|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Šta kupujete Vašoj deci za Uskršnje prazn...
23.4.2011 23:13:35   
choopa choops
IZVORNA PORUKA: Tash

Aj Choopa, kad već tražiš, vidi i Dexy Co. user posted image



Nema kod Dexy-ja na netu. Bar ja ne nadjoh. Sto ne znaci da nemaju po radnjama i to sigurno jeftinije nego u TL user posted image

I zaboravih ti i ja pohvalit mamin izbor user posted image user posted image


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Šta kupujete Vašoj deci za Uskršnje prazn...
26.4.2011 4:19:28   
vukosava
slagala sam. bas za uskrs sam otisla i kupila joj kompletnu garderobu jer joj je sve sto ima malo. nedelja neradan dan pa mi lepo ispalo. sad ima 4.5 meseca i 72 cm pa sam morala da kupujem velicinu 12 meseci. i ok je joj je. znaci dobila je haljinicu, pidzamu, troje helanke/pantalone, dvoje stramplice sa dugackim rukavima i troje bez rukava.

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Šta kupujete Vašoj deci za Uskršnje prazn...
16.4.2014 23:27:50   
Didy
Da malo podignem temu - Sta ce zeka doneti decici za ovaj Uskrs? Mi zajedno naberemo trave i stavimo na terasu, napravimo gnezdo i onda im stavimo tu slatkise, kinder jaja, sarena jaja, neke bojice, bojankice, knjizice, lopte... Tako svasta, a nista preterano i previse. Ujutro ustanu pa vire u gnezdo, onda se kao i mm i ja skupimo, a oni odusevljeno vade jedni po jednu stvar. Bude bas slatko! user posted image

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Šta kupujete Vašoj deci za Uskršnje prazn...
17.4.2014 17:00:38   
Žapkić
Ja sam baš malopre za Tinu kupila helanke sa Mikijem i Mini. Biće oduševljena.user posted image Kupiću joj još neku sitnicu, neku igračkiicu i kinder jaja. Lepo ću upakovati, a njoj je najvaznije da poklon ima mašnu!!!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Šta kupujete Vašoj deci za Uskršnje prazn...
17.4.2014 19:18:04   
Anck Su Nmaun
Uzela sam H helanke i suknjicu a T haljinu i suknjicu (suknjice su iste kao za bliznakinje user posted image
Po par kinder jaja , i jos par slatkisa koje one vole, i + igrackice Pcelice Maju i Pava ... to su zelele.

Uvek gledam da im ispunim neku sitnu zeljicu kad su ti pokloni u pitanju.

I da i ja sam kao dete brala travu za zeku pa to praktikujem i kod moje dece..al ove god se bojim da ne pokupim i nekog krpelja user posted image user posted image

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 17.4.2014 19:20:13 >

(odgovor članu Žapkić)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Šta kupujete Vašoj deci za Uskršnje prazn...
17.4.2014 19:35:05   
bubulence
hn, bice drugacije nego sto smo planirali...
uglavnom, pre nedelju dana smo isli nesto da kupujemo pa je ona naravno najbolje prosla. uz odecu koju smo joj kupili dobila je i hello kitty torbicu, narukvicu isto kitty, kolica za bebe i knjizicu pepa prase. a sve to sam joj planirala za Uskrs...
tako da ce u nedelju naci gnezdasce sa kinder jajima, knjigom moj mali poni i igrom memorije... mislim da ce se svakako obradovati...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Šta kupujete Vašoj deci za Uskršnje prazn...
17.4.2014 19:55:58   
jovicaa
bublence dobra ideja, mozda i ja uzmem aleksu igru memorije, posto je igrao na kompu malo...
nasi ce najverovatnije dobiti patike... posto im to sad treba. i mozda po nekog onog cokoladnog zeku i sl...

< Poruku je uredio jovicaa -- 17.4.2014 19:56:19 >


_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Šta kupujete Vašoj deci za Uskršnje prazn...
17.4.2014 20:37:09   
minnica
Ćerki majicu, konopac za preskakanje i dodaću još neke slatkiše, a sinu košuljicu i plastični kamiončić. Ne želim da ih navikavam na neke megalomanske poklone, čisto da se obraduju malo.

_____________________________

No need to run and hide
It's a wonderful, wonderful life

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Šta kupujete Vašoj deci za Uskršnje prazn...
17.4.2014 21:22:41   
lesica
Joooj što ja volim Uskrs i kupovinu sitnica... Elem, kupila sam joj kinder jaja, velika i mala, i malena user posted image i kinder zeku. I mikro štrumfove, taman da dovrši selo, i haljinicu za fino vreme user posted image ( od tuge i žalosti)

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu minnica)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Šta kupujete Vašoj deci za Uskršnje prazn...
18.4.2014 11:53:22   
Didy
Ja sam mojima juče kupila: debele krede pošto stalno crtaju po dvorištu kad je lepo vreme, voštane boje jer su im pri kraju, balončiće od sapunice, Stefanu nekoliko dinosaurusa, Sofiji neki mikser igračku i par sudića uz njega, po kinder jaje, čokoladu i smoki i to ćeme sve da im stavimo u gnezdo za koje smo već jutros načupali travu. Da, i neku klupicu na koju se Sofija penje kad pere ruke u kupatilu jer se neki dan slomila stara, pa je gospođica bila tužna.user posted image
2012. kad je Sofiija bila beba ovako je izgledalo:
user posted image
user posted image

