|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: RR Deda Mraz 2010
19.11.2010 12:14:11   
SUPER MAMA
IZVORNA PORUKA: Maya21

Meni su WOW igračke super i ok mi je da se skupljaju pare i za to. Ali treba misliti na mamike koje imaju dvoje ili više dece... To onda nije 1500 din već 3000 pa i više...
NS mame sa više dece javite se da čujemo šta mislite :)


E oko ovoga se slazem.
Dobro onda neka budu neke druge igracke.

(odgovor članu Maya21)
Direktna veza do poruke: 151
   RE: RR Deda Mraz 2010
19.11.2010 12:38:59   
lanajelena
Nisam pametna a da bude mozda jedan paketic Wow a drugi neki obicniji,mislim da mi se Dusan nece ljutiti sta god da dobije user posted image ali oni koji imaju stariju decu za njih ce mozda biti puno

(odgovor članu SUPER MAMA)
Direktna veza do poruke: 152
   RE: RR Deda Mraz 2010
19.11.2010 12:42:47   
Jeca*
ja sam za to da saznamo preko dunje cenu i sadrzaj paketica, i za Bg i za Ns, pa onda da vidimo šta nam je činiti user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 153
   RE: RR Deda Mraz 2010
19.11.2010 12:44:07   
Jeca*
a takodje mislim da je jedino bitno da se odlucimo samo za jednu vrstu, jer zamislite sliku gde deca otvaraju paketice, a recimo Luka ima bager wow, a Miloš nema....to treba izbeći user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 154
   RE: RR Deda Mraz 2010
19.11.2010 12:47:19   
lanajelena
Jeco mislila sam na one mame koje imaju starije dete i bebu(beba nece zameriti) a veliki ce se oduseviti,zeznuto je samo za one koji imaju vecu decu...a mozda nam daju popust na grupne paketice user posted image

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 155
   RE: RR Deda Mraz 2010
19.11.2010 12:48:17   
Jeca*
ma nije se ono na tebe odnosilo...i ja sam isto razmisljala o onome o cemu si ti, da imamo dve grupe paketice. No..i ja se nadam nekom popustu user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 156
   RE: RR Deda Mraz 2010
19.11.2010 12:49:35   
lanajelena
Onda cekamo Dunju sa info ...pa da vecamo

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 157
   RE: RR Deda Mraz 2010
19.11.2010 12:52:11   
dunja RR

Jeco imaš pp user posted image

Postoji mogućnost da naručimo Aksine već napravljene paketiće (u njima nema WOW) ili da sami kupimo WOW (cenu koju mi ponude javljam) i sami napravimo paketić -sve cene će mi javiti tek u ponedeljak

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 158
   RE: RR Deda Mraz 2010
19.11.2010 12:54:25   
Maya21
hajde onda da sacekamo do ponedeljka a u medjuvremenu, svaka ideja je dobrodosla user posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 159
   RE: RR Deda Mraz 2010
19.11.2010 13:03:00   
Jeca*
evo čisto da pogledamo ovo

WOW

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Maya21)
Direktna veza do poruke: 160
   RE: RR Deda Mraz 2010
19.11.2010 13:04:52   
lanajelena
Tesko cemo mi sa ovim cenama popuniti paketice user posted image

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 161
   RE: RR Deda Mraz 2010
19.11.2010 13:05:40   
Anoniman
Baš su lepe igračke , Jeco , je l' to za paketiće ? user posted image

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 162
   RE: RR Deda Mraz 2010
19.11.2010 13:06:54   
SUPER MAMA
Slazem se sa Lanajelena.
user posted image

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 163
   RE: RR Deda Mraz 2010
19.11.2010 13:07:43   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: lanajelena

Tesko cemo mi sa ovim cenama popuniti paketice user posted image


Apsolutno ne planiram da pogledam cenu. Smatram da takvi paketići treba da budu simbolični. Smatram da je deci sasvim svejedno šta su dobili, oni se pale na Deda Mraza i paketić, a šta je unutra, nije toliko bitno. Kada utvrdite cenu javiću dal dolazim. user posted image

(odgovor članu lanajelena)
  Direktna veza do poruke: 164
   RE: RR Deda Mraz 2010
19.11.2010 13:08:07   
Anoniman
Pa žene, tu nema nijedne igračke ispod 1200-1300 dinarauser posted image A ne možeš samo jednu igraku u paketić, plus 500 dinara za prostor...to bi značilo da dajemo 2000 minimum? Meni sa jednim detetom nije svejedno za 2000, ali bih se iskombinovala, a žene sa 2-3 dece...msilim da je to jaaaako mnogouser posted image
Al, ako se svi slože, ok.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 165
   RE: RR Deda Mraz 2010
19.11.2010 13:10:24   
Jeca*
ma slazem se sa vama
ja sam i dalje za to da saznamo cenu, cisto da znamo na cemu smo...a dogovoricemo se
meni je ok cena paketica recimo do 1000dinara, a onda mozemo u tu cenu da ubacimo autic/motor/lutkicu/zvecku, knjizicu, jedan sokic, jedan smoki, jednu cokoladicu i puna kapa, zar ne?

