla i ranije kupila bih. Cesto je izlazio oko zgrade bez mene i tada sam mu davala moj neki stari mob. To je bilo u predškolskom uzrastu.
Taj sat je dobra varijanta ukoliko dete ide samo u skolu, iz skole. Ako ostaje sam kuci moze i neki stari mob.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Dete ima svoj mobilni
10.10.2018 11:50:33   
Sanjica26 RR
U stvari nije mu potrebno jos uvek taj sat dok ne bude krenuo sam u skolu?

I mi ucimo tako decu da ne moraju da imaju sve sto imaju druga deca. Ja sam planirala da uzmem taj satic T, ali predomislila ssm se.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Dete ima svoj mobilni
10.10.2018 11:55:36   
IvanaSK RR
Ja ne vidim potrebu ni za mobilnim ni za satom dok ne krenu u skolu. Eventualno malo ranije ako roditelji stalno rade, neko drugi ih cuva, ili su napolju nekada sami.


_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Dete ima svoj mobilni
10.10.2018 22:15:19   
Misha i Ljisha
Mi smo D uzeli evo ne nosi ga. Inace mislim da je vrlo korisna stvar i teracu je da ga nosi kad bude isla sama u skolu. Za sad ide sama samo do prodavnice. A rekla sam joj sa saticem je mozda pustim da ode u prodavnicu dalje, koja je ustvari bas pored skole u koju treba naredne godine da ide. Nisam u fazonu treba i mora da se ima sve sto drugi imaju. Naprotiv. Stava sam kao i Rosita. Jer npr moji bratanci nema sta nemaju i to su sve igracke od po 4 5 hiljada dinara neke i skuplje. Ja kazem nemamo para i zavrsim pricu user posted image Grozna sam. Neka shvati da treba biti skroman. I ona uziva u mnogocemu u cemu druga deca ne uzivaju pa eto.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Dete ima svoj mobilni
10.10.2018 22:38:13   
vonavoj
Odlicna je stvar je satic kad krene u skolu,moja T se sama vraca,i nekako sam sigurnija,pratim gde je,a i moze me pozvati ako se uplasi,nesto desi..Inace NIKAKO ne uzimati u telenoru,alcatel, prvo nije dobro aplikacija radila...narukvica je losa i otkaci se satic sam,i pao joj j razbio se ekran..satic radi,ali crn ekran..
user posted image Drugarica je kupila ovaj, kod nas za 3000,a vidim i na aliju ga imauser posted image
user posted image

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Dete ima svoj mobilni
11.10.2018 7:56:09   
Tiziana
Ti satovi umeju malo da pobrljave. Mojo drugarici pokazivalo da je dete u Zemunu, ona pretrnula, a dete bilo kod Kalemegdana. 

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Dete ima svoj mobilni
11.10.2018 9:39:30   
IvanaSK RR
Vonavoj, takav kao sto ima drigarica, samo plave boje smo mi sinu uzeli na Ali expresu. Nikada nisam imala problem ni sa aplikacijom ni sa satom. Evo posle dve, tri godine je jos u funkciji. A isprobacu ga uskoro kad muz namesti narukvicu jer ju je sin izgrizaouser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Dete ima svoj mobilni
11.10.2018 11:38:55   
Rosita
Daću mu stari mobilni kad ide dalje do prodavnice i isti ću mu ostaviti u kući kad ostaje sam. To je to. Hvala vam za komentare :*

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Dete ima svoj mobilni
11.10.2018 11:46:47   
IvanaSK RR
Rosita, jel cesto ostaje sam? Jel daleko prodavnica?

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Dete ima svoj mobilni
11.10.2018 12:04:21   
Tiziana
Rosi, mislim da ti je odluka ispravna.Moji si 1. i 3. razred, nemaju ni satic ni telefon. Jos uvek ih vodimo i odvodimo, kad su u skoli uvek mozemo da ih nadjemo ako zatreba.. Ja principijelno ne dam telefon jer znam svoje musko dete, koristio bi svaki trenutak da igra igrice. A nju to zivo ne zanima 😊

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Dete ima svoj mobilni
11.10.2018 12:16:27   
IvanaSK RR
Tiziana, drugo je kad vodite i odvodite decu. Ni moj sin nije nosio nista dok je isao sa nama.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Dete ima svoj mobilni
11.10.2018 12:30:54   
Rosita
Ivana, ne ostaje a šta znam, nije ni prodavnica daleko. Isključiću mu net, i on se počeo "primati", uglanom hoće yt pesme. Pa ću mu ponekad dati, kao i do sad, ili na mom.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Dete ima svoj mobilni
11.10.2018 12:31:10   
Tiziana
Naravno, kadbude krenuo sam moracemo da mu damo makar onaj sa crvenom i zelenom slusalicom.😊

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Dete ima svoj mobilni
11.10.2018 12:50:56   
IvanaSK RR

IZVORNA PORUKA: Tiziana

Naravno, kadbude krenuo sam moracemo da mu damo makar onaj sa crvenom i zelenom slusalicom.😊

Do tada ces ih teško naciuser posted image salim se
Sin je skoro nosio i takav.
Da se razumemo, nemam nista protiv telefona, kompjutera... Dok je to u granicama normale.. Treba da znaju i time da rukuju. A meni je to divno za kaznuuser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Dete ima svoj mobilni
11.10.2018 13:04:53   
vonavoj
Na kraju smo uzeli ovaj, za 3000..noviji je..na tač i ima wifi.Ista je marka,samo je noviji.Satic

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Dete ima svoj mobilni
11.10.2018 13:21:01   
Tiziana
Ma nemam ni ja nista protiv i ne sumnjam da ce sve savladayi brze od nas. Al on kad krene da igra igrice, nema meru i bude uzasan kad mu kazes da je bilo dosta,duri se, negoduje, itd.. kod njega mora dozirano.A jeste odlicno za kaznu, to se slazem😊

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Dete ima svoj mobilni
12.10.2018 21:06:45   
smeško
Mm je hteo da kupi satic Nikiju. Ja sam bila protiv, pa nismo. On sam ide u skolu i vraca se iz nje. Ali je blizu, na 15, 20 minuta. Meni je jezivo zracenje koje te stvarcice emituju.😑 Nema ni telefon. Ne znam ni kada mislim da mu dam mobilni, ali jos ne sigurno. 

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Dete ima svoj mobilni
27.2.2019 10:38:59   
Sanidej
Nepotrebno. Dobila sam ga sa 18 godina tek, a bilo je i ranije mobilnih na nasem trzistu.

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Dete ima svoj mobilni
27.2.2019 11:28:24   
veselicaa
A smo kupili u cetvrtom razredu,S ima tablet ali dobice i telefon.

(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Dete ima svoj mobilni
27.2.2019 15:55:37   
Sanidej
Moracu da im kupim ili nece silaziti sa mog..

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Dete ima svoj mobilni
11.7.2019 0:46:51   
flamingos
Ima tablet,telefon nema,koristi moj ukoliko joj zatreba da odgleda nešto na jutjubu.Osmog jula napunila je devet godina i planira za deset_i rođendan da joj kupimo telefon.Videćemo...


(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Dete ima svoj mobilni
11.7.2019 8:16:26   
Duškić
Nista ja nemam protiv, samo uz ogranicenja.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
Nema jače sile na svetu od majke koja bran...
Njega nećeš tući, ni u pojam ni u naletu besa i nemoći. Moraćeš prvo preko mene, a ne dao ti Bog da se nađeš na putu maj...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here