|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ekcemi na dečijoj koži
26.11.2010 11:02:17   
anajid
Mislim da nije iz Stela kolekcije,Ali ja sam zadovoljna,cesto smo napolju,kad god izlazimo,ja mu namazem i nije mu nikada suvo lice!user posted image

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Ekcemi na dečijoj koži
26.11.2010 11:09:25   
*Alexx*
Ova koju sam ja postavila je iz Stela kolekcije, a vas dve imate ovu "normalnu" user posted image Baš sam napravila zbrlj.


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu anajid)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Ekcemi na dečijoj koži
26.11.2010 13:42:54   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Alexx RR


Stelatopia tečni sapun (kupka, šta li je) i emolijentna krema meni baš dugo traju. Kupujem svaka 3 meseca, recimo, možda i ređe.
Da košta - košta. Ali i vredi.



tu kremu sam sad kupila. 2200din, ali samo neka pomogne, za dalju negu, nakon kortiko. U ponedeljak će mi stići i kupka, jer je nisu imali u apoteci trenutno.

(odgovor članu *Alexx*)
  Direktna veza do poruke: 103
   RE: Ekcemi na dečijoj koži
26.11.2010 13:47:42   
gagana83
IZVORNA PORUKA: Tash

IZVORNA PORUKA: Alexx RR


Stelatopia tečni sapun (kupka, šta li je) i emolijentna krema meni baš dugo traju. Kupujem svaka 3 meseca, recimo, možda i ređe.
Da košta - košta. Ali i vredi.



tu kremu sam sad kupila. 2200din, ali samo neka pomogne, za dalju negu, nakon kortiko. U ponedeljak će mi stići i kupka, jer je nisu imali u apoteci trenutno.


I nama je pomogla ova krema.
A preporucujem i ulje za kupanje koje se ne ispira iz iste kolekcije.
Una nije imala ekcem ali joj je koza bila prilicno suva i hrapava.
Vec posle par dana koriscenja ove kreme i ulja stanje se vidno popravilo.



_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Ekcemi na dečijoj koži
26.11.2010 13:48:54   
Anoniman
E, i to su mi nudili. A ja k'o pala s kruške... Nisam znala šta bih. user posted image

(odgovor članu gagana83)
  Direktna veza do poruke: 105
   RE: Ekcemi na dečijoj koži
26.11.2010 13:49:17   
gagana83
Ovo je to ulje za kupanje

user posted image

Odlicno je Tasho,veruj mi.A i prakticno jer se ne ispira.


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Ekcemi na dečijoj koži
26.11.2010 13:51:53   
Anoniman
A, sad evo seljanka da pita... kad koristim kupku, jel mu guzu i pišu ipak perem sapunom, ili nema potrebe?

(odgovor članu gagana83)
  Direktna veza do poruke: 107
   RE: Ekcemi na dečijoj koži
26.11.2010 13:52:20   
Anoniman
i, da li ulje i kupka mogu odjednom da se stave u vodu?

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 108
   RE: Ekcemi na dečijoj koži
26.11.2010 13:54:33   
gagana83
Nema potrebe da mu peres sapunom,dovoljna je i kupka.

Ako mislis na ovo ulje sto sam ja postavila sliku,mislim da nije pametno da ih stavljas zajedno.
Jer fora sa uljem je da se ne ispira,mozda ne bi imalo dobar ucinak da ga isperes.A kupku moras isprati.

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Ekcemi na dečijoj koži
26.11.2010 13:55:43   
Anoniman
Da, onda bih mogla jedno veče kupku jeno ulje... user posted image

(odgovor članu gagana83)
  Direktna veza do poruke: 110
   RE: Ekcemi na dečijoj koži
26.11.2010 13:59:00   
gagana83
IZVORNA PORUKA: Tash

Da, onda bih mogla jedno veče kupku jeno ulje... user posted image

Mozes tako Tasho.
Mada je mene savetovala moja pedijatrica da Unu kupam kupkom(ili uljem) samo jednom u 3-4 dana a da ostalo samo vodom.Tako sam i radila.
Mada mislim da ovo ulje mozes svakog dana jer je skroz blago.
I da ti jos kazem da ovo ulje vrlo kratko traje,ne secam se tacno koliko ml ima u jednoj boci,verovatno oko 200 a u vodu za kupanje se stavljaju 2 cepa ulja.

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Ekcemi na dečijoj koži
26.11.2010 14:00:18   
Anoniman
Znam, čitala sam juče u apoteci, a košta 1800din. user posted image Ali jbg, šta da radim.

Ni ja Mareta ne trljam svaki dan, samo pišu i guzu mu perem sapunom.

