|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
26.5.2010 16:18:37   
jelena038
IZVORNA PORUKA: jelena038

6 jaja ne starijih od 1 dan - dobro oprati i "naglavačke" složiti u teglu od 1 kg
sok od 1 kg limuna - iscediti i preliti jaja.
medom dopuniti teglu do vrha
ostaviti 7 dana u frizideru, bez otvaranja
sve procediti kroz gazu i sipati u flasu
piti jednu rakijsku casicu pre sva tri obroka.

utice na imunitet, apetit i moja mama je time izlecila upalu pluca.user posted image user posted image user posted image

(ima ukus kao fanta, od prilike, prelepo je i osvezava. a od ljuske jaja ostane samo opna, da ne brinete, zato se i cedi. fora i jeste u tim sastojcima koje pusti kora jajeta.)



_____________________________

dvoje da naprave dvoje,
ili troje,
ili bilo koje,
svoje...

(odgovor članu jelena038)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
1.6.2010 16:17:21   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Tashke

Sada mi je pedijatar rekla za neki preparat za jačanje imuniteta, kaže odličan je, 90% dece koja ga uzimaju su mnogo ređe bolesna, ili pak, mnogo lakše prelaze preko bolesti (u smislu da npr temp imaju 1 dan a inače bi imali 5 dana). Pije se 6 nedelja svaki dan i onda se ne pije dalje. Ali ja ćurka nisam zapamtila kako se zove, nešto na T! Jel daje neko detetu nešto na T? Ako ne, zvaću dr. 


U pitanju je Todoksin, dr Todora Jovanovića.

Evo šta sam našla: KLIK i KLIK

Jel neko koristio?

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 102
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
16.9.2010 12:54:32   
Jeca*
Iz teme Ishrana deteta od 1-2 godine

IZVORNA PORUKA: Jeca RR

ova crvena kutija:

KLIK 

user posted image


_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu jelena038)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
29.9.2010 21:59:45   
Crvenkapa85
maja od prilike nedelju ipo dana pije sanostol,i pocinje da deluje....od juce je pocela da jede sve sto joj padne saka,kako oci otvori ujutru ona trazi da jede....kad dodje iz vrtica a to je oko 15h,ja sa posla dolazim nakon sat ipo vremena...za to vreme ona je pojela 2 parceta hleaba sa pastetom,jednu virslu i 2 keksa....zatim sam ja mesila neke stapice sa susamom....i to je jela onako fino....i posle mi je pojela sav susam iz serpice......da kucnem u drvo ruckao kao nikad.......ziveo sanostol

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
10.11.2010 22:02:12   
Anoniman
Čula sam da je Pikovit sirup sa probiotikom odličan. Jel ga neko koristi? Ja sam Luki davala običan Pikovit. Sada planiram da počnem da dajem ovaj sa probiotikom.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 105
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
23.12.2010 10:21:48   
Jele
Jel' zna neko da li se maloj deci može davati Todoxin? Prelistala sam sajt njihov pa nigde ne vidim tu info...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
23.12.2010 10:26:20   
mihi
Mislim da se Todoxin ne daje deci, i koliko čitam nisam previše u tome, imunolozi smatraju da ne treba bilo kakvim imunostimulatorima, forsirati imunološki sistem dece ukoliko su deca zdrava i imunokompetentna. Samo ishrana, prirodno unošenje vitamina i minerala, svež vazduh, dobar san, more, planina......

(odgovor članu Jele)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
23.12.2010 10:46:34   
Jeca*
tasha je davala pa prestala...ima i tema o tome

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
23.12.2010 11:00:49   
Jeca*
TODOKSIN

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
23.12.2010 11:42:06   
mihi
IZVORNA PORUKA: jelena038

IZVORNA PORUKA: jelena038

6 jaja ne starijih od 1 dan - dobro oprati i "naglavačke" složiti u teglu od 1 kg
sok od 1 kg limuna - iscediti i preliti jaja.
medom dopuniti teglu do vrha
ostaviti 7 dana u frizideru, bez otvaranja
sve procediti kroz gazu i sipati u flasu
piti jednu rakijsku casicu pre sva tri obroka.

utice na imunitet, apetit i moja mama je time izlecila upalu pluca.user posted image user posted image user posted image

(ima ukus kao fanta, od prilike, prelepo je i osvezava. a od ljuske jaja ostane samo opna, da ne brinete, zato se i cedi. fora i jeste u tim sastojcima koje pusti kora jajeta.)




Ja ovo moram da napišem ,na ljusci jaja mogu da se nađu različiti patogeni mikroorganizmi  (od Salmonelle pa nadalje). Bakterije se ne mogu odstaniti pranjem. Jelena 038 Ukoliko ovo radiš i daješ deci to radiš na sopstveni rizik koji nije baš mali.

(odgovor članu jelena038)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
23.12.2010 13:15:30   
gagana83
Mi pijemo vec vise od 2 meseca Oligovit i super sam zadovoljna. Ni jednom nije zaslinavelauser posted image
Apetit joj se nije nesto znacajno popravio u smislu da jede vise ali zato mnogo bolje prihvata rucak koji nam je oduvek bio problem.
Od domacih preparata joj dajem sok od sveze cvekle,sargarepe,jabuje i limuna u koji nekad ubacim med.
A pili smo i neki sok od borovnice koji je obogacem medom,propolisom,lekovitim biljem i vitaminom C.

