|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   nakit
16.4.2009 13:51:26   
NadaR
Pa, koji je vas omiljeni komad nakita? Kakav nakit volite?Sta svakodnevno nosite od istog? user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!
Direktna veza do poruke: 1
   RE: nakit
16.4.2009 13:55:45   
Ana RR
Verenički prsten i burmu user posted image

belo zlato


< Poruku je uredio Ana80 -- 16.4.2009 13:56:03 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: nakit
16.4.2009 14:02:59   
Modessty
ja volim srebro i belo zlato

nosim englesku burmu i verenički prsten.
nosim oko vrata sajlicu sa priveskom u obliku srca koji mi je poklonio mm za Novu Godinu ili nosim privezak u obliku kockice sa cirkončićima
mindjuše čas nosim čas ne nosim, kako kad

volim nakit koji nije napadan
volim nežno prstenje

imam samo jedan prsten koji tako reći prekriva ceo prst. u obliku je grančice i nežan je, nije nešto mnogo napadan

po nekad nosim ogrlice od kamenčića da mi se slažu uz garderobu

dešava mi se da leti potpuno zaboravim na nakit. tad mi je vruće pa me sve opterećuje i smeta mi

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: nakit
16.4.2009 14:04:19   
Anoniman
Burmu nosim uvek. Sada sam na levu ruku natakla još dva prstena. Uvek imam sat.

Ogrlice uglavnom nosim ove sada moderne u boji, a ako je nešto elegantnije, onda stavim ogrlicu od belog zlata.

Narukvice retko nosim, po nekada stavim one tanke karike, da zveči kada mlataram rukama. user posted image

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 4
   RE: nakit
16.4.2009 14:05:17   
Anoniman
zlato...bijelo ...žuto... nosim naušnice halke u jednom uhu jedna u drugom 4 naušnice ...lančiće i ogrlice... narukvice ... a prsten ne nosim jer mi prsti od zadnje trudnoće uzasno otiču i kad je hladno i kad je toplo,jbg

(odgovor članu Modessty)
  Direktna veza do poruke: 5
   RE: nakit
16.4.2009 14:08:30   
Sneža
Nisam nešto luda za nakitom,ono što baš volim su alke velike,i volim ove ogrlice od perli u bojama,ali nekad me uhvati manija"sve svoje na sebi nosim",ali retko,srećomuser posted image

_____________________________

superbrzasnežaheroj

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: nakit
16.4.2009 14:58:24   
Verus
bas slabo nosim nakit, uglavnom imam i dobijala sam zlato, a ja voooolim onaj stari, unikatni nakit, sve sto je drugacije, ima neki stari sarm, cudno neko kamenje, velike mindjuse, stari koje imaju neki smek i osecaj starog egiptkog nakita...

(odgovor članu Sneža)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: nakit
16.4.2009 15:39:44   
sneza24
Bas sam juce htela da otvorim ovu teme ali sam bila umorna pa me mrzelo.
Trenutno nosim verenicki prsten,narukvicu(poklon od mog dede za veridbu),mindjuse(poklon od mm babe za veridbu) i zlatni lancic sa priveskom(poklon od mog dede za 18. rodjendan)Verenicki prsten,narukvica i mindjuse su kombinacija belog i zutog zlata sa cirkonima.Lancic je standarni nista posebno.I nosim dve brojanice,jedna crna jedna roza.
Juce su mi moji dali pare da sebi kpim ogrlicu i ona je slicna kao narukvica tako da cu moci da je nosim svaki dan.
Svekrva mi je kupila komplet ogrlicu i narukvicu tako da mogu da menjam jer ne volim da idem ko novogodisnja jelka.
Ako idem na neko veselje ili tako nesto da moram da se spremim onda uskladim nakit sa garderobom,ne moram uvek da nosim zlato.A nekad mi dodje tako da uopste ne nosim nikakav nakit.

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: nakit
16.4.2009 16:03:12   
Verus
Nije mi dalo opciu da 'uredim' poruku gore, jer sam pogresno kucala, pa sam ovako...
IZVORNA PORUKA: Verus

bas slabo nosim nakit, uglavnom imam i dobijala sam zlato, a ja voooolim onaj stari, unikatni nakit, sve sto je drugacije,sto ima neki stari sarm, cudno neko kamenje, velike mindjuse, stvari koje imaju neki smek i osecaj starog egipatskog nakita...

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: nakit
17.4.2009 16:50:48   
NadaR
Ja i nisam neki zaljubljenik u nakit.Nosim burmu.
Sto se tice tih lancica,ogrlica.. radije nosim neke perlice u boji koje mi u datom trenutku pasu uz garderobuuser posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: nakit
17.4.2009 17:27:07   
mihi
Volim belo zlato, nosim burmu i prsten koji sam dobila kad se Luka rodio sa malim brijlijantom e da i nikad ne skidam minđuše koje sam sama sebi kupila u Tel Avivu sa minijaturnim smaragdićima 0,01 ct ali ih mnogo volim a zbog alergije ne mogu nikakvu bižuteriju na žalost.... Svo zlato koje imam pokloniću snajama jednog dana ako budu dobreuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image !!!!