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Šta kupujete Vašoj deci za Uskršnje prazn...
18.4.2014 12:05:13   
Torbica
Ijao Didy user posted image preslatki su!
I mi pravimo gnezdo. Ja mojima kupujem one Bambijeve 70% kakao cokoladice, jako su ukusne, ima ih i sa narandzom i visnjom a i obicne. Naravno ovo je prilika da se i kinder jaja ubace, obavezno flomasteri i bojanke i sitne igrackice. Karamel bonboncice takodje, oako rasute user posted image

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Šta kupujete Vašoj deci za Uskršnje prazn...
18.4.2014 12:08:01   
Trcosava
Ammm ništa?user posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Šta kupujete Vašoj deci za Uskršnje prazn...
18.4.2014 14:30:28   
Ana RR
Kupila sam mu neki Pepa prase set za crtanje, kinder jaja, sokiće, perece.. Ništa posebno ali svakako će se obradovati, kao i svako dete user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Šta kupujete Vašoj deci za Uskršnje prazn...
19.4.2014 19:42:19   
New Mom
Kupili smo u Tesco-u neke Nestle, Milka i Kinder slatkise (dzinovska jaja, zeke sa likovima iz Vini Pua, obicne cokolade, kinder jaja itd.) i po igracku (Kolji neki drveni vozic, Kaci neku figuricu Malog ponija). I po obicno farbano jaje. Pripremila sam kese koje sam napravila a izgledaju kao velike sargarepe.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Šta kupujete Vašoj deci za Uskršnje prazn...
8.3.2015 19:35:26   
veselicaa
Kod nas je obicaj da se deci kupuje garderoba pa im obicno kupim sve,obucu,neku haljinicu,kompletic,farmerice bas sve novo od glave do pete.I obavezno po neku igrackicu i one uskrsnje slatkise,cokoladne zeke i slicno,

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Šta kupujete Vašoj deci za Uskršnje prazn...
8.3.2015 19:55:08   
Mala Elena
Nismo jos razmisljali ali sigurno cemo joj nesto kupiti...u kinder jajetu je mlecna cokolada? Ako jeste moze jer vec jede coko bananice...

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Šta kupujete Vašoj deci za Uskršnje prazn...
8.3.2015 19:56:48   
veselicaa
Jeste Me mlecna kinder cokolada user posted image

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Šta kupujete Vašoj deci za Uskršnje prazn...
8.3.2015 20:07:06   
mila83
Mi kupujemo lsatkise, lepo im upakujem u korpice,obavezno bude par cokoladnih zeka ,pilica i jaja,kinder jaje,bombone...eventualno neka igrackica..A od ostale rodbine(i tamo zeka dodje i donese nesto za njihuser posted image ) bude uglavnom garderoba sa malo slatkisa.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Šta kupujete Vašoj deci za Uskršnje prazn...
10.3.2015 12:31:37   
Bibilib
Kupujemo cokoladne zeke,jaja cokoladna pa stavimo u korpicu.... i ako nadjemo nesto sto je simbol Uskrsa kupimo ako smo u mogucnosti....

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Šta kupujete Vašoj deci za Uskršnje prazn...
10.3.2015 12:34:37   
mila83
Ne treba ni preterivati sa tim,ti pokloni i nisu sustina Uskrsa !

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Šta kupujete Vašoj deci za Uskršnje prazn...
10.3.2015 12:38:26   
veselicaa
Mi uvek kupimo dosta toga deci,kod nas je to obicaj.A i za decu uvek ima.

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Šta kupujete Vašoj deci za Uskršnje prazn...
10.3.2015 12:43:46   
Bibilib

IZVORNA PORUKA: mila83

Ne treba ni preterivati sa tim,ti pokloni i nisu sustina Uskrsa !



Slazem se Mila...farbanje jaja je glavno za Uskrs i radost dece dok ih saramo....

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Šta kupujete Vašoj deci za Uskršnje prazn...
10.3.2015 12:50:04   
mila83
Upravo tako.Cerka malo vise razume Uskrs,starija je. Ali mislim da nema radosnijeg praznika,pored Bozica. Jedva cekam i ove godine ! Vec gledam ideje za farbanje jaja,stalno probamo nesto novo.user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Šta kupujete Vašoj deci za Uskršnje prazn...
10.3.2015 13:34:13   
acalukic
cokolade od zeke, jaja

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Šta kupujete Vašoj deci za Uskršnje prazn...
6.4.2018 14:19:58   
Sanjica26 RR
Malo da podignemo ovu temu.
Da li ste kupili nesto deci za Vaskrs?

Ja sam svojoj deci kupila neku sitnicu. Teodori neki kviz, a Sofiji knjizicu koju mi je trazila.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu acalukic)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







OVO JE ZA 5+! Pismeni rad malog Teodora (9)
Pismeni rad devetogodišnjeg Teodora Kovačevića iz Beograda o njegovom ocu Milanu, koji je vrlo brzo postao viralan, razn...
Koji obrok mališani smažu BRZO, BRŽE ILI Z...
Nutrino Junior kaša u zip pakovanju je savršen izbor za doručak, užinu ali i laganu večeru jer ne samo da zadovoljava de...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image
Click Here