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
2.1.2011 22:55:34   
maja19
Nama je dosta pomogao probiokid imuno u jacanju imuniteta pogotovo kad smo krenuli u vrtic.. i dana danas ga koristim i prezadovoljna sam..

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
5.1.2011 14:18:03   
Jele

IZVORNA PORUKA: mihi

Mislim da se Todoxin ne daje deci, i koliko čitam nisam previše u tome, imunolozi smatraju da ne treba bilo kakvim imunostimulatorima, forsirati imunološki sistem dece ukoliko su deca zdrava i imunokompetentna. Samo ishrana, prirodno unošenje vitamina i minerala, svež vazduh, dobar san, more, planina......


Hvala mihi. U principu, ja Urošu dajem ujutru razmućen C vitamin za decu u sokiću zimi i u vreme viroza, a sve ostalo je prirodno, svaki dan jede raznovrsno i sveže voće i povrće kuvano na maslinovom ulju, do nedavno sam mu kupovala isključivo organski uzgajano povrće i voće... Ali kada je tri puta za redom fasovao bakterijsku upalu grla, pa antibiotici user posted image , htela sam još nešto da preduzmem...

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
5.1.2011 14:20:47   
SUPER MAMA
Davas pitam jel ste culi za Pikovit sa omega 3 masne kiseline?

(odgovor članu Jele)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
5.1.2011 15:49:53   
Crvenkapa85
ja maji dajem deciji c vitamin,i onaj sirup sanostol

(odgovor članu SUPER MAMA)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
5.1.2011 15:58:08   
maja19
Supemama ja nisam cula ali mislim da to ne moze da bude lose..pitacu danas komsiku ona radi u apoteci pa ti pustam ovde poruku...

(odgovor članu Crvenkapa85)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
5.1.2011 16:44:27   
SUPER MAMA
Ovaj sirup ima ga u Makedoniji i naravno u sve bivse republike.
Posto jedna moja jako bilska osoba je pedijatar u Skoplju veoma strucan, letos kad smo bili pricali smo o svemu i svacemu i na kraju o preparatima za jacanje imuniteta.
Ona bas mi je rekla za ovaj Pikovit sa Omega 3 masti tamo poznat kao PIKOVIT IQ jer pothranjuje mozak.
Ja sma tada kupila dva jedan ja popila u oktobru i mnogo je dobar ukusan je, ali nikako da pitam naseg pedijatra, svaki put zaboravim.
Na kraju icicu specijalno za to.Nisma davala Moniki pa sam htela da pitam dali je neko probao.Inace daje se deci starije od godinu dana.
Sastav je isti kao i obican Pikovit samo sto ima Omega 3 masne kiseline.Mislim da ne bi joj skodilo.

Videcu na kraju sa doktorkom posle praznike da odem do nje cisto radi savet.

Mozes maja ovde da pises.

< Poruku je uredio SUPER MAMA -- 5.1.2011 16:49:03 >

(odgovor članu maja19)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
5.1.2011 17:29:03   
SUPER MAMA
user posted image
Evo ovako izgleda malo vise info o PIKOVIT IQ WITH OMEGA 3

(odgovor članu SUPER MAMA)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
5.1.2011 21:46:13   
maja19
Supermama sirup moze da s enabavi i ovde..ova zenica ce posle ponedeljka da naruci pa cu da ti napisem cenu..ako ti odgovara uzecu ti i poslati koliko ti treba...

(odgovor članu SUPER MAMA)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
5.1.2011 21:53:05   
SUPER MAMA
Hvala maja19  srce si ali nema potreba.Moja mama uskoro dolazi pa ce mi donese jos sirupa ja imam jedan neotpakovan.
Mislim da cu poceti davati Moniki jer ne postoji nijedan sastojak koji moze da joj skodi, naprotiv moze da i pomogne zbog zime i prehlade.
Mozes mi reci samo kolko je cena cisto eto da znam.
Inace ja ovde u Bg nisam ga ni trazila.
Ali hvala ti od srca.user posted image user posted image

(odgovor članu maja19)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
5.1.2011 22:28:02   
maja19
Ma obavezno cu ti javiti i videcu sa njom da li moze da nadje nekog u Beogradu ko to ima ili moze da nabavi...i ja sam narucila za mog Nikolu..

(odgovor članu SUPER MAMA)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
5.1.2011 22:30:31   
SUPER MAMA
Jel si videla koje su sajstojke gore na linku?Stvarno mislim da je dobar.U Makedoniji je 11 evrica.
Hvala jos jednom.

(odgovor članu maja19)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
5.1.2011 22:36:10   
maja19
Pa skup je tamo..cini mi se da je ova pominjala cifru od nekih 700-800dinara..super sastojke ima zato sam joj rekla da i meni odmah poruci jedan...

(odgovor članu SUPER MAMA)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
24.1.2011 22:29:41   
Trcosava
sad sam gledala na sajtu krke - za sloveniju i pikovit1+ IQ nema u sloveniji... viidm da ga proizvode za rumuniju recimo, ali ovde ga nema.... user posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu maja19)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
24.1.2011 22:33:30   
SUPER MAMA
IZVORNA PORUKA: Trcosava

sad sam gledala na sajtu krke - za sloveniju i pikovit1+ IQ nema u sloveniji... viidm da ga proizvode za rumuniju recimo, ali ovde ga nema.... user posted image

E Trco a imaga u svim bivsim republikama.user posted image user posted image
Ja sma veoma zadovoljna od njega.
Inace kod Moniki od kad ga pijem pojacao joj se apetit non stop bi nesto da jede.


(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here