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: nakit
17.4.2009 17:34:25   
afrodita
Ne volim zlato, ali obozavam da nosim bizuteriju.
Lancice i narukvice.


(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: nakit
10.4.2011 11:21:05   
eni26
Meni konacno stigla ogrlica ,odusevljena sam

user posted image

(odgovor članu afrodita)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: nakit
10.4.2011 11:43:26   
New Mom

IZVORNA PORUKA: Ana RR

Verenički prsten i burmu user posted image

belo zlato


Prepisujem.user posted image
Nosim i minđuše od belog zlata i sat, to je sve obavezno svakodnevno.
Belo zlato volim (valjda zato što sam alergična na srebro, a ovo liči). Ni bižuteriju ne mogu da nosim, a tu može tako sjajnih stvari da se nađe.
Lančiće, ogrlice, narukvice retko (mada sam nekad imala faze kad sam svašta menjala).

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: nakit
10.4.2011 11:44:45   
jelenadunja
Volim srebro i belo zlato,al su mi lancic i burma od zlata user posted image

_____________________________

01.07.2010. 11:15 rodila sam andjela


(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: nakit
10.4.2011 11:49:07   
maja19
Nekad sam puno noslila zlato, sad manje,vise srebro, sat obavezno a u nekim specijalnim prilikama swarovski..

(odgovor članu jelenadunja)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: nakit
10.4.2011 11:50:54   
New Mom

IZVORNA PORUKA: eni26

Meni konacno stigla ogrlica ,odusevljena sam


Propustih da kažem - like it!user posted image

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu eni26)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: nakit
10.4.2011 11:56:38   
eni26

IZVORNA PORUKA: New Mom


IZVORNA PORUKA: eni26

Meni konacno stigla ogrlica ,odusevljena sam


Propustih da kažem - like it!user posted image

hvalaaa user posted image

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: nakit
10.4.2011 12:03:19   
madre
eni, bas je lepauser posted image a gde si je narucila, ja bas jurim tako nesto sebi.
a inace, nosim srebro i belo zlato. od kako sam postala mama na sebi od nakita imam samo burmu i male mindjuse (jer lancic i vece alke koje inace nosim, sada ne mogu, jer je bogdanu to bas interesantno da kidauser posted image ) ostalo prstenje sam takodje skinula jer uglavnom ima neki detalj koji ga grebe.


_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: nakit
10.4.2011 12:26:45   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: eni26

Meni konacno stigla ogrlica ,odusevljena sam

user posted image

Je l' za tebe ili za Emu???
Divna jeuser posted image

(odgovor članu eni26)
  Direktna veza do poruke: 20
   RE: nakit
10.4.2011 16:18:35   
eni26
Veki to je za mamu ,dok 'cera ne poraste user posted image <Bas sam sebicna> user posted image

Madre to je mama narucila negde U Srb kad je posla ovamo.Neka firma se bavi izradom imena od rodiniranog srebra i salju na kucnu adresu ako narucis.user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: nakit
10.4.2011 17:15:32   
pepeljuga
Mislim da ima na netu reklama za te lancice, skoro sam videla, proguglajte user posted image

Ja jedino sto stalno, stalno nosim su mindjusice od belog zlata koje sam dobila od mame i tate za 25-i rodjendan i sat. Inace, najvise volim belo zlato. Jako volim i bizuteriju, najvise narukvice, a imam ih bas puuuuno i to menjam u zavisnosti od raspolozenja i garderobe user posted image


_____________________________

I''m sweet, romantic and traditional. I''m a bit prissy and naive, and I wont set_tle for less than a picture perfect life. (Charlotte York)

(odgovor članu eni26)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: nakit
10.4.2011 17:39:39   
Olga75
nakit nosim jako retko
samo kad prilika zahteva inace me nervira


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu pepeljuga)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: nakit
10.4.2011 17:44:48   
Ivanka 75
Uh, obozavam nakit!!!!
Zlato ne nosim, nestoji mi lepo tj ne svidja mi se kako mi se slaze uz kozu. Tako da je srebro i belo zlato moj izbor. Drugarica me navukla pre 15ak god na bizuteriju tako da je imaaaammm u svakoj boji i za sve prilike.
Imam amli fetis samo prema midjusama (osetljive usi pa samo srebro i zlato), menjam ih svaki dan, na neke i zaboravim dok ne iskoce odnekle....user posted image

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: nakit
28.6.2011 18:12:47   
Anoniman
Pitanje : da li je naka od vas imala iskustvo sa pravljenjem nakita po porudžbini?
Ja sam pre izvesnog vremena na netu (strani sajt) videla prelep prsten, i zaljubila se u njega, ma oduševljena sam njime ... E sad, zanima me da li bi negde, neko mogao da mi napravi takav prsten i da li je skupa ta opcija? Želela bih da prsten bude od srebra, a ima biser.

(odgovor članu Ivanka 75)
  Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







MELA B3 revolucionarno rešenje protiv hipe...
photo
Ovaj revolucionarni proizvod, kreiran u saradnji s vodećim svetskim dermatolozima i stručnjacima za hiperpigmentaciju, d...
Torbe M&M - unikat u originalnosti
Reč, dve o tome kako nas mašta i kreativnost ispune i donesu satisfakciju... Predstavljamo vam umetničku radionicu Torbe...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here