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 166
   RE: RR Deda Mraz 2010
19.11.2010 13:15:23   
Anoniman
Kada sam bila mala, obožavala sam paketiće koji su se dobijali kod mame i tate na poslu jer su VEEEELIKI! A unutra realno nikada nije bilo ništa. Gomila grickalica da kesa izgleda puna. Uvek sam se toj kesi više obradovala nego jednoj skupoj igrački uredno zapakovanoj u šareni papir ispod jelke. 

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 167
   RE: RR Deda Mraz 2010
19.11.2010 13:18:53   
Anoniman
Jao , sve vas čitam i tako mi nekako leeepo , to svo pakovanje , male radosti , pa ondaK dečije ozarene okice kad vide Deda Mraza , pa paketić ... Da , u pravu je Tash , bitno je da paketić izgleda veliko , a šta je unutra - ma to klinci i zaborave , ko još zamera Deda Mrazu na izboru , on najbolje zna ! user posted image

< Poruku je uredio BubaMira -- 19.11.2010 13:19:26 >

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 168
   RE: RR Deda Mraz 2010
19.11.2010 13:22:43   
Jeca*
bre ljudi, ja ne znam kako vasa deca, ali moj Luka buca buca pa kaze...de neka iglacka? user posted image  cokolade i ostalo vidi svaki dan...ja stavljam akcenat na manje paketic, ali vrednu uspomenu...a vi ga stavite u veliku kesu ako bas ocete user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 169
   RE: RR Deda Mraz 2010
19.11.2010 13:25:22   
*Alexx*
E pa ja se ne slažem sa tim grickalicama user posted image Niko kod nas u kući ne jede grickalice, ponajmanje Andrej. Ako je paketić do 1000 din, teško da ću dati na grickalice 300-400 din (lupam cifre) koje će meni i mužu otići u stomak.
A to koliki je paketić... to kapiraju veća deca, a onima od godinu dana i ispod je svejedno.



_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 170
   RE: RR Deda Mraz 2010
19.11.2010 13:27:04   
*Alexx*
Da se razumemo - ja ću se povinovati kojoj god odluci, ali kad već pričamo... da se i moj glas čuje user posted image Eto, tu završavam i uključujem se kad se budu davale parice user posted image

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 171
   RE: RR Deda Mraz 2010
19.11.2010 13:38:10   
Rivana
Neka svaka mama kupi svom deteu sta zeli pa neka se to stavi u paketic, glupo je uslovljavati ako se nema para, posebno mame sa vise deceuser posted image

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 172
   RE: RR Deda Mraz 2010
19.11.2010 13:39:14   
Jeca*
to nikako! pa tuzno je da jedno dete dobije mnogo a jedno samo nesto...bolje onda da svako dobije po jednu knjizicu, lupam, nego da delimo decu u grupe

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 173
   RE: RR Deda Mraz 2010
19.11.2010 13:45:29   
Rivana
E pa ne znam, mom Luki je sve jedno sta ce dobiti user posted image , kad budete znali ceni javite user posted image Mislim da ga poklon nece ni interesovati koliko skaknje po igraonici user posted image

< Poruku je uredio Rivana -- 19.11.2010 13:47:00 >

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 174
   RE: RR Deda Mraz 2010
19.11.2010 13:55:54   
Maya21
Mislim da ce ovo otici predaleko sa predlozima. Jednostavno ja sam da se kupe paketici kao prosle godine... Igrackica, bojankica, knjizica, lopta i malo slatkisa... A svakako ce svaka mama napraviti jos neki paket za Novu Godinu ili Bozic, kako ko planira... U svakom slucaju decu ne zanima paketic, videla sam to i prosle godine, njima je bilo WOW da vide deda mraza sa ogromnim dzakom na ledjima punim paketica. Verujte mi ni mali ni veliki nisu ni pogledali paketice...

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here