(odgovor članu gagana83)
  Direktna veza do poruke: 112
   RE: Ekcemi na dečijoj koži
15.12.2010 20:42:25   
pepeljuga
smrc, nemam vremena da citam sve postove, ali zanima me vase iskustvo sa elokomom. da li je zaista delotvoran?

vuku se pre nekog vremena pojavilo crvenilo oko zglobova na rukama i nogama, a od pre nekoliko dana i na obrazima. od rodjenja ga kupamo chicco kupkom i mazemo mustela mlekom za telo i mustela hidra bebe kremom za lice (prvih mesec dana smo koristili stelatopiu zbog onih malih bubuljicica dok se koza cisti).

odvela sam ga kod lekara i receno mi je da je u pitanju ekcem, da mazemo linola kremu i kupamo ga linola uljanom kupkom i da 3 dana u tankom sloju mazemo elokom. koliko se secam, u pitanju je kortiko steroid (mozda i gresim????) a ne nameravam da mazem detetu nista od toga dok ne dobijem bar jos jedno misljenje. vodicu ga privatno kod dermatologa u petak ali do tada bih volela da cujem vase iskustvo...


_____________________________

I''m sweet, romantic and traditional. I''m a bit prissy and naive, and I wont set_tle for less than a picture perfect life. (Charlotte York)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Ekcemi na dečijoj koži
15.12.2010 22:25:49   
Anoniman
Slobodno maži, ništa mu neće biti.
Ja mažem Marku elokom po potrebi. Ali su meni dali elokom razblažen sa nekom neutralnom podlogom (KLIK - ako pročitaš, eto ti user posted image ), i da, deluje fenomenalno, ali ekcem se vraća. Mi se vrtimo u krug. Mažem da prođe jer ga svrbi pa se sav izgrebe, pa kad prođe prestanem (to bude 3-5 dana da mažem), pa čekam dok opet ne postane baš kritično. Puca mu koža i curi limfa, stvaraju se krastice... tako je na glavi, a po telu je samo suva koža za sada, nadam se da će tako ostati, to mažemo Mustelom Stelatopia.

(odgovor članu pepeljuga)
  Direktna veza do poruke: 114
   RE: Ekcemi na dečijoj koži
15.12.2010 22:38:46   
minavb
user posted image
Ovako se ponasala Vanjina rucica pre mesec dana kad je pojeo Juvitaninu sargarepu, a danas se na istom mestu ponovo crveni pravi to belo zadebljanje. Jeo je po stoti put tikvicu, piletinu i pirincane pahuljice, dakle nista novo.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Ekcemi na dečijoj koži
15.12.2010 22:50:30   
Snelle
Mina, ovo više izgleda kao plik ili se ne vidi dobro na fotografiji?
I Lana ima neko čudo na vratu, nikako da prodje! Odlučila sam, vodim je u petak kod dermatologa čiji kontakt je ostavila zoća.


_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Ekcemi na dečijoj koži
15.12.2010 22:55:13   
minavb
Da, plik se napravio kad je jeo tu juvitanu i evo danas opet poce nesto da se pravi, a inace od rodjenja ima crvenilo na tom mestu i koza je hrapava. Nekad se crveni vise, nekad manje. Pojma nemam sta je u pitanju i zasto je danas odreagovao.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Ekcemi na dečijoj koži
15.12.2010 22:58:08   
Anoniman
Meni to ne liči na ekcem.

Meni (a i Luki) tako izgledaju ujedi (komarca, buve, mrava)... baš tako reagujemo.

(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 118
   RE: Ekcemi na dečijoj koži
15.12.2010 23:01:31   
minavb
Slazem se, ali ga nista nije ujelo. Kazem ti, na tom mestu mu se koza crveni od rodjenja, i tad kad sam ovo slikala, napravio se plik, ruka mu bila crvena do lakta i obrazi mu se crveneli. Danas nije bilo crvenila, samo se zabelelo i zadebljalo.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Ekcemi na dečijoj koži
15.12.2010 23:04:28   
Anoniman
Baš ne znam. user posted image

(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 120
   RE: Ekcemi na dečijoj koži
15.12.2010 23:06:19   
minavb
Normalno da ne znas, ali kako doktorka ne zna, e to mi nije jasno.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Ekcemi na dečijoj koži
15.12.2010 23:07:51   
Anoniman
user posted image Običan pedijatar li ste išli dermatologu? Jer ja o pedijatrima imam mišljenje... user posted image

(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 122
   RE: Ekcemi na dečijoj koži
15.12.2010 23:11:21   
minavb
Obican. Ne da uput za dermatologa tako da cu izgled morati privatno da idem.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Ekcemi na dečijoj koži
15.12.2010 23:12:55   
Anoniman
Zašto ne da? Kako ne da? Jeb*la bi joj ja da mi ga ne da! SVAŠTA! user posted image

Jel stigao inhalator, pitah te u spisku mama?

(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 124
   RE: Ekcemi na dečijoj koži
15.12.2010 23:17:07   
minavb
Stigao, malo bolje dise veceras i nije bilo strasno. Koristila sam masku.
Doktorka je mnogo pametna, kao i svi u nasem DZ. Nista ne znaju, sluze samo da upisu u karton koliko ima kg. To mogu i sama da radim sunce im njihovo. Da mm ide sa mnom sutra, letelo bi perje, posto ne moze, ja cu samo da ga izmerim i odoh kuci.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here